opisz osobę powyżej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

zabawa:

głupawa i bez sensu
24
20%
może być zabawnie
84
68%
osohozi?
15
12%
 
Liczba głosów: 123
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 15 cze 2006, 12:14

betusia-szybko się unosi, a Jej ulubionym słowem jest "żałosne". Przeczulona na punkcie swojej dawnej dolegliwości i operacji, ale w pełni Ją rozumiem. Cenię w Niej to, że Jej wiara w Boga jest świadoma i dojrzała.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 15 cze 2006, 12:24

Olivia:
Z opowiadań wiem, że jest to niesamowicie sympatyczna i wesoła osoba. Niestety nie miałem okazji jej jeszcze pozanc...
Ale moze kiedyś... ;)
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 15 cze 2006, 12:50

mariusz, podoba mi się - ogólnie pozytywny z niego chłopak i bardzo miło się uśmiecha. Ma białe zęby i przeszywające spojrzenie - jak spojarzałam na jego awaterek to aż się zawstydziłam.... <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 15 cze 2006, 13:04

betusia, wylewnie to nam sie tutaj nie wyraża :)
Jak już stwierdziły miłe Panie Poprzedniczki (a nie lubie powtarzać), przewrażliwiona na punkcie swojego wyglądu i zdrowia... Życze podejścia do życia (urody) z dystansem
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 15 cze 2006, 16:16

(ech, czekałem miesiąc, żeby podjąć tą zabawę- ale wpierw musiałem was trochę poznać :) )


Wow! I byłem pierwszym, któregoś opisał. Miło. <browar> <browar> ;)

No ale opisujemy Basha. Mnieście już opisali wystarczająco. :]
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 15 cze 2006, 16:17

Bash, z jego postów da się wyczuć, że jest to śląski chłopak. A jego awatarek jest taki szary jak dym ze śląskich kominów...
Bash był za młodu ministrantem - ale z czasem zmieniły mu się poglądy i na pewno nie należy do osób o mocno zklerykalizowanych pogladach.
Jest ponadto uzależniony od tego forum. <pejcz>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 15 cze 2006, 16:36

Z tego co zrozumiałam Bash nadal jest ministrantem <aniolek>

No ale piszemy o betusi
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 cze 2006, 16:40

O betusi juz pisałam, wolę o jaguni :]

Oburza ją posto-rasizm, czyli ocenianie użykownika po tym, ile mu tutajszy licznik nabił :) Z sensem pisze, empatii ma sporo dla ludzi, nie da sobie w kaszę dmuchać i postawic też się umie :] Faceta ma zdaje się daleko, ale żyje z tym i ma się dobrze. Mi przynajmniej wydaje sie, że z postów Baby Jagi jakiś optymizm przebija. I radość. I spokój życiowy. Po prostu przyjemnie mi się ją czyta w czasie jej krótkiej bytności tutaj.*

*przy założeniu, że mi właściwie wszystkich sie tu przyjemnie czyta :D
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 15 cze 2006, 16:48

Kobieta z klasą i inteligentna..Polubiłem :) jeden mały mankament ma ale może kiedyś jej przejdzie ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 cze 2006, 17:01

Pegaz - zaskoczył mnie niezwykle zamianą parskającego bydlęcia na Parzystokopytnego. Po namyśle stwierdzam, że bardziej mu do twarzy z nowym :) Inteligentny i nie-fanatyk, choć zapału jeszcze pełen (jak każdy 96-letni tetryk :D ). Dobrze mi się z nim dyskutuje, bo nie mam wrażenia, że trafiam w próżnię :>
A dlaczego mnie niby lubi, to pojęcia nie mam :D

Acha. Pije za dużo <pijak> nic nie mówiąc przy tym :]
I na Uniwerystet Trzeciego Wieku się chyba wybiera, bo jako emeryt pewnie nie ma co z gotówką i czasem robić :D
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 15 cze 2006, 17:05

Wchodzę na forum po dłuuuugiej nieobecności, pytam tu i ówdzie czy jest ktoś nowy i ciekawy zarazem, na co dostaję natychmiastową odpowiedź: "Pani Minister!" :D

Na razie przeczytałem nieliczną cząstkę z tych dwustu postów, ale już wiem, że Mysiorek Strażnik Poziomu Forum jest na pewno z punktu widzenia akurat TEJ swojej forumowej funkcji baaardzo zadowolony ;)

Pozdrawiam Panią, Pani Minister ;) <browar>
soul of a woman was created below
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 15 cze 2006, 17:06

pani_minister, nowy nabytek, ale bardzo sensowny. Pisze jak trzeba, ladnie argumentuje, ot, wiecej nam takich ludkow. <browar>


Sir Charles, dawno go nie bylo i sie juz stesknilismy wszyscy. :)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 15 cze 2006, 17:37

Ło mamuniu... wzruszyłam się... dostrzegł mnie Sir Charles, którego posty z upodobaniem czytam od bardzo, bardzo dawna, a nawet dawniej :] Obrazek
W czasach przed dinozaurami, gdy zaglądałam tu raz na miesiac albo i rzadziej, zwykle trafiałam na jakąś jego wypowiedź, która zapalała reflektorek ukazujący problem wałkowany choćby i 15 stron już, z jakiejś nowej, nieoświetlonej wcześniej strony. Śmiem twierdzić, że użytkownik spod znaku Kocura był jedną z tych cech forum, która sprawiła, że w ogóle zdecydowałam się tu zalogować.

Zaś Złotooka... nic już nie poradzi na to, że utożsamiam ją z kolejnym kotem. Tym awatarowym oczywiście. Zadowolonym z siebie, mruczącym, puchatym i ślicznym. Do tego charakteryzującym się sporą niezależnoscią (poglądów) i indywidualizmem (jak to koty mają w zwyczaju). Jest to jednak kot domownik, taka przylepa, co lubi sobie kanapę zawłaszczyć i rodzinę niepostrzeżenie i bez sprzeciwów zdominować, a nie zadziorny i charakterny dachowiec, jak w przypadku Charlesa :)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 15 cze 2006, 19:30

Coś wtrącę :)
betusia pisze:Bash był za młodu ministrantem

bląd
jagunia pisze:Z tego co zrozumiałam Bash nadal jest ministrantem

dokładnie...
ale...
betusia pisze: ale z czasem zmieniły mu się poglądy i na pewno nie należy do osób o mocno zklerykalizowanych pogladach.

dokładnie, tz. nigdy nie utożsamiałem się z skrajnie katolickimi poglądami, po prostu nie trawie zklerykowanych ludzi, którzy na siłą chca mi coś wmówić i twierdzić, ze tak bedzie lepiej :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 19 cze 2006, 11:28

Imperator,
Imperator pisze:Sam gość jest w porządku, tylko poraził swoją niekonsekwencją.


...dlatego że jestem niekonsekwentny, i uważam to za pozytywną cechę. Spróbujcie być niekonsekwentni tak samo jak ja a zobaczycie jak to znakomicie upraszcza życie. Masz na coś ochotę, to to robisz, a nie myślisz: "nie ja tak nie mogę postąpić, bo powiedziałem coś, i jeszcze wyjdę na osobę niekonsekwentną".

[ Dodano: 2006-06-19, 11:32 ]
Bash, fajny nick, choć sugerował jak się pojawił, że będzie na forum kpiarzem i kuglarzem, to jednak jest "sensownym gościem". Nie razi pogladami.

Ministrant (tak jak i ja) :P
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 19 cze 2006, 19:30

robinho... dopiero przy okazji MŚ kaplam sie,ze to o pilkarza chodzi <lol>
Kiedys byl sympatyczny, teraz mniej.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 19 cze 2006, 22:54

Yasmine, już opisywałam - ale z przyjemnością pobawię się jeszcze raz....
Prawdopodobnie jest typową nastolatką - ale napisała o sobie "nietypowa kobietka" bo chciałaby być nietpowa...
Ogólnie jest miła - i staje w obronie moon. Z tego co przyuważyłam są w komitywie jakiejś i czasami to one dwie zlewają mi się w jedną postać.
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 19 cze 2006, 22:56

betusia, pierwsza święta na naszym forum <aniolek>
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 19 cze 2006, 22:59

Tyrese, koajrzy mi sie z partnerem Connora z drugiej części Szybkich i Wściekłych bo o jego wlasnie jego avatar ma. Malo aktywny na forum, raczej niczym sie nie wyroznia.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 19 cze 2006, 23:04

tanebo, nieprzejednany w poglądach i nieuwzględniający innych niż swoje racje... ale to tylko jeżeli chodzi o politykę.
Poza tym - wydaje się być młody jeszcze i nie do końca wie, o co mu w życiu tak właściwie chodzi.
Niezdecydowany i czasami bezbronny, wyciąga nagle "pazurki"... zdecydowanie gość z charakterem a nie charakterkiem.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 19 cze 2006, 23:15

Kubek, jak już go opisywałam wydaje się dojrzalym starszym już chłopakiem około 30stki... Jest z Lublina - ale chyba nie studiował na Kulu bo się śmieje ze spraw religijnych...
Duży plus ode mnie za kubusia puchatka w awatarku... <browar>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 cze 2006, 00:02

betusia, od dzis chyba histroyczna psotac naszego forum. Drugiej takiej swiat na oewno nie nosi bo ja np bym sie ewakuowac musiala chyba.
Prześmieszna, ma rozniaste urojenia, wymyslkla sobie stygmaty i dorabia idealogie do zadrapan. Widac ze nie ma co robic tylko pier.dołami sie zajmuje.
Jest tez infantylna ale w innym stylu niz Sasetka np. U Sasetki sa nadzieje ze jej przejdzie z wiekiem i doświadzceniem :]
Nie za bardzo kumata, ma problemy z orzumieniem innych racji i sadzi, ze ludzie jej slow nie rozumieja a oni rozumieja ale smieja sie jedynie bo wiecej komentarza czasem nie trzeba.
Poza tym mam tendencje do wyolbrzymiania, ktore dojrzalosci ai odopowiedzialnoscia sobie tlumaczy. <aniolek>
Przyszla pani psycholog. Boże chron nas :)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 20 cze 2006, 00:07

moon, kajam sie, ze ciagle plytek jej nie dopilnowalam :/ Postaram sie poprawic, ale nie obiecuje. Przeprowadzka w toku, ja nie wiem czy teraz to w ogole wiadomo gdzie plyty sa :/ W razie czego poczta wysle.

Ogolnie bardzo sensowna dziewczyna <browar>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 cze 2006, 00:22

złotooka kotka, bardzo fajna i spokojna osoba. Rzeczowa. Co mi sie w niej podoba to prostota [ale nie jakis prymitywizm zeby bylo jasne dla niektorych :P ], wygoda, taka naturalnosc, lekkie lenistwo. I ładna kobitka i umysl informatyczny i w fajnym miejscu studiuje.
A w krotce bedzie panna mloda nasza, na ktorej slub niestety nei dam rady dojechac.... :(
Ale wierze, ze jej sklerotyk o nia tam zadba odpowiednio i sprawi zeby to byl jeden z najpiekniejszych dniw jej zyciu. Bo jak nie ... <ckm2>
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 20 cze 2006, 00:55

moon, z przyjemnością opiszę - niestety dość negatywnie.
Bardzo często czytałam zdanie moon - "jestem pikna" - nie wiem co to oznacza, ale z pięknem nie wiele ma wspólnego... nie wiem jak wygląda - ale na twarzy i ciele zwykle w jakiś sposób odzwierciedla się charakter - a ten zbyt dobry u niej nie jest.

Przede wszystkim ma kompleksy (być może nieuświadomione) na punkcie własnej tak zwanej "kumatości"... Nie wiem czy to wynika z faktu stud.zaocznie - co w przypadku psychologii która jest tak rozległą dziedziną jest moim zdaniem śmieszne, że nawet istnieje od niedawna taka możliwość...
moon pisze:<aniolek>
Przyszla pani psycholog. Boże chron nas
I vice versa.

Podziwiam natomiast moon za to, że broni swojego zdania - jakiekolwiek by nie było.
Również za to, że tak bardzo wierzy w siebie.
Zazdroszę natomiast egoizmu - który sama przyznała ma w sobie - mi natomiast czasami go brakuje. <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 20 cze 2006, 01:06

betusia, odpowiedzialana za moj (i mojego) dzisiejszy dobry humor. Juz pisalam. Ja sie poplakalam ze smiechu.

A ogolnie czesto wkurzaja mnie jej poglady, lub moze raczej sposob ich wyrazania. Chociaz za duzo stycznosci z nimi nie mam. Najczesciej jak sie gdzies nadumana dyskusja rozwija to temat ignoruje. Za bardzo szanuje swoj czas, zeby go trwonic na bezowocne klotnie <browar>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 20 cze 2006, 08:34

złotooka kotka, Wydaje mi sie jakas taka spokojna i rozwazna :P Nie moge rozgryzsc w jakim wieku jestes? Wydaje sie bardzo sympatyczna ( po moim krotkim pobycie na forum)
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 cze 2006, 08:36

rebecca ma bardzo sympatyczny avatar. Na razie trudno mi oceniać, zbyt krótki pobyt :D Jak to mówią - obserwuję z zaciekawieniem...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 20 cze 2006, 08:37

TedBundy, Oile zdazylam zauwazyc Ted wzbudza bardzo duzo kontrowesji na tym forum :) <diabel> A i ciagle zmienia avatarki
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 20 cze 2006, 10:53

Rebecca - bardzo pozytywna osoba. Z reszta sam avatar mówi już sam za siebie. <banan>
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości