Jakiej muzyki sluchacie?? w ogóle

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Ile godzin spedzasz dziennie na sluchaniu muzyki??

Mniej niz godzine
2
5%
Od 1-2 godzin
9
23%
Wiecej niz 2 godziny
28
70%
Wcale nie slucham muzyki
1
3%
 
Liczba głosów: 40
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 gru 2004, 16:12

ktos pisze:EE ;p NIGDY mi nie przejdzie bo slucham hh od kad tylko pamietam, zreszta, HH nigdy nie wyginie, kazde nowe pokolenie jest juz nastawione na hh. Coraz mniej ludzi slucha metalu czy innych takich :P Nawet Kuba z Idola hh slucha. :P <-- to tak dalem dla przykladu :))

Ja też kiedyś tak myślałem... może dasz radę, ale ciężko wytrzymać w takiej monotonii. Hip-Hop jest dobry na małolatów. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem, a jeśli tak to przepraszam. po prostu z niektórych rzeczy si wyrasta.... :564:
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 20 gru 2004, 16:15

Hardcore pisze:Ja też kiedyś tak myślałem... może dasz radę, ale ciężko wytrzymać w takiej monotonii. Hip-Hop jest dobry na małolatów. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem, a jeśli tak to przepraszam. po prostu z niektórych rzeczy si wyrasta.... :564:


No byc moze byc moze, ale watpie zebym przestal sluchac tej muzyki ktora lubie i ktora najbardziej mi odpowiada:


Playing: Trzeci Wymiar - Trzeci Wymiar.mp3 <<
:)
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 20 gru 2004, 16:45

Eh Hardcore zawiodłem się na tobie mówiąc wprost. Taka ładna dyskusja była, a ty zbywasz ją stwierdzeniem ni przypiął ni wypiął na końcu posta. Odpowiem chociaż na ten, bo dalszej dyskusji nie będę nawet próbował prowadzić, po prostu nie przywykłem rozmawiać ze ścianą, którą tak bardzo chcesz być.

metal mogę porównać z psycedelic, którego też jest wiele odmian

Przeczysz sam sobie. Przeczysz temu co napisałeś wcześniej. Zastanów się, czy mówimy o tym samym. Pisałem o "psytrance", ty odpowiedasz mi na pytanie o "psytrance" uogólniając, do muzyki psychodelicznej.

Gdybym miał porównywać do techno to musiałbym użyć sformułowania 'muzyka gitarowa' czy coś takiego, a przecież nie tylko metal jest grany na gitarach jednych, drugich, perkusji i coś tam może jeszcze...

Patrz wyżej.

Co 4 młody człowiek chodzi z długimi włosami, ubrany na czarno i w dodatku w glanach

A co to ma do rzeczy? Rozmawiamy o muzyce, czy o subkulturach? Jeśli o tym drugim, to zapraszam do innego tematu. Swoim nawykiem odpowiem tylko tyle: Nie każdy słuchający metalu jest metalowcem, a nie każdy metalowiec słucha metalu. Proste?

psytrance'u słucha może co 300.... więc metal w porównaniu do niego jest super popularny i modny

Znowu mówisz o czym innym... I jeszcze raz tłumaczę (jak dziecku) nie ma w odniesieniu do tych gatunków muzycznych pojęcia moda. Popularne owszem...

W kwestii muzyki możesz sobie gadać i tak mnie nie przekonasz i i tak ci nigdy racji nie przyznam

Jedno powiedzenie na myśl mi się nasuwa: "Gadaj z **** to cię..." . Znałeś wcześniej?

I jeszcze dwa słowa do ktosia.

1. Moda na hiphop nigdy nie wygasnie.

Wygaśnie szybciej niż myślisz.

po prostu na hh sie wychowalem

Jeśli jeszcze powiesz, że na polskim hh, to jestem w stanie uwieżyć, że to forum jest odwiedzane przez kilkuletnie dzieci.

a pop czy inne gatunki mi sie nie podobaja, to tak jak by sluchal żympolenia na skrzypach przez 24/24. Musicie Mnie zrozumiec

Wytłumacz proszę, bo nie zrozumiałem twojego toku myślowego.
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 gru 2004, 16:59

Xavier pisze:
metal mogę porównać z psycedelic, którego też jest wiele odmian

Przeczysz sam sobie. Przeczysz temu co napisałeś wcześniej. Zastanów się, czy mówimy o tym samym. Pisałem o "psytrance", ty odpowiedasz mi na pytanie o "psytrance" uogólniając, do muzyki psychodelicznej.

Co 4 młody człowiek chodzi z długimi włosami, ubrany na czarno i w dodatku w glanach

A co to ma do rzeczy? Rozmawiamy o muzyce, czy o subkulturach? Jeśli o tym drugim, to zapraszam do innego tematu. Swoim nawykiem odpowiem tylko tyle: Nie każdy słuchający metalu jest metalowcem, a nie każdy metalowiec słucha metalu. Proste?


nie wiem o co masz pretensję... ja tylko ci kulturalnie wytłumaczyłem, że nie masz racji. Teraz też to zrobię... ani razu sobie nie zaprzeczyłem.
1. Psychedelic to jest nazwa formalna, psytrance to jest to samo tylko nazwa zwyczajowa. A psychedelic nie obejmyje całej muzyki psychedelicznej, bo jest jeszcze psychedelic rock (niektóre kawałki Pink Floyd np.).
2. A jakiej muzyki słucha metalowiec? UB40?
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 20 gru 2004, 18:20

nie wiem o co masz pretensję...

O jedno jedyne zdanie, które całą dyskusję zamienia w bezcelowe rzucanie grochem o ścianę.

1. Psychedelic to jest nazwa formalna, psytrance to jest to samo tylko nazwa zwyczajowa. A psychedelic nie obejmyje całej muzyki psychedelicznej, bo jest jeszcze psychedelic rock (niektóre kawałki Pink Floyd np.)

A nie jest przypadkiem tak, że pr jest jedną z gałęzi psychodelii? Byłoby to wyjątkowym zbiegiem okoliczności (lub zwyczajną głupotą) nieobejmować wszystkich odmian psychodelii jako jedno. Sądzę też, że niektórzy wykonawcy mocno by się oburzyli, po przeczytaniu tego stwierdzenia. O ludziach tworzących psytrance mówię oczywiście. Jednak jeśli (chociaż szanse oceniam na mierne) rozmawiam ze znawcą tematu, to oczywiście psytrance będzie dla mnie psychodelią, a reszta wyjątkowym zbiegiem okoliczności, w przeciwnym wypadku podyskutujemy dalej.

ja tylko ci kulturalnie wytłumaczyłem, że nie masz racji. Teraz też to zrobię... ani razu sobie nie zaprzeczyłem

Niczego mi nie wytłumaczyłeś, bo od samego początku nie rozumiem co chcesz mi przekazać. Ja natomiast doskonale wiem, co chę przekazać tobie. Podkreślałem już kilkakrotnie, podkreślę jeszcze raz, bo odpowiedzi jakiejkolwiek u ciebie nie zauważyłem, że moda w przypadku metalu jak i muzyki psychodelicznej nie ma nic do rzeczy.

2. A jakiej muzyki słucha metalowiec? UB40?

Oj zdziwiłbyś się.
Piggy in the garden,

Piggy in the pool.

Swim, now, little pig!

Piggy's looking cool.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 20 gru 2004, 18:44

Xavier: Widze ze mamy calkiem inny tok myslenia na temat muzyki. Nie mam zamiaru sie z Toba klucic na forum tylko dlatego ze jestes metalowcem czy kim tam jestes... Zakonczmy temat hh :) bo i tak nie dojdziemy do porozumienia.



ad1: Hip-Hop nie wygasnie.
ad2: Metalika juz wygasla.

Pozdrawiam.

Krystian.
:)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 20 gru 2004, 18:51

Wygaśnie, wygaśnie :)

A Mettalica zawsze będzie słuchana przez sporą ilość osób, podobnie jak Purple do tej pory i Bethoven :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 20 gru 2004, 18:55

fish pisze:Wygaśnie, wygaśnie :)

A Mettalica zawsze będzie słuchana przez sporą ilość osób, podobnie jak Purple do tej pory i Bethoven :)


Chcialbym teraz zobaczyc ranking sluchalnosci pomiedzy hh a metalika.

... ale na google nie ma. :/ Jak znajde - dam linka i sie zobaczy. :)

Mozna tez wnioskowac to co w radiach leci. Dlaczego Metaliki praktycznie w ogole nie puszczaja ? Odpowiedzcie sobie sami... :D


Pozdrawiam.

Krystian.
:)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 20 gru 2004, 19:09

A po co komu rankingi?
Kiedyś były popularne boys bandy i leciały wszędzie, panienki tylko nogami tarły. i gdzie to teraz jest?

Jak przestaniesz nosić krok przy kolanach to się zdziwisz, że istnieje jeszcze inna muzyka :)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2004, 21:32 przez fish, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 20 gru 2004, 21:26

No to jeszcze parę słów do ktosia :) .

Xavier: Widze ze mamy calkiem inny tok myslenia na temat muzyki. Nie mam zamiaru sie z Toba klucic na forum tylko dlatego ze jestes metalowcem czy kim tam jestes... Zakonczmy temat hh 001.gif bo i tak nie dojdziemy do porozumienia.

Na forum nie prowadzimy kłótni, tylko dyskusję. Mniej więcej dobrym przykładem takiej dyskusji jest moja wymiana zdań z Hardcore'em.

ad1: Hip-Hop nie wygasnie.
ad2: Metalika juz wygasla.

ad1. HH może i nie ale moda na niego (a o tym mówimy) z pewnością tak.
ad2. Jesteś w błędzie, co znowu udowadnia fakt jak źle jest się ograniczać do jednego stylu muzycznego.

Mozna tez wnioskowac to co w radiach leci. Dlaczego Metaliki praktycznie w ogole nie puszczaja ? Odpowiedzcie sobie sami...

Właśnie o tym mówię. No jak myślisz dlaczego w radiach leci pop i hh? Odpowiedź jest banalna - bo są w modzie. Minie moda na to, zaczną grać w radiach co innego.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa w radiach niekomercyjnych (niestety takie są na wymarciu). W Poznaniu prężnie działa jedno, Afera prowadzona przez studentów Politechniki. Tam hh znajdziesz tylko w audycji specjalnie mu poświęconej - jedna na tydzień.

Fish dzięki za wsparcie :) .
Piggy in the garden,

Piggy in the pool.

Swim, now, little pig!

Piggy's looking cool.
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 20 gru 2004, 23:39

fish pisze:Jak przestaniesz nosić krok przy kolanach to się zdziwisz, że istnieje jeszcze inna muzyka :)


Jezeli mowa tu o skejtowskich spodenkach, to NIDGY, nie toleruje takich badziwi, zreszta denerwuje mnie jak ktos idzie a ma krok przy kostakch jak by co najmniej ... :P

ad1. HH może i nie ale moda na niego (a o tym mówimy) z pewnością tak.


Zaczelo sie od Liroya - ktory i tak nigdy nie umial rapowac, oraz od Kalibera.

Rzec mozna, ze hh istnieje juz kilka ladnych lat, nie znam osoby ktora slucha hh i od tak ' od zachcianki ' z dnia na dzien przestaje sluchac i przezuca sie na cos innego.



ad2. Jesteś w błędzie, co znowu udowadnia fakt jak źle jest się ograniczać do jednego stylu muzycznego.


Nigdy w zaden sposob nie ograniczalem sie co do sluchania jednego rodzaju muzyki. po prostu tylko jeden typ mi opdowiada, kazdy ma prawo sluchac to co chce sluchac. Nikt mi nie bedzie wtrynial sie w moj swiat moich zabawek :P


No jak myślisz dlaczego w radiach leci pop i hh?


Bo tylko to ludzie sluchaja. Moze tak: zadajmy sobie pytanie, dlaczego ludzie nie chca slyszec Metaliki w radiach ?

Odpowiedz jest prosta: Bo nie chca tego sluchac, sa tez grupy nietolerancyjne na ten styl i gatunek muzyki. Nie kazdy toleruje takiego Mensona czy jak to sie pisze :P ktory maluje sie i wrzuca na św.

Minie moda na to, zaczną grać w radiach co innego.


Polski Hip-Hop jest grany od dosc niedawna, ( nie mowie o podziemiu ) Ale istnieje juz od kilku lat. Stosunkowo wczesniej nie bylo o nim slychac, dopiero od niedawna jest w czym wybierac.

Odpowiedz jest prosta: Moda na Hip-Hop nigdy nie minie z jednego prostego czynnika.
( nie bede sie zaglebial dalej bo nie ma sensu )

Ci co sluchaja teraz, beda sluchac go dalej i nikt nie bedzie sie przezucal na cos innego. Nikt nie jest chorągiewą. Nowe pokolenia nie sluchaja Metaliki czy Popu, (no, moze pop jeszcze tak, ale Metal jest juz dawno w niepamieci) Tylko Hip-Hop.



Pozdrawiam.

Krystian.
:)
Adamo

Postautor: Adamo » 20 gru 2004, 23:54

Hm czy admin może usunąć moj Glos ?? Bo przez przypadek zamiast 2h+ dalem w ogóle nie slucham :D . A słucham wszystkiego od lat 60-tych :) Oprocz HARD METAL i TECHNO TERROR ,a tak to z każdego stylu po trochu . po prostu potrafie sie bawic przy kazdym z nich wiec nie przeszkadza mi to zbytnio ... :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 21 gru 2004, 08:29

Krzyś ratuj i powiedz swoją sławną kwestię bo juz mi się nie chce argumentów przytaczać. Jak ktoś się uprze to nic go nie zmusi do zmainy zdania.
Poczekamy - zobaczymy.

A co do statystyk o których tak pisałeś: wystarczy jak wpiszesz w google hip-hop a później heavy-metal. Sam zobaczysz jakie są różnice.
Nie mówię już o tym abyś wpisał rock bo mógłbys tego nie przeżyć.


Adamo: Mava musisz prosić.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2004, 09:10 przez fish, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 gru 2004, 09:05

Tak tak WSZYSTKO SIE ZMIENIA !

Kiedyś słuchano Beatlesów i to słuchali wszyscy , dziś ??? malo ludzi juz tego słucha ! to samo z Elvisem ! słuchają go ludzie ale nie w takij ilosci jak kiedyś ! wiec mozna mówic o modzie i gustach ktore jednak troche zycie weryfikuje ! i tak chyba jest u wszystkich .póki co mnie nie przeszła mimo mego wieku wena na słuchanie AC/DC i wiele wiele innych z lat młodosci , a doszła muza powazna w ogromnej ilosci ! zawsze uwielbiałem muze elektroniczną połączona z powazna , swoisty hard rok + klasyka , tak jak w utwoze zespołu " Akcept" metal hart , gdzie na koncu utworu wplecione jest w swoisty sposób dla Elizy Betowena !! po prostu miodzio !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 21 gru 2004, 09:14

Też Krzysiu pamiętam ten utworek. Faktycznie cudo :)
A teraz Judas ma przyjechać :) Też klasyka :)
Wątpię żebym zobaczył jakis zespół Hip-Hopowy jak będą w wieku 50 lat :)
A Purple nadal grają :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 gru 2004, 11:14

Niestety nie moge usowac glosow i w ten sposob ingerowac w glosowania :evilbat: To nie Ukraina ;)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 21 gru 2004, 13:42

ktos pisze:
No jak myślisz dlaczego w radiach leci pop i hh?


Bo tylko to ludzie sluchaja. Moze tak: zadajmy sobie pytanie, dlaczego ludzie nie chca slyszec Metaliki w radiach ?

Odpowiedz jest prosta: Bo nie chca tego sluchac, sa tez grupy nietolerancyjne na ten styl i gatunek muzyki. Nie kazdy toleruje takiego Mensona czy jak to sie pisze :P ktory maluje sie i wrzuca na św.

Rany... :551: gdyby ludzie słuchali tylko popu i hh to inne gatunki raczej już dawno by wymarły i nie byłoby żadnego metalu, jazzu, reggae, rocka i tego wszystkiego co szajsem nazwałeś. Masz strasznie zawężone pole widzenia :) Btw większość stacji gra to, co jest łatwo wpadające w ucho, niekoniecznie ambitne, oraz to co jest na topie. Dlatego też powstały również stacje ściśle określone muzycznie --> radio94, classica, jazz... Żeby każdy mógł jednak znaleźć coś dla siebie.

Mówisz, że nie wszyscy tolerują Mansona i taki typ muzyki. A przepraszam, hip hop to niby każdy toleruje?? Zapewniam Cię że nie!! Znam sporo takich osób. I ja osobiście hh nie lubię, ale nie ogłaszam wszem i wobec że to g***no, szajs itp. itd. tylko dlatego że mi się nie podoba. Bo, jak to mój kolega rzekł "Wielkie rzeczy są w każdym gatunku". I jest w tym sporo prawdy. Prawie wszędzie można odnaleźć coś wartego uwagi. Branie wszystkiego jedną miarą jest moim zdaniem po prostu niezbyt dojrzałe. A już zwłaszcza, jeśli coś zna się tylko powierzchownie... a właśnie: czy poza Metalliką i Mansonem znasz jeszcze coś z gatunku metal/rock?? w ogóle to jakie utwory tych wykonawców znasz?
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 21 gru 2004, 14:11

Wątpię żebym zobaczył jakis zespół Hip-Hopowy jak będą w wieku 50 lat


To sie jeszcze zobaczy za kilka lat. Ale watpie zeby hh zszedl ze sceny, choc, to nie wykluczone. Mam nadzieje ze tak sie nie stanie :).


Do
Ptaszka
:

Kiedys ( dawno ) dostalem od kogos plyte Mensona, to co tam uslyszalem wyjasnia wszystko, pozatym jak wy mozecie to sluchac ? Przeciez to az uszy bola :/
Kilka razy tez udalo mi sie sciagnac od kogos caly katalog Jakiegos zespolu ( rzecz jasna - Metalika ) z DC++. Wszystko co slyszalem z Metaliki - nie podoba mi sie. po prostu to nie muzyka dla mnie, w okol mojego kregu znajomych NIKT nie slucha Metaliki. Pozatym w szkole znam moze z 3 osoby co sluchaja. A juz najbardziej mnie ... denerwuje styl ubierania Metalowcow. Wiem Wiem. Teraz zapewne ktos napisze " A jak sie Twoim zdaniem ubieraja Co, co sluchaja hh ?" Odpowiedz jest prosta: na pewno nie tak jak metalowcy.

Bluznijcie mnie, krzyczcie na mnie, wyzywajcie i jeszcze robcie to wam sie podoba - JA SWOJEGO ZDANIA NIE ZMIENIE.
----------
:564:


Pozdrawiam.

Krystian. ;)
[/b]
:)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 21 gru 2004, 16:19

Uczepiłeś się tej Metalliki... ja mimo, że nie jestem wielkim fanem rocka i innych takich pierdół, to wiele kawałków tego zespołów bardzo mi się podoba i nie mówię tu o orkiestrze symfonicznej tylko kawałkach w stylu Enter Sandman.

A jeśli chodzi o przestanie słuchania hip-hopu to nie było to z dnia na dzień tylko bardzo powoli i stopniowo
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 21 gru 2004, 16:33

Wcale sie nie uczepilem, po prostu odpowiadam na pytania, ale zakonczmy juz temat Metaliki :P

Pozdrowienia dla sluchaczy metalu ;p

:564:
:)
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 21 gru 2004, 21:18

Enter Sandman

Mój ulubiony i pierwszy jaki nauczyłem się grać na gitarze :D .
Piggy in the garden,

Piggy in the pool.

Swim, now, little pig!

Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 21 gru 2004, 21:25

Ja nauczyłem się grać po jednej strunie na gitarze klasycznej kawałka Nothing Else Matters :P pierwszych 20 nutek :D
Ostatnio zmieniony 21 gru 2004, 21:42 przez Hardcore, łącznie zmieniany 1 raz.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 21 gru 2004, 21:38

ktoś --> no, to o tej dwójce przynajmniej trochę wiesz :) gorzej jak się ktoś wypoiwada o czymś w oparciu o jeden zasłyszany utwór :/

A od "Nothing else matters" to chyba większość zaczyna grę na gitarze :P
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 21 gru 2004, 21:44

Na tym się moja przygoda z gitarą skończyłą, ale umiem zagrać 3 podstawowe akordy E, A i D :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
ard
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2004, 13:44
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ard » 21 gru 2004, 22:22

Machine Head
Acid Drinkers
Sweet Noise
Flapjack
Illusion
Pantera
Skinlab
Sepultura
Moonspell
Tiamat
AC/DC
Seven B
NIN
Mike Oldfield
Pothead
Primer55
Rammstein
KNŻ
Pink Floyd
Porcupine Tree
Blackfield


i tym podobne...
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 gru 2004, 23:04

Ja słucham każdego rodzaju muzyki od klaski przez pop, rop, hh,po soul, regge, jezz, muzyke irlandzką :D Ale preferuję...Vocal Trance. Według mnie najlepsze kawałki "wokaltrensowe" to:
Dj Paulo - Amuka - Appreciated me
Andain - Beautiful things (jak dla mnie debest)
Delerium - Underwater (Rank 1 rmx)
Guardians of the earth - Starchildren
iio - Smooth (Airbase rmx)
Pulser - My religion

To nie do końca techno/trance łubu du łubu du. Te kawałki są naprawdę spokojne i one właśnie mi najbardziej odpowiadają. Polecam
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 gru 2004, 23:32

A ja bym sie chcial nauczyc grac na gitarze tylko 1 piosenke - z Desperado :D
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 22 gru 2004, 00:29

A ja bym sie chcial nauczyc grac na gitarze tylko 1 piosenke - z Desperado
kumpel to umie, do tego zna text i nawet niezle mu to wychodzi jak to spiewa po hiszpansku, normalnie mu zazdrosilem, bo jak widzialem jak podrywal panienki na te gitare to az sie we mnie gotowalo :)
a ja tak jak Hardcore umiem poczatkowe nutki nothing else mather :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 gru 2004, 01:07

No wlasnie o to chodzi :D Znac te piosenke ze slowami i umiec grac to kazda laska moja :diabel2:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 gru 2004, 17:06

A ja tez slucham metalu, wlasciwie to od dosc dawna, :) chociaz staram sie tez rozumiec HH... Ulubione zespoly:
metallica, iron maiden, children of bodom, black sabbath, mercyful fate, helloween, iced earth, manowar, therion, rhapsody (kolejnosc przypadkowa :) )

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: tanda i 172 gości