Czy kobiety są biseksualne?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Czy jesteś biseksualna?

Nie.
30
60%
Tak.
20
40%
 
Liczba głosów: 50
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 13 sie 2006, 00:23

Andrew pisze:Dziecko kochane , jak bedziesz pod czterdziestka i urodzisz dzieci , wtedy mozesz ze mną dyskutowac na temat moich badan <aniolek>

Och, jestem za młoda i nie mam dzieci, więc nie wiem o czym mówię? Więc z tego forum to chyba tylko Mona jest godna dyskutować z Tobą... A Ty ile dzieci urodziłeś? :P I co mają dzieci do bycia bi?
Andrew pisze:póki co ! wiesz tyle ile wiesz nawet o sobie , jesli wiesz w ogole o czym piszę !

Ja przynajmniej jestem kobietą i wiem jak rozumuję i co mi w głowie siedzi. A Ty wiesz tylko tyle, ile inne kobiety Ci powiedziały ;P

BTW - mam 25 lat - tylko rok mniej niż pani_minister, więc może mi też przynajmniej o własnej seksualności pozwolisz zadecydować?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 14:53

mrt pisze:Powtórzę: Czy ja mam ci, do cholery, indukcję enumeracyjną tłumaczyć i dlaczego niezupełna jest do dupy?



skoro sie tak upierasz to ja bardzo poproszę ! czekam
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2006, 14:56

Andrew pisze:skoro sie tak upierasz to ja bardzo poproszę ! czekam
Odsyłam do podręczników. Bo mi się nie chce :D

Znajdź sobie. Chyba umiesz znajdować informacje, a nie tak na łatwiznę?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 14:58

po prostu nie potrafisz tego wytłumaczc ...ot co!
przypominam - Rybnik to nie cały swiat , tak samo jak Parzymiechy i Toszek
A swiat MRT To też nie cały swiat ..pisalem o 50%
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 sie 2006, 15:08

Do tematu <cisza> , proszę.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2006, 15:21

Andrew pisze:A swiat MRT To też nie cały swiat ..pisalem o 50%
Sugerujesz, że świat Andrew to połowa świata? :>

Andrew pisze:po prostu nie potrafisz tego wytłumaczc ...ot co!
I niech tak zostanie :)

A zresztą... Indukcja enumeracyjna to takie rozumowanie, w którym wnioski dotyczące ogółu wyciągasz z poszczególnych elementów. Zupełna jest wtedy, kiedy rozpatrujesz wszystkie elementy, a niezupełna - kiedy tylko część. Na przykład masz zbadać, czy bruneci mają grube włosy. Jeśli przebadasz wszystkich brunetów, to będzie zupełna, a jesli tylko część - niezupełna. No i od tej niezupełnej to powoli sami metodolodzy zaczynają się odpisywać, bo to najbardziej niepewna metoda.

I po co ja to tłumaczę w ogóle <zalamka>
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 13 sie 2006, 15:22

No wlasnie w temacie, to najzabawniejsze jest to, ze najwiecej wiedza panowie i to na podstawie pseudobadan wlasnych, albo tego, co im sie wydaje.
A chodzi tylko o to, ze dla Was panowie, ta teoria jest z pewnych wzgledow wygodna. Tylko nie wiem z jakich??? Po jaka cholere twierdzic, ze 50% kobiet jest bi? Moja wyobraznia chyba jest ograniczona.
I jak dla mnie, to moje pytanie jest ciekawsze. Panowie, jakies niezrealizowane fantazje i male szanse na ich realizacje? <hahaha>

To ja z wlasnych obserwacji i badan dostalam wyniki, ze 99% facetow to ukryci bi albo homo. Moze teraz podyskutujemy? Ba, mam nawet na to dowody!!! <aniolek>
To mniej wiecej ten poziom "dyskusji".
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2006, 15:36

Miltonia pisze:No wlasnie w temacie, to najzabawniejsze jest to, ze najwiecej wiedza panowie i to na podstawie pseudobadan wlasnych, albo tego, co im sie wydaje.
A głupie baby jeszcze im argumenty podsuwają. Zachwyci się jakaś koleżanką, bo jej ładnie w nowej kiecce, i od razu trąbi dookoła, że bi jest. Bo to takie jazzy :D
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 13 sie 2006, 15:59

mrt, ruda zydowka, faktycznie zwyzywalam sie od ostatnich :D

ja bym jednak zostawala przy tym, ze w zyciu kobiety moga ja spotkac wydarzenia, ktore odkryja pewien biseksualizm. malo takich i nie na wszystkie podzialaja, ale. ja ostatnio rozmawialam z kolezankami po kilku piwkach i okazalo sie, ze te, ktorych w zyciu bym o to nie podejrzewala, mialy przygody z kobietami, pociaga je to i nie sa przeciwne. to juz kilka kolejnych-no chyba, ze mamy wspolne kolezanki z Endrju (:

a jesli chodzi o mode, niewiee tu ona ma do rzeczy- okazuje sie, ze we wszystkich populacjach na przestrzeni wiekow odsetek homo i bi byl niemal taki sam- tylko z jawnoscia roznie. ze 'jazzy'- mrt taki zwiazek jest naprawde o wiele glebszy, niz mozesz to podejrzewac.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 13 sie 2006, 16:08

Wydaje mi się że kobietom chyba łatwiej być BI niż facetom ... i tyle w temacie ...
Mnie osobiście lata i powiewa - nie dotyczy,
Co innego gdym był kobietą, to pewnie miało by jakieś znaczenie ... i podejrzewam że by mi się to podobało ...
Bycie facetem ma jednak swoje minusy :|
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sie 2006, 16:14

zielony kot pisze:ze 'jazzy'- mrt taki zwiazek jest naprawde o wiele glebszy, niz mozesz to podejrzewac.
Nie twierdzę, że nie, ale myślę, że:

1. Przygoda z kobietą nie świadczy o byciu bi czy homo

2. Sporo tych bi to takich, co spokojnie byłyby z facetem, tylko że ktoś im wmówił, że pociąg do kobiet czują. A one mogą żadnego pociągu do nikogo nie czuć, nawet do facetów, tylko po prostu chcą z kimś być.

zielony kot pisze:mrt, ruda zydowka, faktycznie zwyzywalam sie od ostatnich
No! A się mnie, cholera, czepiła :) <browar>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 16:24

Miltonia pisze:No wlasnie w temacie, to najzabawniejsze jest to, ze najwiecej wiedza panowie i to na podstawie pseudobadan wlasnych, albo tego, co im sie wydaje.
A chodzi tylko o to, ze dla Was panowie, ta teoria jest z pewnych wzgledow wygodna. Tylko nie wiem z jakich??? Po jaka cholere twierdzic, ze 50% kobiet jest bi? Moja wyobraznia chyba jest ograniczona.
.

O czym ty tu piszesz ? no ja juz nie mogę , poczytaj mojego pierwszego posta dokładnie
skoro ja wziołem i przepytalem prawie wszystkie kobiety jakie znam , czy mieli , mają ochote na sex z kobietą , albo czy dopuszczają taką mozliwosc , to połowa z nich oswiadcza mi , ze tak - mieli , mają ochote na sex z inną kobietą , czasem jest to silne bardzo , czasem mniej , czasem mija ! Wiele też Tych kobiet by to chciało zrobic , ale sie wstydza tego , boją itd. Wiec co mi sie wydaje Miltoniu , mnie sie nic nie wydaje
Pisze wyraznie ze kobiety mogą byc BI co nie pzreszkadza im byc hetero .Zas u facetów jest to znacznie mniej , jak nie wcale mozliwe .
Wiec i zatem co jest dla mnie wygodne ? jaka teoria , to są fakty
No tak ale nienormalny andrew ma nienormalne srodowisko , zna nienormalne kobiety i tak dalej .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 13 sie 2006, 18:29

Andrew pisze:O czym ty tu piszesz ? no ja juz nie mogę , poczytaj mojego pierwszego posta dokładnie
skoro ja wziołem i przepytalem prawie wszystkie kobiety jakie znam , czy mieli , mają ochote na sex z kobietą , albo czy dopuszczają taką mozliwosc , to połowa z nich oswiadcza mi , ze tak - mieli , mają ochote na sex z inną kobietą , czasem jest to silne bardzo , czasem mniej , czasem mija ! Wiele też Tych kobiet by to chciało zrobic , ale sie wstydza tego , boją itd. Wiec co mi sie wydaje Miltoniu , mnie sie nic nie wydaje


Mi się wydaje, że mimo iż niektórych pociąga ta sama płeć to i tak nigdy kobieta, kobiecie nie zastąpi faceta. Przybajmniej to z mojego punktu widzenia. A to, że mamy czasem swoje odchyły to normalne. I nie zgadzam się ze wszystkie jesteśmy bi...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
FreeUrMind
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 13 sie 2006, 18:04
Skąd: pl
Płeć:

Postautor: FreeUrMind » 13 sie 2006, 18:38

Ja szczerze mówąc to od wiekszości koleżanek jak pytałem to zdecydowana większość mówi że nie ma ochoty nawet spróbować.Więc nie wiem czy 50% jest bi ale wiem na pewno ze 99% facetów chciałoby żeby wszystkie kobiety były BI.
Bo wiecie ze trafić na dwie napalone Bi to jak 6 w totolotka <buziaczki>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sie 2006, 20:03

czytajcie mnie poprawnie , 50% mojego grona znajomych .... i nie ze są bi , pisze całkiem coś innego .99% facetów by chciało ? by kobiety były bi!>? a skad to wziołes ?? czyzbym był tym 1% który nie chce kobiety by była bi ? ale też mi to nie przeszkadza.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 sie 2006, 08:58

Zastanawiałam się nad pytaniem głównym i wiecie co? Stara dupa ze mnie i nie wiem, czy wszystkie. Pewnie nie, bo jeśli chodzi o mnie, to z całą pewnością jestem hetero.
Jeśli zaś chodzi o moje środowisko, to też nie wiem, bo nie spotkałam się namacalnie z jakąś napaloną panią, ale kto wie, co siedzi w głowach moich koleżanek <hmm>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 14 sie 2006, 09:34

mrt pisze:1. Przygoda z kobietą nie świadczy o byciu bi czy homo

Aha!
No to skoro tak przyjmiemy, to rozszerzmy pojęcie BI nie o stricte bycie BI, tylko o zachowania i przygody. To miałem na myśli pisząc o kobietach-BI.
Wydaje mi się, że kobieta aby stuknęła się z kobietą musi "trącić" o BI. Czy nią jest - pewnie zdecydowanie rzadko (w pojęciu encyklopedycznym). Ale zachowanie, przeloty mózgowe i ew. sex z tą samą płcią o wiele częstsze są u kobiet niż u mężczyzn.
Tak rozumując wyciągam wniosek, że masa kobiet ma skłonności BI.
Może teraz będę lepiej zrozumiany (nie bić po jajach) :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 10:27

Mona pisze:ale kto wie, co siedzi w głowach moich koleżanek <hmm>


załoze sie iż nawet nie wiesz do konca sama co w Twojej głowie siedzi , i tak sobie mysle - co by sie stało gdyby nagle ładna kobieta zaczeła ci dawac sygnały , iż cie pragnie! wszysto rozłozone by było w czasie , delikatne dotyki , spojrzenia , przypadkowe ocierania , gesty ,przytulenia ...co by sie wtedy stało .Nie twerdze tu bys uległa , albo zmieniła orientacje , konkretnie Ty , zastanawiam sie po prostu i mysle, ze wiele tych wlasnie kobiet które mówia (w zyciu!!) zmieniło by zdanie <aniolek>

[ Dodano: 2006-08-14, 10:27 ]
Mysiorek pisze:Tak rozumując wyciągam wniosek, że masa kobiet ma skłonności BI.

Ja przeca cały czas o tym pisze .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 14 sie 2006, 14:50

Mysiorek pisze:Ale zachowanie, przeloty mózgowe i ew. sex z tą samą płcią o wiele częstsze są u kobiet niż u mężczyzn.


Z tym sie mogę zgodzić. <aniolek>
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 sie 2006, 16:49

Andrew pisze:i tak sobie mysle - co by sie stało gdyby nagle ładna kobieta zaczeła ci dawac sygnały , iż cie pragnie! wszysto rozłozone by było w czasie , delikatne dotyki , spojrzenia , przypadkowe ocierania , gesty ,przytulenia ...co by sie wtedy stało

Nic, dałabym jej wyraźnie do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana, bo nie podniecają mnie kobiety, ale widocznie ciężko to zrozumieć :|
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 sie 2006, 16:52

Aniolecek pisze:Mysiorek napisał/a:
Ale zachowanie, przeloty mózgowe i ew. sex z tą samą płcią o wiele częstsze są u kobiet niż u mężczyzn.


Z tym sie mogę zgodzić. <aniolek>


Nie sadze, geje sie po prostu bardziej ukrywaja, bo sa mniej akceptowani niz lesbijki.

[ Dodano: 2006-08-14, 16:53 ]
Kobiety nawet bardzo chetnie sie przyznaja do tego ze sa bi czy nawet les, faceci bardzo rzadko sie z tym ujawniaja.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Aniolecek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2006, 17:40
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Aniolecek » 14 sie 2006, 18:37

TFA pisze:Nie sadze, geje sie po prostu bardziej ukrywaja, bo sa mniej akceptowani niz lesbijki.


Być może tak jest, ale przegladajac fora i takie tam, zauwazylam, ze faceci wrecz obsesyjnie tepia wszelkie przejawy 'pedalstwa' - jak to okreslaja. To sie bardzo rzuca w oczy.
"Żeby mnie osądzić, nie ze mną trzeba żyć, lecz we mnie!"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 sie 2006, 18:58

Aniolecek pisze:faceci wrecz obsesyjnie tepia wszelkie przejawy 'pedalstwa' - jak to okreslaja.


i tak trzymać! <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 sie 2006, 21:00

Mona pisze:
Andrew pisze:i tak sobie mysle - co by sie stało gdyby nagle ładna kobieta zaczeła ci dawac sygnały , iż cie pragnie! wszysto rozłozone by było w czasie , delikatne dotyki , spojrzenia , przypadkowe ocierania , gesty ,przytulenia ...co by sie wtedy stało

Nic, dałabym jej wyraźnie do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana, bo nie podniecają mnie kobiety, ale widocznie ciężko to zrozumieć :|


TO NIE JEST SPRAWA ZROZUMIENIA ja ci wierze ze mówisz prawde , znaczy ze nie masz najmniejszych skłonnosci bi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 14 sie 2006, 23:04

Czyli ze jak dziewczynie przejdzie przez mysl, ze moze fajnie by bylo sie zabawic z inna (jednorazowo), to oznacza, ze jest bi wg Ciebie Andrew? :>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 sie 2006, 00:29

Sophie, a czy 100%wej hetero przejdzie, choć raz taka myśl przez głowę? :)
sophie pisze:to oznacza, ze jest bi wg Ciebie Andrew?

Myślę, że odp., to będzie, że jest w 50%, ale to tylko moje domniemania <aniolek>
Btw., to jak można mieć orientację w 50%? <hmm>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2006, 09:24

To znaczy, ze taka ma skłonnosci na BI (patrz post Mysiorka )
i ja nie pisalem o orientacji , a o skłonnosciach do bi, a 50% owe tyczyło sie ilosci kobiet z tą skłonnoscia w moim otoczeniu , nawet moja zona nie umiala zaprzeczyc ze stanowczo nie miala by na to ochoty , sadzi ,ze gdyby znalazła sie kobieta (w jej guscie ) to po prostu nie wie !?
A Wy mi ciagle prubujecie cos zarzucic <foch>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 15 sie 2006, 09:30

A ja mam dziwnie tak bo mialam "przygode" z bliska przyjaciolka. Ale z kolei z inna kobieta juz bym tego zrobic nie mogla (chyba, ze naprawde bliska, bliska przyjaciolka- a i takie mam ale w tej kobiecie tez musi byc "cos" -ten zauwazalny pierwiastek biseksualnosci). Seks z kobieta jest przyjemny bo kobieta wie, czego druga oczekuje. Ale jesli chodzi o mnie to predzej poszlabym do lozka z nieznajomym facetem niz z nieznajoma kobieta (taki przyklad, nie bierzcie sobie tego do serca :D ) Czyli wychodzi, ze jestem semi-biseksualna (ciekawe slowo :] ) bo nie pociagaja mnie w tym samym stopni kobiety, co mezczyzni. Dla mnie (kiedys, powiedzmy) wystarczylo, ze facet jest przystojny, moglabym z nim isc do lozka. Z kobieta musialaby mnie laczyc gleboka przyjazn. Cos w tym jest...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Czy kobiety są biseksualne?

Postautor: Miltonia » 15 sie 2006, 09:44

Andrew pisze: kazda kobieta gdy spotka swój ideał kobiecy , albo osobę zblizoną do niego , staje sie BI ! nie trwa ten stan zawsze , pojawia sie i znika i tak na przemian , czego nie ma u facetów
Kobiety sie boją do tego przyznawac , ale gdy je tak podpuscisz , 50% z nich przyzna sie ze chciało by spórbować , sexu z inną , albo ze jest jakas kobieta która ja pociaga itd. owszem nie wszystkie ale połowa na pewno.Zaryzykował bym nawet stwierdzenie , ze te z duzym temperamentam to wszystkie czyli 98% nawet
Kupa ...a nie moda , nie opieram tego co pisze na wypowiedzi małoletnich kobiet , choć i ich wypowiedzi tez są tu brane pod uwagę , mówie tu o dojrzałych kobietach a te w 50 % jest tak jak pisze , oczywiswcie to moje obserwacje, jak i badania , zaś ja je po prostu przeprowadzilem , stad wiem <aniolek>


Andrew, jak Ty ladnie po paru stronach nie pamietasz co piszesz! Wygodne, to fakt, ale skoro przywolujesz swoj pierwszy post w tym temacie, to sam go przeczytaj. Ja zadalam sobie ten trud.
Piszesz kazda kobieta, piszesz, wszystkie z duzym temperamentem, czyli 98% (myslalam, ze wszystko to 100%, ale widac mnie glupsi nauczyciele uczyli <hahaha> )
Piszesz tylko, ze to Twoje badania, jakos nie chwalisz sie gdzie robione, dopiero pozniej (a w temacie to straszne masz pretensje, ze od razu autorka nie opisala wszystkiego <zalamka> ).

Ja jeszcze raz pytam, Mysiorek, Andrew, po co Wam to wmawianie, ze tyle kobiet jest bi??? Bo nie umiem zrozumiec. Kryzys wieku sredniego i fantazje do glosu dochodza? A na spelnienie coraz mniej czasu i mozliwosci mniejsze <diabel>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Czy kobiety są biseksualne?

Postautor: Andrew » 15 sie 2006, 10:01

Miltonia pisze:

Ja jeszcze raz pytam, Mysiorek, Andrew, po co Wam to wmawianie, ze tyle kobiet jest bi??? Bo nie umiem zrozumiec. Kryzys wieku sredniego i fantazje do glosu dochodza? A na spelnienie coraz mniej czasu i mozliwosci mniejsze <diabel>


Miltoniu , a jaki jest temat ?? to tez odpowiadamy jak umiemy , lub co uwazamy
a jak masz inne zdanie zadzwon do sexuologa i zapytaj , na necie podałem nr. tel. do sexuologa dyzurnego , czy jakoś tak gdzie mozna dzwonic <aniolek> <browar>

[ Dodano: 2006-08-15, 10:02 ]
Droga miltoniu , moze Ty nie wiesz ale ja wiem co na necie juz napisałem , a taki podobny temat tu juz był i w nim o tych moich badaniach pisalem i wyjasniałem To czysta powturka ! pisalem tu juz wiele rzeczy po raz drugi i trzeci , wiec nie kaz mi pisac i nie zarzucaj mi , ze nie napisalem gdzie takie badania robiłem bo to jest przeciez logiczne ...no gdzie je mogłem zrobić , pomyslmy ? jest tylko jedna moliwosc , przepytalem swoje znajome , z reala i z neta ....wszystko !!
masz racje 100% to wszystkie , ale ze zawsze są wyjatki , dlatego napisalem 98%
Jak sie chce, mozne sie czepiac wszystkiego .

ja napisalem swojego posta , bo za tematem kolezanki napisalem co uwazam , ona zapytala jak my uwazamy , stad mój post , skoro uwazasz inaczej trzeba było to napisac a nie pisac za moim postem to.
Miltonia pisze:Andrew, nie opowiadaj bzdur. Prowadziles badania, czy co? Skad takie informacje, ze 50%?


skad informacje było w moim poscie , ale trzeba chciec mnie zroumiec
tu kazdy pisze to co mysli , wiec nie kaz mi myslec inaczej .
tak mam do niej pretensje i słuszne , bo ów post pozostawia wiele domysłów i kolezankla pisze go poraz pierwszy , ja juz pislem o kobietach Bi
Ostatnio zmieniony 15 sie 2006, 10:10 przez Andrew, łącznie zmieniany 3 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 183 gości