Forum

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Warny

Czas głosowania minął 23 sty 2008, 15:58

Opcja 1: 3/4 na 30 dni.
18
86%
Opcja 2: 10. Na rok.
3
14%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 06 sty 2008, 19:27

Hmmm a ja tam lubie to forum mimo, że mam bardzo niewiele czasu zeby tu posiedzieć...

Jak pisał już ktoś wyżej, forum rozwineło sie i nie bedzie już nigdy takie jak sprzed 2 lat. Sami wiemy że wiele znajomości przeniosło sie na prywatne gg czy już spotkania. Nie wszyscy jednak sie oficjalnie pochwalili nie? :) hehehe.

Mav jest Adminem...jest tu strasznie długo, on rozkrecił to foum, najwiecej o nim wie a to ze nie ma ochoty sie wypowadac? Ma swoje życie i problemy.

Jesli chodzi o Teda to jakoś ja nic do niego nie mam, niby dlaczego miałabym mieć? Zawsze wychodze z założenia, że nie mozna lubić wszytskich ani przez wszystkich być lubianym.

Jesli chodzi o tematy, to naprawde już o wszystkim tu mówilismy... i tak na dobrą sprawe nie możnaby w dziale o seksie pisać czekolwiek nowego, a jak już ktoś coś napsize to daje mu sie 10000 linków, krzyczy...takim sposobem nowe tematy bedą sie pojawiac o wiele rzadziej...

Dla mnie głupie jest to ze autor tego postu nie powiedział kim jest...to dziecinne...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 19:32

Nie wiem co nieprawdziwego a co prawdziwego bo nie znam teda. Ale napisal cokolwiek nie tak jak powinien - wyrazil swoje zdanie na jego temat nie podajac nawet kim jest, schowal sie za innego nicka i jeszcze wy go bronicie. Nie obchodzi mnie jak Wy odbieracie Teda, ja mam swoje zdanie na temat kazdego i jesli ktos chce udawac kogos kim nie jest to prosze bardzo. Ale uwazam ze takie pisanie o kims jest nieetyczne i nie wporzadku. Dla mnie to jest tak jakby moj kolega obrabial mi dupe - czytse kurestwo. I z tym sie nie zgadzam bo forum jest dla kazdego i powinna tu panowac przede wszystkim zasada - wolnosc dla kazdego. Niech sie ktos kreauje na kogos innego jak ma taka potrzebe. Jakbym ja przeczytal to o sobie to by mnie to censored.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 sty 2008, 19:49

jest to po prostu czyste, bezczelne tchórzostwo na poziomie freblówki :) Swoją drogą, dosyć zabawne, nie sądzicie?
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 sty 2008, 19:52

Ted, celowo pominąłeś mojego wczorajszego posta?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 06 sty 2008, 20:09

No to może ja, jako stary Teda przydupas wypowiem się jego sprawie. <aniolek> Cóż.. .Jaki on jest każdy widzi. Nie stał się taki ani wczoraj, ani przedwczoraj. Gdy czytam jego posty najświeższe, to kompletnie niczym mnie one nie zaskakują: tak pod względem formy jak i treści. Wbrew pozorom nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Teda. Wiele rzeczy mi się w nim nie podoba, ale jak by nie patrzeć to nikt inny, jak tylko Wy sprawiliście, że stał się właśnie taki. Wy go wykreowaliście z wirtualnego niebytu. Sami daliście mu władzę nad sobą, a teraz dziwi Was, że już nie jesteście wolni ?? To Wy poprzez te wszystkie dyskusje z nim utwierdziliście go w przekonaniu, że w jakimś sensie jest ponad Waszymi poglądami... Rozumiecie o czym mówię?... Cała tragedia polega na tym, że Ted najzwyczajniej w świecie w tym troszkę zasmakował (nikt nie jest doskonały) i nijak go teraz nie zmienicie. Zasadniczo możecie zrobić tylko jedno: nie wdawać się z nim w dyskusje jakiekolwiek na kontrowersyjne tematy.

Co do postu inicjującego topic - jakkolwiek treść jego jest trafna w punktach bardzo wielu - tu uważam, że można to było powiedzieć inaczej... Z drugiej strony post ten wcale anonimowy nie jest. <diabel> Nie trzeba geniuszu na miarę Einsteina, by domyśleć się (w zasadzie mieć 99% pewności) kto jest autorem. Mi zajęło to mniej niż 60 sekund. <aniolek>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 sty 2008, 20:27

PFC pisze:Mi zajęło to mniej niż 60 sekund.

Poświęć kolejne 60 sekund, bo nie masz racji ;)

[ Dodano: 2008-01-06, 20:38 ]
Boooszzz, czuję się jak w kryminale Agathy Christie! ;DD
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 20:39

Ale to nie wazne kto jest autorem tylko ze robi to chowajac swoja dupe. I to "legalnie" tj. za przyzwoleniem administracji. A kto ma ochote sie domyslac niech sie domysla, ja czekam czy potrafi sie przyznac. Mnie takie intrygi forumowe nie bawia ale ktos robi swinstwo i tylko dlatego sie o tym wypowiadam.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 20:43

Hyhy pisze:za przyzwoleniem administracji

Czyli? :|
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 20:47

A kto umiescil tego posta w temacie i nie dal bana za falszywe konto? Pomijam ze wlasnie szamana konto zostalo zbanowane. Kto na to wszystko pozwala? Ja przeciez nie mam tu "wladzy" i nic z tym zrobic nie moge.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 06 sty 2008, 20:49

lollirot pisze:Poświęć kolejne 60 sekund, bo nie masz racji ;)


Jednakowoż będę się przy swoim typie upierał. <aniolek> Moje wątpliwości można rozwiać bardzo prosto. Czekam po prostu na post owej osoby w tym temacie. :) Ale chyba się nie doczekam, bo aż o taką perfidię jej nie podejrzewam. <aniolek>

pani_minister pisze:Czyli? :|


A naprawdę tego ustalić nie można technicznie ?? ...Pozostaje zatem inny sposób. W GB dokonano kiedyś napadu na bank przy pomocy m. in. podkopu, pracując nad skarbcem przez weekend - piękna robota, niejako podpisana. Policja wytypowała 5 osób, które były w stanie zrobić coś takiego. 3 z nich już siedziały, więc była to kwestia eliminacji. Proponuję może pójść tą drogą. :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 06 sty 2008, 20:51

PFC pisze:Jednakowoż będę się przy swoim typie upierał.

Upieraj się. Psujesz sobie zabawę szukania kolejnych podejrzanych ehehehe. Chyba zadzwonię po W11 <szczerbaty>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 06 sty 2008, 20:54

Hyhy pisze:A kto umiescil tego posta w temacie i nie dal bana za falszywe konto? Pomijam ze wlasnie szamana konto zostalo zbanowane. Kto na to wszystko pozwala? Ja przeciez nie mam tu "wladzy" i nic z tym zrobic nie moge.

To rzeczywiście zadziwiające. Pewnie zauważyliście, że i ja na potrzeby 1 posta założyłem drugie konto, do czego się przyznaję. Rozumiem, że ani mnie, ani tego anonima nie banujecie z uwagi na indywidualne rozstrzyganie sprawy? Jeśli tak, to miło, ale od kiedy tu taka ludzkość nastała?

Jeśli nie, to zajrzyjcie do działu miłość, tam jest wątek założony przez nagaczekolada - mnie. Tylko pamiętajcie, jak będziecie banować: shaman, nie szaman ;-)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 20:55

Hyhy pisze:A kto umiescil tego posta w temacie i nie dal bana za falszywe konto?

Post w osobnym temacie, bo daje do myślenia, a w "Wyraź to" zginie w szumie informacyjnym.

Ban jest, jeśli nie zauważyłeś. Wcześniej nie było, bo powinien pójść na dwa konta, a drugiego nie umiem jak na razie zlokalizować. Domniemywać nie będę :)

Poza tym Hyhy, skoro już sobie z taką łatwością postulujesz "wolność dla każdego", oznacza to także wolność dla tej "starej gwardii", na którą tak plujesz i wszelkich jej komentarzy. Postulujesz, że jak komuś nie podoba się Ted, to ignor i po sprawie? Więc dlaczego sam swoich problemów w ten sam sposób nie załatwisz, ignor czy dwa i nikt Ci już ciśnienia nie podniesie.
Jednocześnie:
a) piszesz, że lubisz ludzi tutaj (to kogo, tych nowych z trzema postami? czy jednak tę gwardię krytykowaną)
b) nie widzę, żebyś w ramach przeciwstawiania się "gwardii" i pomocy dla wszystkich notorycznie udzielał się w tematach wtórnych, nudnych i typowych, podając pomocną dłoń każdemu zagubionemu.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 21:12

pani_minister pisze:Ban jest, jeśli nie zauważyłeś.
Widze ze shaman ma bana. Mi nie codzi o o zeby dac bana starej gwardii czy nowej gwardii tylko jesli juz sie kogos ocenia wedlug zasad - to wszstkich tak samo. Ja nie pluje na stara gwardie, dlatego, ze kogos nie lubie tylko dlatego ze jest to dla mnie niepowazne dopuszczanie do sytuacji ze ktos po kims jedzie a stara gwardia bije brawo bo tez za ta osoba nie przepada. To takie jakby ukamieniowanie Chrystusa - kazdy rzuca a nikt nie reaguje.
pani_minister pisze:Więc dlaczego sam swoich problemów w ten sam sposób nie załatwisz, ignor czy dwa i nikt Ci już ciśnienia nie podniesie.
Bo jak ktos mi podnosi cisnienie swoja glupota to z nim dyskutuje przedstawiajac swoj punkt widzenia. Licze na to, ze mnie zrozumie.
pani_minister pisze:a) piszesz, że lubisz ludzi tutaj (to kogo, tych nowych z trzema postami? czy jednak tę gwardię krytykowaną)
Oczywiscie, niektorych lubie niektorych nawet bardziej co nie znaczy ze olewam sytuacje ktora opisalem przed sekunda. Jak ktos jedzie na Teda a reszta bije brawo. Tak sie zachowuja dzieci w przedszkolu czy podstawowce jak kogos nie lubia.
pani_minister pisze:b) nie widzę, żebyś w ramach przeciwstawiania się "gwardii" i pomocy dla wszystkich notorycznie udzielał się w tematach wtórnych, nudnych i typowych, podając pomocną dłoń każdemu zagubionemu.
Tzn o jakich tematach piszesz? O takich ktore sie powtarzaja? A co mam napisac, jesli juz to bylo ? Nie rozumiem.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 21:20

Hyhy pisze:shaman ma bana

Nie tylko on :]

Hyhy pisze:to wszstkich tak samo

A jest inaczej według Ciebie, tak?
Hyhy pisze:ukamieniowanie Chrystusa

Nie przesadziłeś z ideologizacją? :|
Gwardia bije brawo, bo to nie jakiś kolektyw bezpłciowy i bezkształtny, ale zbiorowisko jednostek. I nic nie poradzisz, że każda z nich ma całkiem wyraźne poglądy. I nic nie poradzisz, że często one są zbieżne, każda zbiorowość dobiera się pod kątem podobieństw, a nie różnic, forum nie jest wyjątkiem. Rozumiem, że w imię pluralizmu ludzie mają zacząć udawać, że myślą odwrotnie, niż myślą? Ale nie wątpię, że pochlebiłeś Tedowi stawiając go w jednym rzędzie z Chrystusem. Spróbuj może sobie Milosevica wstawić czy coś <diabel>

Hyhy pisze:Bo jak ktos mi podnosi cisnienie swoja glupota to z nim dyskutuje przedstawiajac swoj punkt widzenia

W pierwszym poście masz wyrazisty punkt widzenia :] Tyle, że inny, niż Twój. To jak, będzie ten pluralizm, czy kneblujemy opozycję, bo jest be? :>

Hyhy pisze:Tak sie zachowuja dzieci w przedszkolu czy podstawowce jak kogos nie lubia.

A Ty im powiesz, kogo mają lubić i dlaczego? :|

Hyhy pisze:A co mam napisac, jesli juz to bylo ?

No to co się rzucasz na zamykanie tematów i brak współpracy ze strony "gwardii"? :| Oni przynajmniej napiszą cokolwiek. Co oznacza, że i tak się tym zagubionym użytkownikiem zajmą bardziej, niż Ty :|
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 sty 2008, 21:21

lollirot pisze:Boooszzz, czuję się jak w kryminale Agathy Christie!


a ja jestem w nim Lawrencem Wagravem? ;DD

Hyhy pisze:A kto ma ochote sie domyslac niech sie domysla, ja czekam czy potrafi sie przyznac.


ja też :) I wówczas włączę się do dyskusji, bo klona już posprzątano <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 06 sty 2008, 21:26

A nie zastanawia Was jak to się stało, że taki topic jak ten w ogóle powstał ?? Bo to jest zasadniczy problem, a nie wdawanie się w niewiele znaczące szczegóły, które zasadniczo jedynie zaciemniają sytuację. Z racji mego statusu (tzn. osoby na zielonej trawce) trochę niezręczni mi się wypowiadać niemniej odnoszę wrażenie, że atmosfera forum zaczyna przypominać coś na kształt portowej knajpy, gdzie przy każdym stoliku siedzi załoga innego statku, przyglądając się pozostałym ze złością, nieufnością, itp... W portowej knajpie jak to w portowej knajpie - jedni pilnują swych interesów, inni szukają rozrywki, jeszcze inni kłopotów. Czy to jest to czego chcieliście dla tego forum :?

A dla tych, którzy uważają, że takie posty jak inicjujące topic są ok, mam małą przestrogę, wyniesioną z nauki historii... Dzisiaj może polecieć Ted; jutro - Wy. :) Na zakończenie dodam, iż nigdy nie uważałem tego miejsca za idealne, ale chyba jako jedyny spośród tych, którzy wyparowali ostatnio, nie odszedłem stąd ponieważ czułem się tutaj źle, lecz z pewnych obiektywnych przyczyn... Miałem swoje animozje z wieloma osobami, ale nigdy do żadnej nie czułem złości (czasami jedynie bezsilność), ponieważ miałem wrażenie, że one również nie są źle nastawione do mnie. Teraz jak czytam sobie dosyć jednoznaczne propozycje, by ktoś sobie gdzieś poszedł itp., to muszę z przykrością stwierdzić, że jednak dobrze, iż mnie tu nie ma (jedynie nawiedzam to miejsce jako duch czasami <evilbat> ), bo naprawdę nie chciałbym uczestniczyć w takim żenującym w gruncie rzeczy przedstawieniu... Powiem tak: nie dogadacie się, dopóki nie nauczycie się rozumieć... Niestety nie wiem jak to Wam się udać może przy obecnym podejściu większość. Cóż - życzę powodzenia. :)

[ Dodano: 2008-01-06, 21:27 ]
pani_minister pisze:Spróbuj może sobie Milosevica wstawić czy coś


On był socjalistą. <diabel>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 21:34

PFC pisze:Dzisiaj może polecieć Ted

A może? :>

A topik powstał, żeby zamiast snujących się w ciemnych forumowych zaułkach insunuacji, aluzji, żalów i idei, wszyscy malkotenci i reformatorzy zgromadzili się pod jedną ścianą płaczu. A nuż masa krytyczna zostanie osiągnięta. Big Bang był w końcu też Wielkim Początkiem :]
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 06 sty 2008, 21:39

pani_minister pisze:A może? :>


No wiesz, jeśli wklejasz coś takiego bez komentarza własnego:

mumor pisze:kto na forum chciałby mieć forumowicza z którym jest coś nie tak? Polecam ten tamat adminom.


...to może powstać wrażenie, iż coś jest na rzeczy. :) Milczenie oznacza przecież przyzwolenie. ;)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 21:42

PFC pisze:to może powstać wrażenie

Teoria spisku, jak bozię kocham :]
Nie, komentarza nie ma tak naprawdę do tej pory i nie wiem, czy w ogóle będzie. Poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 sty 2008, 21:42

pani_minister pisze:A nuż masa krytyczna zostanie osiągnięta

Jeszcze kilka stron i top umrze śmiercią naturalną <pijak> aby za jakiś czas narodzić się na nowo i tak falami, bo czyż nie pisałam kiedyś o tym, że miłość i nienawiść są nierozłączne? ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 06 sty 2008, 21:45

Mona pisze:miłość i nienawiść

Może. Ale jak na razie widzę raczej marazm, ani miłości ani nienawiści coś tu nie uświadczam.
A śmierć, o ile jest naturalna, też w końcu jest zupełnie normalna :]
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 06 sty 2008, 21:49

W tym dramacie nasuwa mi sie pytanie:

Kiedy Ted machnie wielkiego posta/topic o tym że odchodzi z forum :)

Btw:PFC Co Cie skłoniło do powrotu?
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 21:53

pani_minister pisze:zagubionym użytkownikiem zajmą bardziej, niż Ty
WYSZUKIWARKA nie boli, a jesli ktos faktycznie pisze powaznie to i ja mu pomagam. Natomiast nie rozumiem czemu piszesz ze pochlebiam Tedowi, Zobrazowalem sytuacje. Ja nie mam nic ani do nowych ani do gwardii ale mam do kurestwa jakie sie zdarzylo w tym temacie. Swinie tak robia!
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 sty 2008, 21:56

Martinoo pisze:W tym dramacie nasuwa mi sie pytanie:

Kiedy Ted machnie wielkiego posta/topic o tym że odchodzi z forum


nie doczekacie tego, nie doczekacie <diabel> <diabel> Co zrobić, jak mnie tu dobrze? I nigdzie się nie wybieram.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 06 sty 2008, 21:57

Martinoo pisze:Kiedy Ted machnie wielkiego posta/topic o tym że odchodzi z forum :)


Nie liczyłbym na to. :) Pewnie za Wittem z "The thin red line" powtórzy tylko: "Mogę znieść wszystko, co mi zgotujecie. Jestem dwa razy wytrzymalszym człowiekiem od was". ;)

Martinoo pisze:Btw:PFC Co Cie skłoniło do powrotu?


Nie wiem czy nie będzie mi to za offtop poczytane, więc by kwestię szybko, składnie i definitywnie zakończyć pragnę oświadczyć, że skłonił mnie do tego szczególnie trudny okres w życiu. :) Musiałem się odstresować. <lol> Ale wszystko powoli wraca do normy, tedy podejrzewam, że post niniejszym będzie ostatni na baaardzo długo. :)

TedBundy pisze:nie doczekacie tego, nie doczekacie <diabel> <diabel>


Ha! A nie mówiłem? :)
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 sty 2008, 22:00

Poza tym wiesz, PFC, niech się niektórzy nie martwią za bardzo. W nadchodzącym tygodniu mam taki młyn, że będę raczej epizodycznie i wieczorami <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 06 sty 2008, 22:02

Po pierwsze - taki ze mnie Mumor, jak Mroczny Piskacz <hahaha>

Po drugie - fantastyczna zabawa w poszukiwanie sprawcy, bo mam kryminał interaktywny, jako że sam jestem w kręgu podejrzanych <banan>

Po trzecie - Ted, Hyhy, rozróżniacie między odwagą (również cywilną), a brawurą/głupotą? Podłożenie się pod zupełnie pewnego bana raczej zahacza o to drugie :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 06 sty 2008, 22:03

PFC pisze:post niniejszym będzie ostatni na baaardzo długo.
szkoda :-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 sty 2008, 22:07

To po co ten temat? Z nudow - wnioskuje. I jest to, o czym napisala mona :D zreszta bardzo komicznie :) hehe
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 368 gości