"zawieszony" post

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

"zawieszony" post

Postautor: lorenzen » 30 sty 2005, 13:12

Nie wiem czy macie podobny problem...
Czasem nie da się przeczytać posta wchodząc do topiku - jakby progam nie otwierał nowej strony topiku, pokazuje ostatnią stronę z przedostatnim postem, mimo że w wykazie i wg daty ostatni post w danym topiku napisał ktoś inny...
Dopiero gdy napisany zostanie kolejny post otwiera się nowa strona już pokazując wszystkie posty...
Niby można to ominąć czytając post z profilu danego użytkownika - ale jednak mały kłopot.

Wszystko w sumie gra, ale jestem czujny ;)
:564:
;)...
karol

Postautor: karol » 30 sty 2005, 14:45

Mam tak od dawna , przyzwyczaiłem sie ! :564:
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 01 lut 2005, 19:04

U mnie za to w polowie tematow jak wchodze to w miejscu gdzie powinny byc pierwsze posty, dalej jest ta animacja ktora mówi ze "łądowanie strony prosze czekac", a reszta postow jest, i byc tu chlopie madry, ale jak wyjde i wejde raz jeszcze to dziala, o co to moze chodzic?
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 05 lut 2005, 19:28

Enzo, ja z tym samym problemem - albo wyswietla mi sie, ze np. nowych postow jest 4, ale mi sie nie wyswietlaja, albo, "nie ma nowych postow", a jak otwieram topic to full nowych odpowiedzi. grr :565:

Wkurzające z tej racji, ze pisząc odpowiedz czasem sie powtarzam, bo ktos przede mna juz napisal podobne wnioski. I musze edytowac wiecznie, bądz kasowac calego posta :P

NIE DA SIE Z TYM COS ZROBIC?!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 lut 2005, 01:36

Czasem na innych kompach tak mam, ale zawsze pomaga odwierz. Na moim jest wszystko oki. Gracja - a Ty mialas tak zawsze?
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 06 lut 2005, 04:22

nie nie zawsze, od kilku dni to sie zdarza.. :570:

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości