Reklama Agnieszki na fotka.pl

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Co o tym wszystkim sądzicie?

Super pomysl, ale masz łeb Hyhy :D
7
21%
Po co tak reklamowac to forum?
10
29%
Kiepski pomysl jak nie wiem
17
50%
 
Liczba głosów: 34
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Reklama Agnieszki na fotka.pl

Postautor: Hyhy » 01 sie 2005, 23:40

Czesc.
Chcialbym was z czyms zapoznac. To miala byc niespodzianka :) no i moze dla niektorych bedzie w jakims stopniu:)
Skontaktowalem sie z serwisem pewnie wszystkim znanym - fotka.pl, czy bylaby mozliwosc zareklamowania naszego forum i stronki u nich. Dostalem odpowiedz ze byliby tym zainteresowani, pod warunkiiem, ze my zajmowalibysmy sie dzialem na ich stronie pt intymne. jakies artykuly itd ogolnie prowadzenie.
Szukam tym poastem rowniez ludzi, ktorzy pomogliby to robic. Nie wiem dokladnie co nalezaloby do naszych obowiazkow jesli chodzi o sprawy techniczne(ale wysle majla i sie dowiem:D) ale czy bylby ktos ze stalych i dobrze mi znanych bywalcow chetny poprowadzic dzial intymnie ? Przedewszystkim chodzi o artykuly na rozne ciekawe tematy, tak jak to jest na Agnieszce, byc moze wysylanie tego na serwer jeszcze dokladnie nie wiadomo.

Prosze rowniez o odpowiedz, co sadzicie o takiej reklamie i takim ukladzie. Byloby to 500 tys. odslon miesiecznie u nich na fotce.pl naszej reklamy, wiec chyba sporo? A my mielibyscmy reklame i wiecej uzytkownikow byc moze znalazlo by miejsce tutaj u nas na stale :)

Myslalem rowniez o jakis specjalistach, lekarzach ktorrzy mieliby tutaj swoj dzial, silnie moderowany przed dobrych adminow :) gdzie odpowiadaliby na rozne pytania profesjonalnie. Byc moze znalazl by sie jakis lekarz specjalista chetny tutaj od czasu do czasu wystepowac :)

Powiedzcie co sadzicie na te tematy. Nie wiem czy ankieta wyjdzie bo jeszcze takowej nie robilem na tym forum :D

I jeszcze cytat z wypowiedzi Admina fotki:
- co miesiac dostajecie 500tys odslon billboarda u nas
- w zamian "opiekujecie" sie dzialem "intymnie..." u nas. najfajniej
bybylo gdyby to byly autorskie teksty, w drugiej kolejnosci ciekawe
wypowiedzi z danego tematu /ulozone w ladna calosc/.


Doklanie bede rozmawial jutro lub pojutrze, tylko Agnieszka poprosila mnie o zalozenie takiego tematu i wasze opinie.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 sie 2005, 23:51

Ja Ci na 100% powiem co myślę, jak trzeźwa będe zupełnie. Poki co wydaje mi się, ze to fajny pomysł ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 sie 2005, 00:00

Hmmm... Hyhy... no całkiem fajny biznes 8)
Kumam, że jeśli intymnie, to będą tu trafiali ludki ciekawe.
Bo inna reklama przyciągnie tu oszołomów, z którymi będzie kupa zachodu.
Hmmm... przeżyjmy to!
Se zostań tam adminem, bo tak powinno być.
Dasz radę i masz moje poparcie <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 sie 2005, 00:11

Podam linka : http://www.fotka.pl/intymnie/

Tu nie ma gdzie byc adminem :) Tu chodzi o pisanie tam na forum roznych artykulow na tematy intymne :)

A my za to bedziemy mieli reklame na fotce, licze na reklame na glownej stronie oczywiscie.

Potrzebni beda ludzie, ktorzy moga pisac szukac informacji na jakies ciakwe tematy i zbierac to w calosc. A w zasadzie forum na fotka.pl jakies jest, ale chyba nie duzo tam ludkow. :)

A adminem moge byc tu :D hyhy
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 02 sie 2005, 02:47

A mi się nie widzi. Czemu?
1. Trafi tu masa ludzi, różnego pokroju i może się zrobic burdel :)
2. Za dużo osób oznacza, że nie będziemy ich kojarzyć personalnie. Nie będziemy w stanie skojarzyc ich poprzednich postów wśród nawału treści.
3. Ludzie będą wpadać na chwilę, mnóstwo z nich się nie zadomowi, a tylko narobi zamieszania, co oznacza robotę dla moderatorów.

Nawet bez reklamy codziennie ktos przybywa. Dobzre jest poznac nowe osoby, ale nie w takiej skali. Ciekawe, nowe osobowości mogą pzrepaść w ferworze motłochu :D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sie 2005, 08:33

gracja pisze:A mi się nie widzi. Czemu?
1. Trafi tu masa ludzi, różnego pokroju i może się zrobic burdel
2. Za dużo osób oznacza, że nie będziemy ich kojarzyć personalnie. Nie będziemy w stanie skojarzyc ich poprzednich postów wśród nawału treści.
3. Ludzie będą wpadać na chwilę, mnóstwo z nich się nie zadomowi, a tylko narobi zamieszania, co oznacza robotę dla moderatorów.

Zgadzam sie w 100%.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 02 sie 2005, 09:05

Mi się też nie podoba. Jak ktoś chce pisać artykuły i opowiadanka to niech przesyła Agnieszce. Dlaczego mamy robić konkurencje naszemu forum i stronkom? Zareklamować można wszędzie ale nie takim kosztem.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 02 sie 2005, 10:51

Zaznaczyłam wariant 3. I to nie podlega żadnym komentom!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 02 sie 2005, 10:53

fish pisze:Mi się też nie podoba. Jak ktoś chce pisać artykuły i opowiadanka to niech przesyła Agnieszce. Dlaczego mamy robić konkurencje naszemu forum i stronkom? Zareklamować można wszędzie ale nie takim kosztem.

Dokladnie tak. Poza tym jesli Agnieszka publikowala by takie ciekawe artykuly na stronie glownej to to byla by automatyczna reklama.
Takze lepiej zastanowmy sie czy jest ktos chetny do regularnego pisania takich artykulow, ale na Agnieszce.
Poza tym mysle, ze przez taka reklame, jaka proponuje Hyhy, na forum zjawilo by sie bardzo duzo osob, ktore chcialy by tylko pomocy, a sami z siebie by nic nie dawali. Juz teraz takie cos obserwujemy. Wg mnie liczba osob, ktore by sie tu zadomowily na stale i z siebie by cos dawala, byla by marginalna.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 02 sie 2005, 12:33

Zgadzam się z Gracją...
Kto chce, to i tak znajdzie to forum i ono przeciez sie ciagle rozrasta. A przez zupełnie przypadkowych ludzi, forum może stracić klimat. :>

I z Fishem...
Lepiej wspierać naszą Agnieszkę. W końcu to dzięki niej możemy wymieniać się tutaj poglądami...
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 02 sie 2005, 13:00

Też jestem za tym, aby nasze forum pozostało bez reklam, bo zwali sie tu 3 razy więcej ludzi i znowu będziemy musieli oglądać już i tak po raz setny powtarzające się problemy typu "Czy przez coś tam mogę zajść w ciażę...?" <belt3> Sorry, ale ja tego nie zniosę :/ Poza tym i tak już jest tłoczno.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sie 2005, 15:14

Mi się wydaje, ze jest ok jak jest.
Ale jesli na jakiś fajnych i korzystnych warunkach by się okazała ta wsółpraca to na jakiś czas można spróbowac ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 02 sie 2005, 16:02

Hyhy znajdz ty sobie chlopie jakas dziewczyne <browar>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 sie 2005, 16:21

Mam dziewczyne :)

Nie wiem czemu wam to tak przeszkadza, przeciez od tego sa moderatorzy/admini zeby burdelu nie bylo, czy na witrynie bedzie 20 osob czy 2 000. To jaki problem pozbyc sie intruzow? Inna kwestia prowadzenie dzialu u nich, ale to przeciez bedzie z 3-4 artykuly na miesiac mysle max. Nie wiem czekamy na reszte wypowiedzi :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sie 2005, 16:37

Bender pisze:Hyhy znajdz ty sobie chlopie jakas dziewczyne

heheheh lol

Hyhy pisze:Inna kwestia prowadzenie dzialu u nich, ale to przeciez bedzie z 3-4 artykuly na miesiac mysle max.

Mysle ze to nie jest problem, ale dla wiekszosci problemem bedzie to co napisala Gracja.
osobiscie zaznaczylam "po co reklamowac forum"
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 02 sie 2005, 16:47

Pomyślcie co będzie, jak codziennie będą powstawać tematy np:
"moj facet nie umył rąk, dotknąl mnie tam, CZY MOGLAM ZAJSC?!?! <boje_sie> "
"miesiaczka jej sie spoznia 2 dni, jaka jest mozliwosc ze zaszla w ciaze?!? :| " itd...
To byla tylko proba zobrazowania nalotu masy ludzi... :]
Ps. Srednia wieku na fotce jest niska :>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 02 sie 2005, 16:50

ja tez na razie jestem na nie... mysle ze naszemu forum nie idzie tak zle ze trzeba by bylo je reklamowac ;) co chwila dolacza sie jakas nowa osoba, i tak co chwila tematy sie powtarzaja a jak zauwazyla sophie - takich samych pytan wtedy moglo by byc o wiele wiele wiecej. Fajnie Hyhy ze pomyslales o tym, ale moze poczekamy az wiecej ludkow sie wypowie (no i Agnieszka)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 sie 2005, 17:18

No na to wlasnie czekam :) jedno i drugie a przede wszystkim na poczatek pierwsze :D

A co myslicie o lekarzach? Ja bym moze mial znajomego ginekologa ktory by za darmo jesli mialby czas udzielal sie na forum. Chodzi o to, zeby za jakis czas bylo to forum wspierane przez lekarzy na przyklad, nie tylko dla przyjemnosci i fajnych ludzi ale takze dla profesjonalnej medycznej pomocy? :)

A jesli chodzi o balagan i tematy sie powtarzajace... no cos za cos. Fora wielkie dotyczace jakiejs konkretnej dziedziny charakteryzuja sie ostrymi, madrymi moderatorami w liczbie odpowiednio wiekszej do liczby czlonkow. Takiej zeby nie bylo problemow i zeby mozna bylo to dobrze prowadzic. Nie mowie ze jestescie zli czy cos:) tylko jest sposob na takie cos - ostrzej traktowac takie tematy, na przyklad zrobic dzial smieci i przerzucac tam na okolo 2 tygodnie taki powtarzajacy sie temat a przy okazji go zamykac :D zrobic ?????? ZANIM NAPISZESZ GDZIEKOLWIEK ZAJRZYJ TU :D tzw, FAQ a w razie jak ktos nie przestrzega zasad po raz ktorys ban na nicka i tyle. Tylko trzeba by nad tym popracowac :) Ale tak jak mowie - mi tez jest tu dobrze tak jak jest, a rozrastac na sile sie nie musimy, po prostu zaproponowalem bo wydawalo mi sie to dobrym posunieciem.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sie 2005, 17:44

Hyhy pisze:Ja bym moze mial znajomego ginekologa ktory by za darmo jesli mialby czas udzielal sie na forum.

No to by bylo dobre. W koncu moze dowiedzielibysmy sie paru rzeczy ktore sie tu czesto pojawiaja a nadal sa watpliwosci co do nich (typu przyjmowania tabletek czy ciazy).
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 02 sie 2005, 19:00

Hyhy napisał/a:
Ja bym moze mial znajomego ginekologa ktory by za darmo jesli mialby czas udzielal sie na forum.

No to by bylo dobre. W koncu moze dowiedzielibysmy sie paru rzeczy ktore sie tu czesto pojawiaja a nadal sa watpliwosci co do nich (typu przyjmowania tabletek czy ciazy).

Lekarz pozornie dobry pomysł, ale któremu lekarzowi chiałoby sie siedziec na forum dla gówniarzy :) (z jego pkt widzenia).
po 2. zwykle tematy medyczne są raczej błahe i bardziej doświadczony forumowicz z łatwościa potrafi pomóc. A poważnych przypadków i tak nie leczy lekarz forumowy, a ktoś w realu.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 sie 2005, 20:52

Hyhy pisze:A co myslicie o lekarzach? Ja bym moze mial znajomego ginekologa ktory by za darmo jesli mialby czas udzielal sie na forum. Chodzi o to, zeby za jakis czas bylo to forum wspierane przez lekarzy na przyklad

Wówczas forum zmieni charakter z pospolitego ruszenia na doradztwo medyczne.
To nie będzie to forum co teraz.
Ludzie tu wchodzą nie dla lekarzy (których mają w miejscu zamieszkania kiedy chcą), a dla usłyszenia czegoś od podobnych jemu.
Nie róbmy z forum przedsiębiorstwa. Może jeszcze sex shop przydałby się <hahaha>.
Spox <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 02 sie 2005, 20:55

Mysiorek pisze:Nie róbmy z forum przedsiębiorstwa. Może jeszcze seks shop przydałby się

To nie jest taki glupi pomysl. Niezly biznes bylo by mozna zrobic.
Agnieszka

Postautor: Agnieszka » 02 sie 2005, 22:52

ale moze poczekamy az wiecej ludkow sie wypowie (no i Agnieszka)


Rozmawialam z HYHY na ten temat wczesniej na priv zamin zalozyl ten topic.
500.000 odslon/mies. to sporo ale czy potrzebna jest tu reklama tego sama nie wiem. Nigdy nie korzystalam z reklamy internetowej. Druga sprawa to jesli reklama przyniesie zamierzony efekt czyli przygna tu tlumy ludzi - to pytanie jest czy jest to potrzebne i czy nalezy do tego dazyc. Mam na mysli to wszystko co opisujecie powyzej: powtarzajace sie tematy, duzo pracy dla moderatorow, wieksze obciazenie serwera czyli spowolnienie szybkosci dzialania stron itp.
ZObaczymy jaki bedzie koniec ankiety (bede za wiekszoscia) ale w tej chwili po przemysleniu tematu jestem na NIE - reklama jest zbedna i nie oplaca sie angazowac kogokolwiek do tych artykulow "intymne" Jesli ktos mialby chec zapodac czasem jakis nowy artykulik na stronke to bardzo bardzo bylabym wdzieczna - dawno nic nowego nie dopisalam na witryne.

Sorry Hyhy, nie mniej mi za zle ze piszac na priv do ciebie bylam na TAK za ta reklama na fotka.pl - nie przemyslalam "za i przeciw"

Odnosnie reklamy:
czasem sprawdzam jak reaguja popularne wyszukiwarki internetowe na hasla o milosci i seksie i gdzie stronka "agnieszka zaprasza" sie znajduje.
zobaczcie co wyswietla google.pl na zapytania

"pozycje miłosne"
"pierwszy raz"
"sztuka kochania"
miłość
agnieszka
ciało
i temu podobne. I to jest dobra darmowa reklama !!

Agnieszka
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 sie 2005, 22:55

Sorry Hyhy, nie mniej mi za zle ze piszac na priv do ciebie bylam na TAK za ta reklama na fotka.pl - nie przemyslalam "za i przeciw"



Nie przejmuj sie kochanie :D

Przeciez NIC sie nie stanie jak nie bedzie tej reklamy... Ja dalem pomysl ktory wydawal mi sie bardzo ciekawy i to wszystko :)

Ale czata mi nie przenoscie :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Agnieszka

Postautor: Agnieszka » 02 sie 2005, 23:12

dzieki hyhy za wyrozumialosc.

Za to ze napisales do mnie "kochanie" - czata masz jak w banku.
bedzie zalozony na agnieszce lada dzien wiec nie ma sensu nic specjalnie rozbudowywac na onecie czy gdzies tam indziej.
Jest dostepny do kazdego konta na sisco.pl:
http://www.sisco.pl/?module=informacje&id=112
jak bedzie gotowy dam znac.

Agnieszka
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 sie 2005, 23:24

Ale się miło zrobiło :D
Czyli rozbudowujemy "Agniechę" i za jakiś czas to inni będą się prosić o reklamę tu <aniolek2>
A nie ma to jak naturalny rozrost <komputerowiec>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 03 sie 2005, 00:05

Agnieszka pisze:zobaczcie co wyswietla google.pl na zapytania

agnieszka


Dokładnie :]
Ostatnio po przypadkowym problemie z przeglądarką i utracie częsci linkow, po wpisaniu "Agnieszka" strona byla jako 1 w wynikach wyszukiwania :] Druga byla o Osieckiej. Znaczy sie, ze Osiecka jest mniej poplarna w necie niz stronka :]

A czat jest moim zdaniem swietna sprawa :] Jak juz bedzie, to na pewno bede tam regularnie wpadac :]
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 sie 2005, 00:07

Dobrze ze sobie majla nie dodalem do poczty na kompie :D chce ktos odkupic fajnego majla? Hyhy007@buziaczek.pl :D tanio sprzedam :D

Ale chyba dostane jakas adminke?:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Agnieszka

Postautor: Agnieszka » 03 sie 2005, 11:18

Witam
kiedys, dosc dawno bo chyba ze 2 lata wstecz albo jeszcze dawniej byl uruchomiony chat na stronie. Bylo to wtedy gdy nie bylo jeszcze tego forum "na chodzie" Wtedy z powodu braku zainteresowania chatowaniem odszedl w zapomnienie ale stronka pozostala:
http://agnieszka.com.pl/chat.htm
Weszlam tam dzis i okazuje sie ze chat nie dziala - pewnie w tym czasie zmienily sie ustawienia na sisco i wymaga nowej autoryzacji. Zrobi sie to i juz bedzie hulac. Wyglad stronki nawiazuje do witryny wiec kolorystyka raczej stonowana (czern)
Jak myslicie czy wyglad wejscia na chat zostawic tak jak jest czy zmienic? na pewno warto by bylo powiekszyc samo okno apletu polchat.class ale cala otoczka chyba moze zostac?
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 03 sie 2005, 11:29

Chat wygląda ciekawie, ale... to już jest "właściwe okno"? Czy tylko do logowania?
Bo wydaje mi się, że okno do gadania powinno być większe... :]

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości