głębokie gardło

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 24 lip 2008, 15:20

tank girl pisze:No niestety, tak to już jest w naszym sfołeczeństwie - kobiety występują w dwóch tylko odmianach. 1) Święta. 2) Ladacznica

Owszem, i wszelkie przejawy "zboczeń" nie są naświetlane publicznie. Klepią się po pupach i biegają w skórzanych strojach w domowym zaciszu, a publicznie się gorszą na wszystko.
Nawet tu trafiają się typy straszące potępieniem i ogniem piekielnym za masturbację, oraz inne ociekające grzechem czynności ;)
Tak jak napisałem wcześniej - księżniczek nie brak, chętnych na nie też, jak komuś nie pasuje to po co się męczyć. Wieczna dziewica i świeta niech idzie do klasztoru, albo temu jednemu-jedynemu dochowuje wierności, może się doczeka kiedyś, ale i tak będzie on klientem pobliskiej agentury, albo w pracy będzie zamykał się z "bezpruderyjną" koleżanką w schowku na szczotki bo żona w domu "tego nie, tamtego nie"...
Poza tym zmuszanie się też nie jest rozwiązaniem, bo nie sprawia frajdy nikomu na dłuższą metę, ani jej, ani jemu, albo się coś robi bo się to lubi albo nie.
tank girl pisze:zwiększenia zainteresowania swoją osobą i podniesienia ciśnienia facetom.
Głownie dlatego ... ;)
tank girl pisze:Na pewno zetknąłeś się z tym typem kobiet. Do robienia publicznego show są pierwsze, ale jak im zaproponować intymną kontynuację sam na sam - z miejsca heterosexualnieją
Nie tylko z takimi, ale fakt, miałem okazję z podpuszczaczkami mieć doczynienia.
tank girl pisze:Ja obrazu żadnego nie roztaczam. Za to w kilku dyskusjach, jakie miały miejsce na tym forum, motyw preferencji się był istotnie przewinął.
No to co się dziwisz ? Żaden facet nie podejdzie bez kija w ręce ;)
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 15:25 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 lip 2008, 15:51

tank girl pisze:JEdnakże, nawet jeśli Stormy jest kobietą, wiele to raczej nie zmienia. W razie czego, wyprowadź mnie z błędu, jeśli się mylę.

a) poddaje to w wątpliwość tezę o neutralnym wpływie metanowu na zdolność czytania ze zrozumieniem

b) różnica płci dzieląca mnie i Stormy była istotą naszej rozmowy o seksie oralnym

Dla mnie to wiele, dla Ciebie może być niewiele <browar>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 24 lip 2008, 16:17

Swoją drogą, idiotyczna praktyka, jakby sam oral nie był wystarczająco fajny. Przecież kobieta można zadławić się na śmierć przy takich kretyństwach.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 24 lip 2008, 16:22

eng pisze:Owszem, i wszelkie przejawy "zboczeń" nie są naświetlane publicznie. Klepią się po pupach i biegają w skórzanych strojach w domowym zaciszu, a publicznie się gorszą na wszystko.

Nie wiem. Ja tam ludzi w ich domowym zaciszu nie podglądam. Ale uwierzę Ci na słowo ;)

eng pisze:Nawet tu trafiają się typy straszące potępieniem i ogniem piekielnym za masturbację, oraz inne ociekające grzechem czynności ;)

Ano trafiają się, fakt.

eng pisze:Tak jak napisałem wcześniej - księżniczek nie brak, chętnych na nie też, jak komuś nie pasuje to po co się męczyć. Wieczna dziewica i świeta niech idzie do klasztoru, albo temu jednemu-jedynemu dochowuje wierności, może się doczeka kiedyś, ale i tak będzie on klientem pobliskiej agentury, albo w pracy będzie zamykał się z "bezpruderyjną" koleżanką w schowku na szczotki bo żona w domu "tego nie, tamtego nie"...

No ale eng, weź tak na zdrowy rozum. Gdyby Ona nie miała na ten przykład nic przeciwko sexowi oralnemu w swego męża wykonaniu... i on by potem, temi samemi ustami ich dzieci całował... no toż to przecież nie do przyjęcia by było! A ustami po koleżance ze schowka na szczotki, to co innego przecież ;)

eng pisze:Poza tym zmuszanie się też nie jest rozwiązaniem, bo nie sprawia frajdy nikomu na dłuższą metę, ani jej, ani jemu, albo się coś robi bo się to lubi albo nie.

No... czy ja wiem... jeden pan około trzydziestki stwierdził kiedyś np. że sex oralny "da się polubić" :D

eng pisze:Nie tylko z takimi, ale fakt, miałem okazję z podpuszczaczkami mieć doczynienia.

Kiedy to nie są podpuszczaczki w pełnym tego słowa znaczeniu. Jak dla mnie przynajmniej. One są hetero i tylko chcą show dla kumpli odstawić. Sex z kobietą nie wchodzi w ich przypadku tak naprawdę w grę. Nie kuszą i nie wloką Cię w jakieś spokojne miejsce po to, żeby w połowie drogi zmienić zdanie. Nie podpuszczają. Grają - zwykle nie oczekując nagabywań o kontynuację sam na sam ;)

eng pisze:No to co się dziwisz ?

Się nie dziwię, ale "roztaczanie obrazu" i "podkreślanie swojej inności", a wzmianka podczas dyskusji to chyba nie to samo jednak ;)

eng pisze:Żaden facet nie podejdzie bez kija w ręce ;)

A tam zaraz. Demonizujesz ;)

shaman pisze:
tank girl pisze:a) poddaje to w wątpliwość tezę o neutralnym wpływie metanowu na zdolność czytania ze zrozumieniem

b) różnica płci dzieląca mnie i Stormy była istotą naszej rozmowy o seksie oralnym

Dobra, krótka piłka shaman. Czy nie rozmawialiście przypadkiem o wsadzaniu za głęboko i o jego ewentualnych efektach? Stormy zdawała się mówić o efekcie penisa za linią migdałków. Mylę się? :)

shaman pisze:Dla mnie to wiele, dla Ciebie może być niewiele <browar>

Co, różnica pci? Eh, sterotypy, shaman, stereotypy ;) Uwierz, kwestia ta jest, nawet dla mnie, nader istotna. Choć może nieco naczej, niż dla Ciebie :)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 lip 2008, 18:04

tank girl pisze:Dobra, krótka piłka shaman. Czy nie rozmawialiście przypadkiem o wsadzaniu za głęboko i o jego ewentualnych efektach? Stormy zdawała się mówić o efekcie penisa za linią migdałków. Mylę się?

Bez urazy, ale nie widzę sensu tłumaczenia sensu, tematu, prawidłowej interpretacji czy płci uczestników dyskusji znajdującej się kilka postów wyżej. bądźmy poważni. po prostu przeczytaj jeszcze raz.

tank girl pisze:shaman napisał/a:
Dla mnie to wiele, dla Ciebie może być niewiele


Co, różnica pci? Eh, sterotypy, shaman, stereotypy Uwierz, kwestia ta jest, nawet dla mnie, nader istotna. Choć może nieco naczej, niż dla Ciebie

nie znam cię, więc nie rozumiem czemu "nawet" dla Ciebie? Zreszta niewazne, bo i tak pisałem przecież o znaczeniu A) i B) łącznie dla istoty omawianej dyskusji i Twojego komentarza do niej. Tak to jest jak się ani nie cytuje ani nie czyta uważnie.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 24 lip 2008, 18:37

tank girl pisze:No ale eng, weź tak na zdrowy rozum.

Dobre ... :D
tank girl pisze:Kiedy to nie są podpuszczaczki w pełnym tego słowa znaczeniu. Jak dla mnie przynajmniej. One są hetero i tylko chcą show dla kumpli odstawić.

Nie, chodzi mi o to że ogólnie takie sexualne demonstracje są na pokaz, bo nikt z nimi nic nie porobi, to PR a nie prawda, bałyby się majtek zdjąć o sexie jakimkolwiek nie wspomnę, to gra pozorów w towarzystwie, prawda jest zupełnie inna, facetowi też by się nie dały dotknąć, taka moda ...
tank girl pisze:Się nie dziwię, ale "roztaczanie obrazu" i "podkreślanie swojej inności", a wzmianka podczas dyskusji to chyba nie to samo jednak

Ale fakt jest faktem że "głębokie gardło" ciebie personalnie nie dotyczy, tak samo jak ja się w temacie o pieluchach nie wypowiem, mleku, wychowaniu bachorów czy innych debilizmach ... ;)
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 24 lip 2008, 18:38

TedBundy pisze:Swoją drogą, idiotyczna praktyka, jakby sam oral nie był wystarczająco fajny. Przecież kobieta można zadławić się na śmierć przy takich kretyństwach.

Nigdy nie słyszałem o śmierci w ten sposób ;]
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 24 lip 2008, 19:01

shaman pisze:Bez urazy, ale nie widzę sensu tłumaczenia sensu, tematu, prawidłowej interpretacji czy płci uczestników dyskusji znajdującej się kilka postów wyżej. bądźmy poważni. po prostu przeczytaj jeszcze raz.

Bez Ciebie ani rusz. Tytuł tematu - "głębokie gardło". Stormy pisała o gwałtownym powrocie kolacji w glorii & chwale. Było też coś o wsadzaniu języka głęboko w kobietę, jednak skomantowany przez BOSKIEGO Mysiora fragment zdaje się dotyczyć jednak czegoś innego... nie widzę i nie rozumiem swojego błędu. W Tobie jedyna nadzieja ;)

shaman pisze:nie znam cię, więc nie rozumiem czemu "nawet" dla Ciebie? Zreszta niewazne.

Dokładnie. Nieważne.

eng pisze:Nie, chodzi mi o to że ogólnie takie sexualne demonstracje są na pokaz, bo nikt z nimi nic nie porobi, to PR a nie prawda, bałyby się majtek zdjąć o sexie jakimkolwiek nie wspomnę, to gra pozorów w towarzystwie, prawda jest zupełnie inna, facetowi też by się nie dały dotknąć, taka moda ...

E, nie, ja o innym typie mówię. Akurat te panie, które miałam konkretnie na myśli bynajmniej nie są dziewicami i jak najbardziej się z facetami zadają. Co prawda z cudzymi, żonatymi i głównie w weekendy, ale jednak :]

eng pisze:Ale fakt jest faktem że "głębokie gardło" ciebie personalnie nie dotyczy, tak samo jak ja się w temacie o pieluchach nie wypowiem, mleku, wychowaniu bachorów czy innych debilizmach ... ;)

To, że nie możesz zajść w ciążę nie oznacza, że temat dzieci Cię nie dotyczy. A głębokie gardło; czemu miałoby "personalnie nie dotyczyć" mnie? :>
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 19:02 przez tank girl, łącznie zmieniany 1 raz.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 24 lip 2008, 19:20

Hahahaha
tank girl pisze:To, że nie możesz zajść w ciążę nie oznacza, że temat dzieci Cię nie dotyczy.

Nie dotyczy bo nie mam i nie zanosi się żebym kiedykolwiek miał.
tank girl pisze:A głębokie gardło; czemu miałoby "personalnie nie dotyczyć" mnie?

No jeśli ktoś woli dziewczyny, tak jak ciebie identyfikuję, to raczej nie będzie mieć okazji poczuć czyjegoś penisa na migdałkach ;) o ile wiem to kobiety nie posiadają czegoś takiego ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 24 lip 2008, 20:03

eng pisze:Nie dotyczy bo nie mam i nie zanosi się żebym kiedykolwiek miał.

A, w tym sensie. Okay. Sądzę, że jednak mógłbyś się spokojnie wypowiedzieć na temat obecności dzieci w restauracjach i innych miejscach publicznych, tudzież tego typu, dotyczących nas wszystkich kwestiach.

eng pisze:No jeśli ktoś woli dziewczyny, tak jak ciebie identyfikuję, to raczej nie będzie mieć okazji poczuć czyjegoś penisa na migdałkach ;) o ile wiem to kobiety nie posiadają czegoś takiego ...

Ano nie posiadają, istotnie. Tyle, że ja nie jestem les [:D]
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 24 lip 2008, 20:18

tank girl pisze:mógłbyś się spokojnie wypowiedzieć na temat obecności dzieci w restauracjach i innych miejscach publicznych

Zdecydowanie tak, zakaz wpuszczania albo kneble obowiązkowe ... ;)
tank girl pisze:Ano nie posiadają, istotnie. Tyle, że ja nie jestem les

A no to przepraszam, tak zrozumiałem twoją autoreklamę ;)
Znaczy kobieta jesteś a nie "prawie facet" :)
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 20:20 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 24 lip 2008, 20:29

eng pisze:A no to przepraszam, tak zrozumiałem twoją autoreklamę ;)

Auto-reklamę? Hmm... Verbalną? Pisemną? Inną jeszcze jakąś...? :>

eng pisze:Znaczy kobieta jesteś a nie "prawie facet" :)

A i owszem. Zdecydowanie jestem kobietą. Choć niektórzy, co bardziej rozmemłani, skażeni metrosexualną plagą "faceci" złośliwie poddają to w wątpliwość ;)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Stormy

Postautor: Stormy » 24 lip 2008, 23:30

podsumowujac te brednie
- Stormy to baba
- tank girl nie jest les, tylko wydaje sie byc babo chlopem z racji posiadania w avatarze takowego...
- dzeci i glebokie gardlo nie maja wiele wspolnego wiec z ta czescia dyskusji moze do innego tematu z teoriami sie przeniesiecie?

- temat sie rozmemlal i jest jeszcze bardziej bez snesu niz na poczatku.
Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 24 lip 2008, 23:52

ech... nie ma człowieka przy klawikordzie przez drobne kilka godzin a tu taka dyskusja rozgorzała ;)
eng pisze:Czasem trafiam, czasem nie, ale generalnie "jak się dziewczyna szanuje" to dla niej wszystko jest problemem ... kwestia wychowania i wpojonych "wartości". To samo tyczy się innych spraw związanych z nagością i nie tylko ...

Z nagością? No już bez przesadyzmu. Broniące się i "szanujące" przekonałem do ekshibicjonizmu nie raz, a do finału w ustach tylko raz. Nie wierzę, że to "moje fluidy" <diabel>

tank girl pisze:Oj tam, bez przesady, mały bełt w łóżku to przecież nie tragedia ;)

hmmm, udekorowane przyrodzenie, dyskretny aromat kwasu... nie no, nawet przerywać nie trzeba 8) "nic to... ssij dalej, skarbie..." <diabel>
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.
— Stanisław Jerzy Lec

Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 25 lip 2008, 11:45

Stormy pisze:podsumowujac te brednie

Brednie? Cóż za exkatedralny, mentorski ton. Zawsze tak masz, Stormy, czy tylko w piątki? :]

Stormy pisze:- Stormy to baba

Przyjęłam do wiadomości.

Stormy pisze:tank girl nie jest les, tylko wydaje sie byc babo chlopem z racji posiadania w avatarze takowego...

Yyy... chwila, moment. Wydaje się być babo chłopem? Z powodu... avatara przedstawiającego (zgodnie z tym, co napisałaś) babochłopa... ? W kwestii formalnej, ale Xerxes, perwersyjny władca millerowskiej starożytnej Persji, to nie żaden babochłop, natomiast relacje między avatarem użytkownika a jego stylem, tudzież stopniem kobiecości/męskości, choć bez wątpienia zachodzą, to nie są mimo wszystko tak jednoznaczne jak sugerujesz.

Stormy pisze:dzeci i glebokie gardlo nie maja wiele wspolnego wiec z ta czescia dyskusji moze do innego tematu z teoriami sie przeniesiecie?

Nie zgadzam się. Głębokie gardło (g.g.) jest zaawansowaną techniką erotyczną, wschodzącą w skład technik erotycznych jako takich. Jeśli dana para praktykuje g.g., to zapewne praktykuje też i inne formy miłości fizycznej, a te mogą zaowocować potomstwem. Nie jest więc prawdą jakoby g.g. i dzieci były tematami całkowicie niepowiązanymi 8)

Stormy pisze:temat sie rozmemlal i jest jeszcze bardziej bez snesu niz na poczatku.

Wykiełkował nam tu wprawdzie mały offtop, został jednak szybko opanowany. Temat jest jaki był - tj. bardzo ciekawy w swej istocie, i to zarówno od strony technicznej jak i psychologicznej. Inna rzecz, że dyskusja przebiega jak przebiega :]

kliktorator pisze:ech... nie ma człowieka przy klawikordzie przez drobne kilka godzin a tu taka dyskusja rozgorzała ;)

Ze swojego punktu widzenia mogę rzec jedynie: cóż, jak zwykle. Jak zwykle ;)

kliktorator pisze:Z nagością? No już bez przesadyzmu. Broniące się i "szanujące" przekonałem do ekshibicjonizmu nie raz, a do finału w ustach tylko raz.

Raz tylko? Żartujesz? :|

tank girl pisze:hmmm, udekorowane przyrodzenie, dyskretny aromat kwasu...

...kawałki ziemniaków i strzępy lekko nadtrawionego mięsa na brzuchu i udach... a wszystko w polewie gęstej, miejscami spienionej na skutek skurczy wymiotnych, ślinie ;)

tank girl pisze:nie no, nawet przerywać nie trzeba 8) "nic to... ssij dalej, skarbie..." <diabel>

:D
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Stormy

Postautor: Stormy » 25 lip 2008, 13:51

tank girl pisze:Cóż za exkatedralny, mentorski ton.

i kto to mowi.
Nie zgadzam się. Głębokie gardło (g.g.) jest zaawansowaną techniką erotyczną, wschodzącą w skład technik erotycznych jako takich. Jeśli dana para praktykuje g.g., to zapewne praktykuje też i inne formy miłości fizycznej, a te mogą zaowocować potomstwem. Nie jest więc prawdą jakoby g.g. i dzieci były tematami całkowicie niepowiązanymi 8)
bla bla bla, w ten sposob mozemy znalezc powiazania miedzy wszystkim - sama przyznajesz ze sie "maly" OT zrobil.
tank girl pisze:...kawałki ziemniaków i strzępy lekko nadtrawionego mięsa na brzuchu i udach... a wszystko w polewie gęstej, miejscami spienionej na skutek skurczy wymiotnych, ślinie ;)
chyba zaczne ignorowac ten temat bo to juz wiecej niz niesmaczne ;/
tank girl pisze:W kwestii formalnej, ale Xerxes, perwersyjny władca millerowskiej starożytnej Persji, to nie żaden babochłop,
jezeli chodzi o przedstweinie go w filmie: byl najbardziej babo chlopowatym babo-chlopem jakiego w zyciu widzialam. :]
tank girl pisze:relacje między avatarem użytkownika a jego stylem, tudzież stopniem kobiecości/męskości, choć bez wątpienia zachodzą, to nie są mimo wszystko tak jednoznaczne jak sugerujesz.
napisalam ze wydaje sie - co nie oznacza ześ babochlop.
tank girl pisze:Zawsze tak masz, Stormy, czy tylko w piątki? :]
w piatki po butelce wina.
Awatar użytkownika
kliktorator
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 lip 2008, 13:11
Skąd: Wwa
Płeć:

Postautor: kliktorator » 25 lip 2008, 14:23

tank girl pisze:
kliktorator pisze:Z nagością? No już bez przesadyzmu. Broniące się i "szanujące" przekonałem do ekshibicjonizmu nie raz, a do finału w ustach tylko raz.


Raz tylko? Żartujesz? :|

Pozostałe panie miały to w standardzie, albo też po niewielkiej zachęcie same zaczynały się sprawą żywo interesować i po kilku próbach włączały do repertuaru 8)

tank girl pisze:...kawałki ziemniaków i strzępy lekko nadtrawionego mięsa na brzuchu i udach... a wszystko w polewie gęstej, miejscami spienionej na skutek skurczy wymiotnych, ślinie ;)

plastyczny opis zdradza znaczne obycie z tematem... znów ten metanol? <;)>

Stormy pisze:chyba zaczne ignorowac ten temat bo to juz wiecej niz niesmaczne ;/

To ludzka rzecz, puścic bełta <diabel> Ale fakt, lubić nie musisz.
Kłamstwo nie różni się niczym od prawdy, prócz tego, że nią nie jest.

— Stanisław Jerzy Lec



Nawet gdy przyjaciel działa wbrew tobie, wciąż jest twoim przyjacielem.
Stormy

Postautor: Stormy » 25 lip 2008, 15:28

kliktorator pisze:To ludzka rzecz, puścic bełta <diabel> Ale fakt, lubić nie musisz.
nie musze lubic tych "plastycznych opisow". czuje ze granice mojej wolnoci zostaly naruszone <belt>
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 25 lip 2008, 15:52

Stormy pisze:
tank girl pisze:Cóż za exkatedralny, mentorski ton.

i kto to mowi.

JA, tank girl, etc. [:D]
I jakoś nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek wyjechała komukolwiek z textem, z jakim Ty byłaś uprzejma wyjechać tutaj mnie :]

bla bla bla

Czyżby? Czyżby? :>

w ten sposob mozemy znalezc powiazania miedzy wszystkim

Mylisz się. Nie wszystko jest bowiem powiązane tak ściśle jak g.g. (i sex w ogóle) z prokreacją.

- sama przyznajesz ze sie "maly" OT zrobil.

To nie ma nic do rzeczy. Offtop i brednie synonimami nie są.

chyba zaczne ignorowac ten temat bo to juz wiecej niz niesmaczne ;/

Niesmaczne? A kto się w tym temacie o rzyganiu kolacją pierwszy rozpisywać zaczął? [:D]

tank girl pisze:jezeli chodzi o przedstweinie go w filmie: byl najbardziej babo chlopowatym babo-chlopem jakiego w zyciu widzialam. :]

Hm, obawiam się, Stormy, że z punktu widzenia semantyki babochłop to nie erotycznie niejednoznaczny facet, tylko... bardzo męska, niekobieca kobieta, jednak.

tank girl pisze:napisalam ze wydaje sie - co nie oznacza ześ babochlop.

To już kwestia oddzielna. Mnie chodziło zaś o podstawę, na jakiej Twoje wrażenie, by tak rzec, zakiełkowało.

tank girl pisze:Zawsze tak masz, Stormy, czy tylko w piątki? :]
w piatki po butelce wina.

No tak właśnie myślałam. Bo ogólnie wydawałaś się być osobą zdolną do dyskutowania na tzw. poziomie :]

kliktorator pisze:Pozostałe panie miały to w standardzie, albo też po niewielkiej zachęcie same zaczynały się sprawą żywo interesować i po kilku próbach włączały do repertuaru 8)

Hehheh. Sprytne to było ;)

tank girl pisze:plastyczny opis zdradza znaczne obycie z tematem... znów ten metanol? <;)>

Tym razem nie. Ot, rozkosze subtelnych erotycznych uniesień za hibiskusową zasłoną.... w odpowiednim towarzystwie [:D] Było nie było, nie wszyscy archetypiczni, ultramęscy macho chcą żeby ich w dyskretnym zaciszu sypialni upokarzać i poniewierać... <diabel>

A serio (nie, naprawdę ;) ) Opisik wypadł przekonująco? Cieszy mnie to [:D]
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości