Piersi(u Pań:>)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 23:35

.... tylko że wtedy by nie było nas wszystkich na tym świecie :D
PS: Jakie sztuczki :566:
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 23:35

No peniski sa slodziutkie :)
Ale kazdy kto widzial nagiego biegnacego faceta...............i te jego jajeczka.. :) ,
musi stwierdzic ze to zabawne! Sa urocze ale jednoczesnie smieszne troszke!
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 23:36

.... a co z biegnącą nagą dziewczyną, czy to nie słodki widok :D
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 23:39

Slodki tylko ze jej piersi erotycznie faluja.......... a meskie jajka obijaja sie o nogi i sa zabawne, nie podnieca chyba w takim momencie zadnej kobiety :D
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 23:43

No cóż każdy lubi co innego :P
A tak w ogóle to chyba dobrze że nie widziałem siebie nago biegającego....
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 mar 2004, 00:01

Ja nie rozumiem tylko tego stwierdzenia i to wszystkich pań...ze Was to boli i nie jest fajne tylko nieprzyjemne... Jak patrze na reakcje mojej dziewczyny gdy bawie sie jej piersiami, moglbym powiedziec cos zupelnie innego...Ona to raczej lubi! I nie wyglada na to ze ja to boli.Raz zdarzylo sie tak, ze dostalem po lapach i powiedziala mi ze ja bolalo...wtedy obejmowalem i sciskalem jej piersi dloniami...teraz nie wiem jak mam je sciskac, w jaki sposob dotykac:) i staram sie narazie tego nie robic:) po co ma bolec i zniechecac:D a tak serio moze Wasi chlopcy robia to zle? Nie mowie ze sa zlymi kochankami ale moze za bardzo sie podniecaja i za silnie dotykaja albo cos? Co jest fajne?Kiedy delikatnie czubkiem jezyka "bawia sie" waszymi sutkami? To sie podoba mojej malenkiej i lubi tez jak "drapie"jej sutki albo tak jakby ukrecam:) nie wiem jak to opisac. Wiem tez ze nie wolno zapominac o reszcie piersi, bo nie skladaja sie tylko z samych sutkow:) i te inne czescie staram sie deikatnie gladzic lub tez jezykiem pocierac. heh troche sie glupio czuje to opisujac:D ale chce wiedziec czy takie cos was boli czy co was kurde boli?Bo mnie to zaraz chyba glowa rozboli:D
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 30 mar 2004, 00:05

To chodzi glownie o to zeby nie przesadzac. Zeby te piersi nie mialy ochoty uciec :)
Moj chlopak jest dla mnie wymarzonym kochankiem ale czasem po prostu przegina z iloscia! Co do Twojej dziewczyny to mozliwe ze uwielbia ta forme pieszczot, nie mozna w tym temacie generalizowac. Kazdy ma inne upodobania i inaczej odbiera te sprawy!
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 30 mar 2004, 00:08

jakie sztuczki? kurcze ciezko tu opisac bo sporo bym sie musiała naklepac ale jedn z nich to np. w wzwodzie naciaga sie napletek na głowke i ja troche sciska tak ze krew splywa nizej, potem zsuwa sie napletek nizej i tak fajnie rosnie taka rozowiutka glowka jakby kwiatek rozkwiatał :)
jest tego troche trzeba uzyc wyobrazni :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 mar 2004, 01:06

Naprawde myslicie ze meskie genitalia bez jajek by lepiej wygladaly? Powiem w\Wam ze by to wygladalo fatalnie! Boze jak mozna na takie cos wpasc. Tak samo jak wasza nazwa - farfocle! To ja nie bede dluzny i powiem Wam ze farfocel nawet po 60tka dziala a cycuszki w tym wieku siegaja pepka! HA!
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 30 mar 2004, 01:21

Tak samo jak wasza nazwa - farfocle!

Oj Oj nie denerwuj sie! Te farfocle to okreslenie mojej babci, ona "to" robila juz tak dawno ze nie ma o czym gadac. Moze wtedy tak sie mowilo i myslalo, inne czasy.
Ja tak tylko zartobliwie to przytoczylam :( Nie czuj sie urazony :( :517:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 mar 2004, 01:25

Spoko :) Po prostu w przyrodzie musi byc rownowaga :d A poza tym widze ze Wam sie ta nazwa spodobala :>
Awatar użytkownika
Niebieskooka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2004, 17:07
Płeć:

Postautor: Niebieskooka » 30 mar 2004, 12:39

Ja osobiscie uwielbiam gdy facet dotyka moje piersi ale tylko delikatnie ,masaz tez bardzo mi sie podoba :)
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 30 mar 2004, 13:08

Jak wspomniałas o masażu to mam pytanko, czy robiony kostą lodu bardziej was podnieca czy raczej przeciwnie, raczej czujecie nieprzyjemny chłód. Moja Pani raczej nie przepada za tego rodzajem urozmaicenia ale jak mnie zdenerwóje to robie jej na złość, zakrywam jej oczy i biore kawałek lodu i.... :D
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 30 mar 2004, 15:48

Hyhy pisze:Kiedy delikatnie czubkiem jezyka "bawia sie" waszymi sutkami? To sie podoba mojej malenkiej i lubi tez jak "drapie"jej sutki albo tak jakby ukrecam:) nie wiem jak to opisac. Wiem tez ze nie wolno zapominac o reszcie piersi, bo nie skladaja sie tylko z samych sutkow:) i te inne czescie staram sie deikatnie gladzic lub tez jezykiem pocierac. heh troche sie glupio czuje to opisujac:D ale chce wiedziec czy takie cos was boli czy co was kurde boli?Bo mnie to zaraz chyba glowa rozboli:D

juz mnie bola jak to czytam :D :D

do Maciusia: nie przepadam za lodem, jestem zmarzluch ;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 30 mar 2004, 16:16

foxy_lady pisze:do Maciusia: nie przepadam za lodem, jestem zmarzluch ;)

Moja Pani też jest zmarzluchem ale czasem ot tak dla odmiany, raz ciepełko (ciepła czekolada) a raz zimno (kawałeczek lodu) :P
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 mar 2004, 22:35

Podobno kobiety podnieca zmiana temperatury jesli chodzi o piersi...nie probowalem, ale lod to chyba za zimno nie robmy z nich Yeti :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 30 mar 2004, 23:06

Co do piersi to dla mnie wielkosc kompletnie nie gra roli. Zreszta staram sie nie skupiac na nich glownej uwagi. Nie sa One kluczowym punktem w ocenie wygladu w moim przypadku - malo liczy sie tez tylek. Piersi milo jest piescic.. ale to nie jest jakies tak straaasznie podniecajace. Wole calowac... zdecydowanie!
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 31 mar 2004, 09:30

Ale chyba wszyscy panowie przyznają że jak idą ulicą to jak zobaczą jakąś wydekoltowaną dziewczynę z ładnym (czy. dużym biustem) to przynajmniej zerkają nie mówiąc o tym że się rozglądaja za nią. Chodzi mi tu o czysto erotyczny aspekt tego a nie czy z taka chciałoby się chodzić czy nie :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 31 mar 2004, 12:33

Król Maciuś pisze:Moja Pani też jest zmarzluchem ale czasem ot tak dla odmiany, raz ciepełko (ciepła czekolada) a raz zimno (kawałeczek lodu) :P

i bita smietana :D mniam
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 13:10

Po pierwsze ... należę do facetów którym podobają się małe piersi (nawet wybitnie małe piersi). Po drugie ... nie zwracam na nie aż tak wielkiego znaczenia by miały być jakimś kryterium wybrou partnerki. Po trzecie ... nie oglądam się bezczelnie za każdą spotkaną na ulicy ładną dziewczyną/kobietą. To obleśnie wygląda w oczach faceta (moich), a nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak wygląda w oczach kobiet/y. Nie tylko tej oglądanej.
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 mar 2004, 13:32

Po pierwsze ... należę do facetów którym podobają się małe piersi
A ja bym tu proponował kompromis, ponieważ są zwolennicy i dużych i małych (chociaz to pojęcia względne). Osobiście jestem zwolennikiem średnich, takich proporcjonalnych do reszty ciała i co najważniejsze-żeby były jędrne, a nie obwisłe.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 mar 2004, 14:30

Wlasnie, dziewczyna nie moze byc plaska bo musi miec czym dzieciaka karmic :d
Jesli chodzi o masaz lodem - to sutki reaguja na zimno, to nie nowosc. A caly masaz? Nie wiem o co Ci chodzi. Bo co innego dotknac na chwile w paru miejscach kostka lodu cialo kobiety, a co innego jezdzic tym lodem po niej :) Mysle ze to 1 moze byc przyjemne.
A ja tak jak Jarek - wole srednie :d
Awatar użytkownika
RafZielak
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 mar 2004, 09:14
Skąd: Sochaczew
Płeć:

Postautor: RafZielak » 31 mar 2004, 17:23

W pełni podpisuję się pod zdaniem, że ... piersi przede wszystkim powinny być jędrne. Nie ma to jak brzydzić się dotykając cycki do pasa. :D Blee. :D
Rafał "RafZielak" Z.
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 31 mar 2004, 21:32

Przynajmiej doszliśmy do pewnego kompromisu:
nie ważne czy duże czy małe
byle były... jędrne (miało się rymować ale coś nie wyszło ;) )
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 02 kwie 2004, 15:03

Chyba, że ktoś lubi po hiszpańsku, wtedy woli większe
Angel21

Postautor: Angel21 » 02 kwie 2004, 16:13

Lubie jak chłopak pieści moje piersi ale nie do przesady. Czasem wkurzało mnie to jak mój były chłopak mógł je godzinami całować, masować i pieścić. Fajnie jest jak chłopak pieści je ale nie ciagle. Pieszczenie ich uważam jako dobrą gre wstępną a potem koniec i przystępowanie do działania.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 03 kwie 2004, 07:50

Myślę, że już czas, by dziewczyny wypowiedziały się w końcu czy i jak lubią mieć pieszczone piersi.Może to temat na oddzielny topic, ale chciałbym też wiedzieć, jak lubicie mieć pieszczone swoje skarby (cipcie) i czy odczuwacie różnicę przy pieszczeniu ich paluszkiem i języczkiem
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 03 kwie 2004, 10:32

czy odczuwacie różnicę przy pieszczeniu ich paluszkiem i języczkiem

No raczej! To dwie rozne sprawy!
Moja jednak najbardziej lubi sam stosunek!
Paluszki i jezyczki sa super ale nie ma to jak penisek! :D
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 03 kwie 2004, 12:43

czy odczuwacie różnicę przy pieszczeniu ich paluszkiem i języczkiem


Heh, nio to duza roznica jak powiedziala Lady :) Ja osobiscie wole paluszek niz jezyczek ... :)
A jak? To zalezy kiedy, czasem uwielbiam w ogóle dluga gre wstepna, by moj chlopak zajal sie kazdym kawaleczkiem mojego ciala, a czasem wole jak przechodzi do zdecydowanych pieszczot ... :)
Heh, mam nadzieje, ze nie zamotalam za bardzo, wiecie o co mi chodzilo? :D
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 03 kwie 2004, 14:09

Wiemy, wiemy
Ja osobiscie wole paluszek niz jezyczek ...

Ja tez wole!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości