Wina otoczenia??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Wina otoczenia??

Postautor: matsquad » 05 lis 2006, 18:45

Witam!Mam taki problem....jestem z dziewczyna,powiem mam niezle zycie seksualne ...ale.No wlasnie musi byc "ALE".Ona ma pokoj na pietrze a rodzice siedza zazwyczaj na dole.Czesto uprawiamy seks gdy domownicy sa w domu i slyszymy gdy ktos wchodzi na gore.W takich okolicznoscia zazwyczaj mamy tylko opuszczone spodnie zeby mozna bylo "szybko uciec z niezbyt bezpiecznej sytuacji" jakby ktos wchodzil na gore.Ale tez nie zawsze jest ktos w domu i norrmalnie sie kochamy u niej w pokoju.A moj problem wyglada tak ze gdy jestem u niej malo sie podniecam...dziewczyna moze go rozgrzewac reko duuuuzo czasu i nadal nie jest "gotow do akcjii".Moze to tez byc wina prezerwatywy gdy ja zakladam to "wiednie" ale gdy po nieudanym seksie z zalozona gumka probujemy bez to tez ciezko mnie u niej podniecic..A gdy np. jestesmy w innym miejscu niz jej dom, i nawet gdy w kolo sa ludzie i ona mi siadzie na kolanach i niepostrzezenie zacznie ruszac biodrami to jestem az za bardzo gotowy ,nie moge wytrzymac.Moze to byc wina prezerwatywy oraz miejsca i okolicznosci ze nie chce byc sztywny ? :?
A lot of people ask me.. am I afraid of death..
Hell yeah I'm afraid of death [..]
Look, I can't change the way I think
And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 05 lis 2006, 19:05

a nie mozna zainstalować zamka w drzwiach? zawsze to więcej czasu na podciągnięcie spodni :>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 05 lis 2006, 19:11

całe boskie szczęście że u mnie nikt nigdy nie wparował mi do pokoju jak był w nim facet. Zawsze jak ktoś coś ode mnie chcial to mnie wołali, żebym sama się doczłapała do nich. Więc problem z podciąganiem spodni odpadał ;)

Myślę, że rzeczywiście problem może leżeć w Twojej psyche i nie umiesz się wyluzować i dprężyć u niej w domu.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 lis 2006, 19:11

No tez wlasnie tak mysle...wiem ze oni nie wejda bez pukania i uslyszenia prosze do pokoju ale zawsze jest stres...pozatym wole sie do dziewczyny caly przytulic nago a nie tylko opuscic lekko spodnie...no i te gumki....:/
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 05 lis 2006, 20:29

widzisz więc tu chodzi o stres i moze mniejsze doznania związane z odzieża?!Może rozgrzewaj się bardziej i dłużej podczas gry wstępnej?
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 05 lis 2006, 22:25

ja sobie nie wyobrażam, żeby się kochać, jak ktoś z rodziny jest w domu... taki stres, że ktoś może wejść i nakryć potrafi bardzo ostudzić chęć na igraszki...
matsquad pisze:dziewczyna moze go rozgrzewac reko duuuuzo czasu i nadal nie jest "gotow do akcjii".Moze to tez byc wina prezerwatywy gdy ja zakladam to "wiednie" ale gdy po nieudanym seksie z zalozona gumka probujemy bez to tez ciezko mnie u niej podniecic..

niech spróbuje nie tylko ręką, ale ustami :P może pomoże... a jeśli chodzi o gumki, to można się przerzucić na np. pigułki... tak byłoby chyba wygodniej, co? :>
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 lis 2006, 22:38

No w sumie wygodniej ,nawet bardzo wygodniej i wg mnie to chyba jest tez 3/4 powoodu jego niegotowosci :>

A rodzice jej nie utrudniaja bardzo igraszek lecz tylko ograniczaja pole manewru...jak np wlasnie ubrania :)
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 05 lis 2006, 22:45

Auto od ojca pozycz ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
matsquad
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:49
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matsquad » 05 lis 2006, 22:53

Nie raz bylo w aucie....ale czesciej jestem u niej :>
A lot of people ask me.. am I afraid of death..

Hell yeah I'm afraid of death [..]

Look, I can't change the way I think

And I can't change the way I am...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 lis 2006, 23:14

matsquad pisze:Moze to byc wina prezerwatywy oraz miejsca i okolicznosci ze nie chce byc sztywny ?

No przecież sam już wiesz o co chodzi w uwiądzie - o skojarzenia, o stres, o nienaturalność.
Po co zakładać topic o tym, o czym wiesz? :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 08 lis 2006, 17:37

jak drzwi są zamknięte kiedy przyjmujesz gościa ( koleżankę, kolegę, czipendejlsa, księdza ) to nikt z domowników nie powinien wchodzić bez pukania, to jest nie fair, cholewcia jakby u mnie tak było to bym zastrzelił. a co do wacka- normalka przecież wacki mają to do siebie że żyją własnym życiem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 lis 2006, 16:39

zTak to najpewniej wina tego wszystkuego co naspisales. Mi tez jestciezej u mojego jesli wiem ze jego mama jest w obrebie Warszawy.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości