coś niepokojącego

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
wwing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Skąd: z obrazów
Płeć:

coś niepokojącego

Postautor: wwing » 17 gru 2006, 14:28

Witam wszystkich:)
Kilka dni temu wyczółam w pochwie dziwny "guzek" czy coś takiego, rodzaj wypustki. Pomyślałam w pierwszym momencie że może być to punkt g ale to "coś" znajduje się po lewej stronie (dosyć znacznie) i jest bardzo wypukle a właściwie przypomina stożek..
Powiem szczerze że się przestraszyłam i nie wiem czy powinnam iść do lekarza czy to po prostu jakieś braki w mojej edukacji:)
bede wdzięczna za pomoc:(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 gru 2006, 14:29

Koniecznie do lekarza , ale też spokojnie ! to nie musi byc nic strasznego , chyba , ze namacałaś szyjkę macicy
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wwing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Skąd: z obrazów
Płeć:

Postautor: wwing » 17 gru 2006, 14:33

Andrew pisze:namacałaś szyjkę macicy

też tak pomyślałam ale to było gdzieś na głębokości palca wiec to chyba troche za płytko... ale sama nie wiem...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 gru 2006, 14:41

swoim palcem siegam bez problemu do szyjki macicy , jeszcze nie mialem kobiety bym tam nie siegnoł <aniolek> ale opis opisowi nie równy , wiec do lekarza czas isć <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wwing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Skąd: z obrazów
Płeć:

Postautor: wwing » 17 gru 2006, 14:46

Oki serdeczne dzięki za odpowiedzi:)
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 17 gru 2006, 16:16

A moze to nadzerka albo cos innego :? Najlepiej niech zbada Cie lekarz i wtedy nie bedziesz musiala gdybac :P
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
wwing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Skąd: z obrazów
Płeć:

Postautor: wwing » 17 gru 2006, 20:02

Yenna pisze:moze to nadzerka

a ona się robi tak po prostu?? co jest jej przyczyną?
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 18 gru 2006, 17:29

Jest wiele przyczyn nadzerki. Najczesciej zdarza sie, gdy masz przewlekle stany zapalne pochwy. Towarzysza temu uplawy i pieczenie lub swedzenie. Wyleczony stan zapalny wcale nie swiadczy o koncu twoich problemow. Moze sie pojawic nadzerka i nawet nie wiadomo kiedy. Lekarz zaproponuje Ci jakies leczenie. Nie zgadzaj sie czasem na zadne wypalanie. Najlepiej jakby Ci to wymrozil, zabieg prawie bezbolesny i nie zostaja po nim blizny, ktore moglyby narobic problemow przy porodzie.
W kazdym razie jesli to nadzerka bez pomocy lekarza sie nie obejdzie. A tak przy okazji, nadzerke ma coraz wiecej mlodych kobiet, wiec sie tym nie przejmuj tak bardzo. pozdrawiam
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
Awatar użytkownika
wwing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Skąd: z obrazów
Płeć:

Postautor: wwing » 18 gru 2006, 17:42

;) dzięki. Mam nadzieję że to nie nadżerka jednak.. albo po prostu wyczółam tam coś prawidłowego jak np szyjka macicy jak napisał Andrew.. . jakoś nigdy mnie nie uczono na biologii jak to w praktyce można wyczóć.. tylko zawsze te rysuneczki... hehe

[ Dodano: 2007-01-11, 12:52 ]
Długo zwlekalam z wizytą u lekarza... ale było warto

[ Dodano: 2007-01-11, 12:54 ]
Okazało się ze to była szyjka macicy... Ginekolog powiedział ze mam po prostu bardzo plytko i specyficznie osadzona...
Andrew jestes boski <browar> <przytul>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości