powiększanie penisa-prawda czy fałsz???

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

misiu_182
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 25 wrz 2007, 23:25
Skąd: polska
Płeć:

Re: Sposoby??

Postautor: misiu_182 » 10 mar 2008, 01:43

Darek002 pisze:Witam wszystkich serdecznie! Mam 14 lat i mój "mały" ma około 9 cm w zwodzie... :| Wiem że było to na forum z tysiąc razy , ale trudno.. Znacie jakieś sposoby na pogrubienie penisa / wydłużenie go bez żadnych produktór?? Np. Jakieś jedzenie albo ćwiczenia .. coś co można robić bez kupowania różnych przedmiotów?? Bardzo proszę o pomoc.. :(( censored


Hehe no to w sumie jest logiczne skoro masz 14 lat, jak chcialbys wlozyc 18 centrymetrowego lasce ktora jest w twoim wieku czy jeszcze mlodsza?:> Nie zmiescilby sie :P Wszystko jest dopasowane do wieku jak bedziesz miec 20 lat to wtedy bedziesz miec adekwatnego co do wieku swojego i pan ktore mozesz zamoczyc xD A tak na powaznie to nie masz sie czym przejmowac, jeszcze urosnie na pewno :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 mar 2008, 08:11

NIE MA MOZLIWOSCI BY PENISA POWIEKSZYC ! i zapamietajcie to
gdyby taka mozliwosc istniala , istnial by też sposób na powiekszenie piersi kobiecych .
Ostatnio zmieniony 10 mar 2008, 08:12 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 10 mar 2008, 10:21

Sposób na powiększenie kobiecych piersi przecież istnieje, ale penis to nie mięsień jak tu niektórzy twierdzą, bo jeżeli by tak było to istniały by jakieś ćwiczenia na siłowni na jego powiększenie, wystarczyło by trochę pomachać hantelkiem i gotowe :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 mar 2008, 10:32

Darek002 masz dopiero 14 lat. Ludzie w róznym tempie rosna. Mój przyjaciel w tym wieku był niższy ode mnie a teraz wysokie to jak cholera. Z częściami ciała jest tak samo. Każdemu inaczej rośnie. Tobie tez urosnie. Przestań sie martwić na zapas
dominik25
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2008, 17:27
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: dominik25 » 04 maja 2008, 19:28

niema możliwości aby powiększyć penisa jakimiś popkami czy tabletkami a już na pewno nie kremami...gdyby tak było to każdy facet miałby w spodniach min. 20 cm (ale to by chyba byli wtedy desperaci ;) i trwałby wyścig zbrojeń kto dobije do 50 <hahaha> można powiększyć operacyjne a i tam efekty są małe i jest dużo większe ryzyko komplikacji (niebędzie stawał itp) czyli lepiej zaakceptować to co się ma...
Ktoś
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2008, 03:31
Skąd: Polska
Płeć:

Ćwiczenia na powiekszenie penisa

Postautor: Ktoś » 12 lip 2008, 10:09

Dzis przeczytalem sobie w necie takie cwiczenia mianowicie nazywa sie to "pierscien arabski" i tam pisze ze po 3 miesiacach mozna osiagnac 3-6 cm dlugosci i pare w obwodzie czy myslicie ze takie cwiczenia moga dzialac ?? (osobiscie uwazam ze nie) Aha a cwiczenie to polega na doprowadzeniu zclonka do stanu wzwodu i zlapania kciukiem i palcem wskazujacym u nasady i sciagania krwi w strone grzyba (oczywiscie ze z jakims tam smarowaniem)
Ostatnio zmieniony 12 lip 2008, 10:10 przez Ktoś, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 25 lip 2008, 13:28

Czytałem że pompki na penisa są szkodliwe i mogą uszkodzić penisa. Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba jednak w to wierzę.
Andref
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2008, 01:26
Skąd: J. Zdroj
Płeć:

Re: Sposoby??

Postautor: Andref » 26 lip 2008, 01:34

Darek002 pisze:Witam wszystkich serdecznie! Mam 14 lat i mój "mały" ma około 9 cm w zwodzie... :| Wiem że było to na forum z tysiąc razy , ale trudno.. Znacie jakieś sposoby na pogrubienie penisa / wydłużenie go bez żadnych produktór?? Np. Jakieś jedzenie albo ćwiczenia .. coś co można robić bez kupowania różnych przedmiotów?? Bardzo proszę o pomoc.. :(( censored


[ Dodano: 2008-07-26, 01:39 ]
Witam. Mam ten sam problem co darek. Dlugo szukalem ale nie znalazlem na tym forum zadnej odpowiedzi- czy ja jestem inny (niedorobiony) dodam ze mam 14 i pol roku. Z gory dzieki za odpowiedz. <glaszcze>
:(
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 lip 2008, 16:41

Trzeba miec niezle zryty leb zeby poswiecac w ogole czas na takie glupoty jak jakies smieszne cwiczenia na penisa. Zamiast tracic czas na cwiczenia, lepiej bierz sie za korzystanie z tego nedznego zycia.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości