Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 kwie 2008, 10:08

złotooka kotka pisze:pneumokoki to takie bakterie na ktore sie male dzieci szczepi

no mi też to tylko z tym się kojarzy ?

Wujo Macias pisze:widzialem ja na zywo, nie ma dramatu z tymi udami. Wg mnie jest ok. Sa inne rzeczy, do ktorych u Yas moglbym sie na sile przywalic, ale nie do ud.

oo, a do czego ? Powiedz, bom ciekawa, a kompleksów nigdy dość ;DD

Zapomniałam o zajęciach z genetyki i na solarium poszłam. Wyglądam jak różowy pomidor. Pomocy !!
Do tego babka mi jeszcze karnet wcisnęła <pijak>
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 26 kwie 2008, 12:15

Yasmine pisze:
Wujo Macias pisze:widzialem ja na zywo, nie ma dramatu z tymi udami. Wg mnie jest ok. Sa inne rzeczy, do ktorych u Yas moglbym sie na sile przywalic, ale nie do ud.

oo, a do czego ? Powiedz, bom ciekawa, a kompleksów nigdy dość ;DD

Zapomniałam o zajęciach z genetyki i na solarium poszłam. Wyglądam jak różowy pomidor. Pomocy !!
Do tego, ze wygladasz jak rozowy pomidor. :>
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2008, 12:22

Marissa pisze:Jeszcze 10 kg i będę idealna
To tak jak ja ;DD , ale weź tu się spręż i znajdź czas żeby się tym w miarę sprawnie zająć :/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 kwie 2008, 12:51

Wujo Macias pisze:Do tego, ze wygladasz jak rozowy pomidor. :>

ale wtedy nie wyglądałam !

Dostałam wypłatę z Nivea, tak niespodziewanie i do tego alimenty. Idę rozpierniczyć kasę <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2008, 13:02

A ja machnę kielicha smecty i lecę na te zajęcia do szkoły. [:D]
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 26 kwie 2008, 13:12

a ja wstałem :) szybkie sprzątanko i idę oglądać formułki
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 kwie 2008, 13:29

księżycówka pisze:ale weź tu się spręż i znajdź czas żeby się tym w miarę sprawnie zająć :/

Noo, u mnie nie ma bata, przy następnej wypłacie zapisuje się na coś. Tylko jeszcze nie wiem na co <aniolek>

Kupiłam sobie termoaktywne serum wyszczuplające. Ciekawe jak długo poużywam i mi się znudzi <hahaha>
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 26 kwie 2008, 15:08

Mati_00 pisze:na balety


nie trawię tego określenia
księżycówka pisze:To tak jak ja ;DD , ale weź tu się spręż i znajdź czas żeby się tym w miarę sprawnie zająć :/


u mnie jakieś 7 kg w dół i byłoby fajnie, 10 to już ideał. do lipca muszę jakoś obniżyć wagę.
Yasmine pisze:Idę rozpierniczyć kasę <banan>


no i słusznie :D ja czekam do środy, ech :/.
Marissa pisze:Kupiłam sobie termoaktywne serum wyszczuplające. Ciekawe jak długo poużywam i mi się znudzi <hahaha>


ja mam tak z większością kosmetyków - użyję 3 razy i zapominam albo mi się nie chce. dlatego nie kupuję ich za dużo, szkoda marnować kasę :P

ale mam dobry humor dzisiaj. ledwo się z łóżka zwlekłam, ale nie żałuję, że wstałam tak wcześnie(wcześnie jak na mnie oczywiście i na sobotę ;DD). mam świetny humor i nadwyżkę energii, już nie mogę się doczekać na imprezę wieczorem i 2 jutrzejsze spotkania :)
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 kwie 2008, 15:45

Nola pisze:nie trawię tego określenia

ja też

zacznę gardzić darmowym alkoholem kiedyś, obiecuję ;P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 26 kwie 2008, 16:05

Mia pisze:zacznę gardzić darmowym alkoholem kiedyś, obiecuję ;P


taaa <aniolek>
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 kwie 2008, 16:09

Nola pisze:taaa

serio, taki jest plan :P

w ogóle wytłumaczcie mi fenomen płacenia za kobietę poważnego rachunku + taksówki do domu przez więcej niż 3 gminy, jak się ją poznało tego samego wieczoru i a) nie była miła b) nie wyglądała na specjalnie zainteresowaną, więc numer telefonu to wszystko na co ewentualnie mógł liczyć c) nie była bezczelna w w stylu: to zamów mi to, potem tamto, a to napiję się jeszcze tego
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 16:10 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 26 kwie 2008, 16:35

Mia pisze:w ogóle wytłumaczcie mi fenomen płacenia za kobietę poważnego rachunku + taksówki do domu przez więcej niż 3 gminy, jak się ją poznało tego samego wieczoru i a) nie była miła b) nie wyglądała na specjalnie zainteresowaną, więc numer telefonu to wszystko na co ewentualnie mógł liczyć c) nie była bezczelna w w stylu: to zamów mi to, potem tamto, a to napiję się jeszcze tego

a) jest gentelmenem do szpiku kości;
b) jest zdesperowany i brzytwy się chwyta;
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 26 kwie 2008, 16:37

Nie gentleman, tylko nie umie inaczej soba zainteresowac.

Ted, podczas porzadkow Manhunta znalazlem i odswiezam. Zacna giera, dosiadasz sie?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2008, 17:24

Mia pisze:
w ogóle wytłumaczcie mi fenomen płacenia za kobietę poważnego rachunku + taksówki do domu przez więcej niż 3 gminy, jak się ją poznało tego samego wieczoru i a) nie była miła b) nie wyglądała na specjalnie zainteresowaną, więc numer telefonu to wszystko na co ewentualnie mógł liczyć c) nie była bezczelna w w stylu: to zamów mi to, potem tamto, a to napiję się jeszcze tego

skoro dotrzymywal Ci towarzystwa a Ty na to pozwoliłaś , to nie pozostalo mu uczynic to co uczynił - jaki scenariusz widzisz inny ?? bo ja nie zabardzo ... chyba , ze cos zle zrozumialem . :*
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 26 kwie 2008, 17:45

Andrew pisze:
Mia pisze:
w ogóle wytłumaczcie mi fenomen płacenia za kobietę poważnego rachunku + taksówki do domu przez więcej niż 3 gminy, jak się ją poznało tego samego wieczoru i a) nie była miła b) nie wyglądała na specjalnie zainteresowaną, więc numer telefonu to wszystko na co ewentualnie mógł liczyć c) nie była bezczelna w w stylu: to zamów mi to, potem tamto, a to napiję się jeszcze tego

skoro dotrzymywal Ci towarzystwa a Ty na to pozwoliłaś , to nie pozostalo mu uczynic to co uczynił - jaki scenariusz widzisz inny ?? bo ja nie zabardzo ... chyba , ze cos zle zrozumialem . :*
A we mnie takie postepowanie panien z serii "koles raczej i tak nie ma szans, ale mozna go troche wycisnac" budzi niesmak.
Ja rozumie, ze tu dziala sie w mysl zasady "jak jelen to go w rogi" lub "a co tam,dam mu szanse, a jak mi drinki kupi/do domu odwiezie to tez fajnie", niemniej gdzies tam w trzewiach maly maciek troche sie krzywi.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 kwie 2008, 17:53

No to wstałam... Powinnam pójść do sklepu kupić jakieś jedzenie, ale w sumie to mi się nie chce... Cholerka cały dzień bez jedzenia? :|
Aaaa mam popcorn !! uratowana !! <banan> <banan> <banan>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 kwie 2008, 17:54

Andrew pisze:skoro dotrzymywal Ci towarzystwa a Ty na to pozwoliłaś , to nie pozostalo mu uczynic to co uczynił - jaki scenariusz widzisz inny bo ja nie zabardzo ... chyba , ze cos zle zrozumialem .

wiesz co, przysiadł się normalnie, pogadał, to nie tak, że stale mi dotrzymywał towarzystwa. Cały czas natomiast pytał, czego się napije, mimo, że mówiłam, że dziękuje jeszcze mam/kupię sobie sama/niczego. A potem już mnie to denerowało po prostu więc stwierdzilam, okej, chce płacić niech płaci. Byl sympatyczny, nie powiem, że nie.

Wujo Macias pisze:A we mnie takie postepowanie panien z serii "koles raczej i tak nie ma szans, ale mozna go troche wycisnac" budzi niesmak.

A kolesia, który wie, że nie ma szans i mimo to płaci już nie budzi niesmaku? :>

Ja genralnie nie mam żadnych zasad, ale alkohol zwykle przyjmuje, co nie czyni mnie zobowiązaną do niczego, żadnej formy odwdzięczania się nie przewiduje.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 18:02 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2008, 18:00

Mia pisze:ale alkohol zwykle przyjmuje co nie czyni mnie zobowiązaną do niczego, żadnej formy odwdzięczania się nie przewiduje.

byle jak bedziesz na Ukrainie teak nie zrobisz !! zapamietaj ...

[ Dodano: 2008-04-26, 18:02 ]
Wujo Macias pisze: A we mnie takie postepowanie panien z serii "koles raczej i tak nie ma szans, ale mozna go troche wycisnac" budzi niesmak.
Ja rozumie, ze tu dziala sie w mysl zasady "jak jelen to go w rogi" lub "a co tam,dam mu szanse, a jak mi drinki kupi/do domu odwiezie to tez fajnie", niemniej gdzies tam w trzewiach maly maciek troche sie krzywi.

Dziwi mnie , ze tak to odbieracie ... cóz z innej epoki jestem.
Czyli - jak podejde do Mii i bede miły, a Ona pozwoli mi sie dosiasć (ty bedziesz to obserwował z daleka, innego stolika - nie znajac mnie ) zaproponuje cos , ona sie zgodzi , to ja zostane w Twych oczach starym ramolem sliniacym sie na sliczną Miię , zas Ona na taką co złapała jelenia i go doji :| :| :| :| :|
nie gramy w tej samej bajce jednak <pijaki>
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 18:05 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 kwie 2008, 18:04

ja się właśnie coraz częsciej spotykam z poglądem, że faceci chętnie płacą i nie chcą nic w zamian. Po prostu cenią sobie dobre towarzystwo, umilenie danej chwili - i tyle.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2008, 18:06

ale nie na ukrainie , byc moze nie wszedzie ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 26 kwie 2008, 18:07

Mia pisze:A kolesia, który wie, że nie ma szans i mimo to płaci już nie budzi niesmaku? :>


u mnie budzi.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2008, 18:08

a to przepraszam , to musi chodzic zawsze o jakies szanse ?? <zalamka>
wróćcie sie do mojego posta wyzej
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 18:09 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 kwie 2008, 18:38

no właśnie napisałam wyżej, że nie musi. Czasem to jest tylko miły gest i tyle.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2008, 19:00

Marissa pisze:Kupiłam sobie termoaktywne serum wyszczuplające.
A jakie? Taka co grzeje co Yas mówiła? Bo dalej tego w Rossmanie nie widzę więc używam tego chłodzącego, ale to tak mentolem jedzie :/
Nola pisze:ja czekam do środy, ech
Ja do 10tego :/ Cholera, a same wydatki się robią - karnety, dziś mi odcięli komórkę i trza załadować :/ A w majówkę też by człowiek gdzieś przyszalał, a nie ma za co :/ Dobrze, że załadowałam miejską na kolejne 3 miesiące póki kasę jeszcze miałam. :|
Mia pisze:zacznę gardzić darmowym alkoholem kiedyś, obiecuję ;P
Ja nawet nie mogę, bo to niegrzeczne jest no :|
Mia pisze:w ogóle wytłumaczcie mi fenomen
Wysoka pewność siebie plus krzywa ocena sytuacji. Sądzi, że to zaprocentuje, bo która by w końcu nie doceniła? <lol>
Andrew pisze:a to przepraszam , to musi chodzic zawsze o jakies szanse ?? <zalamka>
To właśnie Andrew jest najsmutniejsze :( Najczęściej właśnie chodzi :/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 26 kwie 2008, 19:04

księżycówka pisze:Nie znoszę grochów wszelkiej maści

<pejcz2>
Mia pisze:http://www.kwadraty.pl/in...rt_from=&ucat=&
aaa Olivia, Cubuś, coś dla Nas!

No baaa :D
No ja już swoje grochy mam. Wydaje mi się jednak, że nie powinienem ich kupować. Facet w grochach - na to chyba nie ma przyzwolenia społecznego :] Uświadomiłem to sobie jak byłem w galerii handlowej i podeszła do mnie babka i się pyta "czy w czyms pomóc". No to ja mówię: "szukam bokserek w grochy". Wymownie zmierzyła mnie wzrokiem od stóp poczynając... [:D]

Wyglądają tak:
Obrazek

Andrew pisze:Mia napisał/a:
ale alkohol zwykle przyjmuje co nie czyni mnie zobowiązaną do niczego, żadnej formy odwdzięczania się nie przewiduje.

byle jak bedziesz na Ukrainie teak nie zrobisz zapamietaj ...


Andrew możesz przybliżyć ten temat?
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 19:06 przez cubasa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2008, 19:06

cubasa, <banan> Fajnie, że nas odwiedzasz czasem.
Faktycznie po lodach ozdrowiałam, wiesz? <aniolek>
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 26 kwie 2008, 19:08

Mia pisze:
Wujo Macias pisze:A we mnie takie postepowanie panien z serii "koles raczej i tak nie ma szans, ale mozna go troche wycisnac" budzi niesmak.

A kolesia, który wie, że nie ma szans i mimo to płaci już nie budzi niesmaku? :>.
Niesmaku nie. Zalosc- tak.
Andrew- jak wroce to Ci chetnie napisze caly elaborat.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 26 kwie 2008, 19:08

księżycówka pisze:Faktycznie po lodach ozdrowiałam, wiesz?

A wiesz, że ja też?! Luuuuudzie lody leczą!!! [:D]

A może to dzięki gofrom :?
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 kwie 2008, 19:11

cubasa pisze:Luuuuudzie lody leczą!!! [:D]
Ale tylko w tak miłym towarzystwie :)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 26 kwie 2008, 19:26

księżycówka pisze:Ja nawet nie mogę, bo to niegrzeczne jest no

niegrzeczne to tani stereotyp :>

cubasa pisze:Wyglądają tak:

:D :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości