przykro mi ale forum zostaje zamkniete W PRZECIĄGU TYGODNIA

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Agnieszka-włascicielka

przykro mi ale forum zostaje zamkniete W PRZECIĄGU TYGODNIA

Postautor: Agnieszka-włascicielka » 22 lis 2003, 18:17

niestety ten wariat z gdyni wygral wojne, juz niemam sily poddaje sie, mam AIDS.
exeman

Bedzie dobrze - pomoc.

Postautor: exeman » 22 lis 2003, 19:07

Sluchaj. Sluze pomoca. Nie ma problemu w powstrzymaniu tego debila. Jezeli chcesz abym pomogl pozbycia sie tego goscia pisz na moj email.
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

ciesze sie..

Postautor: Lulek » 23 lis 2003, 02:11

EXEMAN ze masz takie checi to bardzo mile z twojej strony ze chcesz pomoc , bo uzdrowisz nas wszystkich od tego palanta, wiec do dziela :]
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 23 lis 2003, 12:23

hmmm ale podziwiam determinacje :D mi już by dawno sie znudziło ;) cóz ... wszystkich podnieca co innego ;)
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Agnieszka

Naprawde myślicie że to ja napisałam

Postautor: Agnieszka » 23 lis 2003, 13:25

Naprawde myślicie że to ja napisałam - ze zamykam forum utworzone zaledwie 3 dni wczesniej? - albop że mam AIDS? - :-) - ale fantazja. Ja loguje się tylko jako użytkownik Agnieszka (tak jak teraz) lub jako admin - inne nicki TO NIE JA. Mam jeszcze taka prosbe: nie odpowiadajcie na jego wpisy - szkoda czasu - beda kasowane na bieżaco - wiec mysle ze nie ma problemu.
Agnieszka
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 23 lis 2003, 13:40

ja o tym wiem że to nie ty :) ale jak się to czyta to czasem taka głupota naprawdę moze nieźle rozbawić :lol:
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości