Czy możecie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Czy możecie

Postautor: aro » 25 gru 2006, 21:55

Czy możecie mi powiedzieć:
1) ile trzeba chodzić z dziewczyna żeby zgodziła się na seks?
2) Czy im starsza dziewczyna tym łatwiej namłwic na seks?
3) Czy dziewczyne która juz uprawiała seks łatwiej namówić na stosunek niż dziewice?

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
Krepelek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2006, 19:55
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Krepelek » 25 gru 2006, 22:20

1. To zależy od dziewczyny możesz znaleść taką która da Ci dupy już pierwszego dnia albo taką która dopiero po roku, to już zależy jaką dziewczynę chcesz mieć :)
2. Akurat moim zdaniem wobecnych czasach wiek nie gra roli gdyż można znaleźć dziewczyny różnego pokroju. Odpowiedz na to pytanie wiąze sie z odp na 3 bo uważam że jeżeli dziewczyna już jest czegoś warta i uprawiała np seks wcześniej to łatwiej ją namówić :) niż dziewicę.
Awatar użytkownika
sweet_cherry
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 19 gru 2005, 23:06
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: sweet_cherry » 25 gru 2006, 22:21

hmmm...nie ma reguły. Każda dziewczyna jest inna -jedna się szybciej zgodzi na seks niż inna. Niektóre idą do łóżka na pierwszym spotkaniu a inne po ślubie...
Tylko przykryj mnie szeptem na koniec dnia i powiedz, że kochasz...obniż lot i połykaj mój oddech...wejrzyj w me myśli...na mym łonie postaw posąg męskości...śnij...
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 25 gru 2006, 23:22

aro pisze: ile trzeba chodzić z dziewczyna żeby zgodziła się na seks

najpierw moje pytanie i sugestia: ile ty masz lat? bo wygląda na to, że możesz mieć ok 17 lat, chodzisz z dziewczyną od jakiegoś czasu i chcesz wiedzieć, czy możesz ją już puknąć... same te pytania wskazują na młody wiek pytającego...
nie jest tak, że chodzisz z dziewczyną np. 2 miesiące i mówisz jej: czas najwyższy, żebyśmy zaczeli, bo po dwóch miesiącach trzeba... ten moment się wyczuwa i nie ma tu określonych norm...
aro pisze:Czy im starsza dziewczyna tym łatwiej namłwic na seks?

czy to pytanie należy tłumaczyć, że im starsza dziewczyna, tym łatwiejsza? :> jw. nie ma reguł...
aro pisze:Czy dziewczyne która juz uprawiała seks łatwiej namówić na stosunek niż dziewice?

nie, tutaj nie ma reguł...
czyli reasumując:
sweet_cherry pisze:Każda dziewczyna jest inna
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 26 gru 2006, 00:15

Odp 1: Co do tego chlopie powinienes CNS OBOP zatrudnic zeby ci sonde zrobili :P Ale to jak powiedzieli porzedni forumowicze to nie o czas lecz o laske chodzi

Odp 2: Zalezy tez do kobiety ale jezeli trafiles na stara, brzydka babe ktora chodzi w nocy po parku z nadzieja ze ktos ja zgwalci to masz duze szanse! A i uwazaj na gorace 13... :D

Odp 3: Tu tez nie ma regul ale w ogole czarno cie widze jak masz zamiar "namawiac na seks".

Czyli reasumujac popieram poprzednikow:
sweet_cherry pisze:Każda dziewczyna jest inna
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 gru 2006, 12:29

aro, zakochasz się, to przestaniesz zadawać te głupie pytania <browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Iglooo
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 15 gru 2006, 23:25
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Iglooo » 26 gru 2006, 12:56

Heheheh, dobry temat :)

Wg mnie jest tak:
Założenie: bardziej "skore" do seksu są kobiety, które nie są dziewicami.
Twierdzenie: Jeżeli zatem przyjąć, że ilość kobiet, które już uprawiały seks rośnie wraz z przyrostem ich wieku, można twierdzić, że również "skorość" do seksu rośnie wraz z przyrostem wieku :)
A zatem funkcja prawdopodobieństwa, że pukniesz swoją dziewczynę, drogi autorze wątku, jest rosnąca w dziedzinie wieku Twojej "wybranki"... <zalamka>
pozdrawiam

... ale to tylko czysta teoria... powodzenia ;]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 26 gru 2006, 13:10

aro pisze:1) ile trzeba chodzić z dziewczyna żeby zgodziła się na seks?
2) Czy im starsza dziewczyna tym łatwiej namłwic na seks?
3) Czy dziewczyne która juz uprawiała seks łatwiej namówić na stosunek niż dziewice?
Wszystko zalezy. Na pewno nie za szybko nastapi ten sex skoro Ty tak idiotyczne pytania zadajesz :D
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 26 gru 2006, 13:57

Wszystko zalezy. Na pewno nie za szybko nastapi ten sex skoro Ty tak idiotyczne pytania zadajesz


Wlasnie to mialem napisac :) Lepiej wroc do reni grabowskiej Dorosnij i wtedy zupelnie inaczej spojrzysz na ten temat ktory poruszyles :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 gru 2006, 14:00

gogusinski pisze:Dorosnij

ma czas, to jeszcze szczenię :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 26 gru 2006, 14:48

Przecież chyba nie oczekujesz od nas daty, po której Twoja dziewczyna bedzie sie z Toba kochać.
Boże broń mnie przed kobietamy, która chcą isc do łóżka po 1 randce...
aro pisze:3) Czy dziewczyne która juz uprawiała seks łatwiej namówić na stosunek niż dziewice?

Poczytaj ta pytanie 10 razy, a sam znajdziesz odpowiedz...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Judyta
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2007, 22:49
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Judyta » 16 sty 2007, 23:32

Trudno odpowiedzieć na te pytania, wszystko zalezy od osobowości dziewczynu i od tego jakie ma podejście do tych spraw, czy ważne jest dla niej uczucie its.itp. Jedna pójdzie z chłopakiem do łóżka po miesiacu chodzenia a druga potrzebuje roku a może nawet ponad...
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Re: Czy możecie

Postautor: Wujo Macias » 16 sty 2007, 23:40

aro pisze:Czy możecie mi powiedzieć:
1) ile trzeba chodzić z dziewczyna żeby zgodziła się na seks?
2) Czy im starsza dziewczyna tym łatwiej namłwic na seks?
3) Czy dziewczyne która juz uprawiała seks łatwiej namówić na stosunek niż dziewice?

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam


1) jest taki wzor:

Tbzyk= S% razy V$ plus IMG podzielic przez DlgP

Gdzie:
Tbzyk- czas potrzebny na zaciagniecie panny do lozka
S%- suma procentow w Ciele kobiety
V$- objetosc portfela
IMG- wsolczynnik wygladu
DlgP- dlugosc penisa

I juz wiesz.

2) Ciasne 70tki dadza prawie od razu

3)Na sex w ucho latwiej namowic nie-dziewice

Podoba mi sie temat, co chcecie jeszcze wiedziec? Chetnie pomoge kazdemu
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 17 sty 2007, 00:15

hathor pisze:najpierw moje pytanie i sugestia: ile ty masz lat? bo wygląda na to, że możesz mieć ok 17 lat, chodzisz z dziewczyną od jakiegoś czasu i chcesz wiedzieć, czy możesz ją już puknąć... same te pytania wskazują na młody wiek pytającego...
wypraszam sobie ja mialem 16 lat i nie zadawalem takich pytan.

Aro nie ma reguly jedna poznasz na dyskotece i juz jest twoja a z druga to dopiero po slubie bo tata z LPR. Jak bedzie chciala sie z toba kochac to na pewno do tego dojdzie.

nawiasem mowiac utarte jest ze to facet rucha na lewo i prawo panienki ale prawda jest taka ze jezeli kobieta nie chce to nie wiem jakbys sie staral i tak tego nie dostaniesz, a dla faceta to juz troszke inaczej wyglada. i kto tu jest wiekszym chu....em? hyhy <aniolek>

aro pisze:2) Czy im starsza dziewczyna tym łatwiej namłwic na seks?

a ty kiedy miales wieksza ochote na seks jak miales 10 lat czy w aktualnym wieku ??

aro pisze:Czy dziewczyne która juz uprawiała seks łatwiej namówić na stosunek niż dziewice?
moze do tego pytania to zrob ankiete w domu popytaj mamy babci siostry cioci kuzyki wujka itd moze dadza ci kilka drogocennych ech ech ech

Wujo Macias pisze:Tbzyk= S% razy V$ plus IMG podzielic przez DlgP

Gdzie:
Tbzyk- czas potrzebny na zaciagniecie panny do lozka
S%- suma procentow w Ciele kobiety
V$- objetosc portfela
IMG- wsolczynnik wygladu
DlgP- dlugosc penisa

dobre hle hle <browar>
"Nie ma spać,
Nie ma oddychać
Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 17 sty 2007, 01:00

Sepik pisze:
hathor pisze:najpierw moje pytanie i sugestia: ile ty masz lat? bo wygląda na to, że możesz mieć ok 17 lat, chodzisz z dziewczyną od jakiegoś czasu i chcesz wiedzieć, czy możesz ją już puknąć... same te pytania wskazują na młody wiek pytającego...

wypraszam sobie ja mialem 16 lat i nie zadawalem takich pytan.

nie każdy w wieku 16-17 lat potrafi się wykazać inteligencją w "tych sprawach" :P niektórym szczeniackie podejście do seksu pozostaje na długo... mnie chodziło wówczas o to, że zadając takie pytania, aro chciał zapewne się dowiedzieć, czy już można, czy mimo krótkiego czasu jest przyzwolenie na seks, że się tak wyrażę... :P
Awatar użytkownika
Sepik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 184
Rejestracja: 20 lip 2005, 13:54
Skąd: xXx
Płeć:

Postautor: Sepik » 17 sty 2007, 01:11

hathor pisze:sepik: "wypraszam sobie ja mialem 16 lat i nie zadawalem takich pytan. "


nie każdy w wieku 16-17 lat potrafi się wykazać inteligencją w "tych sprawach"

wiem wiem ale zeby zaczac jakas praktyke to trzeba liznac troche teorii poza tym ja zapytanie odebralem jakby chodzil z kobieta z musu czekajac na wynagrodzenie jego cierpien czym bedzie wlasnie seks
hathor pisze:aro chciał zapewne się dowiedzieć, czy już można, czy mimo krótkiego czasu jest przyzwolenie na seks, że się tak wyrażę...
zalazy wszystko jaki wybral abonament: dlugie wieczory czy tez taryfe easy w tej drugiej jego szanse znacznie wzrastaja :P <aniolek>
"Nie ma spać,

Nie ma oddychać

Żyć nie ma"
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 17 sty 2007, 01:22

Sepik pisze:wiem wiem ale zeby zaczac jakas praktyke to trzeba liznac troche teorii poza tym ja zapytanie odebralem jakby chodzil z kobieta z musu czekajac na wynagrodzenie jego cierpien czym bedzie wlasnie seks

dokładnie o to chodzi... po prostu strzał w dziesiątkę... aro potraktował sprawę tak, że skoro poświęcał dziewczynie czas, to ona musi mu się odwzięczyć... jak można tak przedmiotowo traktować relację z dziewczyną? w głowie mi się to nie mieści... <pijak>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 17 sty 2007, 09:16

Można, wielu facetów tak robi przecież <pijak>
I dla autora tematu - zajmij się najpierw teorią, żeby takiej panny nie zaciążyć przypadkiem (o ile ona będzie Cię chciała)
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 17 sty 2007, 23:32

żenujące...

moja szklana kula mówi że za 10dni 5 godzin i 34 minet ją bzykniesz!!!

17?? a tak 11? mój napalony 13 letni kuzyn takich głupich pytań nie zdaje!!!

a jest reguła - w bur..delu zawsze dają..tylko chyba za młody...

a koleżanki z przedszkola nie mogłeś się zapytać kiedy ci da [] ??
Awatar użytkownika
Future_Raver
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 21 sty 2007, 22:28
Skąd: zza płotu :)
Płeć:

Postautor: Future_Raver » 23 sty 2007, 23:33

aro pisze:ile trzeba chodzić z dziewczyna żeby zgodziła się na seks?
Przepraszam, ale zwijam się ze śmiechu i nie mogę się powstrzymać od przytoczenia pewnego zdania (zasłyszane, nie pamiętam skąd). Chłopak do dziewczyny: "Bzykasz się, czy trzeba z Tobą chodzić?". Na poważnie (choć pytania mało poważne)... wszystko jest sprawą indywidualną, nie ma reguły. Czasem znajomość zaczyna się w łóżku (przerabiałem - byłem młody, głupi; nie polecam), ale najczęściej - trzeba być pewnym w 100% siebie i drugiej połówki. Wzajemna fascynacja, zaufanie, zrozumienie, poczucie bliskości, odpowiedzialność - to podstawa. Nie warto się spieszyć, nie można naciskać.
ObrazekUnited_States_of_Love
Awatar użytkownika
D3$TRO!3R
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2007, 11:57
Skąd: Cs'a
Płeć:

Postautor: D3$TRO!3R » 26 sty 2007, 12:33

Chłopcze to musi wyjsc samo z siebje i ten temat jest bez sensu zalezy na jaką trafisz jasne?!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości