Do uzytkownikow niezarejestrowanych - wazne!

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Do uzytkownikow niezarejestrowanych - wazne!

Postautor: Maverick » 27 sty 2004, 23:30

Mam ogromna prosbe do wszystkich, ktorzy odwiedzaja to forum i czesto pisza a nie maja wlasnego zarejestrowanego nicka.
Otoz rejestracja nie jest trudna ani dluga i skomplikowana wiec zarejestrujcie sie :)
Dzieki temu:

1. Nikt sie pod was nie podszyje.
2. Jak zrobicie blad lub stwierdzicie ze chcecie cos dopisac to zedytujecie posta i dopiszecie. (i tu prosba do juz zarejestrowanych - uzywajcie przycisku "edytuj" w razie czego)
3. Bedzie z wami jakis kontakt (mysle o priv)
4. Jak ktos odpowie na wasze pytanie to dostaniecie (jezeli bedziecie chcieli) powiadomienie via e-mail
5. Bedzie lepiej ;) :D

Pisze to bo nie jest to bez znaczenia dla forum :) Po prostu jest lepiej :)
Ostatnio zmieniony 04 mar 2004, 20:52 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Bańka

Postautor: Bańka » 28 sty 2004, 08:19

Nie powiem, wpisałabym się, ale raz juz próbowałam i nic nie wchodzi :( , a wszystko ładnie wpisuje, a potem i tak nic z tego. Choć przyznam, że czasami się zastanawiam czy może jednak nie powinnam, bo póżniej ty powiesz mi np,,A ja mam 600 postów, a Ty tylko 50" :wink:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 11:14

Bańka pisze:Choć przyznam, że czasami się zastanawiam czy może jednak nie powinnam, bo póżniej ty powiesz mi np,,A ja mam 600 postów, a Ty tylko 50" :wink:

Przestan. Przeciez posty swiadcza tylko o tym jak kto czesto odwiedza forum i wypowiada sie :) A poza tym jeszcze nigdy tak nie naisalem i nie zamierzam.

A co do problemow z zalozeniem konta, to co to jest dokladnie? Jaki to problem, wyskakuje jakis komunikat czy jak?
Bańka

Postautor: Bańka » 28 sty 2004, 14:02

Chyba cos źle robie, wpisuje to co trzeba i wysylam, ale potem przy logowiu pisze, że podaje złe hasło, albo nazwe uzytkownika. Moze rzeczywiscie adminie ty mnie zarejestruj. Wrazie czego podaje maila: bez_senna@op.pl . Z góry dziekuje :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 sty 2004, 15:01

Konto zalozone, e-mail wyslany.
A co z reszta uzytkownikow ktorym rejestracja "przeszkadza" :?: ;)
Widzialem ze Tomi sie zarejestrowal :) Czekam na reszte :)
Pzdrawiam,
Maverick
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 29 sty 2004, 08:56

Dzięki Mavericku :D , już wiem jak brzmi Twoje prawdziwe imie :wink:, wiec jak spotkam osiemnastolatka o takim imieniu bede czujna :wink: ! jakby co zmieniłam hasło :wink:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 sty 2004, 09:03

Hehe ;) To zadna tajemnica - Marcin :d A Twoje?
Dobra bo znowu od tematu odbiegamy a tak nie wolno :P
Czekam na rejestracje innych ludzi z forum, a jezeli nie chca i/lub maja jakies prolemy z nia zwiazane to niech dadza tu znac o tym.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 29 sty 2004, 10:32

hihi, niepowiem :mrgreen:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 29 sty 2004, 15:37

hym.......
Tak nakłaniam wszystkich nie zalogowanych do tego procederu hehe(jak w kryminale)
Ale drobne pytanko MAVERICK czy 551 to nie drobne przegięcie pały ?
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 30 sty 2004, 10:28

No mi juz ktos nika zachachmecil :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 19 lut 2004, 19:07

Tomi20 pisze:No mi juz ktos nika zachachmecil :evil: :evil: :evil:

Tak sie konczy nie rejestrowanie sie :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 01 mar 2004, 00:35

Proponuje zeby posty mogli pisac tylko zarejestrowani uzytkownicy. Bedzie wiekszy porzadek.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 mar 2004, 21:23

Student pisze:Proponuje zeby posty mogli pisac tylko zarejestrowani uzytkownicy. Bedzie wiekszy porzadek.

O tym juz bylo :) Skonczy sie to na tym ze bedzie milion uzytkownikow z czego uzywanych bedzie 2% Jak ktos sie chce zarejestrowac to sie rejestruje. Nie zmuszajmy nikogo - od tego jest u nas rzad ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2004, 20:50

Poniewaz rejestracja jest juz obowiazkowym elementem uczestnictwa w dyskusjach forum to nie uznacie za zle tego, iz zamkne ten topic i zmienie jako zwykly post, zeby na samej gorze nie kwitl.
Pozdrawiam

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości