opisz osobę powyżej

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

zabawa:

głupawa i bez sensu
24
20%
może być zabawnie
84
68%
osohozi?
15
12%
 
Liczba głosów: 123
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 cze 2006, 12:44

Wstręciucha-twierdzi, że Jej nie lubię. A ja Jej ani lubię, ani nie. Po prostu Jej nie znam. A to, że często się nie zgadzamy, to zupełnie inna para butów.
Wstreciucha pisze:, dzieki niej bardzo klarownie jestem w stanie zdefiniowac ludzi , do ktorych nigdy nie chce sie upodobnic .

I vice versa. :]
Wstreciucha pisze:ale szczerze mowiac wygladem pasuje do osobowosci.

A Wstręciucha wygląda tak, jak pisze.
Czyli wypudrowana, z biustem na wierzchu. Typowa panienka, jakich ja nie lubię i z jakimi nigdy nie chciałam się dogadać. Na szczęście nie znam Jej tylko z wyglądu.
Ale forum to nie pokazywanie siebie na zdjęciach, tylko uczestniczenie w dyskusjach. I jak tak odejmę od Jej postów nasze kłótnie, niektóre Jej odzywki i zdjęcia, to to forum bez Niej nie istnieje.
Jedyna kobieta, która mnie nie lubi, a wyraża to w sposób, jaki mi nie przeszkadza. Co więcej, staram się Ją w tym zrozumieć.
Ale każdy z każdym nie musi się uwielbiać. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 12 cze 2006, 12:49

Olivia pisze:Czyli wypudrowana, z biustem na wierzchu.

rozlozylas mnie na lopatki :) masz jakies zdjecia lub informacje , ktorych ja nie podalam ? ;)

O Oliwce dodam, ze bardzo trafnie dobiera sobie avatary ;)



sorki , opisujemy Olivie , po prostu nieslychane skad ludzie maja takie wiadomosci fiu fiu Oliwka, brawo za dedukcje
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 12 cze 2006, 12:50

Olivia pisze:Jedyna kobieta, która mnie nie lubi


Nie wiem co miałaś na myśli (czy forum,czy real) ale myślę,że wiecej jest takich osób.
Niedawno w topicu rasistowskim opisałam ja w sposób dodatni.Teraz niestety zmieniam zdanie.Czepia sie czasami bez powodu.Lubi mieć rację,choć nie zawsze ją ma.Nawet jeśli wie,że nie ma racji obstaje przy swoim :P
Są osoby które bardziej lubie choć przyznam,że potrzeba czasu zeby tu wszystkich "poznać" <aniolek>

P.S.Pisałam o Olivce <diabel>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 cze 2006, 12:54

Wstreciucha pisze:masz jakies zdjecia lub informacje , ktorych ja nie podalam ? ;)

Nie. Wnioskuję to ze zdjęć, które tu dajesz. Ale może to taka cera, nie wiem. Takie tylko wrażenie.
jagunia-następna osoba, która mnie nie lubi. :] Tylko jak jeszcze nielubienie Wstrętnej mi jakoś łaskocze po nosie, to nielubienie jaguni mi totalnie jest obojętne. Dlaczego? Bo Jej w ogóle nie kojarzę. Nie napisała żadnego posta, nie wzięła udziału w jakiejś dyskusji, po której mogłabym napisać, jak o Wstrętnej "pod pozorem pisania o kiślu, czasami ma coś mądrego do przekazania". Choć Wstrętna ostatnio na kupy się przerzuciła. :]
Nawet nie pamiętałam, że jagunia coś miłego o mnie napisała. Teraz musiałam sprawdzić...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 12 cze 2006, 12:59

Olivia pisze:jagunia-następna osoba, która mnie nie lubi.


Napisałam,że inne osoby lubie bardziej co nie jest równoznaczne z tym,że Cie nie lubie :] Kłania sie czytanie ze zrozumieniem,na które to wszyscy kłada taki nacisk <diabel>

Olivia pisze:Nie napisała żadnego posta, nie wzięła udziału w jakiejś dyskusji, po której mogłabym napisać, jak o Wstrętnej "pod pozorem pisania o kiślu, czasami ma coś mądrego do przekazania". Choć Wstrętna ostatnio na kupy się przerzuciła.


Czy trzeba pisać o kiślu,kupie czy tym co Ty,żeby poznać daną osobę? Jeśli takie jest Twoje zdanie to powiem,że nie znasz się na ludziach i ocenę zostaw innym <fuckoff>

P.S.Nie wiem już o kim piszemy :P

Edit:
Oczywiście,że czytałam ze zrozumieniem :] Miałam na myśli dokładnie to :
"Miałam na myśli to, że wśród osób, które mnie nie lubią, Wstręciucha jest jedyna, która... Reszta zdania się zgadza."

I nadal uważam,że to nie jest prawda :]
Ostatnio zmieniony 12 cze 2006, 13:59 przez jagunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 12 cze 2006, 13:03

jagunia pisze:Czy trzeba pisać o kiślu,kupie czy tym co Ty,żeby poznać daną osobę?

Nie. A Ty napisałaś o czymś, po czym można wyrobić sobie zdanie na Twój temat? Też nie masz na to teorii...
jagunia pisze:P.S.Nie wiem już o kim piszemy :P

O jaguni... ;)

[ Dodano: 2006-06-12, 13:07 ]
jagunia pisze:Nie wiem co miałaś na myśli (czy forum,czy real) ale myślę,że wiecej jest takich osób.

A Ty nie czytasz ze zrozumieniem. Miałam na myśli to, że wśród osób, które mnie nie lubią, Wstręciucha jest jedyna, która... Reszta zdania się zgadza.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 12 cze 2006, 13:53

Olivia, co tu dużo mówić - osa jakich mało :P
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 12 cze 2006, 13:57

robinho, po kilku rozmowach na gadu padly wszystkie moje teorie na temat tego pana ;) potrafi byc baaarrrdzo nieprzewidywalny, a jego z pozoru "ulozenie" jest tylko z pozoru 8) nawet nie wiem "gdzie mi sie stracil" <hmm>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 12 cze 2006, 14:06

Robinho - ignorant, pominął mnie w opisie :( ;(

Wstreciucha - w porównaniu z innymi kobitkami z tego forum niezła z niej laska ;) Tymczasowo mieszka w górach,aż jej zazdroszcze :] Padały zarzuty,że wulgarna - ja jak na razie nie mam sie do czego przyczepić :)

Ah no tak..zapomniałam dodać,że jestem tu nowa,nic mądrego do tej pory nie napisałam,w ogóle jestem do niczego,moja opinia innym zwisa,a postów mam tylko 11 buuu więc następna osoba niech se opisuje kogo chce <pijak>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 cze 2006, 14:25

jagunia na razie napisała bardzo mało, bym mógł silić się na jakiś skonkretyzowany pogląd nt Jej osoby :) Pewnie z czasem się to zmieni :D Na razie - lookam od czasu do czasu :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 12 cze 2006, 17:49

TedBundy, z regóły podobaja mi się jego podpisy, z avardami juz gorzej, bo morderców nie toleruję :)
Wiadomo, specyficzny jezyk i światopogląd. I prawie zawsze warny na swoim koncie :P
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 cze 2006, 08:11

Bash - nie znam Cię, praktycznie widuję Cię tylko tutaj. Otwarty, tyle mogę powiedzieć.

Wtrącenie odnośnie Olivii i Wstręciuchy:

Olivia pisze:A Wstręciucha wygląda tak, jak pisze.
Czyli wypudrowana, z biustem na wierzchu. Typowa panienka, jakich ja nie lubię i z jakimi nigdy nie chciałam się dogadać.


Ciety macie język dziewczyny, a poźniej się dziwicie, że ktoś na Was reaguje tak czy inaczej? To, że ktoś dba o siebie, lubi swoje ciało i się go nie wstydzi, to nie znaczy, że jest wypudrowaną lala z cyckami na zewnątrz, bo akurat tego zarzucić jej nie powinnaś.

Olivia pisze:Ale forum to nie pokazywanie siebie na zdjęciach, tylko uczestniczenie w dyskusjach.

Ten zarzut też niezły. Jakoś zdjęć Wstręciuchy widziałam z 2,3 a reszta to wypowiedzi :D

Tak się nie leczy kompleksów.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 cze 2006, 12:27

natasza - nie wiem czemu ale ja lubie ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 cze 2006, 15:26

natasza pisze:Ten zarzut też niezły. Jakoś zdjęć Wstręciuchy widziałam z 2,3 a reszta to wypowiedzi :D

Tylko szkoda, że źle zrozumiałaś to zdanie. To nie zarzut, a wręcz przeciwnie. Radzę czytać ze zrozumieniem. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 13 cze 2006, 15:53

Olivia, dość cięty język... taki to juz typ kobiety. <wystarczy spojrzeć na warny:P> Jak juz gdzieś wspomniełem, inaczyj wyobrażałem sobią ja na fotografii :P
Ale lubię Ją :D
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 cze 2006, 16:37

Olivia pisze:
natasza pisze:Ten zarzut też niezły. Jakoś zdjęć Wstręciuchy widziałam z 2,3 a reszta to wypowiedzi :D

Tylko szkoda, że źle zrozumiałaś to zdanie. To nie zarzut, a wręcz przeciwnie. Radzę czytać ze zrozumieniem. :]


Hehehe, doba jestem <hahaha>
Oddaje honor.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 14 cze 2006, 13:47

natasza, po pierwsz fajnie pisze dziewucha,
po drugie ma fajny avatarek, "drimowy" bo to jets ten legendarny papieros po seksie.
Po trzecie tak fajnie mówi yhy (czym mnie ujęła)

trochę tajemnicza istotka - tak mi się wydaje.
Lubi lody z połykiem.
No i lubię imię Natasza.

jagunia, opisuje się osobę powyżej, i nie ignorowałem Cię, ale żebym - lepiej późno niż wcale napisać- to piszę jagunia, nowa twarz, wypowiada sie w tematach które czytam ergo chyba podobne zainterowania. Kojarzy mi sie nie z babą jagą ale z Jagiellonią Białystok. Wtajemniczeni wiedzą że na ten klub mówi się "Jaga".

W ogóle image baby jagi może być..
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 cze 2006, 15:53

Robinho - pewnego dnia napisał pożegnalny "list", że odchodzi z forum. Za jakis czas znów się pojawił. Wiedziałem, że tak będzie, po przeczytaniu owego "listu". Sam gość jest w porządku, tylko poraził swoją niekonsekwencją. <browar>
Mam nadzieję, że już mu nie odwali i nie będzie pisał takich głupot :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 cze 2006, 16:14

Imperator - leży mi jego poczucie humoru, jak dawno niczyje :-) nie da się poważnie porozmawiać, bo jak on się wtrąci, to człowiek spada pod stół i bezpowrotnie traci wątek :-) przystojniak :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 cze 2006, 16:17

lolli jest jedną z osób, która przyczyniła się (nieumyślnie :D ) do pewnej mej poglądowej zmiany i podejścia do istoty problemu <diabel> Ona, Olivka i Wstrętna - najbardziej.
Lubię Ją. Poczucie humoru, wiedza,oczytanie i zdrowa złośliwość :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 14 cze 2006, 16:22

TedBundy

TedBundy pisze:Lubię Ją.

z wzajemnością, chociaż jak go czasem czytam, to ręce i cycki opadają, i zupełnie zapominam za co darzę go sympatią ;-)
obserwuję jego rosnącą radość z nowoodkrytej sfery bliskości i niewymownie mnie to rozczula :-)

TedBundy pisze:olli jest jedną z osób, która przyczyniła się (nieumyślnie :D ) do pewnej mej poglądowej zmiany i podejścia do istoty problemu

a konkretnie? [może być na prv]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 cze 2006, 18:11

Lollirot - urodziła się i żyje. Oprócz tego, że żyje jest wspaniałą tłumaczką ze wszelakich języków ruskopochodnych. Pisze znakomite bajki, które zapierają dech w piersiach astmatykom. Biegle włada osiemnastoma językami, w tym trzema migowymi! Jej nick pochodzi od dwóch popularnych słów: "Lollita" - mała siksa, a także "Rot" - zgnita, zepsuta. Oznacza to mniej więcej "zgnita mała siksa" ale jej przezwisko artystyczne jest tylko kamuflarzem, bo jest już duża, dorosła kobieta i całkiem nieźle się trzyma, chociaż pije tyle ile waży. Chłopa ma, mieszkanie ma, zatem ma z kim i ma gdzie, czyli żyje pełnią życia. Jej poczucie humoru można określić mianem "rotten", albowiem jest zepsute i zgnite. Zupełnie jak Imperatora. Co nie znaczy, że nie śmieszą ją dowcipy o słoniu i lodówce. ;)
<browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 14 cze 2006, 20:40

Imperator - wyważone opinie podane w sposób zwięzły i prosty. Człowiek, który pisze to co myśli i potrafi zachować odpowiedni dystans do życia i świata. Czasami zbyt dosłowny i "prosto w oczy", ale to akurat mi się podoba.

(ech, czekałem miesiąc, żeby podjąć tą zabawę- ale wpierw musiałem was trochę poznać :) )
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 14 cze 2006, 21:03

Kubek, natknęłam się na niego kilka razy, bo tu niedawno dopiero powróciłam...
Intuicja mówi mi, że jest to ktoś starszy - może nawet ok.30stki... proszę sie nie obrażać.
Spotkałam go w jakimś temacie o seksie - więc na pewno lubi seks.
Poza ma typowo męski styl pisania i poprawia błędy ortograficzne za co ma u mnie dużego plusa. <browar>
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 cze 2006, 21:09

betusia pisze:Spotkałam go w jakimś temacie o seksie - więc na pewno lubi seks.
A kto normalny nie lubi? <chory>

betusia, zasłynęła na początku z tematu o piersiach i z histerii. Teraz powróciła z wytłumaczeniem swgo problemu jako wady klatki piersiowej.
Co wiadomo z jej postow? Mam jej nie kocha ponoc, ale oddaje jej pol pensji na zycie w odcieciu od rodziny, samodzielnym. :] Kochana mama :)
Bardzo idealistycznie podchodzi do zycia, jest przeciwniczka aborcji i wierzy w jakies farmazony dotyczace budowania lepszego świata. A niech se wierzy. ;)

Co wybija prze zjej posty? Wszystko bierze do siebie. Ktos ma ja gdzięs pisze dysktujac z nia a ta od razu sadzi ze atak na nia :/
Sadze ze jest bardzo przewrazliwiona osoba i dziwie sie jak ona z tym zyc moze. Po takich osobach widze, ze jednak dystans to baardzo dobra rzecz. :)
Generalnei idzie z nia pogadac nawet pod warunkiem z enie uzyje sie słowa "defekt" bo wtedy sadzi ze to juz personalnei o niej <chory>
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 14 cze 2006, 21:23

Moon- kefirowy rozjemca... mógłbym na tym zakończyć, ale pociągnę dalej.
Pomimo dość imprezowej i niejednoznacznej powierzchowności "forumowej" jest tutaj elementem stabilizującym i zdolnym uspokoić dysputy (stąd pewnie ten "rozjemca").
Unika wszelkich skrajności w poglądach i zdecydowanie przeicwstawia się traktowaniu świata w kategoriach czarne/białe.
Żywiołowa, ale trochę jednak wyrachowana.
Bardzo mądra, ale jednak czasami zaskakiwana...

...słowem człowiek-przylepa, oby więcej takich na tym forum.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 cze 2006, 21:25

Kubek, osoba dosc nowa ale jest co o nim powiedziec. Myslacy czlowiek, widac, ze z trzyma sie z daleka od wyslannikow Ciemnogrodu. Tezy popierane argumentami.
Sensowny.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 15 cze 2006, 10:36

runeko, pobyłam tu chwilę i już sobie pogląd o niej wyrobiłam.
Mam wrażenie, że pomimo młodego wieku koleżanka niesie w sobie bagaż doświadczeń którym mogłaby obdarzyć niejedną trzydziestolatkę...
Dużo rzeczy ma się wrażenie, że bylo u niej zbyt wcześnie - właściwie nie wiadomo kiedy.
Gdzie był czas na bycie dzieckiem, czy na młodą niewinną dziewczynkę?
Może przez wszesną dorosłość (która dużym plusem jest) - coś w życiu runeko zostało pominięte? Coś przeleciało nieopacznie przez palce? <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 cze 2006, 10:42

betusia, pierwsze co mi przychodzi na mysl, to jej operacja klatki piersiowej.
Jest troche (bardzo :] ) przewrazliwiona. Ciagle ma cos do zarzucenia Moon, ale na moje oko, to tak do konca nie wie o co Moon chodzi, wiec sie czepia, bo nie zna stylu jej bycia.
Czasem mam wrazenie, ze stara sie tu wyjsc na starsza i bardziej doswiadczona niz jest w rzeczywistosci.
W jednym sie z nia zgadzam, ze dziecko w zbyt mlodym wieku to niedopowiedzialnosc i zmarnowanie sobie zycia.
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 15 cze 2006, 11:15

Yasmine, lubi się z moon - są razem w jakiejś komitywie zapewne... Nawet awatarki mają jakby z jednej beczki wyjęte...
Jest pewna siebie i bardzo dużo tu już napisała co wskazuje na doświadczenie w kwestiach seksualno-miłostkowych....
Ma zdrowy dystans do wielu spraw i to się jej chwali. <browar>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 322 gości