DO DZIEWCZYN - JAKIE MACIE WYMIARY?

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 paź 2005, 22:27

mrt pisze:Pierwsze słyszę, żeby mini oszpecała, jak się ma do tego figurę

ja nie mowie,ze oszpeca. Jak komus sie podobaja to niech nosi. Mi sie podobaja spodnice troszke przed kolano i sama takie nosze, ale ledwo zakrywajace tylek mnie sie nie podobaja i takich nie nosze.
A nie mowie,ze oszpecaja :).
mrt pisze:Te kanony to szczupłość.

Szczuplosc to pojecie wzgledne :). Dla jednego osoba szczupla jest chuda, a dla drugiego szczupla jest idealna. Mnie sie zawsze podobaly kraglejsze ksztalty - taka klepsydra - kragle posladki i biust a dosc spore wciecie w talii :).
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 paź 2005, 22:28

mrt pisze:Te kanony to szczupłość. I wcale nie musi być wieszak.


Kanony można o kant dupy potłuc - tyle są warte... Każdemu podoba się coś innego.

mrt pisze: Nie akceptuje się tego, na co wpływ człowiek ma, czyli np. wagi, która oszpeca.


To akurat nie twoja sprawa i problem, tylko tych osób. Jeżeli im i ich partnerom to nie przeszkadza, nic Tobie do tego.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 22:36

TedBundy pisze:To akurat nie twoja sprawa i problem, tylko tych osób. Jeżeli im i ich partnerom to nie przeszkadza, nic Tobie do tego.

Ja piszę o tendencjach, a Ty mi wyjeżdżasz, że mi nic do tego. Odczep się. Mi jest do tego, bo nie uśmiecha mi się oglądać grubych dziewczyn w mini, tak jak golasów w sklepie. Człowiek sam nie żyje, tylko w społeczeństwie, więc niech się tak ubiera, żeby jak najmniej walić paskudztwem po oczach, czyli źle dobranym strojem. Taka sam ulica jego, jak i moja, więc nie łażę tak, żeby ranić poczucie estetyki współuczestniczących w ruchu ulicznym i tego samego oczekuję od innych.

Yasmine pisze:Mi sie podobaja spodnice troszke przed kolano i sama takie nosze, ale ledwo zakrywajace tylek mnie sie nie podobaja i takich nie nosze.
No to co piszesz, że mini Ci się nie podobają? Mini to spódnica, która ma długość przynajmniej przed kolano :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 paź 2005, 22:37

mrt pisze:Mini to spódnica, która ma długość przynajmniej przed kolano

No to przepraszam, bo pomylilam pojecia. W moim mniemaniu mini to taka mega krotka spodnica :).
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 22:40

Yasmine pisze: W moim mniemaniu mini to taka mega krotka spodnica .
Taka mega krótka, to chyba maxi mini :D ;)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 paź 2005, 22:40

mrt pisze:maxi mini

albo mini mini :P
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 22:43

Mini mini to po rosyjsku bardzo mini, więc by nawet pasowało :)

Dżizas, od razu mi się skojarzyło z Bardzo Bekon - ale zestawienie :) Chyba nie muszę tłumaczyć, co to Bardzo Bekon i gdzie to sprzedają? :)
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 paź 2005, 22:45

sophie pisze:Ty masz nadwage??

Przy 172 waze 72 kg, a powinienem 68 kg :)
malenstwo pisze:"Boze, jakie ty masz muły!"

Ale okreslenie <hahaha>
Yasmine pisze:
mrt pisze:maxi mini

albo mini mini :P

...albo cini minis :P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 paź 2005, 22:45

mrt pisze:Ja piszę o tendencjach, a Ty mi wyjeżdżasz, że mi nic do tego. Odczep się. Mi jest do tego, bo nie uśmiecha mi się oglądać grubych dziewczyn w mini, tak jak golasów w sklepie. Człowiek sam nie żyje, tylko w społeczeństwie, więc niech się tak ubiera, żeby jak najmniej walić paskudztwem po oczach, czyli źle dobranym strojem. Taka sam ulica jego, jak i moja, więc nie łażę tak, żeby ranić poczucie estetyki współuczestniczących w ruchu ulicznym i tego samego oczekuję od innych.


A niech sobie chodzą, jak chcą, nie masz większych problemów? Jak im tak wygodnie, to mnie nic do tego. Czy ktoś ma na sobie dres adidasa, ketę na szyi czy gdy grubaska mini założy....naprawdę osobiście mi to zupełnie nie przeszkadza. Ich gust, ich styl, ich problem-nie szata człowieka zdobi, pamiętaj o tym.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 23:00

mrt pisze:A swoją drogą, co one żrą w tych Stanach, że nawet te chudE mają takie biusty? (to zastanawia mojego kumpla, od kiedy wrócił ze Stanów)


Nic nie zrą, tam co druga ma silikon, tosz to u nich powszechna sprawa.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 23:01

TedBundy pisze:nie szata człowieka zdobi, pamiętaj o tym.

To chyba nie rozumiesz, co oznacza "Nie szata zdobi...". Do biednie ubranych ludzi nic nie mam, ale do wyfiokowanych tandeciarek mam, bo mi ulice zaśmiecają swoimi ciuchami. A ciuchy pokazują, z kim masz do czynienia, bo wyrażają osobowość.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 paź 2005, 23:06

heh mrt jest demokracja i jak ktos chce to mosze stringi na glowie nosic i masz prawo to akceptowac, a jesli nie akceptujesz wygladu innych ludzi na ulicy to jest naprawde twoj problem a nie ich :) zawsze mozesz kupic TT-tke i do nich strzelac :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 21 paź 2005, 23:10

TFA pisze:heh mrt jest demokracja i jak ktos chce to mosze stringi na glowie nosic i masz prawo to akceptowac, a jesli nie akceptujesz wygladu innych ludzi na ulicy to jest naprawde twoj problem a nie ich zawsze mozesz kupic TT-tke i do nich strzelac

I to jest własnie ta negatywna strona demokracji :( Tym bardziej ubolewam, że ludzie smaku nie posiadają żadnego. Czytają te "Panie domu" i nic z tego nie wynoszą :( Ja bym wprowadziła obowiązkowo estetykę do programu nauczania w szkołach. Ze szczególnym uwzględnieniem działu "moda" ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 paź 2005, 08:42

Łomatko ale się porobiło. <boje_sie>

Ważę 74 kg przy wzroście 172 cm. No ale mam dosyć umięśnione uda. Łapy też ale mniej. :D Może to dlatego?

A swoją drogą - wg tego kalkulatora moja dziewczyna ma niedowagę... Wzrostu ma 169 cm, a waży niecałe 50 kg. Bynajmniej wieszakiem nie jest. <banan>

Nie przeszkadza to jednak jej ponarzekać czasem: "przytyłam 2 kg" "nie noś mnie, jestem taka ciężka", na co ja się "wkurzam", biorę ją na ręce i kołyszę. A jak mi rzeknie coś jeszcze to podrzucam troszeczke do góry.

Niech mi któraś wyskoczy przy niej z jakimiś kanonami albo powie, że powinna się odchudzić bo nie spełnia jakichś pierdolonych wymogów. Zabiję wtedy! :> Oczywiście taka sytuacja nie będzie mieć miejsca - moja dziewczyna w świecie mody raczej pracować nie będzie, bo nie chce.

Założę się, że facet, który patrzy na swoją kobietę, kocha ją, podoba mu się TAKA JAKA JEST, to denerwuje się jak jego ukochana katuje się dietami, bo przecież "jest za gruba i musi zrzucić parę kilo". Chyba z kości. :> Waga powinna być taka, żeby organizm sprawnie pracował i nie był przeciążony, a nie taka, jaką narzucają te jakieś tam "kanony".
Ostatnio zmieniony 22 paź 2005, 09:02 przez Imperator, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 22 paź 2005, 08:56

mrt pisze:No to ja Wam napisze, jak ja to widzę. Uważam, że generalnie żeńska część tego forum jest zapasiona. Włącznie ze mną. Patrząc na te wagi, wymiary, to naprawdę można dojrzeć, że mają się one nijak do obowiązujących dziś kanonów. Oczywiście można nadrabiać gadaniem, że "tak się czuję świetnie", "jestem piękna" i takie tam. Ale nie jest Wam żal, kiedy mini sobie nie możecie założyc, bo mimo wszystko czegoś gdzieś za dużo?


to że nie pasuje sie do dzisiejszych kanonów wcele nie oznacza ze jest sie zapasionym bo jest duża przepaśc miedzy wychudzonymi modelkami a zdrowo odżywiajacymi sie dziewczynami.Poza tym ten "dzisiejszy" kanon o którym ty mówisz ulega zmiania i pwoli ludzie zaczynaja doceniac kobiety o troche kraglejszych bioderkach, płaskim i wyćwiczonym brzuszku a nie kościstymi zapadniętym.
Po za tym modelki sa takie chude i wysokie nie ze wzgledów estetycznych ale praktycznych...
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 paź 2005, 09:14

mikaaa pisze:Po za tym modelki sa takie chude i wysokie nie ze wzgledów estetycznych ale praktycznych...


Bo wybieg jest wyłożony styropianem a nie deskami. ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 22 paź 2005, 09:19

Imperator pisze:
mikaaa pisze:Po za tym modelki sa takie chude i wysokie nie ze wzgledów estetycznych ale praktycznych...


Bo wybieg jest wyłożony styropianem a nie deskami. ;)


<aniolek2>

nie no moze nie to
ale wysokie musza być by bylo je widac z dalszych miejsc na sali , a chude zeby nie szyc dla każdej stroju osobno ,po prostu szyją uniwerslane ciuchy ktore pasuja na wszystkie modelki.
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 paź 2005, 10:03

mikaaa pisze:to że nie pasuje sie do dzisiejszych kanonów wcele nie oznacza ze jest sie zapasionym bo jest duża przepaśc miedzy wychudzonymi modelkami a zdrowo odżywiajacymi sie dziewczynami

Ta... I łażą potem takie zdrowe dziołchy po ulicach :D

Powtarzam: nikt nie mówi o wychudzonych wieszakach, ale wymiary tu podawane to takie, którym bliżej do Rubensa niż do mini kiecek. A epoka to nam się trochę zmieniła jednak.

Imperatora dziewczyna waży niecałe 50 kg przy wzroście 169 i jak sam mówi, wieszakiem nie jest. Wg Waszych kryteriów wieszakiem jest. Przestańcie mierzyć Waszą miarą. To, że Wy ważycie 60 kg przy wzroście 170, to nie znaczy, że tak jest pięknie i zdrowo. Ani to piękne, ani zdrowe. Oczywiście zawsze jakiś Rubens się trafi (no, może we współczesnym wydaniu, czyli nie tak przegięty) i wielbiciel zdrowych dziołch, ale nawet taki pod Waszą nieobecność będzie wpatrzony w Naomi Campbell i obejrzy się za spódniczką ważącą 10 kg mniej.

Poza tym tu piszecie, jak to Wam świetnie ze sobą, a w innych topikach "znowu się napchałam czekoladką".

Może czasem warto spojrzeć na siebie krytycznym wzrokiem, a nie wmawiać sobie bezpodstawnie dobre samopoczucie?

[ Dodano: 2005-10-22, 10:05 ]
mikaaa pisze:ale wysokie musza być by bylo je widac z dalszych miejsc na sali , a chude zeby nie szyc dla każdej stroju osobno ,po prostu szyją uniwerslane ciuchy ktore pasuja na wszystkie modelki.
A wysokie i chude to są, bo ciuch na takiej lepiej się prezentuje. Bo ciuch się liczy, nie modelka. I nie względu praktyczne, tylko estetyczne przeważają.
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 22 paź 2005, 10:16

Pegaz pisze:heh czasami wydaje mi sie że kobiety mają większego bzika na punkcie niz faceci Usmiechnij sie!



I to jest prawda też gdzieś o tym artykuł czytałam....
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2005, 10:28

mrt pisze:Przestańcie mierzyć Waszą miarą.

Mrt a Ty przestan mierzyc swoja miara.

mrt pisze:To, że Wy ważycie 60 kg przy wzroście 170, to nie znaczy, że tak jest pięknie i zdrowo. Ani to piękne, ani zdrowe.

Jak najbardziej zdrowo, nie zawsze pieknie, ale bardzo czesto pieknie.

mrt pisze:Poza tym tu piszecie, jak to Wam świetnie ze sobą, a w innych topikach "znowu się napchałam czekoladką".

No jak sie napcham to to spalam - wsiadam na rowerek na godzinke, ide na wf na silownie, albo cwicze w domu. I nie chce schudnac !! Kocham moje cialo. Chcialabym zawsze wygladac tak jak teraz ,z taka waga. I cwicze tylko po to by wage utrzymac, a nie schudnac.

Czemu nie wierzysz,ze komus moga podobac sie kragle ( nie grube !!) ksztaly ?
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 22 paź 2005, 10:29

nie ma zamiaru sie sprzeczać na ten temat
nie wygladam jak slon zeby ktos mi wmawiał ze nie moge sie sobie podobac
jestem z figury przeciętna
A smokrytyke mam , ale wole jej nie miec za czesto jeszcze do nie dawna leczyłam sie z kompleksow i uwierz mi ze bez nich zyje sie duzo lepiej i człżowiek wyglada wtedy lepiej
nie obrzeram sie wiec juz raczej nic zminic nie moge a jakis diet drastycznych nie uwżam bo znam pare koleżanek ochudzały sie a potem tły jeszcze wiecej wole dbac o to by wyglądac ładnie tak jak jestem i nie przytyć...

[ Dodano: 2005-10-22, 10:30 ]
a jak ty uwazasz ze te chude modelkki wyglądaj estetycznie no to juz zostawie to bez komenataża
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2005, 10:33

mikaaa pisze:a jak ty uwazasz ze te chude modelkki wyglądaj estetycznie no to juz zostawie to bez komenataża


hihih <browar>
dla mnie modelki wygladaja obrzydliwie. Cala miednica im wystaje, sa waskie w biodrach i bardziej mi faceta przypominaja, a piersi przypominaja same sutki.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 paź 2005, 10:35

mrt pisze:Imperatora dziewczyna waży niecałe 50 kg przy wzroście 169 i jak sam mówi, wieszakiem nie jest.


Według kryteriów producentów ubrań chyba jest wieszakiem. Czasem żali mi się, że nie może kupić se fajnego ciucha, bo za duże na nią i np. jakieś fajne spodnie se upatrzy, weźmie do przymierzalni i jej lecą z tyłka. :D W sumie łatwe ściąganie spodni to + dla mnie, bo mi jest łatwiej ale bez przesady. ;) <browar>

Dziewczyny, nie kłóćcie się! Prawda jest gdzieś pośrodku tego o czym mówi Spinka i o czym wy mówicie. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 22 paź 2005, 10:37

Yasmine pisze:
mikaaa pisze:a jak ty uwazasz ze te chude modelkki wyglądaj estetycznie no to juz zostawie to bez komenataża


hihih <browar>
dla mnie modelki wygladaja obrzydliwie. Cala miednica im wystaje, sa waskie w biodrach i bardziej mi faceta przypominaja, a piersi przypominaja same sutki.


no dokladnie a obracając sie w praktycznie meskim towarzystwie wiem że faceci wolą takie dziewczyny które jest za co chwycić i nie chodzi tu o jakies spasione tylko takie z okrągłutkim tyłeczkiem i bioderkami
tyle walczyłam zeby sie sobie spodobac a tu nagle ktos mi wmawia że jak nie waze jak modelka to podobac sie sobie jest po prostu nieestetycznie <boje_sie>
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2005, 10:43

mikaaa pisze:dokladnie a obracając sie w praktycznie meskim towarzystwie wiem że faceci wolą takie dziewczyny które jest za co chwycić i nie chodzi tu o jakies spasione tylko takie z okrągłutkim tyłeczkiem i bioderkami

no i te maja takze najwieksze powodzenie w moim towarzystwie. Ale ja mowie o dziewczynach, ktore nie sa w zaden sposob grube, a zaokraglone niezle tam gdzie trzeba <aniolek2>
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 22 paź 2005, 10:46

Yasmine pisze:
mikaaa pisze:dokladnie a obracając sie w praktycznie meskim towarzystwie wiem że faceci wolą takie dziewczyny które jest za co chwycić i nie chodzi tu o jakies spasione tylko takie z okrągłutkim tyłeczkiem i bioderkami

no i te maja takze najwieksze powodzenie w moim towarzystwie. Ale ja mowie o dziewczynach, ktore nie sa w zaden sposob grube, a zaokraglone niezle tam gdzie trzeba <aniolek2>


no dokładnie przeciez caly czas mowie o takich dziewczynach a nie o takich które naprawde maja nadwage.
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 paź 2005, 11:12

chociaz sa modelki ktore mi sie podobaja. Leatitia Casta(grala Falbale w pierwszej czesci Asterixa :P), ktora jest dosc zaograglona na srodowisko modelek i prezentuje sie o wiele lepiej od typowo chudych dziewczyn.
Leatitia ma 171 cm i wazy 57 kg.
Awatar użytkownika
madzik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2005, 23:33
Skąd: Dominikana :)
Płeć:

Postautor: madzik » 22 paź 2005, 11:35

A mnie wkurza to, że nikt nie pomysli, że są wieksze kobiety. Ja zeby cos fajnego na siebie kupic to sie musze nachodzic :/ A o butach juz nie wspomne :/
Ale na takiego wieszaka to wszystko można dostać :/ chamstwo...
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 22 paź 2005, 12:02

wiesz bo ludzie którzy produkuja te ubrania maja chyba takie samo podejscie jak mrt i spinka ze tzn, ze ja ktos jest grubszy to powinien w worku chodzić
na szczescie ja jeszcze moge kupic ciuchy w normalnym sklepie ale jakby tak mrt czy spinka były jedynymi producentakami to z pewnoscia rozmiary były by tylko jedne
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 paź 2005, 12:31

madzik pisze:Ale na takiego wieszaka to wszystko można dostać Eeee.. no ten tego... chamstwo...

a gdzie tam, zawsze się zauważa swoje problemy. ja mam zawsze gigantyczny problem z kupnem spodni, bo wszystko luźne w pasie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości