Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 cze 2008, 01:23

Mati pisze:mów, gdzież ci jest ten stwór, a utłukę skurczybyka i przyniosę Ci jego łeb! 8)
Na szafie w ciemności się ukrył ;( Nie sięgam tam bez drabiny ;(
I łba nie chcę. Zabić i trupa wywalić!

[ Dodano: 2008-06-27, 01:24 ]
To miało z 5 cm ;(
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 27 cze 2008, 01:28

księżycówka pisze:Na szafie w ciemności się ukrył ;(

<Mati szybko wyjął noktowizor>

księżycówka pisze:Na szafie w ciemności się ukrył ;(

<przerzycił przez żyrandol linę, po czym podciągnął się na odpowiednią wysokość>

księżycówka pisze:I łba nie chcę. Zabić i trupa wywalić!

mam gnoja!! <mlotek>

księżycówka pisze:To miało z 5 cm ;(

z 5cm to miała jedna noga <niewiem>

a gdzie fanfary? gdzie królestwo? gdzie chociażby ręka królewny? albo chociaż jakaś kolacja, czy może chociaż herbata i ciasto?... ciastka?? wafelek?? paluszki?? ... kukułki? ... słonecznik??...to może chociaż pozwolą mi usiąść i odpocząć na sofie? ... dywanie? w przedpokoju...wycieraczce...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 cze 2008, 01:42

Kiedyś Cię na lody zabiorę :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 27 cze 2008, 02:05

dobrze :)

btw. mam 3 dni wolnego [:D]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 cze 2008, 02:08

Odwołuję!
Poszłam się wykąpać, wracam a bestia nie dość że żyje to zmieniła lokalizację na złączenie ściany i sufitu nad półką z książkami. <boje_sie>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 27 cze 2008, 02:16

księżycówka pisze:Odwołuję!
Poszłam się wykąpać, wracam a bestia nie dość że żyje to zmieniła lokalizację na złączenie ściany i sufitu nad półką z książkami. <boje_sie>

pierrrrr....a.
rozmnożyła się ... jako, że w noktowizorze skończyły się baterie, a line wykorzystałem jako sznurek na bieliznę, nie pozostaje mi nic innego jak rzucać kapciem i liczyć, że nie zrobię Ci burdelu w pokoju :>

[ Dodano: 2008-06-27, 03:23 ]
dobra Księżycówko, robala utłukłem. książki sobie sama poukładasz i mam nadzieję, że nie masz do mnie żalu o te poobijane szafki i rozmazane "coś" na ścianie...aha! super glue jest w kuchni na stole...

dobranoc :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 27 cze 2008, 05:49

księżycówka pisze:To miało z 5 cm ;(
a podobno rozmiar nie ma znaczenia <diabel>

[ Dodano: 2008-06-27, 05:53 ]
Aaaa!! piasł ktoś prace z analizy technicznej ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 27 cze 2008, 06:08

Ja chcę spać... <glaszcze> i to pilnie. Powinni wprowadzić zakaz spania mniej ni 30 godzin w tygodniu. Jak jest limit pracy, to i snu mógłby być 8) Lecę działać
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 cze 2008, 08:04

Yasmine pisze:Chciałam wyrazić, że błądziłam dzisiaj 2 godziny po Katowicach i nienawidzę babek z UŚ z biblioteki. Są gorsze, niż najgorsze babki w dziekanacie

czemu nie powiedziałaś, że jedziesz? :> Ja cały dzień w pracy siedziałam. W centrum :>

złotooka kotka pisze:Ja przez caly rok szkolny/akademicki wstaje 5.00 (max 5.15 jak nie jem sniadania,jestem spakowana etc.) Juz 8 lat Nie rozumiem dlaczego mialabys sie nie klasc, normalna pora.

Może dl atych co chodzą wcześnie spać. Dla mnie to normalna pora żeby się położyć, a nie wstawać.

Wrócilam wczoraj z pracy i tak źle się czułam, że zaaplikowałam sobie tabletki i połozyłam się. Ech :( Dziś jest trochę lepiej, ale no, wesele :/

[ Dodano: 2008-06-27, 08:09 ]
Aaa Mój dostał po takim samym czasie paczkę z Honkongu, co ja z Wrocławia :|
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 cze 2008, 08:13

Ju i tak jest. Przeca poprzednią tak ganiałam, że Dziub Dziub, teczki, książki poleciały, zasłony się urwały od żabek i w ogóle. Jest ogromna i włochata ku.... I w tym momencie zostałam zaatakowana. Efekt - pisk, ucieczka. Po 20 minutah stania w przedpokoju i trzęsienia się wpadłam złapałam kołdrę i komórką i zwiałam do rodziców spać :] A to nadal gdzieś tu jest <boje_sie> Nawet komputer olałam i tak chodził z nie dopisanym postem do rana.
Mati pisze:dobra Księżycówko, robala utłukłem. książki sobie sama poukładasz i mam nadzieję, że nie masz do mnie żalu o te poobijane szafki i rozmazane "coś" na ścianie...aha! super glue jest w kuchni na stole...
Ściemniasz znów! Chcę zobaczyć trupa! <foch>

[ Dodano: 2008-06-27, 08:18 ]
Blazej30 pisze:a podobno rozmiar nie ma znaczenia <diabel>
Błażej Twoje żarty nie są w ogóle zabawne tylko żenujące. Ja byłam naprawdę przerażona.

[ Dodano: 2008-06-27, 08:19 ]
I każdy rozmiar w każdej kwestii na znaczenie! <cisza>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 cze 2008, 08:27

księżycówka pisze:Błażej Twoje żarty nie są w ogóle zabawne tylko żenujące. Ja byłam naprawdę przerażona.

Gwoli szczerości, ja od jakiegoś czasu też to zauważam. Błażej, komentarze z podtekstem seksualnym, w takiej formie, nie są trendy ani jazzy, uwierz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 27 cze 2008, 08:40

Głupie pytanie,ale Mia.Czy ty aby przypadkiem nie byłaś wczoraj w Katowicach około 20 (plus minus 10 minut) pod żabką(fontanną) ???
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 cze 2008, 08:48

AMX pisze:Głupie pytanie,ale Mia.Czy ty aby przypadkiem nie byłaś wczoraj w Katowicach około 20 (plus minus 10 minut) pod żabką(fontanną) ?

Nie, byłam wtedy na dwrocu, bo odjechał mi pociąg 20:12 i się wściekałam :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 27 cze 2008, 08:52

Cześć dzieciaczki te większe i mniejsze.

U mnie w pracy The Police na full i tance od rana. Dodam tylko że pracuje praktycznie z samymi kobietami <banan> Wracam na parkiet
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 27 cze 2008, 08:57

A dałbym sobie rękę uciąć,że dawałaś jakiemuś facetowi nr telefonu( hehe ale inwigilacja).Bo jeśli to nie byłaś ty to chyba tylko twój sobowtór.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 cze 2008, 09:05

heh, AMX, ale Ty mnie dawno nie widziałeś, mam inny kolor włosów i w ogóle :P Ale podobno każdy ma jakiegoś sobowtóra :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 27 cze 2008, 09:08

Mia pisze:akiegoś sobowtóra


Ja swoich sobowtórów co chwila spotykam.Heh mam bardzo popularne rysy twarzy

[ Dodano: 2008-06-27, 09:09 ]
Swoją drogą,to bardzo dobrze,że akurat śpieszno mi było i nie chciałem uciąć pogawędki.Na pewno niezły by był to widok jak bym wyskoczył do tej dziewczyny z tekstem "Cześć Mia"
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2008, 09:33

księżycówka pisze:A w finale obstawiam Niemców :D

no coś Ty ?! Hiszpania musi wygrać :D.
księżycówka pisze:"Potop"

przecież Potop w liceum był :>

Mia pisze:czemu nie powiedziałaś, że jedziesz? :> Ja cały dzień w pracy siedziałam. W centrum :>

Po pierwsze to ja tam jechałam tylko do biblioteki i wracałam szybko, bo chciałam na mecz wieczorem zdążyć :). A po drugie to ja myślałam, że Ty gdzieś wyjeżdżasz, bo pisałaś że się pakujesz <hmm>
Martinoo pisze:U mnie w pracy The Police na full i tance od rana.

byłeś na koncercie ? Mój wczoraj był, znaczy obstawiał :D.

AMX pisze:Na pewno niezły by był to widok jak bym wyskoczył do tej dziewczyny z tekstem "Cześć Mia"

co nie :D


Dobra robię śniadanie i dłuuuugą kąpiel aż się pomarszczę <aniolek>
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, 09:35 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 cze 2008, 09:50

Yasmine pisze:A po drugie to ja myślałam, że Ty gdzieś wyjeżdżasz, bo pisałaś że się pakujesz

No dziś wyjeżdżam na wesele, po pracy :>

AMX pisze:Swoją drogą,to bardzo dobrze,że akurat śpieszno mi było i nie chciałem uciąć pogawędki.Na pewno niezły by był to widok jak bym wyskoczył do tej dziewczyny z tekstem "Cześć Mia"

pewnie by pomyślała, że to podryw na znajomą ;P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2008, 10:07

Mia pisze:No dziś wyjeżdżam na wesele, po pracy :>

ja się tam pakuje w ten sam dzień, co wyjeżdżam, więc źle główkowałam ;).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 cze 2008, 10:10

Fakit, zapłacę 2 stówy za naprawę piecyka łazienkowego, niech to szlag :/
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 27 cze 2008, 10:14

Yasmine pisze:ja się tam pakuje w ten sam dzień, co wyjeżdżam, więc źle główkowałam

nie do końca, wczoraj z pracy brat Mojego wziął mi bagaże, bo on pojechałm samochodem wczoraj, a my jedziemy wesołóym autpbusem z innymi gośćmi :) Dlatego pakowałam się przedwczoraj w nocy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 27 cze 2008, 10:30

księżycówka pisze:Ściemniasz znów! Chcę zobaczyć trupa! <foch>

no wywaliłem przecież. nie chciałaś przecież łba...a co miałem zrobić, usmażyć to to sobie?? <niewiem>

[ Dodano: 2008-06-27, 10:34 ]
dzień dobry. od rana mam na zmianę dobry i zły humor...

dobry, bo się jednak tylko spóźnił :P , a zły przez małe kurrrrde niejasności i że niektórzy chyba nie chcą czegoś zrozumieć, bo nie uwierzę, że nie mogą...
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, 10:35 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 cze 2008, 11:48

A ja się kręcę w kółko i nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Bo co, że niby mogę sobie książkę przeczytać? I mogę potworzyć bez wyrzutów sumienia, że coś trzeba napisać/oddać/przeczytać/zdać? No ja nie wiem, czy pamiętam, jak się czyta coś dla przyjemności O_o
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 27 cze 2008, 11:53

A ja się kręcę w kółko i nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Bo co, że niby mogę sobie książkę przeczytać? I mogę potworzyć bez wyrzutów sumienia, że coś trzeba napisać/oddać/przeczytać/zdać? No ja nie wiem, czy pamiętam, jak się czyta coś dla przyjemności O_o

Bardzo znam Twoj problem. Zawsze po sesji mnie to dopada <lol2>

A w ogole to ide dzis na randke <banan> <banan> <banan>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2008, 11:57

złotooka kotka pisze:
A ja się kręcę w kółko i nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Bo co, że niby mogę sobie książkę przeczytać? I mogę potworzyć bez wyrzutów sumienia, że coś trzeba napisać/oddać/przeczytać/zdać? No ja nie wiem, czy pamiętam, jak się czyta coś dla przyjemności O_o

Bardzo znam Twoj problem. Zawsze po sesji mnie to dopada <lol2>

Ja też :D.

Chociaż teraz to mnie czeka tłumaczenie z angielskiego jakieś 40 artykułów(a myślałam, że przygoda z tym językiem się skończyła), bo oczywiście w polskich czasopismach wszystko musi być okrojone, albo w ogóle nie ma nic na temat nowych badań w mikrobiologii :/.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 cze 2008, 12:38

Dostrzegam jednak pewne plusy dania dwustu siedmiu złotych chłopu, który zasyfił mi całą moją świeżo wymytą, błyszczącą łazieneczkę. Na przykład mogę wziąć gorący prysznic, co po czterech dniach mycia się w misce jest całkiem całkiem, nie powiem.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, 12:38 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 cze 2008, 12:43

AMX pisze:Ja swoich sobowtórów co chwila spotykam.Heh mam bardzo popularne rysy twarzy

szkoda, ze nie masz ich na moim osiedlu, było by przyjemnie patrzeć :)

Ale bym poszła do hotelu, tylko jest problem, ja nie wiem co tam teraz jeździ. Zawsze mogę iśc do innego z nielicznych hoteli w tym mieście.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 cze 2008, 15:13

Kochani! Łakomstwo mnie zgubiło! Byłam w połowie drogi do domu, kiedy przypomniało mi się, że nie mam moich ulubionych kruchych ciastek jedynych-słusznych-najlepszych-spod-Hali-Targowej. No to wróciłam po nie, bo jak. I wtem! Ciemno, wiatr, piasek w oczy [czujecie klimat grozy?]. Buch! Piorun. Bach! Ulewa. I nie, że tam deszczyk sobie. Nie nie! Normalnie takie kropliska wielkie. I wszyscy pod daszki. Ale nie ja! Ciastka w torbie, małosolne trzeba robić, to ja idę, nie mam czasu!
I tak, powiem wam w ten sposób: 10 minut spaceru w tym wodospadzie w cieniutkiej sukience bez grama bielizny pod spodem uczyniło mnie najszczęśliwszą osobą na świecie <zakochany> Nie, żeby narzekała na codzień, ale... te wielkie, ciepłe, pachnące latem krople na prawie gołe ciało, no po prostu jakby mnie kto oblał chęcią do życia dodatkową [:D] Tak sobie szłam powoli, żywej duszy nie było, bo wszyscy się pochowali, niosłam te siaty ogórków i było cudownie. A mina sąsiadki z parteru, która wyglądała przez okno - bezcenna ;)

Aha, no i tak: zmęczona swoimi późnowieczornymi pragnieniami małosolnego ogóreczka mówię BASTA! i dziś robię swoje. Kupiłam 4-litrowy słoik, 1,5kg ogórków i jak mi wyjdą to się ze szczęścia wykąpię w wodzie po nich, normalnie. No, to idę.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 27 cze 2008, 15:45

Yasmine pisze:Chociaż teraz to mnie czeka tłumaczenie z angielskiego jakieś 40 artykułów(a myślałam, że przygoda z tym językiem się skończyła), bo oczywiście w polskich czasopismach wszystko musi być okrojone, albo w ogóle nie ma nic na temat nowych badań w mikrobiologii :/ .

Rozumiem, ale chyba musisz się przyzwyczaić, W ramach pocieszenia - w pracy magisterskiej nie mam ani jednego tytułu po polsku. A pozycji w bibliografii mam 150 8) taka specyfika zawodu. w Polsce nic sie nie pisze o nowych badaniach i wszystko dociera z opóźnieniem. Jak piszesz to tylko do zagranicznych pism bo tylko te mają odpowiedni prestiż i punkty. Życie <browar>
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości