Dziwne krwawienie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
bandzioreks
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2006, 13:57
Skąd: zza dupia... ;P
Płeć:

Dziwne krwawienie

Postautor: bandzioreks » 07 wrz 2006, 01:14

Mam pytanko... dzis kochalam sie z chlopakiem... gdy juz doszlo do wytrysku wytarlam sobie te wszystkie "ciecze" wyplywajace ze mnie chusteczka.... i zobaczylam ze "ciecz" nie jest przezroczysta czy biala... ale lekko czerwona..... :/ nie mam aktualnie okresu... jestem w trakcie brania tabletek anty... troche mnie to zaniepokoilo.... mysle ze nie moze to byc plamienie ktore wystepuje podczas brania 1 opakowania ( biore wlasnie pierwsze ) bo plamienie skonczylo mi sie juz pare dni temu... tzn jakis tydzien... a i tak bylo naprawde minimalne... moj chlopak sadzi ze to krawienie moze byc wywolane tym ze ostatnim razem gdy sie kochalismy chlopak dosc "ostro" piescil mnie palcami w "tamtym miejscu" i ze mogl mnie podraznic wiec teraz ta krew wyplynela razem z jego sperma.... czy to mozliwe ?? zeby mnei az tak podraznil ?? tzn bylo ostro... i to bardzo... :P ale jesli mnie podraznil to dlaczego krew nei wyplynela od razu tylko dopiero nastepnego dnia przy kolejnym stosunku ?? a moze podraznil resztki blony dziewiczej ktora podobno do konca nie jest usuwana az do porodu... ??( wspolzyjemy juz prawie rok ) jak myslicie ??

prosze o pomoc :|
.....::DoN't Go WaStInG YoUr EmOtIoNs::.....
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 07 wrz 2006, 05:40

Jedna z moich ex miała takie plamienia przez jakiś czas. Jadła wtedy drugie opakowanie tabletek.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 wrz 2006, 08:02

Mozes zmiec od tabsow albo Cie obtarl i masz malautka ranke, naczynko poszlo. Spoko normalka :]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 07 wrz 2006, 12:41

moon pisze:naczynko poszlo.

to ja nie chcę wiedzieć, co mi wczoraj poszło. wylew niemal :| chociaż zupełnie bezbolesny.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
pafeu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 29 lis 2007, 20:12
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: pafeu » 12 gru 2007, 18:39

Sorry, że odkopuję temat, ale mam podobny problem z dziewczyną. Nie kochaliśmy się jakieś 2-3 dni, a dziś długo i mocno. Jak skończyliśmy, to ona zaczęła dość mocno krwawić.. Pierwszy raz był dawno temu, bierze tabletki, jest gdzieś w połowie opakowania, więc to nie okres. Nigdy wcześniej tak nie miała. Księżycówka napisała, że to naczynko poszło - długo takie coś się goi? Trzeba z tym iść do Pana G? Ej. bo ja nie chcę, żeby jej coś było <chory>



ps. w ogóle na forum siedzę już jakiś czas, a to mój pierwszy post, więc się witam wszem i wobec ;p pzdr
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 gru 2007, 20:45

pafeu pisze:długo takie coś się goi?
Kilka dni ;)
pafeu pisze:Trzeba z tym iść do Pana G?
Jak bedzie sie powtarzac to raczej by wypadalo.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 357 gości