Złe nakładanie gumki?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Złe nakładanie gumki?

Postautor: Moolin » 26 lip 2006, 11:04

czy to jest mozliwe ze złe nalozenie gumki na penisa moze powodowac zbyt szybkie dochodzenie chlopaka? bo z moim probowalam seksu juz kilka razy i za kazdym razem dochodzil w kilka sekund jak nawet jescze dobrze nie wlozyl :( nie wiem jak mam mu pomoc bo widze ze sie meczy i po kazdym naszym zblizeniu ma niezbyt ciekawa mine...taka jakby zrezygnowana :( smutna :(
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 26 lip 2006, 11:47

Kupcie jakieś ze środkiem znieczulającym.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 26 lip 2006, 12:23

ćwiczyć ćwiczyć... aż wyćwiczycie!! no albo jak doradza kolezanka wyżej odpowiednią prezerwatywę dobrac... ;) pozdrawiam
Moolin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2006, 16:27
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Moolin » 26 lip 2006, 12:43

Anula pisze:Kupcie jakieś ze środkiem znieczulającym.



ze srodkiem znieczulajacym??uu a to sa takie? ;p slyszalalm ze sa taki z opozniajacym wytrysk...ale ze srodkiem znieczulajacym to nie wiedzialam ze sa takie ;) ehh widocznie jestem niedoinformowana ;p
"Chcę uciec stąd....poszybować gdzieś...."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 lip 2006, 12:53

Cierpliwosci, po paru tygodniach mu przejdzie i bedzie mogl ile bedzie chcial, to stres, bo dopiero rozpoczyna swoja przygode z seksem. On nie tyle sie za szybko spuszcza od bodzcow fizycznych, co psychicznych, bo pewnie jaks sie masturbuje to moze dluzej. Bo gumka juz sama w sobie "otępia" doznania fizyczne, wiec mysle ze gumki znieczulajace duzo tu nie dadza.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 26 lip 2006, 12:58

Moolin pisze:lyszalalm ze sa taki z opozniajacym wytrysk...ale ze srodkiem znieczulajacym to nie wiedzialam ze sa takie

Jak zwał tak zwał. Jeden kit ;)
A skoro TFA mówi, że to nie pomoże, to poszukaj w archiwum na temat przedwczesnego wytrysku. Dużo o tym było. Nie sądzę, żeby zakładanie gumek miało coś do rzeczy. A swoją drogą instrukcję warto przeczytać coby nie pękła :> (guma nie instrukcja).
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 lip 2006, 15:13

Moolin pisze:ze srodkiem znieczulajacym??uu a to sa takie? ;p slyszalalm ze sa taki z opozniajacym wytrysk...ale ze srodkiem znieczulajacym to nie wiedzialam ze sa takie

prezerwatywy opóźniające wytrysk zawierają delikatny środek znieczulający :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 26 lip 2006, 16:39

Co do prezerwatyw przedluzajacych wytrysk to wysnulem taka teorie: otoz chyba nie bardzo one dzialaja u facetow ktorzy ze tak powiem praktycznie w ogóle nie wydzielaja podczas podniecenia płynu przedejakulacyjnego. Ja np. wydzielam go sporawo, a przy tych gumkach podczas seksu praktycznie nic nie czulem :) Potem milem caly żołądź zdretwialy przez jakies 30min (tak jak przy znieczuleniu u dentysty prawie :) ). A teoria moja stad, iż niektorzy mowia ze to na nich w ogóle, nic a nic nie dziala, a na mnie to oj zadzialalo az za mocno.
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 26 lip 2006, 16:42

Każdy facet tak ma na poczatku, po jakimś czasie to się "unormuje"
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 lip 2006, 16:42

Jedno mnie ciekawi, skoro po tych gumkach nic sie nie czuje to jaki to ma sens ? tylko taki ze mozna dluzej ?? Kobiecie moze i bedzie lepiej, ale co to za przyjemnosc dla faceta ??
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 26 lip 2006, 16:46

Wiesz, niektórym bardziej zależy na tym żeby to kobiecie było dobrze, a jego przyjemność jest na drugim miejscu.
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 26 lip 2006, 16:47

No jezeli seks ma sens tylko gdy przyjemnosc jest dla faceta to owszem nie ma sensu uzywanie takich gumek. Ale dla niektorych (pewnie nieliczni ;) ) liczy sie rowniez satysfakcja partnerki. I przeciez nie jest tu mowa ze juz przez cale zycie nieszczesnik musi uzywac gumek z srodkiem znieczulajacym. Ot od czasu do czasu zeby dluzsza jazda byla :P Nie ma nic lepszego przeciez niz krzyki rozkoszy ukochanej kobiet, nawet wlasny orgazm przy tym to nic :) Poza tym ja mowilem o swoim przypadku ktory byl raczej ekstremalny, gdyz naogol spotykalem sie z twierdzeniem ze cale to przedluzanie stosunku to sciema :)
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 27 lip 2006, 23:30

Tak zwykle jest na początku. Tylko spokojnie. Daj się swojemu facetowi wypróżnić. Następnie odczekajcie jakiąś chwilke i zacznijcie drugi raz. Z praktyki wiem, że każdy następny "raz" będzie dłuższy. Oczywiscie im więcej cykli tym bardziej zmuszona będziesz do pomocy w "stawianiu wiezy". MOżesz to zrobić ustami. Bardzo to lubimy. Po kazdy strzale odczekaj kilka minut - zaraz po jesteśmy tam bardzo czuli
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 28 lip 2006, 00:42

tak jak napisał misiek... HOWGH

a złe nakładanie prezerwatywy? eee- to można złą stroną założyć (i wtedy nie daje się tak lekko rozwinąć)... ale nie w opisywanym przypadku.

Jak facet jest taki "Szybki Bill" to po prostu w ramach gry wstępnej zafunduj mu jeden orgazm (czy to łapką, czy ustami, to już sama zdecyduj)... za drugim razem już takim sprinterem nie będzie :)
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 28 lip 2006, 00:52

lollirot pisze:prezerwatywy opóźniające wytrysk zawierają delikatny środek znieczulający

Ale te prezerwatywy nie daja zbyt wiele, praktyka jest tu kluczem do sukcesu :P
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Jago_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2006, 09:23
Skąd: z za pieca
Płeć:

Postautor: Jago_ » 03 sie 2006, 11:50

Mateo_20 pisze:delikatny środek znieczulający
czasami jest zbyt silny i działa za długo <zalamka>

a tak poza tematem:
dwóch moich kumpli dla draki dotknęło językiem tego środka znieczulającego i seplenili przez 20 minut <hahaha> <pijaki>
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 06 sie 2006, 23:26

Moolin pisze:czy to jest mozliwe ze złe nalozenie gumki na penisa moze powodowac zbyt szybkie dochodzenie chlopaka?
moim zdaniem gumka nic a nic nie ma do tego, to raczej na tle psychicznym :?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 393 gości