Fight Club

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Fight Club

Postautor: Haro » 27 kwie 2006, 18:05

Wlasnie przygotowuje sie przed pojedynkiem w naszym piwnicznym Fight Club'ie, i naszedl mnie pomysl zalozenia topicu :) Czy ktokolwiek z Was, chlopaki, myslal o zalozeniu czegos takiego u siebie w miescie? Moze juz cos takiego funkcjonuje? Od siebie dodam, ze u nas, w Walbrzychu, zbieraja sie do niego nawet spora liczba osob (na razie mamy 15 czlonkow, plus dzisiejszy moj rywal, ktory dolaczyl wczoraj). Sprawa wyglada rewelacyjnie, mozna rozladowac nadmiar energii i emocji w takich pojedynkach. Poczatkowo wszystko wyglada jak sielanka, bo gadamy jak kumple i w ogóle jest przyjemnie. Dopiero przed pojedynkiem i w jego trakcie wlacza sie agresor i nie ma zmiluj. Z boku wyglada rewelacyjnie, w pojedynku jeszcze lepiej, jesli nie lezysz na glebie :) Calosc trwa nie wiecej jak 30 sekund, moze nawet mniej :) A po pojedynku wodka, chwila na zrzucenie z siebie negatywnej energii i juz wszyscy siedzimy, smiejemy sie, komentujemy i jest bardzo pozytywnie. Na miasto wychodzimy pelni pozytywnej energii, bez checi zaczepek czy szukania zadym. No i duzo pewniej czlowiek sie czuje, kiedy powali 2m 100kg miesa np. trzeba lub piecioma strzalami ;) Co o czyms takim sadzicie?
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 27 kwie 2006, 18:16

Haro pisze:Co o czyms takim sadzicie?

Ciekawy pomysł i świetny sposób na rozładowanie energii. W każdym mieście powinno być takie miejsce. Może wtedy zmniejszyła by się ilość rozrób na stadionach i tym podobnych miejscach. Powodzenia na walce :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 27 kwie 2006, 18:22

Wszystko ok, ale.....jedno zastrzeżenie. Weź po uwagę, że:
przypierzy któryś komuś za mocno, ten walnie głową o ziemię i? I co? Jak ma pecha? Może być trupem. Warta skórka wyprawki? Iść do pierdla za nieumyślne zabójstwo? Ostro trzeba to rozważyć. Poza tym to zabawa dla świadomych ryzykowania własnym zdrowiem kolesi, oraz zachowania środków bezpieczeństwa. Czyli przesiew-drecholi itp swołoczy wstęp wzbroniony, dla spokoju psychicznego :D I wódeczka, po po, nigdy przed <diabel> Ale ogólnie pomysł w stylu dawnych klubów milicyjnych czy wojskowych, gdzie młodzi ludzie (czasem chuligani, miejący wcześniej zatargi z prawem), rozładowywali drzemiącą w nich energię nie demolując GS-ów czy kiosków :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 kwie 2006, 18:28

eee... bezdenna głupota? :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 27 kwie 2006, 18:35

Daj adres tego klubu i godzine kiedy bedziecie wszyscy zgrupowani... ;DD
Wpadne z granatem <fuckoff>
Jak w filmie z Pittem...a zauwazyliscie co za koles to zalozyl? ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 27 kwie 2006, 18:48

Haro pisze:Czy ktokolwiek z Was, chlopaki, myslal o zalozeniu czegos takiego u siebie w miescie?

Nie myślałem, bo mnie "powalenie 2m 100kg" po prostu nie bawi :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 27 kwie 2006, 21:17

Na pewno to bardziej 'humanitarne' ( <pijak> ) niż napierdzielanki kiboli w centrum miasta <walka> No a skoro atmosfera przyjazna, to czemu nie? Choć mimo wszystko wydaje mi się, że prędzej czy później może coś takiego skończyć się potężną burdą :/ I tak jak pisał Ted - zagrożenie życia zawsze istnieje. Ja tam rozładowuję energię przy muzyce albo jeżdżąc rowerem. A! Byłbym zapomniał. SEX!
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 27 kwie 2006, 21:20

<walka> :D
Niegdy nie maiłem nic przeciwko ciulaniu sie miedzy sobą, to samo jakies ustawki etc...
Jesli ktoś chce się troszke obić, dlaczego nie. Byle by nie robił tego na postronnych osobach. <browar>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 27 kwie 2006, 22:24

Jak to wyglada? Spotkasz sie z typem z ktorym walczysz gadacie sobie a potem sie napierdalacie? :> Walczycie w rekawicach, bez? Macie jakis ring? Maty? Czy cus? Czy to po prostu napieprzanie sie w piwnicy?

Wiesz, u mnie w miesice by to nie przeszlo. Tu jest tyle debili ze masz fight street na codzien na co trzecim skrzyzowaniu, a mialbys na kazdym jakbys sie postaral :)
Zreszta jak znasz kogos to spoko jak nie znasz i wypuszczasz sie poza "rejon" to mozesz miec ciekawe przezycia:) jak mawia moj znajomy(calkiem duzy) bo tutaj zyc to trzeba umiec, inny mowi, ze zycie jest zbyt krotkie zeby byc malym :)

Pelen hardcore i naprawde dostac w pape to nie problem:)

A czy cos takiego mialoby tu szanse? Hmm moze i tak, pod warunkiem ze smiecie co niektore PO takich walkach by sie nie ganialy po osiedlach, w co watpie, bu tu wszyscy mocni w grupie na jednego :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Malutkicycek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2006, 18:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Malutkicycek » 27 kwie 2006, 22:35

U nas nie ma klubu ale dużo ludzi spotyka się w piwnicach wynajętych halach i sparingi u nas w piwnicy a dokładniej w suszarni ale to raczej z gościami z bloku i nie są to walki do nieprzytomności choć czasem jak jakis boks dobrze siądzie
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 27 kwie 2006, 22:55

cubasa pisze:Nie myślałem, bo mnie "powalenie 2m 100kg" po prostu nie bawi


robie to co dzien... Jak sie kalde spac <banan> ;)

jest u mnie takie cos. Spotykaja sie takze s ludzie w sowim gronie na rekawicezbey torche pocwiczyc nie byc "ci.pa. A no i po pysku tez mozna darmo dostac. Wiec full serwis ;)
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 28 kwie 2006, 01:13

Haro pisze:Co o czyms takim sadzicie?


Ja bym na pewno wstąpił do takiego klubu, gdyb takowy był w mojej miejscowości.

Warunkiem przy walkach byłyby dla mnie co najmniej reguły obowiązujące w MMA ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Mixed_Martial_Arts ) + oczywiście ochraniacze na zęby i rękawice - minimum takie: http://akcesoria.kosior.pl/index.php?p=9&aid=3 .

Na walkę "bez zasad" na pewno bym się nie zgodził.
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości