Problem z mikrofonem

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Problem z mikrofonem

Postautor: Zaq » 24 paź 2007, 17:29

Mam mikrofon (taki zwykły zintegrowany ze słuchawkami), który za cholerę nie chce rejestrować dźwięku. Co i gdzie mam skonfigurować aby zaczął działać? Jeszcze do nie dawna działał, ale po ostatnim formacie odmawia posłuszeństwa (sterowniki karty zainstalowane). HELP!
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 24 paź 2007, 20:48

Zaq: Sprawdz najpierw czy odpowiednio przyłaczyleś jacki. Zielony do wejscia głównego różowy do wejscia mic.

Potem odpal głosność z paska przy zegarze i wejdz w OPCJE>WLASCIWOSCI>NAGRYWANIE.
Podciagnij suwak microfony do 50-55%. Pod suwakiem masz przycisk zaawansowane.

I spróbuj z zaznaczony/odznaczony boostem(wzomocnieniem) microfonu.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 24 paź 2007, 21:46

Już rozwiązałem problem, ale połowicznie. Mam gniazda na mikrofon z przodu i z tyłu obudowy i muszę mieć uaktywnione te gniazdo, w którym siedzi wtyczka. Ale działa tylko te tylne gniazdo.

Martinoo pisze:odpal głosność z paska przy zegarze i wejdz w OPCJE>WLASCIWOSCI>NAGRYWANIE.
Opcja NAGRYWANIE jest nieaktywna <hmm>
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 24 paź 2007, 23:27

No to masz źle zainstalowana karte muzyczną. Zobacz w panelu czy nie ma konfliktów. Sciagnij najnowsze sterowniki karty i zainstaluj ją jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 24 paź 2007, 23:48

Przeinstalowałem sterowniki. Wszystko niby OK. Podejrzewam, że samo gniazdo jest fizycznie uszkodzone.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości