Upierdliwe zachowanie.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 cze 2007, 17:04

Yasmine pisze:wlasnie ona tego nie mowi bezczelnie, a z tak rozbrajającą szczerością
Bezczelnosc nie my si byc przy okazji chamska. czesto bywa, ale byc nie musi. I ona ja prezentuje wlasnie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 cze 2007, 17:55

Łukasz84 pisze:A jesteś pewna, że nie możesz spać dalej mimo, że ona się krząta?

Pewnie, ze jestem juz uczulona. Jak tylko wstaje, to ja od razu zastanawiam sie co teraz zrobi. I nigdy sie nie rozczaruje, dzisiaj krzeslem szurala, tak ze by umarlego obudzila.
Ehhh mam zly dzien <wsciekly>

moon pisze:Bezczelnosc nie my si byc przy okazji chamska. czesto bywa, ale byc nie musi. I ona ja prezentuje wlasnie.

Ale tacy ludzie sa strasznie obludni przeciez. Postanowilam, ze teraz przeczekam jeszcze, ale od nowego semestru juz sie nie dam.
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 05 cze 2007, 08:38

Yasmine pisze:Pewnie, ze jestem juz uczulona. Jak tylko wstaje, to ja od razu zastanawiam sie co teraz zrobi. I nigdy sie nie rozczaruje, dzisiaj krzeslem szurala, tak ze by umarlego obudzila.
Ehhh mam zly dzien <wsciekly>
Hmmm nie zrozum mnie źle, ale problem w jakiejś części tkwi w Tobie... Bo gdyby to była jakaś Ci bliska osoba, a nawet osoba którą lubisz, lub coś wiecęj, to byc może ten hałas by Ciebie tak nie drażnił. Po prostu się negatywnie na nią nastawiłaś i cokolwiek ona zrobi, zrodzi w Tobie negatywne emocje. Może się mylę ale tak to widzę :)
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 cze 2007, 08:41

Ja ją lubie, ale nie rano :).

Mozliwe ze sie bardzo uczulilam, co nie zmienia faktu, ze gdyby nie zatyczki w uszach to bym w zyciu nie zasnela.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 cze 2007, 08:48

Yasmine pisze:ale od nowego semestru juz sie nie dam.

Ty a raczej wy sie nie dajcie teraz. Powidz tej pannie, ze moze sobie wstawac o której chce, ale ma cisze zachowac. suszyc sie w łazience ( no chyba tam jakis kontakt macie) jesc cicho. Powiedz, ze jak ona Waszego snu nie bedzie szanowac to Wy jej snu równiez.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 08 cze 2007, 17:51

Ale Yas przecież nie musisz mieszkać z nią przez następne 4 lata. Możesz zamieszkać z kimś innym.
Obrazek
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 08 cze 2007, 18:11

Yasmine, to norma :)
Nigdy w życiu nie spotkałem jeszcze sytuacji, by mieszkając z kimś obcym w pokoju dłuższy czas nie zaczął doprowadzać nas do szału duperelami dnia codziennego.
Przeżywałem dokładnie to samo, jak i dziesiątki tysięcy osób :)
Jeden z moich współtowarzyszy niedoli akademickiej doprowadzał mnie swoim "po prostu byciem" (nie robił nic złego, ale masa drobostek się nawarstwiała) do takiej furii (cichej, wewnętrznej), że jak widziałemgo rano jedzącego śniadanie to łakomie patrzyłem na noże :P

Przenieś się do innego pokoju, lub zlikwiduj koleżankę w czasie snu ;)

A najlepiej wynajmij mieszkanie, bo akademiki to melina. Naprawdę można, powiedzmy 2 pokojowe wynająć w 4 osoby i jest git. Zawsze to jedna gęba mniej do znoszenia co rano w pokoju :)

Wytrwałości, wakacje idą :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 cze 2007, 21:14

middleweight pisze:Jeden z moich współtowarzyszy niedoli akademickiej doprowadzał mnie swoim "po prostu byciem" (nie robił nic złego, ale masa drobostek się nawarstwiała) do takiej furii (cichej, wewnętrznej), że jak widziałemgo rano jedzącego śniadanie to łakomie patrzyłem na noże :P

<hahaha> tez tak czasem mam chyba :)

middleweight pisze:A najlepiej wynajmij mieszkanie, bo akademiki to melina.

Melina nie melina, ale mam za darmo 100 zlotych co miesiac za to,ze w akademiku mieszkam i net za free.

Joasia pisze:Ale Yas przecież nie musisz mieszkać z nią przez następne 4 lata. Możesz zamieszkać z kimś innym.

Wypelnilam juz deklaracje i wszystkie pisalysmy podanie o akademik na przyszly rok. Poza tym, wszystkie jestesmy na jedyn roku, z druga dziewczyna jestem w grupie. To jest niesamowite ulatwienie na studiach :).

Kupilam dobre stopery. Teraz nic nie slysze. A ze sa z gabki to uszy mnie nie bola zupelnie. Spie w nich cala noc.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 08 cze 2007, 21:17

Yasmine, A próbowałaś ją po prostu poprosić o to aby zachowywała się ciszej?
ps. Ja mam codziennie pobudki o 5-rano, bo jedna z moich współlokatorek cierpi na bezsenność. Więc nie narzekaj :-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 cze 2007, 21:27

Jawka pisze:Yasmine, A próbowałaś ją po prostu poprosić o to aby zachowywała się ciszej?

W sumie ? To ja juz nie wiem. Wiem, ze wiele razy mowilam, ze kocham spac. I wiele razy wymienialysmy sie uwagami na temat snu no i wiele razy mowilam, ze wszystko slysze i spac nie moge i ze to mi przeszkadza. Ale tak prosto z mostu? Nie pamietam :?


Jawka pisze:ps. Ja mam codziennie pobudki o 5-rano, bo jedna z moich współlokatorek cierpi na bezsenność. Więc nie narzekaj :-)

dobrze, nie bede :D. Widze, ze inni maja jeszcze gorzej ;).
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 08 cze 2007, 21:41

Yasmine pisze:Ale tak prosto z mostu? Nie pamietam
To na co jeszcze czekasz. Powiedz jej po prostu, bez złości, że chciałabys aby zachowywała się troszkę ciszej jak wy jeszcze spicie. Włosy może wysuszyć w łazience, a i kuchnie w akademiku też pewnie macie.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 cze 2007, 10:56

Yasmine pisze:Ale tak prosto z mostu? Nie pamietam :?

bo to trzeba prosto z mostu.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 419 gości