ból w trakcie peetingu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

ból w trakcie peetingu

Postautor: kamil19k » 02 paź 2006, 19:53

Witam. Mam maly problem. Jestesmy z moja dziewczyna razem juz kilka miesięcy i niedawno zaczęliśmy uprawiać intensywniejsze pieszczoty takie jak wkładanie palca itd. niepokoi mnie jedna rzecz ze jej sprawia to ból chociaz czuje sie mocno pobudzona. Przy pieszczotach łechtaczki odczówa w pewnym momencie duza przyjemność lecz ona po sekundzie przechodzi a ją tam wszystko boli... dzieki:)
Awatar użytkownika
charlie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 03 sty 2005, 09:22
Płeć:

Postautor: charlie » 02 paź 2006, 20:02

problem opisany przez Ciebie a dokładnie zjawisko jakie towarzyszy Waszym pieszczotm nie jest niczym wyjątkowym, po prostu dziewczyna jest w tych okolicach zbyt "sucha" spróbuj ja na początek jak najbardziej rozgrzac korzystajac z różnych metod pobudzania, staraj się być delikatny i pamietaj żeby ruchy wykonywane też były subtelne, mozesz tez poprosic swoja dziewczyne zeby pokazała CI jak i co lubi, może wczesniej zanim włozysz jej palec do myszki po prostu go pośliń! Spróbuj tez dłuższej gry wstępnej - bardziej namiętne pocałunki, pieszczoty sfer erogennych kobiety - wierze ze je znasz, masuj,całuj jej piersi, mozecie takze uprawiac tzw suchy seks - czyli ruchy i pozycje jak przy normalnym zblizeniu z tym ze jestescie w ubraniach, to pomaga podgrzac atmosfere i rozgrzac oboje!!
pozdrawiam i zycze sukcesów!!
Jeśli wiara czyni cuda! trzeba wierzyć że się uda!!!
kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

Postautor: kamil19k » 02 paź 2006, 20:08

No wlasnie problem w tym ze nie jest sucha... mam juz troche doswiadczenia w tych sprawach i dlatego sie martwie.. ona jest dziewicą moze to jakies stresy...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 paź 2006, 20:55

kamil19k pisze:ona jest dziewicą

odpowiedziales sobie
wpychanie paluchow w dziewice nie powoduje ze kwiczy z radosci
temat mozna zamknac
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 02 paź 2006, 21:14

kamil19k pisze:wkładanie palca

kamil19k pisze:ze jej sprawia to ból chociaz czuje sie mocno pobudzona

skoro ją boli, to nie wkładaj łap, gdzie nie trzeba :P żeby nie bolało, to zajmij się pieszczeniem tylko łechtaczki...

a tak na marginesie... skoro ją tak boli przez włożenie palca, to co będzie przy pierwszym razie... :|
kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

Postautor: kamil19k » 02 paź 2006, 21:17

Własnie dlatego sie martwie... Nie robię tego żeby jej sprawiac bol tylko żeby sie przelamala.. poza tym dziewczynom z ktorymi wczesniej bylem takie pieszczoty zupelnie odpowiadaly...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 paź 2006, 21:24

kamil19k pisze:poza tym dziewczynom z ktorymi wczesniej bylem takie pieszczoty zupelnie odpowiadaly...

a wiesz o tym , ze budowa kazdej kobiety moze sie roznic ?
a wiesz ze na miesnie pochwy, jej zaciskanie i przy tym bol towarzyszacy wprowadzeniu do niej czegokolwiek ma wplyw stres ?
a tenze stres jest wywolany faktem ze jest dziewica, ze boi sie wspolzyc, ze nie robicie tego w komfortowych warunkach itd itd
a glowna i podstawowa przyczyna stresu moze byc , ze Cie nie kocha
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

Postautor: kamil19k » 02 paź 2006, 21:28

wiem, ale staramy sie zniwelować te wszystkie czynniki. Nie mam zamiaru namawiac jej do wsołżycia a ona o tym wie. i mam nadzieje ze mnie kocha.. bo ja ją bardzo...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 paź 2006, 21:29

palcowke na oralny zamien i gra muzyka
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

Postautor: kamil19k » 02 paź 2006, 22:26

Ona ma opory przed oralnym wiec jeszcze tego nie robilismy. mnie to nie przeszkadza bo ona jest bardzo poczatkujaca przeciez...
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 02 paź 2006, 22:32

kamil19k pisze:Ona ma opory przed oralnym wiec jeszcze tego nie robilismy. mnie to nie przeszkadza bo ona jest bardzo poczatkujaca przeciez...

to może w ogóle się nie spieszcie z takimi rzeczami... dziewczyna na pewno się bardzo boi... a jak będzie sama chciała czegoś więcej, to zacznie sama działać... :P (chociaż to nie jest zasada)

a tak w ogóle to ile macie lat?
kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

Postautor: kamil19k » 02 paź 2006, 22:36

Po 19. Ona ma male doswiadczenie ja wieksze. Staram sie do niczego jej nie namawiac z tym że ona czesto sugeruje mi jednoznacznie ze ma ochote na takie rzeczy.. mysle ze to nie wynika jakos bezposrednio z jej uprzedzen ale raczej z podswiadomych oporow przed sexem
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 02 paź 2006, 22:44

kamil19k pisze:z podswiadomych oporow przed sexem

a czy to nie jest przypadkiem efekt wychowania? wiesz, w niektórych domach seks to jest temat takiego tabu, że nie można nawet o nim myśleć, bo jest brudny i wyzwala w człowieku najpierwotniejsze instynkty, jak u zwierzęcia... smutne, ale niektórzy ludzie tak go traktują... :(
kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

Postautor: kamil19k » 02 paź 2006, 22:49

Mysle ze troche jest tabu, ale nie do przesady. Najbardziej martwi mnie to ze ona tego chce a jednak nam nie wychodzi..
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 02 paź 2006, 23:12

kamil19k pisze:Najbardziej martwi mnie to ze ona tego chce a jednak nam nie wychodzi..

wiesz, nie zawsze jak się chce, to coś wychodzi... może nie jest odpowiednia atmosfera do pieszczot... ja np. nie chciałabym, żeby dochodziło do jakiś ostrzejszych akcji, jeśli bym wiedziała, że np. ktoś może wejść albo coś w tym stylu...
najlepsze, co możesz zrobić, to zapewnić jej komfort... i zapewniać, że ją kochasz... poczucie bezpieczeństwa dla dziewczyny jest bardzo ważne...
kamil19k pisze:Przy pieszczotach łechtaczki odczówa w pewnym momencie duza przyjemność lecz ona po sekundzie przechodzi a ją tam wszystko boli...

a to, że boli... hmm... po pieszczotach tamte okolice są bardzo wrażliwe na dotyk...
olympiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2006, 23:40
Skąd: mazury
Płeć:

Postautor: olympiq » 02 paź 2006, 23:42

po prostu musisz jej przepchac dziurke czyms wiekszym a potem juz z gorki :)
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 02 paź 2006, 23:45

olympiq pisze:po prostu musisz jej przepchac dziurke czyms wiekszym a potem juz z gorki

wybacz, ale rada wprost genialna :/ nie rozumiesz, że od samego tylko palca boli dziewczynę, a co dopiero "coś" większego... potem może faktycznie byłoby z górki, ale zanim to "z górki" nastąpi, to będzie trzeba się trochę pomęczyć...
kamil19k
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 paź 2006, 19:43
Skąd: chełm
Płeć:

Postautor: kamil19k » 03 paź 2006, 18:18

Wielkie dzieki za te informacje, rozjasnilo mi sie pod sufitem:) bede wdzieczny za jeszcze jakies opinie i podpowiedzi

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości