Ginekolog, gabinet ginekologiczny

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Ginekolog, gabinet ginekologiczny

Postautor: Maverick » 20 sty 2005, 08:10

Witam,
od razu zaznaczam, ze topik skierowany jest raczej do dziewczyn, gdyz to do nich nalezy ten dzial o ktorym mowa w tytule.
Chcialbym poznac Wasze zdanie na jego temat, bo to dla Was zostal on stworzony i na pewno jakies zdanie macie :) Wiec tutaj mozecie sie nim podzielic, wtedy mooznaby przemyslec np niektore sprawy techniczne z nim zwiazane.

Jak tak liczylem to dziewczyn czesto odwiedzajacych forum jest ok 25 wiec czekam na opinie kazdej z nich :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2005, 13:17

W sumie to tam mało jest, a ja nawet przez Twoją instrukcję jeszcze nie przebrnęłam.
Więc nie mam zdania, bo nie czytam. Dla mnie w każdym razie pomocy nie jest.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 sty 2005, 13:23

a ja chcialem zapytac po co ten topic zamiast sie tam dopisywac :566: jaki to ma cel? zreszta mysle ze wiekszosc dziewczyn ma podobna opinie na ten temat co Kociak
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 21 sty 2005, 13:24

a ja uwazam ze dzial bylby pomocny bo czasami z jakis przyczyn zmienia sie lekarza albo bedac w innym miescie trzeba sie wybrac, tylko cos dziewczyny nie chca sie wpisywac :(
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sty 2005, 14:12

Co prawda "dziewczyną" nie jestem, ale kilka małych spostrzeżeń dorzucę.

-Dział nie jest popularny
-Hmm, być może w regulaminie działu jest zbyt wiele wymagań co do zawartości opisu - podejrzewam, że to zajmuje troche czasu, a przydatne jest dla znikomej liczby osób.
-Nie widzę sensu zamykania dyskusji w topikach. Ewentualne pytania co do lekarza powinny być powszechnie dostępne - bez wysyłania na priv. (Stawiam, że to to jest główna przyczyną niepopularności. W końcu to forum dyskusyjne :) )
- Skoro stworzyło się dział "Ginekolog, gabinet ginekologiczny" trzeba być konsekwentnym i stworzyć dział "Urolog, gabinet urologiczny" :)

A może to jest tak, że Panie nie chcą pisać, bo były u tak niekompetentnych ginekologów, że nie warto poświęcać im swojego cennego czasu

Takie jest moje skromne zdanie :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 21 sty 2005, 14:15

Ciekawy tylko jestem ilu facetów było u urologa. Kobiety raczej powiny chodzić do ginekologa a my łazimy tylko jak coś się dzieje. Ja w każdym razie jeszcze nie byłem.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sty 2005, 14:38

Ciekawy tylko jestem ilu facetów było u urologa. Kobiety raczej powiny chodzić do ginekologa a my łazimy tylko jak coś się dzieje. Ja w każdym razie jeszcze nie byłem.


Ani ja nie byłem. Poza tym nie wiem czy któryś odważyłby sie opisać :)
A faceci też powinni chodzić , jest tyle różnych "kwiatków", chorób, że każdy znajdzie cos dla siebie :D

Fish, tu chodzi o równość płci :P Najwyżej, jeżeli nie bedzie chętnych przemianujemy dział na np. "Piwa i ich wpływ na życie" :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 21 sty 2005, 14:41

To byłoby zdecydowanie ciekawsze :D :D ;D
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 21 sty 2005, 14:42

cubasa pisze:
A faceci też powinni chodzić , jest tyle różnych "kwiatków", chorób, że każdy znajdzie cos dla siebie :D


hahahahahh "co panu jest" - "mam kwiatka na wacku" :D :D :D :D
karol

Postautor: karol » 21 sty 2005, 15:48

Ja to mam wrazenie iz Mav załozył ten temat po to by mi udowodnic iz kobiety ginekologowie , sa jednak lepsze od facetów ! dlatego tylko dziewczyny mają tu pisać , , też jestem ciekaw , chjoc ja znam odpowiedz w innym topiku jak narazie też o ginekologi ,o dziwo , są narazie sami faceci !! :564: :564: :547: :547:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 sty 2005, 20:43

Ja to mam wrazenie iz Mav załozył ten temat po to by mi udowodnic iz kobiety ginekologowie , sa jednak lepsze od facetów ! dlatego tylko dziewczyny mają tu pisać , , też jestem ciekaw , chjoc ja znam odpowiedz w innym topiku jak narazie też o
Nieprawda. Dzial zalozylem z mysla o dziewczynach, bo to one moga z tego skorzystac. No i sadzilem (i zdanie to podtrzymuje) ze moze byc z tego cos fajnego.
Co do urologa - odwazylbym sie napisac, jednak ilu facetow do niego chodzi? Naprawde bardzo malo, tym bardziej ze nie chodzi sie kontrolnie (bo jak cos jest nie tak to widac i nie trzeba rutynowo chodzic).
Nie widzę sensu zamykania dyskusji w topikach. Ewentualne pytania co do lekarza powinny być powszechnie dostępne - bez wysyłania na priv
Ale sa! Naprawde, nie wiem czy czytales instrukcje, ale jest tam napisane, ze jedyna rzecza jaka mozna dopisywac do topiku jest pytanie o lekarza lub swoja wlasna wizyta u danego lekarza!
A może to jest tak, że Panie nie chcą pisać, bo były u tak niekompetentnych ginekologów, że nie warto poświęcać im swojego cennego czasu
No tak, jednak mimo to ze ginekolog zly to i tak warto wizyte opisac. Dla innej wcale nie musi sie to takie zle okazac, a nawet jezeli sie okarze to przynajmniej nie zawiedzie sie idac do niego.
Hmm, być może w regulaminie działu jest zbyt wiele wymagań co do zawartości opisu - podejrzewam, że to zajmuje troche czasu, a przydatne jest dla znikomej liczby osób.
Wiec chcialby poznac wasza opinie, co w tych instrukcjach jest niepotrzebne, tak by nie byly tak obszerne. Poza tym, czy az tak wiele ich jest? Zajmuja duzo stron, jednak czesto jest w linijce pare wyrazow i to zludzenie.


Poza tym zalezy mi, aby inne Panie, wyrazily ty swoja opinie na temat tego dzialu. Czyli napisac krotko dlaczego nie maja zamiaru napisac nic. Bo instrukcje za dlugie, bo lekarz ich do niczego, bo dbaja o prywatnosc itd
Ten dzial moze sie naprawde okazac pomocny, jednak nie nalezy zapominac, ze to Wy go tworzycie, dla siebie. Zapewne chcialybyscie kiedys z czegos takiego skorzystac w razie potrzeby, wiec trzeba sie samemu wpisac, by umozliwic to innym.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 21 sty 2005, 22:30

Zgadzam sie ze zdaniem Mava. uwazam iz taki dzial jest potzrebny. z czasem rozrosnie sie on a dziewczyna ktora wejdize na forum wyniesie z niego duza kozysc. jak wiecie wpisalam sie do tego tematu aby ostrzec.
co do dlugiego opisu ,tzn istrukcji to uwazam iz jest konieczna , sama piszac w tamtym dziale dzieki tym punkton nie zapomnialam o niczym waznym. a sa to wazne rzeczy wg mnie.
tylko problem w tym..iz trzeba sie wspisac..aby dzial sie powiekszyl wiec serdecznie zapraszam do pisania!
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 sty 2005, 13:29

lizaa pisze:Zgadzam sie ze zdaniem Mava. uwazam iz taki dzial jest potzrebny.


mysle ze jakbys sie nie zgadzala to w ogole by nie bylo dyskusji :P :564:
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 sty 2005, 16:50

Dział może być przydatny i jestem za tym aby został. Tak jak Elspeth uważam, iż dział może się przydać w przypadku np. przeprowadzki czy choćby zmiany lekarza. Osobiście moge obiecać, że jak będe miała troche więcej czasu to napisze o swojej lekarce.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2005, 17:51

Trinity - a co powiesz na temat tych instrukcji? zeczywiscie za dlugie? Czy mozna by cos w nich pominac?
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 23 sty 2005, 19:22

Mi osobiście nie wydaje się aby instrukcja była długa. Zawiera wiele istotnych elementów które sprawią, że taki temat o ginekologu będzie bardziej czytelny i łatwiej zrozumiały dla osoby która to czyta. Tak więc do instrukcji nie mam żadnych zastrzeżeń.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 23 sty 2005, 19:34

jesli o mnie chodzi to mysle ze tez pomaga poukladac to wszystko co sie tyczy wizyty, tak moglo by cos umknac, i kurcze nie czepiajmy sie gdyby nie bylo instrukcji to 10razy by sie edytowalo post bo a nuz lyzeczka widelec o czyms by sie zapomnialo ;)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 sty 2005, 20:15

To czekamy Trinity az sie wpiszesz :D

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości