Reklama forum

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Reklama forum

Postautor: Maverick » 08 sty 2004, 22:53

Mysleliscie kiedys nad jakas forma reklamy tego forum? Chocby zmiana linku na stronie www.agnieszka.com.pl z "doswiadczenia" na "forum" by mogla pomoc. A ponad to nalezaloby popracowac nad wyszukiwarkami.

I dziwie sie, ze na innych forach takich pacanow co za cel uwzieli sobie psuc wszystkim klimat. Ciekawe :)
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 11 sty 2004, 17:53

według mnie reklama jest juz niepotrzebna ;) wcześniej to było co innego kiedy garstka ludzi pisała na forum ... a teraz istna obława :] z drugiej strony będzie reklama to na pewno przybędzie tu jeszcze kilka podobnych osób do tego kogoś ... każdy wie chyba o kim mówie ;)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Agnieszka

dotyczy reklamy forum

Postautor: Agnieszka » 11 sty 2004, 21:07

Witam
Link moge zmienic (zaden problem) zamiast <doswiadczenia> mozna napisac <forum> albo <dyskusje> Na stronie glownej jest maly link banerowy do forum oraz uzywam wiekszego banerka na innych (niektorych) podstronach ze swojego systemu banerowego na witrynie. Na innych witrynach forum nie reklamuje bo nie mam takich znajomosci a finansowo tego nie jestem w stanie wspierac (brakuje kasy) :-( Jesli jakas inna forme reklamy ktos zaproponuje to chetnie to zrobie (nie ma problemu). Jesli chodzi o tego kretyna z Gdyni to juz ma "podciete skrzydelka" Zablokowane jest wszystkie IP z ktorych sie logowal. Sorry wszystkie grupy IP od providerow skad sie logowal (lacznie kilkaset) W tym forum to sie robi naprawde blyskawicznie i latwo. Narazie sie nie poddaje i pisze mi emaile (nie bede wspominala z jaka trescia) ale to tez mu przejdzie. Napisal mmi miedzy innymi ze jesli go publicznie poprosze na forum zeby przestal to sobie odpusci. Zzznaczy ze koles mieknie :-) Biedactwo - prawie jestem gotowa powiedziec ze bedzie mi go brakowalo hehe.... Oczywiscie tego nie zrobie. Zadnych prosb do kretyna zakompleksionego nie bedzie.
Pozdrawiam Was forumowicze i milo mi ze odwiedzacie to miejsce i dzieki temu ono zyje.
Agnieszka
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 sty 2004, 23:35

Co do reklamy forum i bannerow. To sa chyba jakies systemy ich wymiany? Czyli np "ja biore banner stronki jakiejs tam, a on moj". Tylko jeszcze pytanie jakiej stronki. Proponuje agadac z roznymi portalami mlodziezowymi typu www.uczucia.net lub cos takiego. A nusz sie uda :)
Pozdrawiam

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości