Wilgotność...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
XxX_GiRl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2007, 16:54
Skąd: Kraków
Płeć:

nietypowy problem ... :/

Postautor: XxX_GiRl » 14 sty 2007, 17:11

Pozdrawiam :*
Nie znalazłam tematu ktory rozwiałby moje wątpliwości a więc proszę Was o pomoc ... Mam 18 lat i jestem dziewicą ... Mój problem polega na tym że podczas delikatnych pieszczot (bez okolic intymnych ) dość szybko jestem wilgotna :/ ... z tego powodu troche sie krępuje aby mój chłopak mnie "tam" dotykał ... Wstydze się mu też o tym powiedzieć bo może być zaskoczony że to już hehe ... Może mój problem jest błachy heheh ale bardzo prosiłabym o jakieś komentarze ... z góry dziękuje :*
"Inna ... bo inna od innych... jaka jestem wiedzą Ci co powinni ... " :P
Awatar użytkownika
sexyflame
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2007, 16:07
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Re: nietypowy problem ... :/

Postautor: sexyflame » 14 sty 2007, 17:15

XxX_GiRl pisze:Mój problem polega na tym że podczas delikatnych pieszczot (bez okolic intymnych ) dość szybko jestem wilgotna :/ ... z tego powodu troche sie krępuje aby mój chłopak mnie "tam" dotykał ... Wstydze się mu też o tym powiedzieć bo może być zaskoczony że to już hehe ...


Nie masz czym się przejmować.. Twój chłopak na pewno się ucieszy takim szybkim biegiem akcji ;) :)
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 14 sty 2007, 17:26

sexyflame pisze:XxX_GiRl napisał/a:
Mój problem polega na tym że podczas delikatnych pieszczot (bez okolic intymnych ) dość szybko jestem wilgotna ... z tego powodu troche sie krępuje aby mój chłopak mnie "tam" dotykał ... Wstydze się mu też o tym powiedzieć bo może być zaskoczony że to już hehe ...



Nie masz czym się przejmować.. Twój chłopak na pewno się ucieszy takim szybkim biegiem akcji

Hyhy nawet sobie nie wyobrazasz jak facetow to kreci, siwadomosc ze przez jego osobe pani robi sie wilgotna. Sprobuj kiedys powiedziec mu na uszko ze jestes wilgotna itd. sama sie przekonasz
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 14 sty 2007, 17:35

Problem by był jakbyś nie była ;).
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 14 sty 2007, 17:38

Zgłaszam błąd w tytule topicu – to jest jak najbardziej typowy "problem"! ;)
Zgadzam się z przedmówcami – chłopakowi nie tylko się to podoba, Twoje podniecenie jeszcze wzmaga jego pożądanie i prawdopodobnie w tym samym czasie, kiedy robisz się wilgotna będziesz mogła zobaczyć, że jego członek też został nawilżony płynem ejakulacyjnym. Pamiętaj - często jest tak, że Ty wstydzisz się jakiejś reakcji swego organizmu, a faceta niesamowicie ona nakręca. <glaszcze>
Przekonaj się o tym sama - zrób to, co proponuje Sepik i zobaczysz, co się będzie działo ;)
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 14 sty 2007, 17:52

jamaicanflower pisze:prawdopodobnie w tym samym czasie, kiedy robisz się wilgotna będziesz mogła zobaczyć, że jego członek też został nawilżony płynem ejakulacyjnym

hmmm wystarczy spojrzec na spodnie <aniolek> nawet nie trzeba prowadzic doswiadczen organoleptycznych <banan>
"Nie ma spać,

Nie ma oddychać

Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 14 sty 2007, 17:59

gdyby mi dziewcze szepnelo na ucho, ze jest wilgotna to mialaby zawalony dzien do wieczora <diabel>

wszystko w porzadku, nie mow mu nawet, ale jesli chcesz to nakieruj jego reke tam, gdzie jest najwilgotniej i powiedz" spojrz jak na mnie dzialasz" i pocaluj go namietnie,
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 14 sty 2007, 18:00

XxX_GiRl pisze:Mój problem polega na tym że podczas delikatnych pieszczot (bez okolic intymnych ) dość szybko jestem wilgotna :/

to żaden problem... normalnie zjawisko...

problem polega na tym, że młodzi ludzi kompletnie nic, albo bardzo mało wiedzą na temat swojego ciała i gdy coś nie nowego zaczyna dziać, to są zaskoczeni i zaniepokojeni... gdyby w szkołach otwarcie mówiono o seksie i nie udawano, że go nie ma, to pewnie byłoby inaczej... na biologii nie uczą o reakcjach ciała na bodźce seksualne, a na nudne, o ile w ogóle takie zajęcia są, przygotowanie do życia w rodzinie nikt nie chodzi, bo zapewne jest tak wszędzie, że jakiś/jakaś nawiedzona nakłania do współżycia po ślubie dopiero... durny kraj... <zalamka>
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 14 sty 2007, 18:06

hathor pisze:że jakiś/jakaś nawiedzona nakłania do współżycia po ślubie dopiero... durny kraj...
a ja przepraszam bardzo kiedy ty niby wjanek chcialas stracic ?? <hahaha> a tak na serio to powatpiewam aby cos sie zmienilo w polskim systemie edukacji w najblizszym czasie. Zajecia z tego "przystosowanie do zycia w rodzinie" na prawde sie nie nadaje glownie jest to powtorka z wosu ograniczjac jednak kontakty spoleczne do najblizszego otoczenia czyt rodziny- przynajmniej u mnie tak to wygladalo
"Nie ma spać,

Nie ma oddychać

Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 14 sty 2007, 18:08

Sepik pisze:nawet nie trzeba prowadzic doswiadczen organoleptycznych <banan>

Ale ja bym się nie mogła oprzeć ochocie przeprowadzenia takiego badania organoleptycznego <aniolek>
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 14 sty 2007, 18:13

jamaicanflower pisze:Ale ja bym się nie mogła oprzeć ochocie przeprowadzenia takiego badania organoleptycznego
no ba wiadomo ja jestem troche jak niewierny Tomasz jak nie dotkne to nie uwierze <aniolek> co prawda ciezko jest trzymac lapki przy sobie jezeli 2 strony sa "wilgotne" <sex>
"Nie ma spać,

Nie ma oddychać

Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 14 sty 2007, 18:18

do autorki:

Wszystko jest w jak najlepszym porządku, to że robisz się taka "wilgotna" jest jak najbardziej normalne. Mogłabyś się dziwić gdyby tak się nie działo. Każdy lekarz (i nie tylko <aniolek> ) powie Ci, że to normalny, zdrowy objaw podniecenia. Gdyby nie było tego nawilżenia to w przyszlości mogłabyś mieć duże problemy podczas seksu. Więc na Twoim miejscu nie wstydzilabym się zupełnie, a chlopak będzie bardzo zadowolony że tak na Ciebie działa.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sty 2007, 21:32

żśaden problem, zajebista sprawa :] nie szyukaj problemu tam, gdzie nie istneiją, nie ma się czego wstydzić :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sty 2007, 08:55

Nic tak nie podnieca Andrewa , jak widaok kobiety w spudniczce mini , obrazy erotyczne ,zapach !! no i dotkniecie mokrusienkiej cipeczki <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 15 sty 2007, 09:59

hathor pisze:na biologii nie uczą o reakcjach ciała na bodźce seksualne, a na nudne, o ile w ogóle takie zajęcia są, przygotowanie do życia w rodzinie nikt nie chodzi, bo zapewne jest tak wszędzie, że jakiś/jakaś nawiedzona nakłania do współżycia po ślubie dopiero... durny kraj... <zalamka>

Patrząc na współczesną młodzież też bym tak nakłaniał :P
Jak ja jeszcze chodziłem do szkoły... a było to jeszcze przed tymi różnymi wychowaniami w rodzinie, to mieliśmy w klasie kilkugodzinne spotkanie z seksuologiem, który na luzie opowiedział co z czym się je, jak korzystać z gumek itp. i wszyscy byli zadowoleni :) Proste i skuteczne ;)
A na biologii to faktycznie mogliby więcej powiedzieć o człowieku a nie miesiącami molestować dzieciaków budową pantofelka czy innej stułbii.
Ale to już nie ten temat :P
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 15 sty 2007, 10:34

Do autorki tematu - pozostaje liczyć na to, że Twój mężczyzna również nie będzie się krępował, gdy będzie robił się "mokry". Naturalne reakcje organizmu na tak podniecające bodźce nie powinny stanowić powodu do wstydu. Nie myśl tyle nad każdym detalem, bo wówczas - jak sama widzisz - tworzysz problemy tam gdzie ich nie ma.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
XxX_GiRl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2007, 16:54
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: XxX_GiRl » 15 sty 2007, 12:39

Dziekuje Wam za pomoc hehe wiem że to normalna reakcja tylko głupio mi było że tak wcześnie jestem wilgotna hehehe ale ok już mu o tym powiedziałam hehehe BUZIAKI DLA WAS :*:*:*
"Inna ... bo inna od innych... jaka jestem wiedzą Ci co powinni ... " :P
Awatar użytkownika
kocica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 09 sty 2007, 22:41
Skąd: z południa;)
Płeć:

Postautor: kocica » 15 sty 2007, 18:11

na poczatku tez sie krepowalam, ale musisz sie przelamac i zobaczyc, ze jego to nakreca :)
aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 15 sty 2007, 19:10

Nie bede zaczytnac nowego tematu bo moj problem opiera sie wylacznie na tym samym co temat jzu tu zaczety lecz obrocony o 180 stopni:) Otoz wspolzyje z chlopakiem juz od 5 miesiecy, jest nam ze soba bardzo dobrze ale od pewnego czasu zauwazylam ze nawet gdy mnie podnieca to nie staje sie wilgotna:) Gdy juz dochodzi do stosunku to wszytsko jest wporzadku lecz po skonczonej robocie ze tak to ujme lekko plamie kolorem nieokreslonym i w dodatku przez kilka dni cos ze mnie lekkawo wycieka lecz zaznaczam ze nie jest to sperma bo kochamy sie zabezpieczeniem typu :prezerwatywa:) Moze ktos mi wyjasni czy cos ze mna nie tak?:d
pozdrawiam
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)
jakub
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2007, 17:33
Skąd: Zary
Płeć:

Postautor: jakub » 16 sty 2007, 18:13

witam. mam problem z dziewczyna. mianowicie ona jest dziewica i mamy problem w tym ze jest za ciasna nic nie mozna zrobic.. czy ktos moze mi cos doradzic???

[ Dodano: 2007-01-16, 18:48 ]
XxX_GiRl pisze:Pozdrawiam :*
Nie znalazłam tematu ktory rozwiałby moje wątpliwości a więc proszę Was o pomoc ... Mam 18 lat i jestem dziewicą ... Mój problem polega na tym że podczas delikatnych pieszczot (bez okolic intymnych ) dość szybko jestem wilgotna :/ ... z tego powodu troche sie krępuje aby mój chłopak mnie "tam" dotykał ... Wstydze się mu też o tym powiedzieć bo może być zaskoczony że to już hehe ... Może mój problem jest błachy heheh ale bardzo prosiłabym o jakieś komentarze ... z góry dziękuje :*


[ Dodano: 2007-01-16, 18:48 ]
XxX_GiRl pisze:Pozdrawiam :*
Nie znalazłam tematu ktory rozwiałby moje wątpliwości a więc proszę Was o pomoc ... Mam 18 lat i jestem dziewicą ... Mój problem polega na tym że podczas delikatnych pieszczot (bez okolic intymnych ) dość szybko jestem wilgotna :/ ... z tego powodu troche sie krępuje aby mój chłopak mnie "tam" dotykał ... Wstydze się mu też o tym powiedzieć bo może być zaskoczony że to już hehe ... Może mój problem jest błachy heheh ale bardzo prosiłabym o jakieś komentarze ... z góry dziękuje :*


nie przejmuj sie tym to nic strasznego... ja mam wiekszy porblem
Jakub

[ Dodano: 2007-01-16, 18:52 ]
moja dziewczyna jest za ciasna co mam robic?? pomozcie mi
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 16 sty 2007, 18:55

ja na Twoim miejscu bym przerwal blone <banan>
Awatar użytkownika
Judyta
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2007, 22:49
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Judyta » 16 sty 2007, 23:11

Ja zrobiłam w ten sposób że jak zrobiło mi się tam bardzo wilgotno, to wziełam jego dłoń i pokierowałam ją tak żeby sam poczuł co sie ze mną dzieje jak sprawia mi przyjemność ;P
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 17 sty 2007, 01:07

jakub pisze:witam. mam problem z dziewczyna. mianowicie ona jest dziewica i mamy problem w tym ze jest za ciasna nic nie mozna zrobic.. czy ktos moze mi cos doradzic???

to jest temat o wilgotności, a ty wyjeżdżasz z błoną...

co ci doradzić? zostaw ją, bo młody jesteś, zdażysz jeszcze seksu zasmakować... :P póki co, to się pobawcie we wspólne robótki ręczne, bo jak się tacy młodzi ludzie zabierają za seks, to potem bardzo często są z tego problemy... :P
Awatar użytkownika
Future_Raver
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 sty 2007, 22:28
Skąd: zza płotu :)
Płeć:

Postautor: Future_Raver » 23 sty 2007, 18:43

Judyta pisze:wziełam jego dłoń i pokierowałam ją tak żeby sam poczuł co sie ze mną dzieje jak sprawia mi przyjemność
I tym samym sprawiłaś wielką przyjemność swojemu facetowi :D To bardzo miłe wiedzieć i czuć, jak działa się na drugą połówkę. Mokre majtki u dziewczyny naprawdę nie są problemem dla (normalnego) faceta... palce lizać :]
ObrazekUnited_States_of_Love
Awatar użytkownika
jaguar166
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2006, 19:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: nietypowy problem ... :/

Postautor: jaguar166 » 23 sty 2007, 18:55

Dziewczyno czym Ty sie martwisz... Większość dziewczyn cierpi z tego powodu ze właśnie mają za mało wilgotną! Poza tym pamiętaj ze zawsze lepiej sie dotyka wilgotną niż suchą :P :)
Carpe Diem
aniooolka
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 06 cze 2006, 15:52
Skąd: Sandomierz
Płeć:

Postautor: aniooolka » 23 sty 2007, 19:38

Wiadomo że wilgotna jest taka slodziutka dla chłopaka-tak powinno być zawsze....
Mi osobiście długo nie trzeb ażebym miała wilgotną muszelke-wystarczy tylko że mój facet mnie dotknie:)
<lol>
Mariola Maniara
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2007, 18:42
Skąd: Krakow
Płeć:

Re: nietypowy problem ... :/

Postautor: Mariola Maniara » 24 sty 2007, 19:42

to jest zupelnie normalne jak ja mowie mojemu kochanemu ze jest wilgotna to on mnie namietnie caluje i tam dotyka a po jakims czasie zaczynamy sie namietnie kochac jest bardzo fajnie :):):):):):):)
Tajemnicza
Awatar użytkownika
lemonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2006, 22:09
Skąd: z poddasza
Płeć:

Postautor: lemonka » 26 sty 2007, 13:37

mokra myszka to dla mężczyzny dowód na to że go pragniesz- czego więcej potrzeba?:)
...szczęście to piórko na dłoni co zjawia się gdy samo chce i gdy się za nim nie goni...
Awatar użytkownika
D3$TRO!3R
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2007, 11:57
Skąd: Cs'a
Płeć:

Postautor: D3$TRO!3R » 26 sty 2007, 14:00

Bedzie hepy ze cie podnieca i nie przejmuj sie tym KPW?!
Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 26 sty 2007, 15:15

Uwielbiam kiedy Ona jest wilgotna. Bardzo!
Mój erotyczny dziennik: www.mojasypialnia.bloog.pl
Opis jak sie kochamy, gdzie to robimy i co wtedy czujemy - dzień po dniu.
Zapraszam!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 241 gości