Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Trafiaja tu topiki ktore zostały załozone w działach tematycznych forum, a do nich nie pasowały. Posty w tym dziale automatycznie są kasowane co 180 dni.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 sie 2008, 23:10

Wujo Macias pisze:Mati, z tego co pamietam to cieszysz sie filmami pokroju "wrog u bram", wiec nie szalej z tymi Twoimi wymaganiami. :>

nie wiem o co Ci chodzi Wujo. WuB jest akurat dobrym kinem wojennym, tak więc zły dałeś przykład :)

Marissa pisze:O, w jednym się zgadzamy...

no widzisz <browar> ale i tak pewnie ze mną się nie napijesz : P

TedBundy pisze:nigdy nie przeszkadzało, jeżeli są kompententni.

zgadzam się z Tedem. mam wolne stanowisko, syn mojego brata ma ODPOWIEDNIE na to stanowisko UMIEJĘTNOŚCI: zatrudniam go...ale jeżeli potrzebuje dyrektora banku, a on jest ochroniarzem z zawodu i nic nie kapuje z tego co ja do niego mówię na czym polega jego praca, no to przepraszam, ale nie.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 04 sie 2008, 23:24

Mati pisze:
TedBundy pisze:nigdy nie przeszkadzało, jeżeli są kompententni.

zgadzam się z Tedem.


nieuczciwe ... godne pożałowania, smutne wasze stanowiska
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 sie 2008, 23:29

chwastek pisze:nieuczciwe

czemu uważasz, że nie uczciwym jest zatrudnianie na stanowisko kogoś z umiejętnościami i wiedzą, mimo, że jest z rodziny?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 04 sie 2008, 23:37

Jak nie pic ani imprezowac, to co konkretnie? Zwiedzac, lenic sie na plazy, podziwiac 3miejska przyrode? Wazne, bo np w Gdyni sobie specjalnie nie pozwiedzasz. Ot, przejsc sie Swietojanska, potem na Skwer Kosciuszki, potem albo bulwarem tudziez na Kamienna gore i tyle. No, z takich podstaw. Ale taki spacer jaki zapodalem to raptem 2h sa.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2008, 00:08

Jak to się nazywa wcześniejsze wyjście z pracy, to ja wolę późniejsze o 20 O_o Sosiezieje? Osochozi? <zmieszany>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2008, 00:12

Wujo Macias pisze:Jak nie pic ani imprezowac, to co konkretnie? Zwiedzac, lenic sie na plazy, podziwiac 3miejska przyrode?
Odpocząć. Pobyczyć się.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 sie 2008, 00:27

http://www.luxlux.pl/artykul/8077/nieru ... owym_jorku i jak tu nie lubić naszej złotówki <zalamka>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2008, 00:33

Blazej30, może załóż sobie top do linków, którymi chcesz się dzielić, co?
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 sie 2008, 03:36

doobanc <browar>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 sie 2008, 07:51

chwastek pisze:nieuczciwe


życie nie jest, niestety, uczciwe ;DD Tkwij dalej w swojej naiwności, jeśli tego nie rozumiesz.

Witam, poza tym.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sie 2008, 08:35

Taki wiatr, że głowy urywa i turlają się po chodnikach!
Boję się wyjść z domu do pracy! ;(
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 sie 2008, 08:40

Wujo Macias pisze:lenic sie na plazy,

Jak znam Księżycówkę, to właśnie to to to :D.
Sama bym tak robiła ;DD


JezusMaria babcia dzisiaj przyjeżdża. Oby przeżyć ten dzień.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 sie 2008, 08:41

Co za noc! Nie zmrużyłam oka, bo była wichura i trzepotało namiotem. O 1 w nocy kolega mi śledzie wbijał, bo pozrywało, a o 6 w ogóle mi się moja willa złożyła na głowie, więc nie pospałam :D Teraz leje jak z cebra i cieszę się, że znajomych mam w stróżówce, bo tu jest minimalnie cieplej i przynajmniej nie wieje. Kupuję za grosze dziś namiot od znajomego, który wyjeżdża, bo jest mniejszy i będzie mniejsza powierzchnia zwiewalna :D Jak go rozłożę w ten deszcz, to nie wiem, ale luuuuz. I kocyk kupię, bo zimno. Ale na kwaterę nie chcę, będę twarda ;)
Pech, mam na 11 do pracy, mogłabym się wyspać, a tu ani minuty <zmieszany>

[ Dodano: 2008-08-05, 08:43 ]
Wujo Macias pisze:lenic sie na plazy

Z pewnością. Jest jakieś 17° :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 05 sie 2008, 09:12

w stolcu tez ostro wieje ale niebo w wiekszosci niebieskie
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 sie 2008, 10:23

księżycówka pisze:może załóż sobie top do linków, którymi chcesz się dzielić, co?
czepiasz się <regulamin>

[ Dodano: 2008-08-05, 10:24 ]
Yasmine pisze:JezusMaria babcia dzisiaj przyjeżdża. Oby przeżyć ten dzień.
posmaruj buzię masłem. może się nabierze <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 05 sie 2008, 10:52

ted, życie może być uczciwe … w tym przypadku wystarczyło aby przyjaciółki, żony, konkubiny, bracia, siostry, szwagierki, szwagrowie nie otrzymali dobrze płatnych posadek w instytucjach państwowych … i kawałek uczciwego życia znalazłoby się ted, cóż niezrozumiałego jest w takiej sytuacji? niezrozumiałe jest dla ciebie to, iż ktoś mając możliwość zatrudnienia na dobrze płatnym stanowisku kogoś z kręgu osób sobie najbliższych kierując się niezatartym poczuciem uczciwości i przyzwoitości zwyczajnie tego nie zrobi? bez względu na kompetencje i umiejętności bliskiej osoby?

a co do naiwności, pierwszą naiwną byłabym gdybym dała wiarę tym oraz podobnym do tych słowom:

"ale jeżeli to są ludzie, którzy zawodowo zajmują się takimi sprawami, to gdzie oni mają szukać pracy? mają być zsyłani za granicę? były takie czasy, kiedy wysyłano ludzi na syberię za to, że kontynuowali patriotyczne działania swoich poprzedników" - mówi pawlak. "powinno to cieszyć, kiedy dzieci wykazują podobne zainteresowania i chcą iść w ślady rodziców" - dodaje wiceszef rządu. (to jest cytat z artukułu)

czy jest tutaj jeszcze ktoś kto uwierzył pawlakowi „że zatrudnianie swoich dzieci i rodziny przez urzędników polskiego stronnictwa ludowego to nic złego.”


tak, ted, ty nie jesteś naiwny ...

TedBundy pisze:
Blazej30 pisze:normalnie sznur sam się skręca


;DD no nie?


ty jesteś małym hipokrytą któremu wydaje się, iż nikt nie zauważył jego "przykrej przypadłości."

TedBundy pisze:życie nie jest, niestety, uczciwe


twoje życie ted? cóż, takie życie hipokryty ... ja staram się postepować uczciwie - moje życie i kawałek życia wokół mnie dlatego jest/staje się uczciwe

ups... nie powiedziałam dzień dobry, a zatem dzień dobry i miłego wiatrodnia
Ostatnio zmieniony 05 sie 2008, 11:14 przez chwastek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 sie 2008, 11:02

chwastek pisze:"ale jeżeli to są ludzie, którzy zawodowo zajmują się takimi sprawami, to gdzie oni mają szukać pracy? mają być zsyłani za granicę? były takie czasy, kiedy wysyłano ludzi na syberię za to, że kontynuowali patriotyczne działania swoich poprzedników" - mówi pawlak. "powinno to cieszyć, kiedy dzieci wykazują podobne zainteresowania i chcą iść w ślady rodziców" - dodaje wiceszef rządu.
powstaje jeszcze pytanie - skoro są tacy dobrzy to dlaczego jeszcze kariery nie zrobili <regulamin>

[ Dodano: 2008-08-05, 11:04 ]
takie sprawy powinny załatwić okręgi jednomandatowe - żadnych list partyjnych, żadnej litości <regulamin>

[ Dodano: 2008-08-05, 11:31 ]
TedBundy pisze:życie nie jest, niestety, uczciwe ;DD
mam jedno pytanko - co jest takiego atrakcyjnego w pracy z polecenia? wiem, wiem, tylko tak można dostać się na pewne stanowiska. ale polityka to rzecz płynna i często się zmienia - a co jeśli twój protektor w niełaskę popadnie - i ty z nim?

[ Dodano: 2008-08-05, 11:32 ]
a powiedzmy sobie szczerze -zdarza się to średnio raz na 4 lata <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 sie 2008, 12:21

witam :) wieje kurcze :/
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 05 sie 2008, 12:50

Blazej30 pisze:
Yasmine pisze:JezusMaria babcia dzisiaj przyjeżdża. Oby przeżyć ten dzień.
posmaruj buzię masłem. może się nabierze <regulamin>

Nie o to chodzi. W mojej rodzinie panuje straszna atmosfera. Ten rok będzie przełomowy, tylko boje się, co się stanie.

Idę się odstresować na zakupy <pijak>
Awatar użytkownika
Wendigo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2008, 17:12
Skąd: to mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: Wendigo » 05 sie 2008, 12:59

Mati pisze: wieje kurcze

eeeeeeeeeeeee
u nas gorąco i bezchmurnie:P
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 05 sie 2008, 13:29

Mati pisze:witam :) wieje kurcze :/


o, mati ... przeoczyłam <cegla> :

[quote="Mati"]czemu uważasz, że nie uczciwym jest zatrudnianie na stanowisko kogoś z umiejętnościami i wiedzą, mimo, że jest z rodziny?[/code]

zatrudnianie przez decydentów, większych lub mniejszych, w instytucjach państwowych finansowanych ze środków pochodzących z budżetu państwa, na stanowiska w tych instytucjach członków własnej rodziny jest dla mnie równoznaczne z czerpaniem dodatkowych korzyści materialnych (przyda się przecież we wspólnym gospodarstwie domowym niezła pensyjka żonki) bądź niematerialnych (wdzięczność i zobowiązanie do wzajemności przyjaciółki, szwagierki, zięcia itp. na przyszłość – bezcenna) przez te osoby a wynikających jedynie z ich pozycji czy też pełniącej funkcji w tychże instytucjach państwowych finansowanych ze środków pochodzących z budżetu państwa. jest to zachowanie nieuczciwe wobec całej reszty ludzkiej populacji (innych żon, córek, synów, szwagrów, przyjaciółek …) które to państwo tworzą jak również zasilają budżet tego państwa.
natomiast, nie mam nic przeciwko zatrudnianiu członków własnej rodziny przez właścicieli prywatnych przedsiębiorstw w ich własnych prywatnych przedsiębiorstwach i czerpaniu przez nich dodatkowych korzyści w przypadku zysków wypracowanych ich własnymi (rodzinnymi) wspólnymi siłami.

kurcze … mój terapeuta mi tego zabrania … <cieszy_sie>
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 05 sie 2008, 13:45

lollirot pisze:
Wujo Macias pisze:lenic sie na plazy

Z pewnością. Jest jakieś 17° :>
A w zatoce cieplej, u mnie wskazuje 20- 21. 8)
Zreszta jak sie wstrzeli w dobry, sloneczny moment to i na 48 sie zalapie. i z moon zostanie maly, hebanowy murzynek.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 sie 2008, 14:01

chwastek pisze:na stanowiska w tych instytucjach członków własnej rodziny jest dla mnie równoznaczne z czerpaniem dodatkowych korzyści materialnych (przyda się przecież we wspólnym gospodarstwie domowym niezła pensyjka żonki)

no przyda się. czemu mam nie zatrudnić szwagierki na to stanowisko? mając 2 osoby o podobnych kwalifikacjach oczywiście, że wybiorę szwagierkę, bo bardziej obchodzi mnie jej los i to, że będzie miała pracę i pieniądze niż jakiejś tam pani X. to chyba proste i oczywiste ... mówię cały czas gdy mam 2 osoby NADAJĄCE się na to stanowisko. jak jest w rzeczywistości to wszyscy wiemy...kaplica
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 05 sie 2008, 14:27

mati ... a nie chciałbyś samodzielnie zdobyć wiedzy na temat etyki i moralności ze źródeł innych niż podwórko ... albo to miejsce? samodzielne zdobywanie wiedzy daje wiele satysfakcji ... przebywanie w bibliotekach i czytelniach, korzystanie z ich zasobów potrafi zmienić człowieka, jego poglądy ... sprzyja refleksji ... i takie tam ...
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 sie 2008, 14:47

ale o czym Ty teraz do mnie mówisz? :? Ja Tobie mówię, że nie widzę przeszkód w zatrudnianiu ludzi na stanowiska z odpowiednimi umiejętnościami i wykształceniem nawet jeśli są z rodziny, a Ty do mnie o wycieczkach do biblioteki, w celu czytania o moralności i etyce.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2008, 14:53 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 sie 2008, 14:53

Mati pisze:mając 2 osoby o podobnych kwalifikacjach oczywiście, że wybiorę szwagierkę, bo bardziej obchodzi mnie jej los i to, że będzie miała pracę i pieniądze niż jakiejś tam pani X. to chyba proste i oczywiste

Jeżeli jesteś funkcjonariuszem publicznym proste i oczywiste jest, że wybierzesz tę drugą panią, Mati. A jeśli wybierasz szwagierkę, znaczy, że ktoś popełnił błąd na stanowisku funkcjonariusza publicznego Cię zatrudniając.

A tak swoją drogą pomieszanie pracy ze stosunkami rodzinnymi to najkrótsza i najprostsza droga do spaprania tychże stosunków.

Spędziłam pół weekendu nad morzem. Ja chcę tam mieszkać <aniolek> Jak uda mi się Suońce przekonać, to może nawet się uda :D
Ostatnio zmieniony 05 sie 2008, 14:53 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 sie 2008, 14:54

pani_minister pisze:A jeśli wybierasz szwagierkę, znaczy, że ktoś popełnił błąd na stanowisku funkcjonariusza publicznego Cię zatrudniając.

no to teraz mi wytłumacz dlaczego. jestem ciekaw, bo może czegoś nie rozumiem, albo nie wiem, a bardzo bym chciał :>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 sie 2008, 14:54

można pluć, można się złościć, ale świata się nie zmieni. Znam trochę osób - od najwyższych dyrektorów przywiezionych typowo w teczce, po zwykłych pracowników, rekomendowanych przez posła/radnego/senatora/kolegę itd. Mierzi to tylko wówczas, gdy, przykładowo, dyrektorem departamentu zostaje jakaś łajza po kosmetologii albo szkole gotowania na gazie, z zerową wiedzą i brakiem chociażby minimalnego pomyślunku. Świata nie zmienisz. Naiwnością jest zakładanie, że zrobi się wielką karierę chociażby bez minimalnego poklepania po ramieniu. Najczęściej na starcie, na początku, dla zaczepienia. Potem zyskuje się kontakty samemu, poznaje nowych ludzi (dziesiątki), rozwija się zawodowo. Ja pomogę tobie, ty mi podasz rękę. I jakoś się kręci ta karuzela. To nie tylko samorząd, w firmach prywatnych jest tak samo. Z ludzi na stanowiskach kierowniczych w budżetówce (jakichkolwiek) nie znam nikogo, tzw z "zewnątrz". Znam wielu fachowców, ale są umocowani, inaczej by nie przetrwali okresów "burzy i naporu"
To jest niesmaczne i brzydkie. Jak i życie. Też bywa brzydkie i trzeba ubrudzić sobie rączki dla realizacji pewnych celów. Życie. Byle nie przywozić kretynów, którzy rozpirzą komórkę czy departament i jedynie co robią, grzeją stołek.
Wierzcie, w co chcecie, w ideały zawodowe też. Proza życia otrzepie "ze styropianu" :] prędzej czy później.

[ Dodano: 2008-08-05, 15:00 ]
pani_minister pisze:A jeśli wybierasz szwagierkę, znaczy, że ktoś popełnił błąd na stanowisku funkcjonariusza publicznego Cię zatrudniając.

A tak swoją drogą pomieszanie pracy ze stosunkami rodzinnymi to najkrótsza i najprostsza droga do spaprania tychże stosunków


;DD <diabel> <diabel> Życia nie znasz? Nie wiesz, jak to się robi, to Ci powiem. By pozostać fair zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych z 1990 r, przyjmuje się pełniących obowiązki. Ustawa nie precyzuje, ile taki koleś może na P.O siedzieć (znam takich, którzy 6-ty rok trwają). Np na kierowników. I siedzą sobie, np 2 lata w pracy, pracując, zyskują tzw "doświadczenie na kierowniczym stanowisku urzędniczym". Po upływie czasu ogłasza się konkurs, pisany pod konkretną osobę (często wymagania się ustawia pod konkretnych panów czy panie, ich wykształcenie, kursy etc) .Reszta jest czystą formalnością.
Od dawna w urzędach nie pracuję, ale znajomi zostali. Informacje również.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 05 sie 2008, 15:07

można pluć, można się złościć, ale świata się nie zmieni.

Od plucia i złości może być co najwyżej gorszy :>

TedBundy pisze:Świata nie zmienisz.

Ale swój mały świat możesz kreować

TedBundy pisze:Też bywa brzydkie i trzeba ubrudzić sobie rączki dla realizacji pewnych celów

A to nie jest przypadkiem taki relatywizm ??

Popłyniemy z prądem w dół <pijak>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 sie 2008, 15:13

nie, to realizm. Relatywizm nie ma z tym nic wspólnego.

[ Dodano: 2008-08-05, 15:14 ]
Dzindzer pisze:Ale swój mały świat możesz kreować


i to robię. Na płaszczyźnie prywatnej, nie zawodowej, to zupełnie coś innego.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Śmietnik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości