pytanko do Admina w sprawie "Jak pozbyć się tych ćwoków

Tematy dotyczące części technicznej forum, sugestie, propozycje, opinie, moderowanie wpisów, dodawanie nowych działów itp.

Moderator: modTeam

Snaky
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2004, 12:20
Płeć:

pytanko do Admina w sprawie "Jak pozbyć się tych ćwoków

Postautor: Snaky » 24 lip 2004, 01:52

cze. czemu usunąłeś to co napisałem. :566:
Ostatnio zmieniony 24 lip 2004, 02:34 przez Snaky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 lip 2004, 02:02

Tak wypadlo. Poza tym mialem chwilowo drobne problemy z tym dzialem czego efektem jest to iz posty sa srednio z maja (chyba). Jakis blad w kodzie forum pewnie. A co do posta, to moja odpowiedz brzmi nie, poniewaz bylem na wielu naprawde duzych forach i nigdzie takiego rozwiazania nie bylo.
Pozdrawiam
Snaky
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2004, 12:20
Płeć:

Postautor: Snaky » 24 lip 2004, 02:26

"tak wypadło" no trochę śmieszna odpowiedz, ale co tam.....

No ale skoro nie była to celowa kasacja ani ban to pozwolę sobie jeszcze raz napisać w czym rzecz

Z podobnym problemem jaki ma miejsce w tej chwili spotkałem się jakiś czas temu na innym forum (ale działającym na tym samym systemie). Banowanie IP czy kasowanie postów nic nie da. Jest jednak inny, prosty sposób aby pozbyć się takich szczeniackich wygłupów teraz, jednocześnie zabezpieczając się przed podobnymi atakami w przyszłośći. Otóż forum ma zakładkę "grupy" Wystarczy aby admin zapisał do nowoutworzonej grupy wszystkich "normalnych" urzytkowników (wprawdzie zarejestrowanych osób jest koło 600, ale tych którzy rzeczywiście z niego korzystają pewnie nie więcej niż 150, więc pracy będzie nie więcej niż na 2 godzinki), a poszczególne fora wewnętrzne ustawił tak, aby mogli pisać tam jedynie ludzie z tej grupy. Mankament jest taki, że ludzie którzy pierwszy raz odwiedzą to forum nie będą mogli od razu się tutaj wypowiadać lecz będą zmuszeni się zarejestrować i poprosić admina o dopisanie do listy (chociaz włąściwie to o to właśnie nam teraz chodzi, a jeżeli ktoś będzie chciał zabrać głos na tym forum to taka procedura nie powinna mu przeszkodzić)

Nie znamy się Maverick, wódki razem nie piliśmy ale twoja odpowiedz to zwykłe malkontenctwo i brak rozeznania. Masz rację, na dużych forach to zabezpieczenie może stanowić pewien problem, ale to forum na pewno dużym nazwać nie można. Zresztą taki dzinks jest stosowany na wielu forach tematycznych (jeśli chcesz podeśle link, to sam się przekonasz) i zdaje bardzo dobrze egzamin.

I jeszcze jedno, nie wdawajcie się w żadne dyskusje czy polemiki z tymi szczeniakami......wtedy szybko im to się znudzi.

pozdr.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 lip 2004, 02:53

1. Tego typu pytania mozna zalatwiac na privie.
2. Nie pisalem ze na duzych forach to jest problem, ale ze tak tego nie zalatwiaja i zyja
3. Niebawem wprowadze autoryzacje konta, czyli by koles jakis mogl pisaac to bede musial mu konto aktywowac.
4. Dam sobie z nimi rade, chwilowo mnie nie bylo
5. Musze sie zastanowic kogo obsadzic na moderatora
6. Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 24 lip 2004, 22:14

No widze ze ktos pokasowal te posty :)
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 25 lip 2004, 03:43

Ponad 5 godzin minęło i spokój... :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2004, 12:38

Bo zablokowalem mozliwosc rejestracji. Tzn potrzebuja mojej autoryzacji. Niebawem to wylacze, a moze do tego czasu im sie znudzi czekac :)
Józef_Z

Postautor: Józef_Z » 25 lip 2004, 14:11

No ale czemu zniknal tez moj temat? Nier rozumiem, cvzy to ze jestem gejem ma tu znaczenie? Dyskryminacja
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2004, 17:40

No ale czemu zniknal tez moj temat? Nier rozumiem, cvzy to ze jestem gejem ma tu znaczenie? Dyskryminacja
Wiesz, szczerze mowiac nie obchodzi mnie dlaczego ten temat zniknal. Nawet go nie pamietam. Za to jednego mozesz byc pewien - skoro tak sie stalo musial byc ku temu powod i tyle powinno Ci wystarczyc. Ponadto, jesli to bylo w tym dziale to napisalem ze pelno tematow zniknelo bo blad byl.
Pozdro.
Józef_Z

Postautor: Józef_Z » 26 lip 2004, 00:09

Maverick pisze:
No ale czemu zniknal tez moj temat? Nier rozumiem, cvzy to ze jestem gejem ma tu znaczenie? Dyskryminacja
Wiesz, szczerze mowiac nie obchodzi mnie dlaczego ten temat zniknal. Nawet go nie pamietam. Za to jednego mozesz byc pewien - skoro tak sie stalo musial byc ku temu powod i tyle powinno Ci wystarczyc. Ponadto, jesli to bylo w tym dziale to napisalem ze pelno tematow zniknelo bo blad byl.
Pozdro.

Wiecie co, nie wiem czy to trafi do Was w ogole, ale czytajac to forum, mozna zauwazyc ze sporo jest tu niewyzytych sexulanie zboczeńców w stylu krzysia który juz z Avatarka wyglda na zboka a co dopiero czytajac jego posty. TYm bardziej Wasza smiertelna poważnosc i reakcja na nasze, moze nie najwyższych lotów ale zawsze, żarty. Co to w oglole za forum na ktorym ludzie bawia sie w domorosłych seksuologów i psychologów?? Az takie macie doswiadczenie??:P Zaczelismy sobie robic zbite z tego forum, choc mi sie to juz osobiscie znudzilo, wlasnie ze wzgledu na wasza smiertelna poważnosc. Mozecie nas wywalac ale wrocimy i tak, chyba ze temat na naszym forum przestanie byc "trendy"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2004, 01:23

Jozef widze ze piszesz z tego samego ip co Lady ktora dorobila sie szczesliwie u nas 228 postow. Moze wiec zdecydujesz sie jakiej jestes plci zanim ci bana dam?
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 26 lip 2004, 02:35

Józef_Z pisze:mozna zauwazyc ze sporo jest tu niewyzytych sexulanie zboczeńców w stylu krzysia który juz z Avatarka wyglda na zboka a co dopiero czytajac jego posty.


No, no... nieźle. Jest Was sporo... więc albo się od razu przyznacie, albo będzie trzeba powołać Forumową Komisję Śledczą, która zbada tę sprawę...

Ale poważnie... Krzysiu - jaki jest, taki jest... prawie zawsze ma inne zdanie, niż reszta, ale nigdy go nie posądzałem o to, że jest "niewyżytym seksualnie zboczeńcem". Nigdy nie oceniałbym ludzi na podstawie ich avatara...

A co do naszych "sztywnych" postaw... myślę, że przy poważnych tematach zachowujemy się poważnie, a przy luzackich się rozkręcamy... Tak jest na każdym forum.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 26 lip 2004, 09:47

Józef_Z pisze:sporo jest tu niewyzytych sexulanie zboczeńców w stylu krzysia który juz z Avatarka wyglda na zboka a co dopiero czytajac jego posty. "


Co jak co ale i ja takie samo wrazenie odnosze co do krzysia :) Zreszta nie tylko ja bo juz mi nie jedna osoba bedaca na forum o tym wspominala :) Jak dotad jakos sie liczylem z jego zdaniem ale teraz censored mu w dupe :)
kollector

Postautor: kollector » 26 lip 2004, 10:40

A czy na tym forum jest jakis ekspert - osoba która wie jak i chce pomóc?
Która ma ku temu odpowiednie wykształcenie i trochę praktyki?
Boję się, że są tu sami domorośli seksuolodzy...., którzy więcej skrzywdzą niż pomogą.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 lip 2004, 10:50

Boję się, że są tu sami domorośli seksuolodzy...., którzy więcej skrzywdzą niż pomogą.


Jak potrzebujesz pomocy to udaj się do lekarza. Forum i cały internet nie jest od tego aby załatwiać te rzeczy za Ciebie. Tu są tylko opinie ludzi !
Zauważ ta drobną różnicę !
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
kollector

Postautor: kollector » 26 lip 2004, 11:00

strasznie Cie rozczaruję, ale ja.... nie szukam tu rady, ani pociechy.
Z moimi problemami radzę sobie w, mam nadzieję, normalny sposob.
Zauważ, że jestem tu od kilku dni i raczej nic nie pisałem. Nie musi to o niczym świadczyć.
Ale poczytałem sobie kilka tematów i szczerze jestem przekonany, że niektóre osoby tu piszące czerpią z tego wielką...... przyjemność
Nie chce się czepiać i nie będę. Posiedzę tu jeszcze troche o ile moje konto nie zostanie wcześniej zlikwidowane...
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 lip 2004, 11:16

Za takie wypowiedzi nikt nie zamiaru kasować kont. Każdy może mieć inne zdanie i po to właśnie jest forum. A co do ludzi? Są różni. Nie widziłem żeby specjalnie ktoś tu przesadzał. Ci co przesadzali zostali wycięci i ich posty również. Ja komuś nie pasuje niech sobie idzie na inne forum.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2004, 20:57

Józef_Z pisze:
Maverick pisze:
No ale czemu zniknal tez moj temat? Nier rozumiem, cvzy to ze jestem gejem ma tu znaczenie? Dyskryminacja
Wiesz, szczerze mowiac nie obchodzi mnie dlaczego ten temat zniknal. Nawet go nie pamietam. Za to jednego mozesz byc pewien - skoro tak sie stalo musial byc ku temu powod i tyle powinno Ci wystarczyc. Ponadto, jesli to bylo w tym dziale to napisalem ze pelno tematow zniknelo bo blad byl.
Pozdro.

Wiecie co, nie wiem czy to trafi do Was w ogole, ale czytajac to forum, mozna zauwazyc ze sporo jest tu niewyzytych sexulanie zboczeńców w stylu krzysia który juz z Avatarka wyglda na zboka a co dopiero czytajac jego posty. TYm bardziej Wasza smiertelna poważnosc i reakcja na nasze, moze nie najwyższych lotów ale zawsze, żarty. Co to w oglole za forum na ktorym ludzie bawia sie w domorosłych seksuologów i psychologów?? Az takie macie doswiadczenie??:P Zaczelismy sobie robic zbite z tego forum, choc mi sie to juz osobiscie znudzilo, wlasnie ze wzgledu na wasza smiertelna poważnosc. Mozecie nas wywalac ale wrocimy i tak, chyba ze temat na naszym forum przestanie byc "trendy"

No tak ! cóz mozna sie spodziewac po geju ??? niewyzyty sexualnie zboczeniec ??? czy ja kogoś gwałce ? to ze uwielbiam sex nie jest jeszcze zboczeniem , ale skąd taki osioł jak ty moze o tym wiedzieć ! ;) I jezeli oceniasz ludzi po samym ich wygladzie , no to gratulacje ! Nie podoba ci sie to forum , no to masz wybór , nie musisz tu być ! to nie jest forum gdzie sie uprawia zarty , w tym bynajmniej stylu jak tobie podobni !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2004, 20:59

Student pisze:
Co jak co ale i ja takie samo wrazenie odnosze co do krzysia :) Zreszta nie tylko ja bo juz mi nie jedna osoba bedaca na forum o tym wspominala :) Jak dotad jakos sie liczylem z jego zdaniem ale teraz h*** mu w dupe :)


I vice versa ! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 26 lip 2004, 21:46

krzys pisze:I jezeli oceniasz ludzi po samym ich wygladzie , no to gratulacje !

Krzysiu ma racje. Nie można oceniać ludzi po wyglądzie bo to jest tak jakby oceniać samą książke po okładce. Poza tym w mojej ocenie nigdy nawet nie pomyślałam o Krzysiu jak o zboczeńcu czy nawet seksoholiku.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 26 lip 2004, 21:49

Student napisał:


Co jak co ale i ja takie samo wrazenie odnosze co do krzysia Zreszta nie tylko ja bo juz mi nie jedna osoba bedaca na forum o tym wspominala Jak dotad jakos sie liczylem z jego zdaniem ale teraz h*** mu w dupe


I vice versa !


Nie twórzmy antagonizmów, niedługo wszyscy się znienawidzimy :D ql :)
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 26 lip 2004, 22:02

Panowie... załatwcie sprawę prywatnie (od tego są PW/PM), nie siejcie na forum zgorszenia i niepotrzebnego chamstwa.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 26 lip 2004, 23:49

Po prostu wkurza mnie to ze taki pajac ktory wali swoja żone po rogach jak tylko sie da i to jeszcze za jej przyzwoleniem bedzie mi dawal rady jak mam postepowac w swoim zwiazku i w lozku. W oglole to o dupe mozna rozbic twoje rady krzys bo sa gowniane. Dajesz je na podstawie swojego chorego zycia. Mam nadzieje ze ludzie nie beda brali ich do siebie bo beda miec jeszcze wieksze klopty jak mieli. W ogle zastanow sie co ty piszesz. Ludzia ktorzy maja po 20 lat i przezywaja jakis pierwszy powazniejszy zwiazek w swoim zyciu który nie wiadomo czy przetrwa nastepnych wakacji radzisz aby stosowali kalendazyk malzenski?? Wez sie p********* zdrowo w glowe moze troszke przejasni Ci sie tam.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lip 2004, 00:30

Kazdy kolejny post o tematyce nie zgodnej z tematem topicu bedzie kasowany, a w szczegolnosci wyzwiska Krzysia ze Studentem (choc przeklina tylko jeden ale atmosfere nakreca 2). Od tego jest PRIV
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lip 2004, 22:19

Student pisze:Po prostu wkurza mnie to ze taki pajac ktory wali swoja żone po rogach jak tylko sie da i to jeszcze za jej przyzwoleniem bedzie mi dawal rady jak mam postepowac w swoim zwiazku i w lozku. W oglole to o dupe mozna rozbic twoje rady krzys bo sa gowniane. Dajesz je na podstawie swojego chorego zycia. Mam nadzieje ze ludzie nie beda brali ich do siebie bo beda miec jeszcze wieksze klopty jak mieli. W ogle zastanow sie co ty piszesz. Ludzia ktorzy maja po 20 lat i przezywaja jakis pierwszy powazniejszy zwiazek w swoim zyciu który nie wiadomo czy przetrwa nastepnych wakacji radzisz aby stosowali kalendazyk malzenski?? Wez sie p********* zdrowo w glowe moze troszke przejasni Ci sie tam.


Tak to jest jak sie zle interpretuje moje posty ! nigdzie nie pisałem o zadnym kalendazyku małzenskim i tez nikomu go nie kazałem stosować , nadmieniałem tylko ze tak mozna (tu mam namysli metody naturalne ) i ze warto sie o to pokusic ! zainteresować tym !
Kto tu był w zwiazku który to nie miał przetrwac nastepnych wakacji ????? kto ?? wszyscy sie tak bardzo kochali , o rozstaniu nie było mowy !! to ja nadmieniałem iz nic nie trwa wiecznie ! i sugerowałem roztropnosc !
Nie pamietam też bym Tobie dawał jakąkolwiek radę (pewnie mam skleroze ) :D
Moze mój zwiazek i jest chory ! ale nawet z niego mozna wyciągnąć wnioski na przyszłosc ! by przestrzec samego siebie !
Jakie Twoje rady Studencie były dobre , i czy moje wszystkie były , są złe ??? sam sie zastanów !! żucasz sie tylko dlatego iz skrytykowałem to, ze stosujesz prezerwatywy i uciekasz ??? to własnie wynika z niewiedzy Twej i pujscia na łatwiznę , ale ja to też rozumiem !! w tym wieku to normalka podaje tylko ...ze mozna inaczej !

MAVERIC .... NIE BEDE SPOKOJNIE CZYTAŁ POSTU NAPISANEGO NA OGÓLNIE DOSTEPNYM POLU KTÓRY MNIE OBRAZA NIE MAJAC MOZLIWOSCI SIE WYPOWIEDZENIA , CHCESZ KASOWAĆ , TRZEBA BYŁO SKASOWAĆ I TO CO NAPISAŁ STUDENT !

POZDROWIENIA !

Student doskonale wie iz mógł to mi napisac na privie , zrobił to jednak specjalnie tu , by sie jak ja to nazywam ---wykazac ---? to też ja też tu wypowiadam sie w kwesti postu Studenta !!

jestem tu na forum chyba najdłuzej z Was , byłem tu kiedy to jeszcze Agnieszka miała inny wyglad rózne rzeczy na mój temat tu mówiono , róznie krytykowano ! czasaem zmieniano zdanie ! Ale to co robi Student jest głeboko mnie obrazajace nie bedzie mnie tu zaden smarkacz wyzywał ! ani ze mnie kpił , nie dajać przy tym minki odpowiedziej co zmieni ton wypowiedzi , co zas stanie sie swego rodzaju zartem ! Mniemam iż Studentowi słon nadepnoł na odcisk ! ale zem wyrozumiały i nie osądzam ludzi tak jak On, nie znająć ich wcale !! to dalsze kontynuowanie rozmowy z Studentem wzgledem mej osoby uwazam za zamkniete tak jak tu tak i na privie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Damian
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 06 gru 2003, 23:54
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Damian » 27 lip 2004, 22:44

Rozmowę także uważam za zakończoną.

Wróć do „Sprawy techniczne forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości