Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 lut 2009, 01:57

Golly Gee pisze:Zgadzam się walczyć trzeba, ale nie pyskowaniem raczej. W ten sposób włączasz u rozmówcy blokadę na porozumienie. Jak bym był kanarem i byś zaczęła krzyczeć i machać rękoma to nawet nie chciałbym z Tobą rozmawiać.

Nie krzyczę i nie gestykuluję, ale nie jestem miła. Nie przepraszam, nie macham rzęsami, nie przymilam się i nie mówię, jaki to dzień dziś ładny, ani nie daję łapówek.

Golly Gee pisze:Tylko, że ta Pani ma prawo się pomylić. Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi. A właśnie Twoim obowiązkiem jest sprawdzić bilet.

Jasne, ma prawo i to mogę zrozumieć, ale nie będę ponosić konsekwencji takich błędów, a zwłaszcza jak to oznacza -140zł dla mojego portfela. Wyobrażasz sobie co by się działo, gdyby we wszystkich zawodach tzreba było sprawdzać, czy pracownik dobrze wykonał swoją pracę?

Golly Gee pisze:Ktoś tam musi pracować. Mój dziadek pracował w PKP, więc z szacunkiem proszę ;)

Ok. To nie był zresztą wyraz braku szacunku ;)

Chyba mam dzień dyskusyjny dziś, z wszystkimi i o wszystkim. <boje_sie>
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 11 lut 2009, 02:08

Mia pisze:Nie krzyczę i nie gestykuluję, ale nie jestem miła. Nie przepraszam, nie macham rzęsami, nie przymilam się i nie mówię, jaki to dzień dziś ładny, ani nie daję łapówek.
To co robisz?

Mia pisze:Jasne, ma prawo i to mogę zrozumieć, ale nie będę ponosić konsekwencji takich błędów, a zwłaszcza jak to oznacza -140zł dla mojego portfela. Wyobrażasz sobie co by się działo, gdyby we wszystkich zawodach tzreba było sprawdzać, czy pracownik dobrze wykonał swoją pracę?
Rozumiem, jednak od strony formalno-prawnej nie masz racji.

Mia pisze:Chyba mam dzień dyskusyjny dziś, z wszystkimi i o wszystkim. <boje_sie>
To pewnie nie od dnia zależy, tylko od tego z kim się rozmawia.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 lut 2009, 02:26

Golly Gee pisze:To co robisz?

Mówiłam już, nie jestem miła. Zwykle to jest tak, że zaczynają się tłumaczenia, w tym przypadku to było więcej zdziwienia, boawet jak się okzało, że ktoś w przedziale siedział na moim miejscu to nie sprawdziłam daty, myślałam, że ktoś mnie zwyczajnie posiadł, a że cału przedział był wolny, to machnęłam ręką. Nie było szans na wyjaśnienie, bo miły pan ostentacyjnie rzucił mi gotówką czy kartą? więc moją odpowiedzią było: nie zapłacę. I od słowa do słowa, zanaczyłam swoje uwagi w stosownym do tego miejsu na blankiecie, wtrąciłam kilka zdań nt. pracy w PKP i tyle.

Golly Gee pisze:To pewnie nie od dnia zależy, tylko od tego z kim się rozmawia.

To też. Ale od dnia też, wdaje się dziś we wszystkie dyskusje i się uzewnętrzniam strasznie. Pewnie zbliżające się zmiany i mnóstwo planów na mnie tak wpływają. Potrzebuje relaksu, ale to jutro wieczorem dopiero.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 02:27 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 11 lut 2009, 02:36

Golly Gee pisze:Augusto napisał/a:
mowielm ci ze to dlugo nie pociagnie
Nie wiem czemu ale akurat to pamiętam. Augusto, czego oni od Ciebie chcą? Nie widzę w Twoich postach ani agresji ani prowokacji. :)
chodzi o to ze nazywam sie augusto, wiec, kiedys tam (pare lat temu) wyrobilem sobie 'marke', wiec cokolwiek teraz powiem bedzie 'be',
nie wazne co kto mowi, tylko wazne kto mowi,
zupelnie jak w naszej polityce, giertych czy kaczynski mogli powiedziec/zrobic cos i to zawsze bylo zle, nie dlatego ze bylo zle tylko dlatego ze owi panowie sie zwali giertych/kaczynski
taka jest logika/mentalnosc reprezentatna mas
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 lut 2009, 03:28

Miałam iść wcześniej spać. Byle do wieczora, dobranoc.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 11 lut 2009, 04:03

Augusto pisze:nie wazne co kto mowi, tylko wazne kto mowi,
zupelnie jak w naszej polityce, giertych czy kaczynski mogli powiedziec/zrobic cos i to zawsze bylo zle, nie dlatego ze bylo zle tylko dlatego ze owi panowie sie zwali giertych/kaczynski
taka jest logika/mentalnosc reprezentatna mas
Ale przeciez dokladnie to samo jest z Toba czy Tedem- cokolwiek powie/ zrobi PO jest z zalozenia zle, plugawe i lewacko- lewackie.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 lut 2009, 06:11

Wujo Macias pisze:cokolwiek powie/ zrobi PO


bo ta partia jest zła. Po prostu. Każdy, komu zależy na Polsce, dostrzeże to bez problemu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 lut 2009, 07:55

Golly Gee pisze:Właśnie też myślałem co lepiej i nie wiem. No bo ksero może wyglądać na podróbkę. Chociaż tam są pewnie jakieś numery serii i inne oznaczenia dzięki którym oni mogą sprawdzić czy to prawdziwy bilet, więc chyba może być kopia..

potwierdzenie oryginalnosci u notariusza kosztuje tylko 7.50 zł wiec gdzie macie problem ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 11 lut 2009, 08:33

Do pracy rodacy. My jako kasta żywicieli tych sprytniejszych gotowim wybyć w plener!
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 11 lut 2009, 08:42

Mia pisze:ktoś mnie zwyczajnie posiadł
<diabel>
bo ta partia jest zła. Po prostu. Każdy, komu zależy na Polsce, dostrzeże to bez problemu.
wymień choć jeden powód. racjonalny powód
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lut 2009, 09:59

Blazej30 pisze:wymień choć jeden powód. racjonalny powód

Łudzisz sie, ze dostaniesz cos takiego jak powód racjonalny ?? <hahaha>

A właśnie Błażej jak tam nowy telefon ??


Moja taktyka w sprawach podobnych do tej z biletem to zrobienie dużych szklistych oczu, przekrzywienie lekkie głowy, specyficzne spojrzenie, lekkie zagubienie i zdziwienie. To najczęściej działa. Jak nie to zaczynam dyskutować.
Oczyska to świetna broń, dzięki nim czasami buzi za dużo nie trzeba otwierać <aniolek>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 11 lut 2009, 11:03

Dzindzer pisze:Moja taktyka w sprawach podobnych do tej z biletem to zrobienie dużych szklistych oczu, przekrzywienie lekkie głowy, specyficzne spojrzenie, lekkie zagubienie i zdziwienie. To najczęściej działa. Jak nie to zaczynam dyskutować.
Oczyska to świetna broń, dzięki nim czasami buzi za dużo nie trzeba otwierać

Ja też tak zawsze robię :D Nikt mi nigdy nie odmówił jeszcze :D
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 11 lut 2009, 11:05

Dzindzer pisze:Moja taktyka w sprawach podobnych do tej z biletem to zrobienie dużych szklistych oczu, przekrzywienie lekkie głowy, specyficzne spojrzenie, lekkie zagubienie i zdziwienie. To najczęściej działa. Jak nie to zaczynam dyskutować.
Oczyska to świetna broń, dzięki nim czasami buzi za dużo nie trzeba otwierać <aniolek>


Daj jakieś zdjęcie na temat o twarzach. Swoja drogą nie mam pojecia jak wygladasz ;)
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 lut 2009, 11:15

Dzindzer pisze:Moja taktyka w sprawach podobnych do tej z biletem to zrobienie dużych szklistych oczu, przekrzywienie lekkie głowy, specyficzne spojrzenie, lekkie zagubienie i zdziwienie.

No, a ja właśnie tak nie robię ;)

Rany. 11:14 a ja gotowa do wyjścia, nawet się już rozbudziłam i dobrze, bo wiem, że nie ma szans wrócić do łóżka jak wszystko pozałatwiam.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 11:22 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lut 2009, 11:25

Mia pisze:No, a ja właśnie tak nie robię ;)

Każdy ma inna taktykę. To daje mi czas na dobrą ocenę sytuacji, bo jak to zawiedzie to mnie z zaskoczenie nie wezmą. Rzeczowa i stanowcza też umiem być

Martinoo oczekuj wieczorem priva

Jawka pisze:Nikt mi nigdy nie odmówił jeszcze :D

Mnie może ze trzy czy cztery osoby, ale to i tak nieźle
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 lut 2009, 11:28

Mi nie zdarzyło się zapłacić kary, dostać owszem, ale też rzadko. Zwykle rezygnują już pod koniec, w autobusie to nawet zdarzało się, że sami kupowali mi bilety i przynosili :D W sumie to ja gwizdam na takie rzeczy, więc to już jest wygrana pozycja ;-) W każdym razie prosić czy udawać głupią, to mi się jeszcze nie zdarzyło, chyba bym nawet nie potrafiła takiej taktyki obrać.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 11 lut 2009, 11:31

Mia pisze:W każdym razie prosić czy udawać głupią, to mi się jeszcze nie zdarzyło, chyba bym nawet nie potrafiła takiej taktyki obrać.


A ja myślałem,że u kobiet to jest takie naturalne,wrodzone.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 11 lut 2009, 11:36

AMX pisze:A ja myślałem,że u kobiet to jest takie naturalne,wrodzone.

Bo zwykle tak jest, szczególnie u tych ładnych, ja jakąś awersję mam, mimo, że wiem, że można tym dużo zdziałać. Raz wykorzystałam coś na kształt flirtu z wykładowcą (z racjji uczelni to się nie przyznam z kim :P), ale to dlatego, że był przystojny, a ja dowiedziałam się 3h przed egzaminem, że mam go zdawać ;)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 11:37 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 11 lut 2009, 11:45

Blazej30 pisze:wymień choć jeden powód. racjonalny powód
przyjeli pakiet klimatyczny ktory nasza gospodarka ostro odchoruje

[ Dodano: 2009-02-11, 11:46 ]
oczywiscie mogli zawetowac to, ale gdzie tam, "co by wtedy o nas zachodnia prasa pisala"
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lut 2009, 11:51

Mia pisze:W każdym razie prosić czy udawać głupią

Głupiej to ja tez nie udaję, ja tak po prostu patrze i pozwalam ujawnić się memu zdziwieniu ( ono jest szczere, ja najczęściej jestem zdziwiona w podobnych sytuacjach)
AMX pisze:A ja myślałem,że u kobiet to jest takie naturalne,wrodzone.

U mnie nie było, ale wyćwiczyłam i działa

A ja wychodzę z założenia, ze po co mam się wysilać, w dyskusje wdawać jak wystarczy patrzeć i kilka słów powiedzieć.
chociaż ponoć gadane tez mam niezłe.


Ach te moje małe kawałeczki bezchmurnego nieba ( tak ktoś o mych patrzałkach powiedział) <hahaha>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 11 lut 2009, 12:08

dobrze, że sesja poprawkowa się zaczęła,akurat kiedy złapało mnie choróbsko. za oknem śnieżyca,a ja leżę zakopana w łóżku z laptopem :P od rana obejrzałam 5 odcinków fali zbrodni i tak zamierzam spędzić resztę dnia.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2009, 12:10

Dzindzer pisze:A ja wychodzę z założenia, ze po co mam się wysilać, w dyskusje wdawać
Najczęściej też. Bywam pyskata, owszem, ale kiedy gra jest warta świeczki. O drobiazgi się nie wykłócam, bo nie widzę sensu.

Witam. Dziś już kaszlem. <chory>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 11 lut 2009, 12:16

Dzindzer pisze:Łudzisz sie, ze dostaniesz cos takiego jak powód racjonalny ?? <hahaha>
tak <diabel> witaj Dzindzer, <przytul>
Dzindzer pisze:A właśnie Błażej jak tam nowy telefon ??
na razie formatuję baterię. ale wkrótce go wypróbuję. chyba zrobię to w grzesznikach w niebie (taka knajpa)
Augusto pisze:przyjeli pakiet klimatyczny ktory nasza gospodarka ostro odchoruje
po pierwsze skąd wiesz że odchoruje :> może nowe, energooszczędne technologie ją napędzą;
po drugie myślisz że mogliśmy nie przyjąć pakietu :> gdybyśmy postawili veto zostałoby przyjęte inne rozwiązanie. być może bardziej restrykcyjne
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 12:16 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 lut 2009, 12:18

im inteligentniejsza kobieta, to ma większy problem z graniem "słodkiej idiotki".
Znów durne lewactwo dołożyło gwóźdź do trumny dla gospodarczego rozwoju. Durny pakiet klimatyczny. A mnie się marzą tętniące fabryki, dym po horyzont, praca wre. Rozwój.

[ Dodano: 2009-02-11, 12:23 ]
cieszy mnie spotkanie, które odbyłem wczoraj. Jeżeli wszystko się będzie układać dalej, w perspektywie roku,paru lat zamiast pensji kilka, będzie kilkanaście/dziesiąt. A górna granica? Górna granica nie istnieje w tej branży <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 11 lut 2009, 12:24

TedBundy pisze:Rozwój.
taki jak w chinach w Guangzhou :> i co drugie dziecko z rakiem :> pamiętam że gdy na śląsku kwitł przemysł ciężki były miasta gdzie każde dziecko rodziło sie z niedowagą
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lut 2009, 12:39

TedBundy pisze:im inteligentniejsza kobieta, to ma większy problem z graniem "słodkiej idiotki".
Odwrotnie. Inteligenta,a może raczej po prostu sprytna potrafi bardziej podejść daną osobę i zmanipulować tak jak chce. Bardzo dobra cecha.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 11 lut 2009, 12:44

http://www.dziennik.pl/opinie/article31 ... niego.html

michalski sfiksował do reszty. ja nie wiem, co on uwairygadnia sie by po juz niemal pewnym upadku dziennika dostac posade u Urbana albo w Faktach i mitach?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 lut 2009, 12:58

Ej ja pierdziele, co za patologia. Przyjechałam do domu na w sumie 3 dni, a oni od dwóch piją, wczoraj tutaj w nocy była jakaś obca osoba i głośno dyskutowali do 3 w nocy, oczywiście nie mogłam zasnąć. Moja matka wstała przed chwilą, zapytała czy załatwiłam praktyki i poszła dalej spać. I pogadali. Dlaczego rodziny nie można wybrać <pijak> ?
Nie wiem jak ja wytrzymam tutaj 2 miesiące na praktykach w wakacje, z nimi <chory>
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 12:59 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 lut 2009, 13:01

księżycówka pisze:Bywam pyskata, owszem, ale kiedy gra jest warta świeczki.

O to tak jak ja

księżycówka pisze:O drobiazgi się nie wykłócam, bo nie widzę sensu.

Też fakt. a poza tym od miłych i lekkich sposobów do tych mocniejszych można gładko przejść, w druga stronę ciężko

Blazej30 pisze:witaj Dzindzer, <przytul>

Dzieki za miłe powitanie :*


Blazej30 pisze:chyba zrobię to w grzesznikach w niebie (taka knajpa)

Uważaj żeby się komuś za bardzo nie spodobał ;)

im inteligentniejsza kobieta, to ma większy problem z graniem "słodkiej idiotki".

Czyli muszę być chyba mega inteligentna, bo idiotki nie umiem. Ale za to aktorki to za grosz inteligencji nie maja. A ci co im Oskary dają za taka grę to już w ogóle tępaki jakich mało

TedBundy pisze:A mnie się marzą tętniące fabryki, dym po horyzont, praca wre. Rozwój.

a mi sie marzy czyste powietrze


Jak ja lubię moje sklepiki osiedlowe, a jak mnie tam lubią. No żyć nie umierać. Wołowinkę pierwsza klasa dla kotów kupuje po cenie jak za najgorsze gulaszowe, zawsze mi najładniejszy kawałek czegoś dadzą, doradza, a jak coś maja średnie to odradzą.
Albo teraz w nocnym. Dostałam cynk, ze za kilka godzin burna wystawiają po promocyjnej cenie 2,5. to kupiłam 20 puszek. a pani do mnie kotuś, ale jak to doniesiesz, na taka chora wyglądasz. zapłać, weź sobie kilka, a po resztę przyślesz narzeczonego. do lodówki schowamy i będzie dobrze. Rarytasem tam jest kaczka, zawsze szybko znika. do tego jest dość nieregularnie ( oczywiście upieczona nie jakąś surowa) to ja zawsze mam cynk kiedy będzie a jak nie mogę przyjść to mam odkładany kawałeczek.
Ale mnie dziś zakupowe szczęście spotkało. Poszłam jaja kupić, pan mi wydał więcej reszty, zaraz się wróciłam i oddałam, to on mi dał drugie tyle jajek i wielkiego pora. Się wzruszył, bo mu wiarę w człowieka przywróciłam.
Niby pierdoły, ale takie miłe.



______________



Yasmine pisze:Nie wiem jak ja wytrzymam tutaj 2 miesiące na praktykach w wakacje, z nimi <chory>

Kurcze współczuje <przytul> . Nie da się juz nic z tym zrobić ??
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 13:03 przez Dzindzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 lut 2009, 13:07

Dzindzer pisze:Kurcze współczuje <przytul> . Nie da się juz nic z tym zrobić ??

Teoretycznie by się dało, ale praktycznie będzie gorzej. Jeśli nie przyjadę na wakacje to zabije mnie babcia a poza tym stypendium nie wypłacają w wakacje, więc musiałabym opłaty wszystkie robić, a zarobić na to nie miałabym kiedy, bo te praktyki to po 8 godzin dziennie od poniedzialku do soboty :/.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2009, 13:07 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości