czy facet pozna ze jestem dziewica??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Kasiek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2006, 10:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

czy facet pozna ze jestem dziewica??

Postautor: Kasiek1 » 20 lip 2006, 10:42

mam takie glupie pytanko. Jestem dziewicą i od jakiegos czasu spotykam sie z milym facetem. piescimy sie troche i chcialabym cos wiecej. problem w tym ze sklamalam i powiedzialam mu ze nie jestem dziewica (jakos tak mi glupio bylo powiedziec mu ze w moim wieku jeszcze nikogo nie mialam). czy jak bedziemy sie kochac to on to zauwazy?? on jest doswiadczony w tych sprawach.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 20 lip 2006, 10:43

Jak doswiadczony to zauwazy...lepiej powiedz ze jestes to mzoe jeszcze da sie wszystko odkrecic.Bo jak sie z ciebie krew poleje po stosunku to koles zrozumie co i jak
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 10:51

W sumie to nie wiem jak można tego nie zauważyć. Ja byłem kompletnie niedoświadczony (bo to był mój pierwszy raz) i zupełnie inaczej to wyglądało niż to co widziałem wcześniej w gazetach :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 20 lip 2006, 10:52

Kasiek1 pisze:czy jak bedziemy sie kochac to on to zauwazy??


Bardzo mozliwe :)

Kasiek1 pisze:(jakos tak mi glupio bylo powiedziec mu ze w moim wieku jeszcze nikogo nie mialam)


a to niby czemu :|
Kasiek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2006, 10:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kasiek1 » 20 lip 2006, 10:53

no ale przeciez nie zawsze sie krew leje strumieniami :) a jakbym "po" sie szybko wymknela do lazienki?
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 20 lip 2006, 10:55

Kasiek1 pisze:no ale przeciez nie zawsze sie krew leje strumieniami :)


niekoniecznie po krwi :D

Kasiek1 pisze:a jakbym "po" sie szybko wymknela do lazienki?


Nie wiem nie praktykowalam :D

Czemu mu nie powiesz ???? nie widze problemu :>
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 10:59

Kasiek1 pisze:no ale przeciez nie zawsze sie krew leje strumieniami :) a jakbym "po" sie szybko wymknela do lazienki?

ktoś Ci bajek naopowiadał... krew się nie leje strumieniami! to nie jest okres!
kilka kropel krwi pojawi się pewnie przy przebijaniu błony (czyli po pierwszym wtargnięciu) a nie po stosunku. Wystarczy, że po przebiciu błony wytrzesz wejście do pochwy, a partner swojego członka husteczką higieniczną i jest po sprawie.

Zresztą każdy facet marzy żeby z dziewicą się kochać (by być jej pierwszym facetem), a już zupełnie każdy chciałby mieć żonę nie tkniętą przez nikogo wcześniej. W naturze jest to prawie nie możliwe.

[ Dodano: 2006-07-20, 11:01 ]
Więc nie musisz się z tym kryć! <banan>
Ostatnio zmieniony 20 lip 2006, 11:02 przez Hardcore, łącznie zmieniany 1 raz.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Kasiek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2006, 10:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kasiek1 » 20 lip 2006, 11:01

no chyba nie mam wyjscia i mu powiem. Ciekawa jestem co on na to.......bo w ogole wszyscy znajomi mysla ze jestem doswiadczona, dlatego ze wykreowalam siebie na taka sprośną i zabawowa dziewczyne......glupota bo taka nie jestem
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 11:03

a to już sprośna i zabawowa nie może być dziewicą? :P
bez obaw.... zresztą nawet nie powiedziałaś nam w jakim jesteś wieku.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 20 lip 2006, 11:04

Kasiek1 pisze:bo w ogole wszyscy znajomi mysla ze jestem doswiadczona, dlatego ze wykreowalam siebie na taka sprośną i zabawowa dziewczyne......glupota bo taka nie jestem


Ja mam sprosny dowcip...ale jak mnie ktos zapyta to nie widze powodu bym klamala...i jak sie wykreowalas???
Awatar użytkownika
owaca0101
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 09 lip 2006, 09:08
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: owaca0101 » 20 lip 2006, 11:05

przyznaj sie do kłamstwa a na pewno on o tym zapomni... jeśli zaś tego nie zrobisz to do końca nie wiadomo jak zareaguje na to podczzas zblizenia...
Kasiek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2006, 10:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kasiek1 » 20 lip 2006, 11:08

mam 24 lata i nie mowie ze jestem świeta....po prostu nie bylo okazji zeby isc na calość.....wczesniej nie bylam gotowa a potem dlugo dlugo nie mialam nikogo itak ten czas jakos zlecial :))
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 11:09

Kasiek1 pisze:mam 24 lata i nie mowie ze jestem świeta....po prostu nie bylo okazji zeby isc na calość.....wczesniej nie bylam gotowa a potem dlugo dlugo nie mialam nikogo itak ten czas jakos zlecial :) )

ale przecież nikt Ci nic nie zarzuca :) wręcz przeciwnie :P wytrzymałaś tyle czasu..? to się ceni w tych czasach :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 20 lip 2006, 11:10

Kasiek1 pisze:mam 24 lata i nie mowie ze jestem świeta....po prostu nie bylo okazji zeby isc na calość.....wczesniej nie bylam gotowa a potem dlugo dlugo nie mialam nikogo itak ten czas jakos zlecial :) )


To po co klamalas??? Mow prawde...przec iez to nie zbrodnia... mnie jeszcze za to nikt nie posadzil :P
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 20 lip 2006, 11:11

Kasiu. zawsze możesz powiedzieć, że to cud.. <hahaha> Tylko musisz udawać baaaaaardzo zaskoczoną.. :D

A tak poważnie, to nie przejmuj się. Jeśli to uczucie jest między Wami, to gościowi (zaraz po zaskoczeniu) urosną skrzydła u ramion.. bedzie oki <aniolek>
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 20 lip 2006, 11:12

Kasiek1 pisze:problem w tym ze sklamalam i powiedzialam mu ze nie jestem dziewica (jakos tak mi glupio bylo powiedziec mu ze w moim wieku jeszcze nikogo nie mialam)


W w jakim wieku? Jeśli masz 30 lat Twoje obawy są uzasadnione. W takiej sytuacji mogłabyś nawet porosić ginekologa aby pomóg to kłamstwo ukryć i chirurgicznie usunął błonkę jeśli takową posiadasz...
Jednak wstyd - ze jesteś dziewicą w wieku dwudziestu paru lat jest nieuzasadniony.
Wstyd to kraść, albo się źle uczyć i ściągać - ale nie bycie dziewicą.
Cztałam wypowiedz ginekologa, który zauważył, że mentalność dziewczyn w ostatnich latach bardzo się zmieniła. Kiedyś pytając o to czy dziewczyna jest dziewicą nie widział w oczach wstydu osiemnastolatki która czuje się gorsza bo jeszcze nie współżyła.

Poza tym co to za związek - w którym nie ma miejsca na szczerość...
Co to za pierwszy raz - kiedy będziesz kłamać i udawać, że już to kiedyś robiłaś...
To zabija radość z przezywania, kto wie - może to się przyczynić do tego, że nie będziesz miała orgazmu...

Kasiek1, łatwo jest się wplątać w kłamstwo - o wiele trudniej się z niego wyplątać... Ale naprawdę warto... Po prostu powiedz mu prawdę - że chciałaś wyjść przed nim na doświadczoną - jeśli chłopak Cię akceptuje i choć troszkę kocha - to zrozumie - a jeśli nie będzie następny...

Kasiek1 pisze:). czy jak bedziemy sie kochac to on to zauwazy??

Oczywiście, że zauważy. Omijając sprawę błony - kiedy robisz to pierwszy raz zachowujesz się inaczej choćbyś nie wiem jak się starała.
Poza tym sam układ udawania , że nie jest się już dziewicą jest po prostu CHORY.
Co to za związek w którym ukrywa się postawowe rzeczy?

Kasiek1 pisze:no ale przeciez nie zawsze sie krew leje strumieniami :) a jakbym "po" sie szybko wymknela do lazienki?


To zależy jaką masz błone - jeśli poszłabyś do ginekologa to by Ci pewnie powiedział.
Ja byłam zanim "to" się stało i mnie uświadomił co i jak.

A może ty chcesz się wymknąć, bo chcesz mieć już to za sobą? Bo Cię strasznie denerwuje, że jeszcze tego nie zrobiłaś?
Nic na siłę - a już na pewno nie poprzez kłamstwa i krętactwa i wymykanie się do łazienki. Będziesz o tym myśleć przez cały czas miłosnego misterium i jestem przekonana, że nie będziesz potrafiła do końca czerpać z tego przyjemności mając świadomość, że coś przed nim ukrywasz.
Nie warto kłamać.... Prawda i otwartość to podstawa.
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Kasiek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2006, 10:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kasiek1 » 20 lip 2006, 11:13

to nie bylo swiadome klamstwo....tak po prostu palnelam bez zastanowienia
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 20 lip 2006, 11:13

betusia pisze:W w jakim wieku? Jeśli masz 30 lat Twoje obawy są uzasadnione. W takiej sytuacji mogłabyś nawet porosić ginekologa aby pomóg to kłamstwo ukryć i chirurgicznie usunął błonkę jeśli takową posiadasz...


Niby czemu???? to grzech jakis czy co??? :|
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 20 lip 2006, 11:17

RedX pisze:Kasiu. zawsze możesz powiedzieć, że to cud..


Ehh juz to widze

-ooo kochanie masz blone dziewicza, co ona tu robi?
-a nie wiem kotku...dawno tego nie robilam i pewnie odrosla
-aha ok

Ja bym obstawal za tym zeby juz powiedziec bo tak w trakcie to chlopak dostanie szoku czy czego tam i nie bedzie milo
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 11:20

betusia pisze:To zabija radość z przezywania, kto wie - może to się przyczynić do tego, że nie będziesz miała orgazmu...

Ach te baby :P to przecież będzie jej pierwszy raz! nie ma dużej szansy, że dostanie orgazmu a w zasadzie w ogóle (stres, brak doświadczenia w odczuwaniu bodźców seksualnych, przebicie błony itp.)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 20 lip 2006, 11:23

Nie generalizuj.. <hahaha> Może akurat nasza koleżanka jest "wewnętrznie gotowa"? :>
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 20 lip 2006, 11:25

Zresztą każdy facet marzy żeby z dziewicą się kochać (by być jej pierwszym facetem), a już zupełnie każdy chciałby mieć żonę nie tkniętą przez nikogo wcześniej. W naturze jest to prawie nie możliwe.


Mnie w to nie mieszaj :] Co prawda trafiam często na "nie doświadczone" ale wolę te co wiedzą gdzie grają odpowiednie trybiki <banan>

Kasiek1 pisze:no chyba nie mam wyjscia i mu powiem. Ciekawa jestem co on na to.......bo w ogole wszyscy znajomi mysla ze jestem doswiadczona, dlatego ze wykreowalam siebie na taka sprośną i zabawowa dziewczyne......glupota bo taka nie jestem


<lol> brawo, nie ma to jak robić z siebie kogoś kim się nie jest ;) Facet i tak by zauważył, a tak zaczynacie od braku szczerości pożycie, nie wiem czy to go bardziej nie zaboli niż to że jeszcze tego nie robiłaś :]

betusia pisze:W w jakim wieku? Jeśli masz 30 lat Twoje obawy są uzasadnione. W takiej sytuacji mogłabyś nawet porosić ginekologa aby pomóg to kłamstwo ukryć i chirurgicznie usunął błonkę jeśli takową posiadasz...


<lol> wróciła pani "Dobra choć nie trafiona rada" <lol>

silence pisze:Niby czemu???? to grzech jakis czy co??? :|


Nie zapominaj że Betusia ma swój własny świat w którym żyje i to może być nawet obraza dla Boga <lol>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 11:29

Mroczny Piskacz pisze:ale wolę te co wiedzą gdzie grają odpowiednie trybiki <banan>
w poważdym (długim) związku wszystkiego da się nauczyć, a samo odkrywanie tego jest fascynujące :)

inaczej jak taki zwykły sex bez zobowiązań :P to wtedy demony seksu są jaknajbardziej porządane :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 lip 2006, 11:30

Ja pierdziele co za czasy, wstydem jest byc dziewica, a wielka zaleta jest byc sprosna i zabawowa <zalamka> zrozumialbym jakbys miala 15 lat i tak myslala ale 24 ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 20 lip 2006, 11:31

TFA pisze:Ja pierdziele co za czasy, wstydem jest byc dziewica, a wielka zaleta jest byc sprosna i zabawowa <zalamka> zrozumialbym jakbys miala 15 lat i tak myslala ale 24 ?


Juz myslalam , ze jakas dziwna jestem i mam poglady z epoki lodowcowej :] Jaki to wstyd no?????
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 20 lip 2006, 11:32

Hardcore pisze:w poważdym (długim) związku wszystkiego da się nauczyć, a samo odkrywanie tego jest fascynujące :)


Jest tyle aspektów seksualności których jeszcze nie poznałem że wymiana doświadczeń wydaje się nieco ciekawszą perspektywą ;)

Hardcore pisze:inaczej jak taki zwykły sex bez zobowiązań :P to wtedy demony seksu są jaknajbardziej porządane :)


Ja o wampach nie mówię, jeno takich co wiedzą co i jak żeby mi nie opadł w czasie gdy ona się zastanawia jak się ułożyć <lol>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 11:35

Mroczny Piskacz pisze:Ja o wampach nie mówię, jeno takich co wiedzą co i jak żeby mi nie opadł w czasie gdy ona się zastanawia jak się ułożyć <lol>

trzeba dobrze pokierować :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 20 lip 2006, 11:37

Hardcore pisze:trzeba dobrze pokierować :P


Czasem wolę sam być kierowany i bierny ;) Dlatego doświadczenie też ma swoje plusy, nie mówię jednak że dziewice są bee :|

Owszem, mają swoje zalety i nie ma się czego wstydzić. Po prostu ja wolę mieszaną dominację ;)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 20 lip 2006, 11:40

czasem trzeba dać sie posterować, ale raz na jakiś czas :P
dobra... koniec OT :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Kasiek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lip 2006, 10:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kasiek1 » 20 lip 2006, 11:42

hmm to znowu ja :) nie wiem czy cos czuje wiecej do tego faceta....bardzo go lubie i na pewno pociaga mnie fizycznie i w ogole chce mi sie sexu (ehh te hormony). moze bedzie cos z tego wiecej a moze nie. wiec nie wiem jak sie zachowac i tyle

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości