Coś się popsuło na serwerze gdzie mam konto

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Agnieszka

Coś się popsuło na serwerze gdzie mam konto

Postautor: Agnieszka » 18 gru 2003, 21:33

Witam
Coś się popsuło na serwerze gdzie mam konto :cry: Zniknęły mi aktualizacje od 5 grudnia, admin odtworzył z kopi zapasowej z tego dnia bo nowszej nie miał. Bedę musiała jeszcze raz cześć rzeczy aktualizować. Zniknęły również wpisy z tych dni od 5 grudnia w księdze "poznajmy sie" i fotoforum. Na stronie tego forum dyskusyjnego wsystko sie zachowało (bo pliki bazy SQL sie nie uszkodziły). Wczoraj przez częśc dnia witryna agnieszka.com.pl w ogóle nie działała a dziś chodzi wolniej niż żółw (przynajmniej u mnie) Mam nadzieje że poprawią coś z tym serwerem, ale nie moge za wiele się też dopominać bo udostępniane mam miejsce na serwerze na zasadach dla mnie korzystnych.
Ach te komputery :?

Agnieszka
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 18 gru 2003, 22:28

hmmm wczoraj nie działało tylko forum, strona działała i wchodziła jak zwykle w sekunde :) , dziś nie widze zadnej róznicy no moze ciut wolniej tylko po forum się chodzi :]
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.....

Postautor: ramona » 23 gru 2003, 15:57

Dzis i wczoraj nie umiałam sie tu dostac teraz jestem jakimś cudem - wszystko inne chodzi forum nie - pisze ze jest jkaiś błąd - dziś tez mi tak pisało - i nie umiałam sie połączyć - a jak juz weszłam to po zalogowaniu mnie wywalało i pisało ze jest jakis błąd - poradzisz sobie z tym agnieszko - mam nadzieję
Agnieszka

Admin kombinuje cos na swoich serwerach

Postautor: Agnieszka » 24 gru 2003, 20:34

Admin kombinuje cos na swoich serwerach - ja tez niemoglam sie dostac na forum ani do fotoforum (jednbo i drugie korzysta z bazy SQL) moze tam cos im sie popsulo. Mam nadzieje ze juz to sie skonczy wreszcie. Pozostaje mi miec nadzieje :-)

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości