Przyłapamy :-(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Bodzio

Przyłapamy :-(

Postautor: Bodzio » 01 gru 2003, 18:04

Cześć mam krótki ptanie do wszytkich którzy zaostali przyłapani gdy sie kochali, przez rodziców. Co zrobiliscie, i jaka była reakacja waszych rodziców.
Ja zostałem przyłapany z moja dziewczyna przez jej rodziców w jej domku.
Piszcie i pomórzcie mi. plis :cry: ssss
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 01 gru 2003, 18:16

Hmmm...
Bodzio ... ja nie mialam takiej sytuacji, przylapali nas kiedy trzymal lapcie w niedozwolonych miejscach itd. ale to w porownaniu do twojego problemu sa pryszcze ... szczerze mowiac nie wiem ..
Wiesz co .. duzo zalzy od tego jacy sa jej rodzice itd. i jaki maja stosunek do ciebie, ile macie lat, ile jestescie razem itd. a poza tym .. przeciez oni tez na pewno byli kiedys mlodzi i wiedza ... co znaczy sex i pociag fizyczny ... ciezko cokolwiek powiedziec, napisz cos wiecej moze o jej rodzicach, pozdrawiam!
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 01 gru 2003, 18:20

u mnie tez nigdy nie bylo przylapania na czyms powaznym, ale rozwazajac...mama by sie wycofala i potem pewnie obrocila w zart...tata chyba by dostal zawalu
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 01 gru 2003, 18:23

heh, na tym etapie co teraz jestem rodzice byli by bardzo zszokowani, ale ... po prosu znaja mnie i wiedza tzn. mama wie ze nie jestem gotowa ... wiec nie ma takiej mozliwosci ... ale kto wie co bedzie pozniej .. mam nadzieje, ze przylapana nie zostane, aczkolwiek nie jestesmy juz dziecmi ... a seks to ludzka rzecz ... :) oczywiscie nie za wczesnie .. :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

ojoj

Postautor: Lulek » 01 gru 2003, 18:34

no ja podobnie jak panie wyzej nie zostalem jeszcze przylapany aczkolwiek jeszcze nie skonsumowalem zwiazku z moja kobietka, ale to nie znaczy ze nie bylismy juz nadzy w lozku i wiem ze pare razy nagle cos mi w glowie mowi, "konczymy i sie ubiermy bo ktos moze przyjsc" tak tez zrobilismy i nasze pieszczoty sie skonczyly i jak sie okazalo moje obawy byly sluszne bo za jakies 15 - 20 min pojawili sie w domu rodzice :D juz kilka razy tak sie dzialo ale jak narazie wszytsko jest ok, a ciebie prosze o napisanie czegos wiecej , pewnie na poczatku bedzie um trudno to zrozumiec i zaaakceptowac ale mysle ze rozmowa czyni cuda i nie mowie ze bedzie ona latwa, 3maj sie !!
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 01 gru 2003, 18:46

Lulku znam dokladnie to co mowisz ... wszystko u nas dzieje sie podobnie, nie kochalismy sie, ale znamy juz dosc dobrze swoje nagie ciala ... :) na szczescie nigdy nas nie przylapano :) Ale mysle, ze nie bedzie tak zle, duzo jak mowilam zalezy od tego co pisalam, wiec czekam na wiecej danych .. pozdrawiam! :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 01 gru 2003, 18:54

ja w tym roku spedzilam wakacje z moim.
dwa razy na tydzien i wiecej wyjechalismy...oj zaraz sie rozmarze jaki raj byl...naguski bez ograniczen :oops:
wiec moj tata chyba nie ma jakis urojen ze spalismy w innych pokojach-choc zeby zrobic zdjecia jak wygladal pokuj na wczasach lozka sie rozsuwalo-ale w jego domu???/pod jego dachem?????wole nie myslec co by bylo
kiedys, kiedys w mojim telefonie natknal sie przypadkiem na sms...domyslacie sie jaki...pol roku bylo mi niedobrze z nerwow jak sobie przypomnialam to upokorzenie...teraz mnie to smieszy...ale jak tata jest w poblizu to miny z moim chlopcem mamy swietych niewiniatek
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

hehe

Postautor: Lulek » 01 gru 2003, 19:03

troche schodzimy z tematu ale moze to dlatego ze osoba ktora zalozyla posta nie odzywa sie narazie, wiecie co chce napisac, zauwazylem ze na forum zebralo sie dosc duzo osob ktore mialy w zyciu podobne sytuacje , no moze tez byc tak ze wszyscy je maja ale tylko niektorzy o nich mowia tak jak my , fajnie wiedziec :D ze mozna sie do kogos zwrocic czasem pomoc w sprawach kobiecych jest potrzebna, gdy np nie mozna swojej dziewczyny zapytac ;) extra,

ps. no my tez juz znamu dokladnie mapy naszych cial ale jak narazie jeszcze miedzy nami spokoj ale mysle ze juz nie dlugo bo jestesmy ze soba juz ponad rok i powiem tak ze rok temu na sylwestra mielismy to zrobic ale jednak nie, po prostu oboje uznalismy ze jeszcze nie czas , poznej bylo jeszcze wiele okazji wakacje , wolne mieszkanie przez tydzien a jednak jakos wytrzymywalismy ale teraz juz mysle nie wytrzymamy i skosumujemy nasz zwiazek, bo widujemy sie tylko w week (studia na innych uczelniach ;( ) i az wrzy jak sie spotykamy :D
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 01 gru 2003, 20:41

Lulek tez zauwazylam ze na forum zrobila sie fajna atmosferka, nie ma nas tak duzo, ale w sam raz jak na takie rozmowy, juz troszke sie poznalismy, kto z kim lub kto bez kogo, czemu i dlaczego itd. super :D
ja pamietam wyjazd pod namioty na ostatnich wakajach .. byl to juz ostatni tydzien wakacji, wiec pojechalismy jedynie na 2 dni .. w czworke, ja i moj chlopak i druga para - duzo starsza - on ma 26 lat a ona 23 chyba ... . hmm... rodzice pytali z kim bde spala - wiec mowilam ze z Asia, oczywiscie jestem pewna ze w to nie wierzyli, ale po powrocie nawet nie pytali :D jednak strasznie przezywali ten moj wyjazd ... :) przed wyjazdem zapytali mojego chlopaka "czy ty wiesz co to jest seks?" a on na to "nieee... nie mam pojecia o czym pan mowi" i zaczeli sie obydwoje smiac, wszystko bylo w zarcie ale jednoczesnie ojciec to powiedzial w formie przestrogi :) hehe, jak bylismy pod namiotami to napisalam im smsa, ze wszystko ok, co robimy itd. - ja wyslalam tylko jednego smska bo bylismy na slowacji wiec kazdy sms kosztowal mnie kolo 2 zl, oni wiedzieli o tym, ale za to tatus pisal wciaz do mnie :) a co robimy, czy uwazamy na siebie itd. hehe, bylo kupe smiechu, a my caly dzien nie wychodzilismy z namiotow ... hehe, wieczorkiem wspolna kapielw jeziorze, grill w czworke i znow do namiotow mmm... upojna noc, zalowalam ze dluzej nie zostalismy ... ale musialam wracac bo to juz ost. tydzien wakacji byl, 2 dni przed rozp. roku ... a ten drugi kolega ktory byl pracowal i mial tylko te 2 dni wolne ... Ale bylo cudnie ... ale chcialabym tam wrocic .. ewciu rozbudzilas podobnie we mnie wspomnienia i marzenia ... mm... ooo.. wlasnie dzwonil moj misek, zaraz do mnie wpadnie na chwilke ... hehe super:) wiec koncze, buzka! :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 01 gru 2003, 21:25

tez sie zgadzam z tym, ze na forum zrobilo sie bardzo fajnie!chyba zaczynam byc uzalezniona, jak wracam z uczelni to pierwsza rzecz wlaczam komputer i wlaczam forum :D
mnie juz szlag trafia...ja w warszawie...ukochany w krakowie...i takie widzenie sie co jakies 3 tyg.w wakacje to naprawde to sobie odbilam...w nastepne tezx odbije bylebym fundusze na wyjazd miala...poki co nie mam pracy a jak znajde to bezplatna praktyke wiec musze liczyc na rodzicieli...
lulek!!!ty sie widujesz ze swoja panna co weekend?jesli tak to ci bardzo zazdroszcze...ostatnio nawet unikam wzrokiem wszelkie pary bo mi sie tak ckno na sercu robi...ehh
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 gru 2003, 22:06

Do Bodzia
Nic nie rób bo nic nie da sie zrobić , zostaw to swojemu biegowi , oni tez kiedys byli młodzi , przejdzie im z czasem .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 01 gru 2003, 23:45

Nigdy nie zostaliśmy przyłapani, ale przyłapaliśmy znajomych. Głupio nam było strasznie, a chyba najbardziej tej dziewczynie, bo to był jej pierwszy raz... na pewno niezapomniany :lol:
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

hiahia hia

Postautor: Lulek » 02 gru 2003, 02:15

Kasiu mialem dokladnie tak samo tylko ze mnie sie nie pytali "...co to jest Sex i co to znaczy...." (IRA - bierz mnie) :D, bylem w te wakacje 3 razy z moja girl pod namiotem i to sam we dwojke w 4 oosbowce to po prostu jest raj na ziemi , zachody slona nad jeziorkiem , budzenie sie kolo kochanej oosoby, ogniska nad woda i kapiel w nocy w jeziorze w swietle giwazd i ksiezyca , buuuu nie gadamy o tym bo tez mnie wzielo na wspomnienia ahhhh <marzyciel> , Ewa rozumiem cie doskonale ze jak widzis jakie pary to az sie serce kraja ze wy tak daleko od siebie mialem to jak mi moje slonko ucieklo na 2 ttygodnie wiem ze ty dluzej sie nie widujesz ale dla mnie gdy widywalem sie codziennie to byl szok, ale jakos przetrwalem i zapowiedzialem ze juz nigdzie jej nie puszcze samej, beze mnie lol :D, slodkich snow wszystkim zycze.
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 gru 2003, 16:16

SueEllen :) chyba musialo byc jej bardzo glupio jak ich przylapaliscie, wspolczuje im :)
Lulek czytajac Twojego posta mozna oddac sie totalnie marzeniom i wspomnieniom ... szkoda, ze teraz zima, ale .. planujemy na feriach jakis wyjazd do zakopanego, ale co z tego bedzie trudno powiedziec .... :)
Hmmm... moj luby przezyl wiele moich wyjazdow, ja czesto jezdze w gory z moja rodzina bo moj ojciec lubi spacerowac po gorkach ... a jak ojciec organizuje rodzinny wyjazd - to jedziemy w 4-osoby - tzn. rodzice ja i brat i wtedy nie moge wziac ze soba mojego ukochanego ... jak bylam nad jeziorkiem to przyjechal do mnie bo nie mogl byc caly czas z nami tam .. ale kilka dni z nami spedzil .. ja mam rodzinke w Australii, 2 lata temu bylam tak 1,5 miesiaca ale wtedy jeszcze nie bylismy razem :D znalismy sie i spotykalismy ... :) pozdrawiam :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 04 gru 2003, 16:47

chcialabym tez wyjechac gdzies na ferie ale moj chlopak bedzie mial wtedy sesje...ja teoretyczni tez ale nie taka!wiec pewnie przyjade do niego...wiem jak to jest jak sie jedzie gdzies z rodzina i zwariowac mozna bo nie ma jego...tak bylo rok tenmu...na mazurach po prostu wyyyyyyyylam z tesknoty...na szczescie te pierwsze 3 miesieczne wakacje byly cale z nim...hihihiihhi
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 gru 2003, 16:56

heh, no ja teraz mam nadzieje, ze bede miala 3miesieczne wspaniale wakacje .. beda wspaniale jesli bede juz wiedziala ze dostalam sie na studia itd. :) hmm.... a moi rodzice mysla, ze wyjazdy w nimi to cos wspanialego i ze ja tylko o tym marze ... :) hehe, pozdrawiam :D p.s. fajnie tak powspominac sobie o wakacjach, kiedy za oknem temparatura minusowa .. papa :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 04 gru 2003, 17:44

jak sie pojawil moj luby to juz nie mialam wesolej minki wyjezdzajac z parentsami...a musialam sie cieszyc zeby przykrosci nie sprawic...w tym roku to sie jakos tak samo rozwiazalo...chcieli siedziec caly urlop na dzialce...juz skonczyla sie era wczasow z rodzicami :D
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 04 gru 2003, 18:11

hehe, u mnie podobnie, kazdy wieczor spedzalam raczej z ukochanym .... a rodzice mowili ... "moze wspolny,rodzinny grill??"a ja na to"no moze ... ale nie dzis bo dzis jestem umowiona, moze jutro itd." .. ale staralam sie mimo wszystko spedzac z nim troche czasu ... :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

luzik

Postautor: Lulek » 06 gru 2003, 02:13

tez spedzialem teraz 3 miesnieczne wakacje z moja dziewczyna i bylo cudownie, no a na ferie to nie wiem gdzie sie wybbierzemy, ale tez myslalem nad Zakopcem tyle tylko ze i ja i ona bedziemy mieli sesje i nic moze z tego nie wyjsc :(. Co do rodzinych spotkan i grillow z rodzinka to mialem podobnie tyle tylko ze czesto na tych spotkaniach bywalem bo bylo calkiem fajnie, jakies piwko i kielbaska z rodzinka a szczegolnie z tatusiem :> sasasa nie no nie narzekam , bo chcialbym zeby to znow mialo miejsce upalne gorace dni i cieple noce a nie szara zimna terazniejszosc no ale cos jeszcze 7 miesiecy "...i znow beda WAKACJE .."
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 06 gru 2003, 14:42

Apropo wlasnie tej pogody to jest strasznie, tak zimnoooo :( ale co tam, to nie forum o pogodzie! Ja na szczescie nie bede miala sesji bo studia dopiero przede mna, ale bede sie uczyla do matury .... wiec tez rodzice moga zabronic gdziekolwiek jechac ... bo bede musiala sie uczyc, pozdrawiam goraco :D w zimny grudniowy dzien :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Gość

Postautor: Gość » 07 gru 2003, 20:58

ojoj...ja tez bede miala sesje i nici z zakopca do ktorego bysmy sie pewnie z moim lubym wybrali...zimno jest...kurtki...kozuszki...nawet w mieszkaniu trudno pokombinowac dotykanie sie-nie da sie wrazie czego szybko odziac...ehhh
ewa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 29 lis 2003, 11:27
Płeć:

Postautor: ewa » 07 gru 2003, 21:13

to pisalam ja
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 10 gru 2003, 19:06

Hmmm.. my jeszcze nie rozmawialismy o wyjezdzie na ferie, ale pewnie niewiele z tego wyjdzie, matura, egzaminy na studia ... nie bedzie tak latwo ... wiec pewnie bedzie sie trzeba soba nacieszyc w naszym miescie, choc szkoda .. ale w wakacje sobie odbijemy :)
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
mati102
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2005, 15:13
Płeć:

eeeeeeeee tam

Postautor: mati102 » 16 lut 2005, 17:43

To najwyrazniej musicie sobie kupic zamek i zamykac pokoj na klucz nikt wam nie przeszkodzi a jak ktos bedzie chcial wejsc to uznacie sytuacje za ekstremalna i moze jeszcze bardziej sioe podniecicie .Jestem szalony ale ja tak mialem nie przejmowalem sie ze ktos stoi za drzwiami powiedzialem tylko ze zaraz przyjde i dokonczylem:)))))
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 lut 2005, 17:52

Nie ma to jak wybrać na pierwszy post temat sprzed ponad roku... :551:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 lut 2005, 18:05

No co zaczal chlopak czytac od poczatku :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 lut 2005, 18:09

I chwała mu zato :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 16 lut 2005, 18:39

gwarancja bycia zauwazonym ;)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 16 lut 2005, 18:42

ejj no,skoro temat go zainteresowal...:P
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 16 lut 2005, 19:30

za dwa lata może doczyta do tego momentu :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości