co się dzieje???????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

mathilda
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2006, 20:47
Skąd: warszawa
Płeć:

co się dzieje???????

Postautor: mathilda » 04 wrz 2006, 11:51

moze ktoś coś mi podpowie...ostatnio rzadko kochamy sie z moim chłopakiem,bo a to parca,a to cos tam znowu więc ciężko zsynchronizować wolny czas, ale tak raz na tydzień,chociaz ost.były prawie 2 tyg.przerwy, bo ciągle zasypialiśmy...ale to nie w tym rzecz.Jak juz uda nam się "dopaść"siebie to oczywiście "wióry lecą"ALE...on nie dochodzi...mówi że sie zmęczył strasznie i nawet jak ja(niestrudzona;))przejmuję dowodzenie w sensie oralu czy pozycji kiedy jestem na górze on się wydaje już być naprawdę zmęczony i często 'technicznie'nic już nie mogę z nim wskórać.Wiem że mni kocha itd.ale zaczynam miec tzw.głupie myśli Ze może sypia z kimś innym i już na mnie nie ma sił..cholera nie wiem...próbowałam z im gadać ale jego odp.jest że trafiła mu się nimfomanka i że ja to bym mogła ciągle i ciągle.Kiedyś było neco inaczej- wykorzystywalismy praie kazda wolną chwilę.Nie wiem co mam myśleć,może juz go tak bardzo nie kręcę-jesteśmy1,5roku ze sobą,może rzeczywiście to robienie kariery tak go "wypompowuje"-ale w końcu nie robimy tego codziennie więc powinien aż piszczeć za mną;), a może naprawdę z kimś się spotyka?
Sasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2004, 12:43
Płeć:

Postautor: Sasa » 04 wrz 2006, 12:06

rzeczywiscie zmeczenie stres moze byc powodem

proponuje byscie sobie wzieli wolne 2-3 dni wypoczeli i wtedy do dziela bo zdrowy facet jak jest wypoczety ma u boku dziewczyne to mysli tylko o jednym <aniolek>

jak to nie pomoze to rzeczywiscie moze sypiac z inna ;p
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 wrz 2006, 12:19

mathilda pisze:ale tak raz na tydzień,chociaz ost.były prawie 2 tyg.przerwy, bo ciągle zasypialiśmy.

mathilda pisze:odp.jest że trafiła mu się nimfomanka

nimfomanka i seks raz na tydzień
czegos nie rozumiem. Nie do konca wie w czym rzecz. zmeczenie robi swoje, ale tu jest cos jeszcze i własnie tego powinnas sie dowiedziec
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 wrz 2006, 13:03

Były tu kolezanko posty podobnej tresci , ciezko mi tu coś przytoczyc by nie zostac znowu posadzony o coś , albo nie wywlec czegos na forum co wiem prywatnie , jako ze niekturzy forumowicze sie znają . Tam też wiele jest napisane tego co mozesz sobie popisac , a co forumowicze juz mówili na podobny temat ,
Przykład (...) która swego czsu pisala posta podobnego , przeczytanie tamtego tematu da ci wiele do myslenia
za tamtym tematem powturze ... nie ma opcji by zdrowy chłop , a co dopiero małolat nie mial ochoty na sex ! albo był zmaczony tak by na niego nie miec ochoty , to moze sie zdazyc raz , czy dwa razy na miesiac , nie czesciej !! ja mam lat x2 co on zapewne a sex uprawiam mimo zarobienia sie i stresów ciagłych codziennie !! , rozumiem też ze kazdy moze byc inny , ale bez przesady i nie w tym wieku , coś z nim jest nie tak ! albo ma kogos ? nie wiem , moze niech idzie zrobic wszelkie badania !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 04 wrz 2006, 14:38

Andrew, sam se idz zrobic badnia
ludzie sa rozni - nie wszyscy lubia byle jak byle gdzie z byle kim

sex to nie tylko wsadz-wyjmij-powotrz - to takze otoczka atmosfera narastanie podniecenia etc
jesli tych czynnikow braknie - jest zmeczenie, sennosc to sie nie ma co dziwic
pewnie jakby nad delikwentem popracowac to sex w tygodniu da sie z niego wykrzesac
tyle ze autorka tematu ma jesze "pretensje" ze owszem staje mu ale nie tryska - nosz skandal kurna - pewnie pracuje w banku spermy albo w hodowli jako inseminator i sie biedaczek tak spracuje ze nie moze :P

oj Endjul - poped popedem - ale skoncz posuwac te farmazony - nie musisz udowadaniac jaki to ogier jestes - wiemy wiemy - wszak wiadomo ze czlowiek odroznia sie od zwierzat tym ze umie pohamowac swoje popedy <pejcz>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 wrz 2006, 14:49

Chamowac swoje popedy a ich nie miec to jednak róznica , i nie ze mnie ogier , lecz z niego censored nie facet , pokaz mi ludzi w młodym wieku co to tak jak On mają ? ile ich znajdziesz ? ...nie twierdze ze ich nie ma , ale jest ich zdecydowanie mniej ! a skoro tak jest to nalezy przypatrzec sie im ilu i dlaczego tak a nie inaczej mają .Wezmy ludzi z forum chociazby , zapytajmy dziewczyny , co powiedzieli by na temat takiego wlasnie faceta , którego nie pociaga wlasna kobieta ?.Sama kolezanka pisze , ze kiedys było inaczej , wiec ?
co znaczy z byle kim ? co znaczy byle jak ? i byle gdzie ?
Ogier ? co ma piernik do wiatraka. Nie jest rzeczą normalna , iż młody chłopak nie ma ochoty na sex przez dwa tygodnie a jak juz sex jest to nie moze dojsc mimo zadkiego jak by nie było uprawiania tego procederu <aniolek>
wiec nie pisz mi , iż ja pisze farmazony .
Bo juz tu byłą forumowiczka co pisala , ze partner ja nie ciupcia i tez wmawialiscie jej ze zmeczony , a potem sie okazalo cos innego , wiec powstrzymuj swoje osady

Ty mi lepiej odpowiedz na mojego priva , gdzie to mam sie udac do tych katowic
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 wrz 2006, 15:10

Pewnie wiesz, jak mu idzie w pracy, czy cos sie zmienilo,? Bo jesli zle idzie w pracy, to akurat na seks sie to moze wprost przelozyc.
Ale uwazam, ze jest to podejrzane. Moze ma w pracy jakas kolezanke? Bo zachowuje sie dziwnie.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 04 wrz 2006, 15:29

Endriul - odchamowac sie mogles w szkole - a pohamowac sie mozesz z wysuwaniem wnioskow :P
jak nie ma popedu - ma - przeciez mial - a i w weekend ma - to typowy syndrom pracocholika - normalnie kastrat i impotent - na urlopie demon seksu

a co do byle gdzie byle jak - moze nie wystarczy mu dupy nadstawic zeby wskoczyl j radosnie jak krolik ciupcial - moze ma ochote na jakies odejscie od rutyny ? zmiane scenerii ? scenariusza - nawet marcepana wyzygasz jak bedziesz go mial codziennie

przychodzi zmeczony do domu - chce sie tylko polozyc, napic zimnego piwa, i zasnac przytulony do cieplej kobiety - jak wymysla sex przy ktorym sie nie spocisz to pewnie i tez sobie pyknie ze 2 numerki :P

oczywiscie ewentulanosc (sprawdz w slowniku co to znaczy) ze mam inna moze byc prawdopodobna - ale nie pewna

Andrew pisze: Nie jest rzeczą normalna , iż młody chłopak nie ma ochoty na sex przez dwa tygodnie a jak juz sex jest to nie moze dojsc mimo zadkiego jak by nie było uprawiania tego procederu

nigdzie nie jest napisane ze po "nieuzywaniu" dostajesz z automatu przedwczesny wytrysk

to raczej problem w psychice - che jej pewnie wynagrodzic, sam chce nadrobic, jak najdluzej jak najlpeiej - a ze i stresy sa to potem sa efekty

do tego jeszcze moze pojawic sie problem z utrzymaniem erekcji

to tylko mit ze faceci chca zawsze - a juz na 1000% nie zawsze moga
jesli wykluczyc zdrade to autorka powinna popracowac nad facetem - nie w domu ale w trkacje dnia - przed wyjsciem do pracy, smsik, niegrzeczne foto na maila, rozmowa - od tego jest poped - a nie od mania

ja stawiam ze facet po prostu robi przez 8h - ma zapieprz - ciagle ktos dzwoni, ktos cos chce, szef wrzeszczy, inni cos chca a jak nie dostana to nakabluja - slowem ciagla walka - to nie to co siedziec sobie w cieplutkim kantorku i miec czas dzieci do szkoly zawiesc - odebrac obiadek zrobic, zonce calusa a kochanke dwa razy od tylu zapiac

praca meczaca to nie koniecznie machanie 8h lopata - to takze 8 lub wiecej godzin w tloku, scisku, harmiderze, halasie, wrednych kilentach, wspolpracowanikach, bolacym uchu od ciaglego przyciskania sluchawki telefonu - to wlasnie jest kariera w korporacji - czy to madre - moze nie - jednak ida za tym pieniadze
jak wracasz po takim sajgonie do domu - to mimo ze spales 7-8h w nocy to wieczorem juz kolo 18 zaczynasz wlec sie jak zombie na wyro

a co do ogranicznia sie - nie wiem - ja tam uwazam sie za normalnego - ale potrafie odmowic kobiecie tylko i wylacznie z powodu mojej przewrotnej zlosliwosci i dranstwa
<evilbat>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 wrz 2006, 15:40

to przecież oczywiste, że może siły nie mieć :] Nikt nie jest pieprzonym robotem. Bender dostatecznie na ten temat napisał, nie ma sensu się powtarzać
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 wrz 2006, 16:18

To Wasze zdanie , ja pzredzstawiam swoje , a ze pisalem jzu i ten post jest tego powielaniem , to przypomne jednak , pracowałem ciezko , bo najpierw na lini montarzowej fiata , potem szkoła 3 razy w tygodniu , wyjazd z domu bo do pracy daleko o (pobudka) 3-50 w domu jak nie było szkoły 15 a jak była to i 23 -00 po tej pracy szłem do drugiej lewej ze tak powiem <aniolek> .
potem kopalnia praca na dole ciezki transport sprzetu p-poz jego rozmieszczenie w miejscach gdzie wchodzic tylko My moglismy , pod specjalnym nadzorem z racji , kontroli wyrobisk w temp przekraczajacych normy itd... potem do swojej drugiej pracy gdzie to pracowalem az sie sciemni <aniolek>
Potem przyszła praca w prywatnej firmie o której jzu pisalem , a ze wyniki mialem dobre to ustanowiono mnie szefem marketingu , steresujaca strasznie , zabierajaca bardzo wiele czasu , z racji poruszania sie po całej polsce w celu podpisywania dogodnych kontraktów , goniony przez prezesa itd.. ale ja to wszystko pisalem !! po tej pracy dalej do swojej (prywatnej ) ale nigy nie było mnie w stanie nic tak wykonczyc wtedy , bym nie mial ochoty na sex ! Rozumiem iż ja jak ktos to powie jestem wyjatkowy , zboczony itd. ale ze mna pracowali też inni ludzie ! nie jeden czy dwoje , ale cała masa , którzy jednak dzialali podobnie jak ja , wiec nie pisac mi tu iz jestem jakims piepszonym robotem !!
Zadna praca nawet 12 h nie jest w stanie wykonczyc tak młodego człowieka , by nie mial po niej ochoty na sex , rozumiem iz to sie zdazyc moze , są lepsze i gorsze dni u kazdego człowieka , ale nie na pzrestrzeni miesiaca , gdzie praca jest normalną , nie niewolnicza !
Jesli jest inaczej , to cos z człekiem jest nie tak , i nikt mi nie pwie , ze jest inaczej .

Bender pisze:to nie to co siedziec sobie w cieplutkim kantorku i miec czas dzieci do szkoly zawiesc - odebrac obiadek zrobic, zonce calusa a kochanke dwa razy od tylu zapiac


rozumiem pijesz do mnie , Benderku , ja nie mam lat 20 tu , ja nie zawsze odwozilem dzieci do szkoły i robilem to co piszesz , by ten stan osiagnac napierdolilem sie w swym zyciu i to ostro , stresy pzrechodziłem byc moze takie , ze Ty nie masz pojecia , iz takowe przechodzic mozna , tudziesz US , I Z NIM kłopoty , tu z nowu z karkami , i wiele innych takich róznych .MI SIE WYDAJE , ZE JA WIEM CO PISZE , i nie tylko na podstawie siebie , ale innych ludzi tez , w koncu sa wkoło mnie ludzie , znajomi , koledzy , przjaciele , jak i współpracownicy ! przebywam z nimi , zapierdalali nieraz ze mną , nie spalismy po 2 doby , ale kazdy z nich mazył o zerznieciu swej kobiety ! <aniolek>

[ Dodano: 2006-09-04, 16:20 ]
TedBundy pisze:to przecież oczywiste, że może siły nie mieć :] Nikt nie jest pieprzonym robotem. Bender dostatecznie na ten temat napisał, nie ma sensu się powtarzać


moze , oczywiscie , ale przez ile ? ile ten stan moze trwac ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 04 wrz 2006, 16:35

Andrew pisze:ale kazdy z nich mazył o zerznieciu swej kobiety !

sa tez inne marzenia = np zimne piwo <aniolek>

no i wyszlo na to ze nie mam popedu i cos nie teges ze mna - albowiem nie mam ostatnio okazji zerznac wilgotnej dziurki , na dziwki nie chodze - slowem treba mnie leczyc :P

Endrju - ja mam wajche - jestem robotem :P - jak nie trzeba to sex wylaczam - obecnie jestem "swietszy i czysciejszy" od niejdnego ksiedza - i jest to dluzej niz miesiac czy dwa
ale mnie nei interesuje wloznie interesu w jakas dziurke i wykonywanie ruchow frykcyjnych zwanych posuwisto zwrotnymi - mnie intersuje raczej wlascicielka owej dziurki - a przedewszystkim co Ona chce nia wyrabiac ze mna - i to ostatnie wlacza moj poped - albowiem jak wajcha przeskoczy to nie ma zmiluj :P

jesli sie dziweczyna tylko umie nadstawic i dupe wypiac to ja moge ja w ta dupe co najwyzej kopnac

kobieta tez niec sie troche postara - pouwoadzi, pokokietuje - oblaskawia swego zdobywce - bo co to za zdobywanie jak zdobycz taka nijaka i nawet sie nia nacieszyc nie da


to ja ide sie leczyc <pijak> <pijak> <pijak>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 wrz 2006, 16:42

Ten post mi sie BENDERKU podoba <browar>
ale załozyłeś w nim , ze dziewczyna sie nie stara , ja zas , ze odwrotnie ! stad moze nasze nieporozumienie w owej kwesti ,
Nie masz kobiety na teraz Bender , wiec rozumiem , ale gdybys ja mial ?
wiec leczyc sie nie potrzebujesz.
Wiec teraz wlascicelka tego tematu ma juz jakis obraz , co byc moze zle robi , słowem nie stara sie a tylko nastawia dupę ! nie ma sie co dziwic zatem , iż jej nie chce <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 04 wrz 2006, 16:49

Andrew pisze:ale gdybys ja mial ?

spoko - przyzwyczajenia sa ponoc druga natura czlowieka
za pafre lat jedyne kandydatki beda wsrod dewotek kolka rozancowego <pijak>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 05 wrz 2006, 07:40

mathilda pisze:ostatnio rzadko kochamy sie z moim chłopakiem,bo a to parca,a to cos tam znowu więc ciężko zsynchronizować wolny czas,
mathilda pisze:,może rzeczywiście to robienie kariery tak go "wypompowuje"-

Weźcie tydzień urlpu albo L4, jakaś wycieczka i wszystko powinno być jak dawniej. Problem jest może nie tylko w zmęczeniu ale w tym co On w tej chwili uważa za najważniejsze w życiu. Być może tak zawładnął nim modny ostatnio owczy pęd ku karierze, że funkcję "sex" wymazał z pamięci.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 wrz 2006, 09:53

Ja też jestem abstynentem. Podobnie jak Bender. Nie ma gdzie, nie ma kiedy. Wiecznie jakieś problemy. I nie ma czasu zrobić tak by było gdzie i kiedy. I co? Też chyba jestem chory i zimny, bez popędu?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 05 wrz 2006, 10:14

No moze nie chory i zimny, ale wyhamowujecie swoj poped i gdzies skutki tego sa. Podobno to sie na mozg rzuca <hahaha>
A na powaznie. Moze byc taki czas, w ktorym zmeczenie, zdenerwowanie, problemy, odbieraja checi i sily. Ale autorka nic nie pisala o wielkich problemach, chorobach. A skoro normalne zycie tak na czlowieka dziala wyjalawiajaco, to tez nalezy cos z tym robic, np nauczyc sie radzic sobie z problemami w pracy w taki sposob, zeby mialy one jak najmniejszy wplyw na zycie prywatne. Nie wyobrazam sobie, zeby dwudziestokilkulatek, ze stala partnerka, myslal tylko o pracy i klopotach. to co bedzie pozniej?
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 wrz 2006, 10:19

Miltonia pisze:Nie wyobrazam sobie, zeby dwudziestokilkulatek, ze stala partnerka, myslal tylko o pracy i klopotach. to co bedzie pozniej?

Wiesz co, nie wiem. :|
Też bym pochędożył ale po co myśleć, skoro tymczasowo mi tylko myśli zostały? Wolę pomyśleć o zimnym piwie <hahaha>

Miltonia pisze:Podobno to sie na mozg rzuca

E tam. Potrzeba jest matką wynalazku. ;) <hahaha>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 05 wrz 2006, 10:25

Imperator pisze:Też chyba jestem chory i zimny, bez popędu?


nie nie wszystko spoko - tylko uwazaj zeby ci nie odpadl organ nieuzywany - na razie juz zzielenial :)

apropos wynalazkow - na necie jest tutorial jak zrobic sobie zabawke z 0,5l butelki coli, prezerwatywy i silikonu - ponoc wielce realistyczna zabawa <hahaha>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 wrz 2006, 10:30

Bender pisze:apropos wynalazkow - na necie jest tutorial jak zrobic sobie zabawke z 0,5l butelki coli, prezerwatywy i silikonu - ponoc wielce realistyczna zabawa

Nie. Nie o takie wynalazki mi chodzi. Tak to bym poszedł do sklepu mięsnego po kawałek krowiego podpiżdża. <hahaha>

Benderku - nie odpadnie. Jak trzeba bedzie to stwardnieje niczym stal i zrobi robotę jak należy. Czego się Jaś nauczył, tego Jan nie zapomni. :D

[ Dodano: 2006-09-05, 10:33 ]
Bender pisze:nie nie wszystko spoko - tylko uwazaj zeby ci nie odpadl organ nieuzywany - na razie juz zzielenial

W takim razie co mają powiedzieć niedopchane niewiasty? Zarośnie im? <evilbat>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 wrz 2006, 11:23

A ja może streszczę: im człowiek bardziej prymitywny, tym więcej może.
Mózg mu pracuje na zwolnionych obrotach, a "prymitywne" ządze rozkazują <diabel>
Gorzej ma "myśliciel" <hmm>

(se poprawiłem ;P - dzięki Impcio)
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2006, 12:09 przez Mysiorek, łącznie zmieniany 1 raz.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 05 wrz 2006, 11:30

Imperator pisze:W takim razie co mają powiedzieć niedopchane niewiasty? Zarośnie im?
To akurat jest mozliwe <diabel> Zwlaszcza u kobiet w czasie menopauzy i starszych.

Ja ostatnio tez mam troche podobny problem z facetem. Ale ma teraz nieprzyjemna sytuacje w pracy i przychodzi tak wykonczony, ze zasypia zanim zdaze sie polozyc. ;( Ale licze na to, ze to przejsciowe :]
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 05 wrz 2006, 11:58

Zlotooka, ale Ty wiesz przez co i dywagowac nie ma o czym. To normalne, ze stres i problemy sa wrogami seksu. No chyba ze ktos sobie wypracuje taki sposob na odstresowanie... .
A Mysiorkowi z rzadem sie pomylilo 8)
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 05 wrz 2006, 12:16

nie wiedziales ze mysiorek nieco zdziczal ?:D
ostatnio go widziano jak sie podejrzanie zachowywal
Obrazek

caly myk w tym zeby umiec swoje zadze utrzymac w ryzach i zagnac do roboty jak nam sie podoba a nie pozwolic im sie ciagac jak chca
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 wrz 2006, 12:19

Miltonia pisze:A Mysiorkowi z rzadem sie pomylilo

Dokładnie, ale już się odmyliło dzięki Impciowi :)
Miltonia pisze:ze stres i problemy sa wrogami seksu.

Niom. A czy sex może się "przejeść"? :|

[ Dodano: 2006-09-05, 12:20 ]
Bender pisze:ostatnio go widziano jak sie podejrzanie zachowywal

Ja tak mam zzzzawsze <diabel>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 05 wrz 2006, 12:21

Bender pisze:caly myk w tym zeby umiec swoje zadze utrzymac w ryzach i zagnac do roboty jak nam sie podoba a nie pozwolic im sie ciagac jak chca

A jak ktoś zna ten myk, to mówią, że ma słaby popęd. Bo przecież każdy buhaj rozpłodowy, gdy nie może rozładować ciśnienia to musi łapy w ruch puścić, bo przecie inaczej się nie da. :P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
mathilda
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2006, 20:47
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mathilda » 05 wrz 2006, 14:38

przeczytałam wszystkie odpowiedzi i dlatego odrazu pisze pewne wyjaśnienia:byliśmy już na urlopie,mój pracocholik wziął AŻ 5 dni wolnego odczas których to odsypiał-czytaj spał do12-14,kochaliśmy się ze 2 razy ale fakt,że spędzaliśmy prawie całe dnie na jakiś wyjściach-właśnie raz udało mi sie go zaciągnąć w "krzaki"na jakiejś wydmie;)Ktoś tu z góry założył ,że może ja sie nie staram i tylko czekam ale to nie jest tak.Ja rozumiem jego cele i pęd ku temu co chce w życiu robić,nie marudze ciągle ze nie ma dla mnie czasu,bo nie jestem "ciepłą kluchą"i wolę spędzać mniej czasu ze sobą ale wykorzystac ten czas jak najlepiej,mamy warunki do spędzania wspólnych nocy ,bo on sam mieszka.W łóżku też nie jestem "królewną z drewna"i on o tym wie;)ale przecież nie będę żebrać o to zeby mnie przeleciał nie?Właściwie to mam problem z tym ze nie wiem czy robię z igły widły czy może mu sie znudziłam(?)czy rzeczywiście teraz ma na głowie tylko karierę?jak myślicie czy to dlatego że jesteśmy ze soba 1,5roku juz?a może powinnam z nim o tym pogadać?a może lepiej przeczekać????
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 05 wrz 2006, 14:54

mathilda pisze:ale przecież nie będę żebrać o to zeby mnie przeleciał nie?

a dlaczego nie ? primo - nie jest jasnowidzem w myslach nie czyta
a po secundo - nie musisz klakac i blagac - mozesz jemu usiasc na kolanach i tylko nieco go uswiadomic kokieteria wdziekiem , slowem i czynem - macie takie skuteczne metody ponoc :P

mathilda pisze:może powinnam z nim o tym pogadać?

wlasciwie to od tego by nalezalo zaczac

stereotyp mowi - facet zawsze chce, nie zawsze moze
kobieta nie zawsze chce ale zawsze moze

pewnie mysli ze braki w pozyciu ci nie przeszkadzaja - w koncu kobiety ponoc tego nie lubia <aniolek>

kto go ma przekonac? my ? wiooooo <pejcz> do dziela dziewczyno



chce ale nie powie - nie powie znaczy nie chce = ot i cala sytuacja :P
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Zaniepokojony
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2006, 21:20
Skąd: z Dyrekcji
Płeć:

Postautor: Zaniepokojony » 13 wrz 2006, 10:24

depresja potrafi zmniejszyć libido do zera. również niski poziom testosteronu obniża libido lub niektóre choroby genetyczne jak np zesp?l klinefeltera!
mathilda
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2006, 20:47
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: mathilda » 13 wrz 2006, 14:47

nie,nie sadzę żeby miał depresję ale istnieje prawdopodobieństwo,że ja będę miała z w.w.powodów;)))))
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 wrz 2006, 21:08

mathilda pisze:przecież nie będę żebrać o to zeby mnie przeleciał nie?

A niby dlaczego nie? :|
Nie masz żebrać, masz żądać - wytłumacz mu, że to dla jego dobra - bo poproszisz kogoś innego o dopchnięcie :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości