Mam 22 lata i się nie całowałem Jestem gorszy przez to ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Wnętrze84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2006, 19:11
Skąd: Śląsk
Płeć:

Mam 22 lata i się nie całowałem Jestem gorszy przez to ?

Postautor: Wnętrze84 » 19 lip 2006, 19:31

Cześć chciałbym się z wami podzielić sobą i może mi powiedzie co jest nie tak co mam zmienić i wogle. Mam na imię Leszek i mam 22 lata i moim problemem jest to że nigdy nie poczułem smaku ust dziewczyny po prostu nigdy się nie całowalem. Jestem troche niesmiały ale jest coraz lepiej i się coraz to bardziej zmieniam. Bardzo lubie koncerty rockoteki spotania ze znajomymi chcoiaż nie mam ich za wielu. Lubie się też bawić wyszaleć, lubie okazyjnie alkohol moge nawet zapalić zielone. Tylko nie wiem jak to u mnie jest Niespotkałem odpowieniej chyba dziewczyny wogle ja jestem romantykiem dla mnie całowanie sie to musza to wyrażać jakieś uczucia nie mogłem bym to zobić z dziewczyna co mi się podoba a nic do niej nie czuje a ona do mnie bo to by mnie wogle nie kręciło. A tak bardzo bym już chciał się całować i uprwiać sex. Już mam takie fantazje ale nie mam nikogo nie mam dziewczyny i nie wiem czy kiedys spotkam Ciezko mi jest <zalamka>
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 19:34

Widze dwa wyjścia...albo czekać cały czas na tą jedną jedyną tą na całe twoje życie :> albo jezeli tak Ci zależy na stosunku i masz dużo fantazji to po prostu idz do Agentury...uwierz mi że jeżeli dobrze trafisz to ona spełni wszystkie twoje marzenia i zachcianki.. wystarczy tylko dobrze $$ pozdro
darinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2006, 12:25
Skąd: piła
Płeć:

Postautor: darinka » 19 lip 2006, 19:36

Po prostu czekasz na tą odpowiednią dziewczyne , an[ewno ją znajdziesz. Znam wiele nawet starszych facetów którzy tez lubią poszaleć, chodzić na imprezy a nadal są sami... A jesli chodzi o to całowanie to hm.... to fajnie że są faceci którzy muszą cos czuć do kobiety aby choćby ją pocałować. Główka do góry, to nie problem
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 19:37

Wnętrze84 pisze:to zobić z dziewczyna co mi się podoba a nic do niej nie czuje a ona do mnie bo to by mnie wogle nie kręciło.

Serio??? <hmm>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2006, 19:42

noooo jak sie jest ksieciem to tak to jest <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Wnętrze84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2006, 19:11
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Wnętrze84 » 19 lip 2006, 19:47

To znaczy chodzi o to. Ja najbardziej w życiu chce to kochać i być kochanym a fizycznosć to jest sfera odczuwalna dotykowo ale też uczuciowo. Po co ma sie wysilać z całowaniem sie albo już jak mam mówic coś więcej to zadowalać dziewczyne w sexie jak to nic nas nie łączy. Przeciez ona będzie miała za niedlugo innego a ja będe w pdobnym stanie co teraz?
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 19:48

Nie spotkales do tej pory zadnej dziewczyny do ktorej poczulbys cos wiecej???Strange
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2006, 19:49

Zaraz to masz 22 lata i nikt , zadna Ci sie nie spodobała na tyle by ją podrywac ? bys zaczoł ją pragnąc?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 lip 2006, 19:50

No to czekaj na ksiezniczke "romantyku". Skoro sie nie calowales to skad mozesz wiedziec ze Cie to nie kreci bez uczucia ? gadasz tak bo jeszcze tego nie robiles, dorabiasz ideologie. A w rzeczywistosci pewnie po prostu jestes malo zaradny, czas spojrzec prawdzie w oczy.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 19 lip 2006, 19:51

tarantula pisze:Nie spotkales do tej pory zadnej dziewczyny do ktorej poczulbys cos wiecej???Strange

a mężczyznę?? :> <evilbat>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 19:51

Andrew pisze:Zaraz to masz 22 lata i nikt , zadna Ci sie nie spodobała na tyle by ją podrywac ? bys zaczoł ją pragnąc?

Dokladnie to samo pytanie sobie zadaje.To moze masz inna orientacje :? Bo faktycznie zeby nie spodobala Ci sie do tej pory ani jedna <pijak>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 19:53

własnie...może naprawde zastanów się co cię bardziej kręci....dupka kobieca czy męska... nie wstydz się ludzka rzecz <aniolek>
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 19:53

Skoro sie nie calowales to skad mozesz wiedziec ze Cie to nie kreci bez uczucia ?

TFA Mnie to nie kreci bez uczucia.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 lip 2006, 19:54

Wnętrze84 pisze: Mam na imię Leszek i mam 22 lata i moim problemem jest to że nigdy nie poczułem smaku ust dziewczyny po prostu nigdy się nie całowalem.
a ja mam 30 lat i też nie. I co ?? Lepsz jestem <banan>
Wnętrze84 pisze: A tak bardzo bym już chciał się całować i uprwiać sex.
a to jakis przymus ?? Bo niewiedziałem <boje_sie> sex pocałunki nie powinny być chyba celem samym w sobie ??
Wnętrze84 pisze: Ciezko mi jest
kolejny <zalamka>
lolek3 pisze:uwierz mi że jeżeli dobrze trafisz to ona spełni wszystkie twoje marzenia i zachcianki.
i nawet wyda fakturę <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Wnętrze84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2006, 19:11
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Wnętrze84 » 19 lip 2006, 19:55

Była jedna naprawde ładna dziewczyna podobala mi się nawet miałem z nią fanazje erotyczne i naprawde lubieliśmy się Przez okres 3 miesiący z ok 30 razy widziliśmy się naprawde było świetnie. Powiedziała mi kiedys że jak bym byl facetem z jajami to bym ją już dawno pocałował albo kiedys jak bylismy pijani to dawałą mi praktyczie 100% znaki. na pewno się śmiejecie albo dziwicie ale to zorbiła też moja nieśmiałość i to że ona często jak gdzieś wychodziliśmy to się całwoała z jakimś co ich niedawno poznawała albo dopiero z poznana osoba siadała im na kolana. Nie odpowidało mi to nie chciałem być do niej kolejną jadą z facetem.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 lip 2006, 19:55

tarantula pisze:TFA Mnie to nie kreci a sie calowalam.


No ale on sie jeszcze nie calowal w tym rzecz, nie wierze ze go to chociaz nie ciekawi, ze nie chce sprobowac, on tego chce ale nie umie sie o to postarac.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 19:57

Wnętrze84 pisze:Była jedna naprawde ładna dziewczyna podobala mi się nawet miałem z nią fanazje erotyczne i naprawde lubieliśmy się Przez okres 3 miesiący z ok 30 razy widziliśmy się naprawde było świetnie. Powiedziała mi kiedys że jak bym byl facetem z jajami to bym ją już dawno pocałował albo kiedys jak bylismy pijani to dawałą mi praktyczie 100% znaki. na pewno się śmiejecie albo dziwicie ale to zorbiła też moja nieśmiałość i to że ona często jak gdzieś wychodziliśmy to się całwoała z jakimś co ich niedawno poznawała albo dopiero z poznana osoba siadała im na kolana. Nie odpowidało mi to nie chciałem być do niej kolejną jadą z facetem.

A nie podobala Ci sie jakas co by nie siadala wszystkim na kolana?Czy tylko takie Cie pociagaja?
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 lip 2006, 19:57

no to mamy odpowiedz za jego ostatnim postem ...jestews makową panienką , musisz to zmienic !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 lip 2006, 19:59

Wnętrze84 pisze:często jak gdzieś wychodziliśmy to się całwoała z jakimś co ich niedawno poznawała albo dopiero z poznana osoba siadała im na kolana


No to z fajnymi kobietami sie zadajesz, moze zmien towarzystwo po prostu ? skoro do niego nie pasujesz ?
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Wnętrze84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2006, 19:11
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Wnętrze84 » 19 lip 2006, 20:04

Co wyscie oszaleli jasne żę mnie dziewczyny kręcą !!!!!! Chyba już miałem ok 15 spotkan z nimi z reguły z czata bo mi tak łatwiej ale jakoś nie wychodziło. I to nie przez to że ja się im niepodobałem ( chociaż tego do końca nie moge stwierdzic ) albo one mi po prostu nie było chemii albo był inny powód osobowść chrakter po prostu coś nie grało. I nie mówicie że jestem wybredny bo to nie o to chodzi
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 20:05

Wnętrze84 pisze:I nie mówicie że jestem wybredny bo to nie o to chodzi

Wiec oswiec nas o co chodzi <pijak>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 lip 2006, 20:07

tarantula pisze:Wiec oswiec nas o co chodzi <pijak>


Tez jestem ciekaw, coz moze byc tego powodem.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Wnętrze84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2006, 19:11
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Wnętrze84 » 19 lip 2006, 20:12

Moim problmem jest też to że się wywnętrzniam za bardzo i cięzko mi się pohamować z regóły dziewczyna co się z nią widziałem wiedziała jaki jestem. Ale myślę żę to nie ma większego znaczenia tylko to żę albo były zajęte albo nie było tej chemi. Możę nikiedy się nie podobał też z wygladu może tez z chrakteru różnie to bywało.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 lip 2006, 20:12

Masz typowo katolicki światopoglad...
Nie będziesz się całowal z przypadkową dziewczyną? Dlaczego, jakas gorsza jest, bo to ta nie Twoja. Jak nie masz dziewczyny, to dlaczego nie możesz korzystac z zycia?
Nie chciałeś żeby kobieta usiadła Ci na kolana... Dlatego bo to nie twoja kobieta... ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 20:13

ziomuś co ty myslisz że jak pierwszy raz zobaczysz panne na oczy to już będzie jakas wielka "chemia" czy uczucie?? ja po bardzo długim czasie od poznania kobiety zrozumiałem ze to ta jedyna prawdziwa 8)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 lip 2006, 20:15

Wnętrze84 pisze:Moim problmem jest też to że się wywnętrzniam za bardzo i cięzko mi się pohamować z regóły dziewczyna co się z nią widziałem wiedziała jaki jestem. Ale myślę żę to nie ma większego znaczenia tylko to żę albo były zajęte albo nie było tej chemi. Możę nikiedy się nie podobał też z wygladu może tez z chrakteru różnie to bywało.


czyli jestes wybredny, szukasz ksiezniczki i tyle, powodzenia.

[ Dodano: 2006-07-19, 20:17 ]
swoja droga dziwne ze nigdy nie poczul zadnej chemii do zadnej, przeciez we wczesnej mlodosci na samym poczatku "zabaw" z kobietami takie cos mi sie zdarzalo niemal przy kazdej znajomosci, czlowiek sie zakochiwal, jesli Ty sie nigdy nawet nie zauroczyles to albo cos masz z hormonami nie tak, jakas deprecha albo cos, bo innego wytlumaczenia nie widze.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 20:19

ja jestem troszeczke w szoku i rzeczywiscie katolockimi pogladami mi tu smierdzi;P ale..mniejsza z tym..ja rozumiem ze w wieku 22 lat mozna byc prawiczkiem bo nie kazdy chlopak lata za pannami od malego..ale zeby nigdy sie nie pocalowac? toz normalny nastolatek ma mnostwo okazji zeby chociaz sprobowac...no jestem w szoku naprawde;) <pijak>
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 19 lip 2006, 20:24

Bash pisze:Nie będziesz się całowal z przypadkową dziewczyną? Dlaczego, jakas gorsza jest, bo to ta nie Twoja. Jak nie masz dziewczyny, to dlaczego nie możesz korzystac z zycia?
Candy Killer pisze:ja jestem troszeczke w szoku i rzeczywiscie katolockimi pogladami mi tu smierdzi;P ale..mniejsza z tym..ja rozumiem ze w wieku 22 lat mozna byc prawiczkiem bo nie kazdy chlopak lata za pannami od malego..ale zeby nigdy sie nie pocalowac? toz normalny nastolatek ma mnostwo okazji zeby chociaz sprobowac...no jestem w szoku naprawde;) <pijak>

Odwalcie sie od faceta,teraz to przeginacie.Nie bedzie mial jaj jak nie przeleci przypadkowej albo nie bedzie sie z nia lizal???Nastolatek musi sie calowac bo inaczej to co??Wiekszych bzdur dzis nie przeczytalam <pijak>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Wnętrze84
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2006, 19:11
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Wnętrze84 » 19 lip 2006, 20:24

Co wy piepszycie jakie poglądy katolickie to znaczy jestem Katolikiem i brat też jest i chodzi do kościoła a dymał laski w wieku 16 lat. To nie ma nic do rzeczy wiara.
lolek3
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lip 2006, 12:29
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: lolek3 » 19 lip 2006, 20:26

tarantula pisze:Odwalcie sie od faceta,teraz to przeginacie.Nie bedzie mial jaj jak nie przeleci przypadkowej albo nie bedzie sie z nia lizal???Nastolatek musi sie calowac bo inaczej to co??Wiekszych bzdur dzis nie przeczytalam
tutaj nikt się go nie czepia...tylko każdy próbuje zrozumieć jego problem i jakoś go zrozumiec

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 518 gości