Hmm...Chodzi o pocalunki ale inaczej niz normalnie ...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Andinh

Hmm...Chodzi o pocalunki ale inaczej niz normalnie ...

Postautor: Andinh » 28 lip 2006, 11:32

Wcale nie chodzi mi o sex...lecz ... moze niektorym kobieta wyda sie to lekko sadystyczne ale zachecenie i skonczenie na pieszczotach ... mam zamiar lekko swoja dziewczyne sprowokowac ... i skonczyc na pieszczotach i namietnych pocalunkach... tylko mam ten problem ze moja jest cholernie zamknieta w sobie ... i czasem potrzebuje kluczyka zeby ja otworzyc ... wiem ze mi dosc czesto robi sie mokro przy niej ... czy to ja caluje namietnie po uchu szyji brzuszku ustach miziajac jej warge Etc. etc. etc. ale nie wiem czy jej jest tak dobrze jak mi gdy mnie ona mizia i caluje ... co mnie cholernie gnebi ... i mam do was pytanie ... jak najlepiej zrobic kobiecie dobrze "mokro " nie uprawiajac sexu ... <aniolek> <aniolek> ani tez pieszczot oralnych i piersi tez zostawiajac w spokoju ... nie chodzi mi tez o jej orgazm poprsotu hmmm lekko powiem to tak ostatnio gdy u niej bylem " calowalem sie z nia po chwili delikatnie mizialem jezykiem i ustami jej ucho czasem podgryzajac jezykiem gdy doszedlem do ust delikatnie je podgryzalem i lizalem razem z jej podniebiemiem ... caly czas moja reka jedna miziala/masowala jej posladki a druga brzuszek i szyje " przez co ona po 10 min stwierdzila ze musi do ubikacji ... tlyko nie wiem czy zrobilo jej sie dobrze czy poprsotu jej sie zachcialo <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> i nie wiem co robic jakich wiecej staran moge dolozyc to pytanie do doswiadczonych facetow ... i kobiet co lubicie a czego nie ? :) co sprawia ze wam dobrze ^^ no to wypracowanie napisalem odrazu czekam na odpowiedzi i przepraszam za bledy ort i bez polskich znakow oduczylem sie i jestem dyslektykiem :P aaa i nie mam 14 lat tylko 19 :P pozdrawiam wszystkich i czekam na pomoc !
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Postautor: kajot » 28 lip 2006, 11:45

hmm możliwe że nieźle mokra się zrobiła.. powidziałbym że prawie pewne:)
może spróbuj ją spytać czy ją to podnieca?? na pewno powie że tak.
jak ją przytulisz zaczniesz namiętnie całować, tak jak to robisz to na pewno jest nieźle podniecona i pewnie robi się wilgotna.
Moja szczególnie podnieca całowanie i lizanie uszka i jego okolic, z wkładaniem języka do uszka i przygryzaniem włącznie.
w tym zakresie to niwiele więcej chyba da się zdziałać. spróbuj poszerzycz pole swoich działań. jeżeli będzie dobrze podniecona to pewnie nie odmówi
Andinh

Postautor: Andinh » 28 lip 2006, 11:52

hmmm Vkajot czego nie odmowi ? nie chce sexu :P pomimo tego ze mam chcice :P nie chce :P poprsotu za krotko z nia jestem jak dla mnie jestem sentymentalista i cholernym uczuciowcem :P uczucia i dotyk gora jak dla mnie :P heh...pomimo tego ze mowia na mnie Nazista:P nie lubie sie przypisywac np do subkultur dzieki za odpowiedz ale jak mam poszerzyc swoje pole dzialania ? a i troche glupio mi pytac czy jej wilgotno ... to dosc krepujace... :P wkoncu to dopiero miesiac razem i nie przerabialismy takich rzeczy... :P
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Postautor: złotooka kotka » 28 lip 2006, 11:54

Ja jednego nie rozumiem <hmm>
A co za roznica czy jej wilgotno czy nie?
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Andinh

Postautor: Andinh » 28 lip 2006, 11:57

hmmm jestem dziwny ... ale chce by jej bylo tak samo milo i dobrze jak mi jest ... po drugie moja samoocena ...
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Postautor: złotooka kotka » 28 lip 2006, 12:03

Andinh pisze:hmmm jestem dziwny ... ale chce by jej bylo tak samo milo i dobrze jak mi jest

Tylko, ze mokro a przyjemnie, wcale nie musi sie ze soba wiazac.

Moze byc tak, ze to co ona czuje, jest niesamowite, a mimo to, wydzielina jest bardzo skapa, bo np. ona tak ma, jest w takiej fazie cyklu. etc.

Wiele kobiet mimo wielkiego podniecenia cierpi na suchosc pochwy, co potem przeszkadza przy stosunku. I dlatego zelik to cudowny wymysl <zakochany>

Dlatego po prostu ZAPYTAJ co ona czuje, a nie szukaj na sile jakis dziwnych obiawow, ktores sobie wydumal. Kobieta to nie maszyna w ktorej dany efekt uzyskujesz po wcisnieciu odpowiedniego guziczka. =='
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Postautor: Ciekawski » 28 lip 2006, 12:08

Składnia niektórych forumowiczów poraża. Wiem, że to nie forum Ortografia, ale jednak dużo przyjemniej czyta się posty, gdzie jest wyraźny podział na zdania, do tego dobrze zbudowane.

Przechodząc jednak do sedna sprawy:
Jesteście ze sobą raptem miesiąc, to jeszcze stanowczo za krótko aby dokładnie poznać jej potrzeby, a sugerowanie się gustami innych może narobić Ci więcej szkody, niż pożytku, ponieważ każdy preferuje co innego. Nie pytaj o receptę na udany seks, tak samo jak i nie istnieje recepta, dajmy na to na dziecko (choć takie próby podejmowano, vide: "Dwa jajka, cztery kolana, ubijać aż powstanie piana, odczekać 9 miesięcy i kupić wózek dziecięcy ;) "). To, że zachciało jej się do toalety nie jest objawem złym , lecz najzwyczajniej naturalnym.

Pamiętaj, że podstawą jest rozmowa. Możesz się jej zapytać co lubi, czego nie, możecie też - zamiast pytać - eksperymentować, gdy jesteście sami :)

Andinh pisze:heh...pomimo tego ze mowia na mnie Nazista:P

Super, masz powód do dumy - Nazista z dysleksją.

Andinh pisze:hmmm jestem dziwny ... ale chce by jej bylo tak samo milo i dobrze jak mi jest ...

Zastosuj się do powyższych wskazówek i tyle, więcej do szczęścia Ci nie potrzeba.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Postautor: Ted Bundy » 28 lip 2006, 12:26

Ciekawski pisze:Dwa jajka, cztery kolana, ubijać aż powstanie piana, odczekać 9 miesięcy i kupić wózek dziecięcy

rotfl :D <hahaha> <browar>

Adinh - na 90 procent "Sahary nie było u niej" :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Postautor: kajot » 28 lip 2006, 12:56

a kto powiedzial że odrazu seksu..

Może jakiś masaż- niezła zabawa i na pewno zbliża.

A po co pytać czy jej wilgotno?! A chyba możesz spytać czy to ją kręci, podnieca. albo sam jej powiedz że ciebie to rozpala, moża sama wtedy powie ci co czuje, bez pytania!

W sumie to jest pytanie retoryczne, ale fajnie to słyszeć:)

Ale tak jak mówi Złotooka sami musicie rozmawiać i poznać swoje potrzeby i pragnienia.
Sky
Entuzjasta
Entuzjasta
Postautor: Sky » 28 lip 2006, 16:46

TedBundy pisze:
Ciekawski pisze:Dwa jajka, cztery kolana, ubijać aż powstanie piana, odczekać 9 miesięcy i kupić wózek dziecięcy

rotfl :D <hahaha> <browar>

Adinh - na 90 procent "Sahary nie było u niej" :D

to Ty nie slyszales tego??!stare jak swiat ;)
"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach..."
Awatar użytkownika
ZielonaHerbatka
Bywalec
Bywalec
Postautor: ZielonaHerbatka » 28 lip 2006, 22:40

Witam:)
Proponuje zrobić jej masaż. Ale taki który będzie zawierał też pocałunki po pleckach, delikatne głaskanie itd itp. Można tez troche urozmaicić klimacik i kupić jakieś donre winko , puścić spokojna muzyczke...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Postautor: kajot » 28 lip 2006, 22:45

qięc podobnie jak mówiłem. uważam że masaż to świetna sprawa. jak poszukasz to mozna nawet znaleźć kilka fajnych filmów instruktarzowych

The Art of sensual touch - ogladałem i teraz czekam na dziewczyne żeby wypróbować pare nowych "sztuczek" :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”