Aborcja

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 14 lis 2006, 21:19

Mysiorek pisze:jabłoń napisał/a:
tylko zdrowie psychiczne i fizyczne kobiety. Oraz faceta

Ja właśnie też o tym - trzeba być nie lada CENZORED, żeby się skrobać w zamian połknięcia tabletki.
To jest ta Twoja jakość życia


Mysior, pocałuj mnie w cenzored. JEsteś chłopem i to pozbawionym podstawowej empatii - dlatego tak mówisz.
WIesz ile kobiet ma spieprzone zdrowie i życie przez tabletki ? Też powodują bezpłodność i raka. Nie mówiąc o tych starszych typach tabletek, po których kobiety tyły, dostawały pryszczy itp.

A już nie mówię o braku możliwości zachowania niezbędnego spontanu w seksie... W obawie przed konsekwencjami....
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 lis 2006, 21:25

Wiesz, Jabłonko, żyjemy w cywilizowanym świecie i jesteśmy albo na etapie edukacji albo już wyedukowani i rola pary jest taka, że jeśli nie chcą mieć dziecka, to po prostu nie zachodzą w ciążę - myślą, mózgiem.
Jest tyle metod bardziej zgodnych z ludzką moralnością, że nie ma tutaj o czym mówić, w temacie "antykoncepcja". Jeśli proponujesz aborcję zamiast pigułki, czy innego dostępnego środką, to jest to najbardziej podła i prymitywna metoda.
Jabłoń, czy Ty oby na pewno jesteś kobietą? :/
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 lis 2006, 21:28

jabłoń pisze:A już nie mówię o braku możliwości zachowania niezbędnego spontanu w seksie... W obawie przed konsekwencjami....

To poczytaj naszego, wyhodowanego na własnych piersiach, forumowego GURA - masz tam receptę na spontan i nie skrobanie ;P
jabłoń pisze:JEsteś chłopem i to pozbawionym podstawowej empatii

Empatię jadłem na sniadanie już sporo lat temu - nie znasz mnie, to nie oceniaj.

( a ten censored prześlij na priv, to się zastanowię)
Ostatnio zmieniony 15 lis 2006, 18:20 przez Mysiorek, łącznie zmieniany 1 raz.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lis 2006, 14:42

"Sejm rozpoczął kolejną wojnę o aborcję, która niebawem może zakończyć się całkowitym zakazem aborcji. Jest to wojna z kobietami, zmierzająca do całkowitego pozbawienia nas prawa do samostanowienia w sprawach dotyczących płodności, w tym prawa do przerywania ciąży. Praw, które już dawno zostały drastycznie ograniczone drakońską, nieludzką, niehumanitarną i niebezpieczną ustawą antyaborcyjną.
Wszyscy wiemy doskonale, że obowiązująca dzisiaj ustawa antyaborcyjna naruszyła godność milionów kobiet, spowodowała wiele nieszczęść i tragedii, doprowadziła do śmierci wielu kobiet – bezimiennych ofiar represyjnego prawa.
Jeżeli propozycja LPR-u wprowadzenia do konstytucji ochrony życia od momentu poczęcia zostanie przyjęta przez Sejm, kobiety w ciąży zostaną całkowicie pozbawione prawa do ochrony życia i zdrowia. Zmuszone będą rodzić nawet te, dla których kontynuacja ciąży jest niebezpieczna dla życia! Te, które zaszły w ciążę z gwałtu. Te, których płód jest potwornie zdeformowany.
Image
Kościół katolicki ogłosił stanowisko, że popiera całkowity zakaz aborcji! Zielone światło ze strony kościoła oznacza, że projekt LPR-u ma realne szanse na to, że zostanie przegłosowany. Mam nadzieję, że ci wszyscy, którzy sądzili, że to jest wyłącznie przedwyborcza zagrywka LPR-u, służąca ratowaniu się przed całkowitym zniknięciem ze sceny politycznej, już wiedzą, że sytuacja jest niezwykle groźna. Za ok. trzy miesiące możemy obudzić się w Polsce, w której zupełne zniewolenie kobiet będzie faktem.
Jak miliony kobiet w Polsce, ja również usunęłam ciążę. Moja mama przerwała ciążę. Moja babcia omal nie umarła podczas pokątnej aborcji w czasach, gdy aborcja była zakazana. Czy te straszne czasy mają teraz wrócić? Kobiety zawsze przerywały ciąże, jest to nasze wspólne doświadczenie, którego wolałybyśmy uniknąć, ale to jest, przynajmniej na razie, niemożliwe. Aborcja była, jest i będzie.
Skoro zatem aborcja jest nie do uniknięcia, skoro będzie zawsze, rolą państwa nie jest zakazywać. Rolą państwa jest pomagać kobietom. Państwo ma obowiązek zapewnienia każdej kobiecie, która musi przerwać ciążę, by zabieg został przeprowadzony w bezpiecznych i godnych warunkach, przez życzliwych, współczujących lekarzy, zgodnie ze standardami współczesnej medycyny.
Złe to państwo, które zmusza kobiety do rodzenia, nie mając im nic do zaoferowania.
Państwo ma chronić kobiety, by nie umierały niepotrzebnie, ponieważ fundamentaliści religijni i inni nawiedzeni ideolodzy obłudnie chcą chronić tzw. życie poczęte.
To bzdura, oni nie chronią żadnego życia. Gdyby naprawdę o to im chodziło, zapewniliby każdej kobiecie bezpłatną antykoncepcję! To właśnie LPR, PiS, Samoobrona i inni odrzucili w zeszłym roku dopłaty do antykoncepcji. To oni ponoszą moralną odpowiedzialność za dużą liczbę aborcji.
Cieszę się, że na demonstracji są ze mną moi trzej synowie, którzy wspierają moją walkę o prawa kobiet. Dla mnie, kobiety i matki, jest to wielka radość i ogromna satysfakcja.
Jest dziś z nami – kobietami, walczącymi o naszą godność i prawa – wielu mężczyzn. Przyjechali związkowcy ze Śląska, w tym górnicy z kopalń, którzy wspierają naszą walkę o nasze prawa.
Wspólnie będziemy walczyć o nasze prawa, nie poddamy się, nawet wtedy, gdy obecny Sejm konstytucyjnie pozbawi nas naszych praw.
Mój przyjaciel za Śląska – górnik Krzysztof Łabądź, który wraz z nami w Sejmie obserwował dyskusję nad projektem LPR-u, poruszony wypowiedzią Wierzejskiego, powiedział, że jak tego słucha, to wstydzi się, że jest facetem. Na szczęście są również mężczyźni tacy, jak Krzysztof.
Będziemy domagać się ogólnonarodowego referendum w tej sprawie. To społeczeństwo, to my kobiety musimy mieć ostatnie słowo w tej sprawie.
Bo to nasze prawa i nasza godność. Nikt nie ma prawa nas ich pozbawić.
Dość piekła kobiet! Żądajmy legalnej aborcji!"

najnowszy felieton Wandy Nowickiej, za www.trybuna-robotnicza.pl

<brawo>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 lis 2006, 16:17

TedBundy pisze:nasza godność

Nie wiem, co ma słowo "godność" w stosunku do aborcji :| Że niby nie będą się skrobać "po cichu", tylko godnie posiedzą w kolejce do gabinetu, jak po zakupy? To w takim razie niech będzie wolno odstrzelić pana X, bo on być może nie pozwala komuś godnie żyć.
Bardzo przepraszam, ale nijak skrobanka nie kojarzy mi się z kobiecą godnością, a raczej z jej niedojrzałością i ułomnością <chory>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lis 2006, 19:31

Kuzwa mac , juz nie moge tego czytac , a jednak <aniolek>
Powiedzcie mi dlaczego zatem nie chrzcimy dziecka w łonie matkli ? dlaczego po urodzeniu ? Niech sie Panstwo odpier papier od dupy kobiety i jej brzucha , jak chca te dzieci których kobiety nie chca , to niech sobie je wezmie - w dodatku za darmoche !! Póki dają mi na dziecko tą jałmużnę która dają , nich sie nie wpierdzielają z jakas aborcją <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 lis 2006, 19:54

Andrew pisze:jak chca te dzieci których kobiety nie chca

Jak kobieta nie chce dziecka, to nie zachodzi w ciążę, a nie skrobie się!
Będę to powtarzała do bólu.
Ps. Nie mam oczywiście na myśli ofiar gwałtów, choć nikt jej nie każe łazić samej, gdzie bądź...
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lis 2006, 19:57

Mona pisze:Jak kobieta nie chce dziecka, to nie zachodzi w ciążę, a nie skrobie się!
Będę to powtarzała do bólu.


Wista wio , łatwo powiedziec , przyjedz na Slask to spotkam Cie z kobietami które stosowały antykoncepcje , a mimo to zaszły w ciaze
Ostatnio zmieniony 16 lis 2006, 10:09 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 15 lis 2006, 20:03

Mona pisze:choć nikt jej nie każe łazić samej, gdzie bądź...
60% gwałcicieli to znajomi kobiet, ale widocznie kusza ich niepotrzebnie... niech cierpią... ciąża zagrażająca zdrowiu kobiety to też pewnie wina kobiety. <zalamka>
Mona pisze:Jak kobieta nie chce dziecka, to nie zachodzi w ciążę, a nie skrobie się!
ŻADNA metoda nie daje 100 % pewności. Więc jeśli ktoś jest obciążony chorobą genetyczną powinien zrezygnować z seksu w ogóle... <zalamka>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 lis 2006, 20:06

Blazej30 pisze:Więc jeśli ktoś jest obciążony chorobą genetyczną powinien zrezygnować z seksu w ogóle...

Dobrze wiesz, że nie to mam na myśli i bez skrajności proszę. Nie rób ze mnie kretynki, ok?
Kobiety, które apelują o legalną aborcję, chyba nie apelują o aborcję, która miałaby dot. ofiar gwałtów, tudzież embrionów z uszkodzonym kodem genetycznym, bo tu aborcja jest legalna.
One chcą ogólnej swobody w tym temacie, nie zważając na powód tego zabiegu. Po prostu tak, bo tak.
Już jaśniej?
Ostatnio zmieniony 15 lis 2006, 20:13 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 lis 2006, 20:11

Andrew pisze:PRZYJEDZ NA SLASK- WSKAZE CI , SPOTKAM Z KOBIETAMI CO NIE CHCIALY A ZASZłY , MIMO ANTYKONCEPCJI ITD.

Źle nauczałeś w tym regionie :D
Andrew pisze:Powiedzcie mi dlaczego zatem nie chrzcimy dziecka w łonie matkli ?

Idąc takim tokiem myślenia, trzeba by było chrzcić plemniki, a najlepiej jajca - weź daj spokój :D
Andrew pisze:od dupy kobiety i jej brzucha

Nie dziwię Ci się, że bałeś się być przy porodzie :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lis 2006, 20:12

Wiec napisz o co Ci chodzi , dlaczego kobiety nie chca dzieci , pomysl napisz. Bo jest tak , ze małolaty zachodza w ciaze z barku wiedzy , jak i opieki rodziców , luk w wychowaniu .Dorosłe kobiety , to juz inna bajka i tak jak zjesz , to ci sie odbija , tak jak uprawiasz sex , mozesz zajsc w ciaze , bez wzgledu na wszystko i wtedy masz prawo do usuniecia ciaży .Nie Panstwu o tym decydowac .

[ Dodano: 2006-11-15, 20:16 ]
Mysiorek pisze:[
Nie dziwię Ci się, że bałeś się być przy porodzie :|


bałeś ? załozenie - błedne znowu <aniolek>
Plemniki ?
to też
embrion nie człowiek

Edit: prywatne rozgrywki na priwie - kulturalnie.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2006, 20:35 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 15 lis 2006, 20:25

Mona pisze: Nie rób ze mnie kretynki, ok?
nieśmiałby, wiesz o tym doskonale... na tyle chyba mnie znasz ??
Mona pisze: bez skrajności proszę.
ale to nie skrajność. Każdy może być nosicielem choroby genetycznej. Nawet jeśli o tym niewie. I większość z nich jest nieuleczalna. Dlaczego więc, zmuszac kogoś do ponoszenia konsekwencji swojej niewiedzy. Niewspominając nawet że to niezdrowe dla społeczeństwa...
Mona pisze: dot. ofiar gwałtów, tudzież embrionów z uszkodzonym kodem genetycznym, bo tu aborcja jest legalna.
no właśnie przeciwnicy aborcji takiej też nie tolerują. Niechcę żeby matka moich dzieci umarła bo ktoś ma pewne przekonania.
Mona pisze:One chcą ogólnej swobody w tym temacie, nie zważając na powód tego zabiegu. Po prostu tak, bo tak.
przecież i takie rozwiązanie może byc kompromisem. Np żeby przerwać ciążę z powodów poza medycznych potzrebna by była zgoda poradnii...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lis 2006, 20:29

Mona - dokładnie tak - bo tak ! zaszłam, a nie chcialam , chce usunac !
wyszłam za maz , nie pasuje mi - chce rozwodu , koniec kropka !
Dlaczego ktos chce kobiety na siłę uszczesliwiac w dziecko - skoro go one nie chcą
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lis 2006, 20:34

Andrew pisze:Mona - dokładnie tak - bo tak ! zaszłam, a nie chcialam , chce usunac !


i to powinno wystarczyć :] Jej sprawa, dlaczego. I jej decyzja, a nie zidiociałych ideologicznie politykierów, którzy wpieprzają się tam, gdzie nie ich miejsce :> Co ustawa, to głupsza :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 lis 2006, 20:37

Andrew pisze:Dlaczego ktos chce kobiety na siłę uszczesliwiac w dziecko - skoro go one nie chcą

Jak "robi" dziecko, to niech się nie dziwi, że je ma!
Niech zrezygnuje z "robienia" - nie będzie mieć dzieci NIGDY! - proste, nie?
Stolarz też nie chce stracić palca, a się dzieje. :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lis 2006, 20:41

Mysiorek pisze:Jak "robi" dziecko, to niech się nie dziwi, że je ma!
Niech zrezygnuje z "robienia" - nie będzie mieć dzieci NIGDY! - proste, nie?
Stolarz też nie chce stracić palca, a się dzieje. :D

Idac tym tokiem rozumowania , nie jedz lodów bo sie możesz zatruć salmonellą .
I nie " robi " dziecko , tylko uprawia sex, a to róznica
Palec da sie przyszyc !! nie zyjemy w sredniowieczu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 lis 2006, 20:46

TedBundy pisze:Jej sprawa, dlaczego.

Leczenie narkomanów też mam wziąć na swoje barki? :| I alkoholików i kaskaderów - gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą.
Niech się nie grzmocą, jeśli na tyle są nieodpowiedzialne - bez tego da się żyć.
Gdyby miały Downa, to bym zrozumiał - takich ludzi trzeba chronić!
Czyżby te kobiety tez były ludzikami specjalnej troski?
;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 lis 2006, 20:46

Andrew pisze:Mona - dokładnie tak - bo tak ! zaszłam, a nie chcialam , chce usunac !
wyszłam za maz , nie pasuje mi - chce rozwodu , koniec kropka !
Dlaczego ktos chce kobiety na siłę uszczesliwiac w dziecko - skoro go one nie chcą

Ok, Ty rozumiesz to tak, a ja inaczej. Mam prawo do tego? Dziękuję.

Bardzo dziwne jest to, że jest cała masa kobiet, nawet tych bardzo młodych, które potrafią zaplanować ciążę, a nie lezą do wyra i "niech się dzieje wola Boża".
Mysiorek pisze:Niech zrezygnuje z "robienia" - nie będzie mieć dzieci NIGDY! - proste, nie?

Ale wiesz, "teraz", to jej fajnie i najwyżej się uda, a potem płacz i zgrzytanie zębów.
Po prostu nie przeczytała regulaminu <hahaha> Ok, żarty.
Jednak dziwne jest to, że taka małolata, nie jest wyedukowana, co do ew. zajścia w ciążę, ale doskonale wie o tym, co robić w łóżku. To tak, jakby znała przepis na ciasto, a myślała, że upiecze świniaka zamiast keksika.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lis 2006, 20:57

Nikt przy zdrowych zmysłach nie traktuje aborcji jako środka anty, ale jej możliwość być powinna. Nie mi wnikać w powody jej przeprowadzenia, ale tego NIE DA się wyeliminować. Po co paść podziemie aborcyjne, te 60-100 tys zabiegów rocznie? Po co mają się odbywać w skandalicznych warunkach, jak to czasem ma miejsce dziś? Dlaczego nie może to się odbyć w warunkach cywilizowanych, w szpitalu, bez tej chorej hipokryzji zamiatania problemów pod przysłowiowy dywan? :/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 lis 2006, 21:05

TedBundy pisze:Po co paść podziemie aborcyjne, te 60-100 tys zabiegów rocznie?

Może to taka edukacja antykoncepcyjna i antyprymitywna poprzez rzeźnię? :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 15 lis 2006, 21:56

Szkoda że zwolennicy powszechnej aborcji nie trafili na czasy, gdy aborcja była legalna a ich mamy demonstrując swoją wolność nie zabiły płodu. Tamten płod mógł być Tedem, Błazejem. "Wcale by mi nie było szkoda". W końcu to w imie wolności ! W końcu to pfffffffffff tylko płód.

Widzimisiom mówię nie.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 lis 2006, 22:27

natasza pisze:Tamten płod mógł być Tedem, Błazejem. "Wcale by mi nie było szkoda".

Życie <faja>

(sorki Mysiorek za OT <browar> )
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 lis 2006, 08:34

Mysiorek pisze:Życie


życie, dokładnie :]

cóż, jak to mówią "po śmierci dupa nie rządzi" <faja> Wybaczcie, ale to strasznie prostacki argument, z cyklu "mógł być". Bardzo <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 16 lis 2006, 08:51

TedBundy pisze:Wybaczcie, ale to strasznie prostacki argument, z cyklu "mógł być"


Prostacko ujety, by prostacko przekonać, jak prostackie jest widzenie zwolenników na wolność kobiet.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 lis 2006, 09:02

cóż to znaczy, "mógł być tym czy tamtym"? <hahaha> Po urodzeniu jesteś tabula rasa, proces socjalizacji dopiero wpaja Ci to, kim będziesz,lub kim masz szansę zostać. Możliwości są dziesiątki. Wysilcie się bardziej :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lis 2006, 09:18

Zawsze byłem przeciwnikiem równouprawnienia kobiet (drzentelmeni dbaja o swe kobiety , zatem jest ono zbedne), zawsze też one o owo równouprawnienie walczyły . Dziś co mają z tego ? <aniolek> Ano to co maja , czyli w zasadzie tylko sie pogorszyło . W prawdzie mają równe prawa jak mezczyzni, tyle, ze sa przez nich tak samo postrzegane coraz czesciej ! co z kolei im sie nie podoba .
Prostackie jest nakazywanie komus czegos , co zabiera mu owo równouprawnienie .Bo ... Ci których stac i tak dokonają aborcji , jak nie w kraju to poza jego granicami, zas ci których nie stac, staną pod pręgierzem owego zakazu . I tak jak dla prawa wszyscy bedą mieli po równo , to rzeczywistość bedzie inna .A miejsca w wiezieniach coraz mniej , trzeba zatem wybudować nowe za pieniadze podatników, utrzymywac wieznia , znowu za pieniadze podatników. Zadna tez kobieta nie usunie ciaży dla wlasnego widzi mi sie, zawsze jest jakis powód (pomijam wyjatki ), jak nie ekonomiczny , zdrowotny , to prosty - po prostu nie miena checi posiadania dziecka .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 16 lis 2006, 09:30

TedBundy pisze:cóż to znaczy, "mógł być tym czy tamtym"? Po urodzeniu jesteś tabula rasa, proces socjalizacji dopiero wpaja Ci to, kim będziesz,lub kim masz szansę zostać. Możliwości są dziesiątki. Wysilcie się bardziej

Miałam raczej na myśli uzmysłowienie banalnego toku myślenia, banalnego traktowania zycia, czy to poczetego, czy już nowonarodzonego. A zwłaszcza tego poczętego. W taki sposób, że owo myślenie, jeśli zastosowałaby go Twoja matka, mogło spowodować aborcję Ciebie. I nie intersuje mnie czy Ty jako tabula rasa w łonie matki miałbyś być wielkim intelektualistą czy narkomanem.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 16 lis 2006, 10:34

to bym nie istniał, proste :] Nie zdawałbym sobie sprawy ze swego nieistnienia z powodów oczywistych.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 lis 2006, 10:58

Mona pisze:Jak kobieta nie chce dziecka, to nie zachodzi w ciążę, a nie skrobie się!
Mysiorek pisze:Niech zrezygnuje z "robienia" - nie będzie mieć dzieci NIGDY! - proste, nie?
<browar>
TedBundy pisze:Nikt przy zdrowych zmysłach nie traktuje aborcji jako środka anty, ale jej możliwość być powinna. Nie mi wnikać w powody jej przeprowadzenia, ale tego NIE DA się wyeliminować.
<browar>

Wiecie - to trochę tak, jakby Mysiorek i Mona pisali, że na autostradzie jest dozwolone 130 km/h, więc niezależnie od warunków takie tempo się użytkownikowi należy, a Ted zwracał uwagę, że teoretycznie mają rację, ale czasem warto zwolnić. Nie poruszamy się w świecie bytów idealnych - czy na skutek surowego wychowania jakiś czas temu chłopcy nie onanizowali się? Załóżmy, że onanizowanie się jest nawet kompletnym złem - czy da się tego zła uniknąć przez zakazy i nakazy rodzicielskie?

Pamiętam, jak dowiedziałem się, że mój tata nie jest wcale najmądrzejszym facetem na świecie i byłem bardzo rozczarowany. Ale nie będę udawał, że jest tylko dlatego, że tak byłoby dobrze. :)

Dzisiaj wydaje się nam to kretyńskie, ale jeszcze niecałe 100 lat temu w pewnych krajach nieudana próba samobójcza była karana więzieniem. Na szczęście mądrzy ludzie się zorientowali, że nie miało to żadnego wpływu na nic, a często tylko powiększało rozmiary ludzkich dramatów.
soul of a woman was created below

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości