poruszanie w ustach?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 04 gru 2006, 22:44

iluzjonista pisze:Poza tym mi sie to tez podoba - to taki bardzo , bardzo intymny kontakt...

Niektorzy lubia kupę zlizywać- to dopiero intymny kontakt <boje_sie> Pissing albo :/
Wszystko kwestia gustu- co kto lubi. Ja akurat spermy nie mam zamiaru probowac...
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 04 gru 2006, 23:06

iluzjonista pisze:Prawdopodobnie dla mojej partnerki jest to tym samym czym dla większości facetów lód z połykiem.


Troche dziwne porownanie, bo zlizujesz swoja wydzieline a nie jej, gdybys po zrobieniu minety zlizywal caly sluz itd. to wtedy bardziej by pasowalo.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
iluzjonista
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2006, 12:20
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: iluzjonista » 05 gru 2006, 08:41

TFA pisze:
iluzjonista pisze:Prawdopodobnie dla mojej partnerki jest to tym samym czym dla większości facetów lód z połykiem.


Troche dziwne porownanie, bo zlizujesz swoja wydzieline a nie jej, gdybys po zrobieniu minety zlizywal caly sluz itd. to wtedy bardziej by pasowalo.


Miałem na myśli inne porównanie. Na bardziej psychicznej płaszczyźnie.
- Dla mnie zrobienie loda z połykiem czy bez, to w zasadzie w sferze odczuć bez róznicy. Ale patrzenie na to jak kobieta robi to z połykiem doprowadza mnie do szaleństwa.
- Dla niej prawdopodobnie odczucia podczas lizania piersi są takie same czy zlizuje spermę z nich czy jej tam nie ma. A jednak sam fakt sprawia jej radość.

I w tej kwesti widzę podobieństwo między lodem z połykiem a zlizywanie własnej spermy z piersi partnerki. W odczuciach róznica niewielka - ale fakt że partner/partnerka sprawiają ci przyjemnośc na innej płaszczyżnie jest niezaprzeczalnie mily :)

A skoro mojej Pani sprawia to przyjemnośc to dlaczego nie?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 gru 2006, 22:29

Cale szczescie ze istnieja kobiety, ktore do czegos takiego na przyklad podchodza jak do czegos fajnego i innego, ze to je po prostu kreci. Fajna zabawa :)

BTW co drogie Panie porownalybyscie jeszcze do podobnej zabawy? Takiej troche moze nieco innej niz klasyk ale kręcącej was? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 07 gru 2006, 15:58

Generalnie to wole jak partnerka zajmuje sie szybkoscia ruchow swoja glowa. Ale czasami dla urozmaicenia i ja lubie sie poruszac. Czuc wtedy wladze ,facet to lubi , a kobieta lubi to ze jest zupelnie ulegla w takiej konfrontacji :) Polecam!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości