problem !!! z dojściem..

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

oko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2006, 20:56
Skąd: Poznań
Płeć:

problem !!! z dojściem..

Postautor: oko » 14 lip 2006, 21:19

Mam taki problem - 7 lat żyłem z kobietą, z ktorą sex był czyms wspaniałym nawet mialem problemy z zbyt szybkim dochodzeniem dlatego tez musiałem nauczyc sie siebie i poznać swoją granice aby ją zadowolić, potrafilem sie powstrzymywać i szczytować razem z nią lub nawet po jej 2 orgazmie .....ale jak to życie nasze drogi sie rozeszły...nie miałem kobiety ponad rok w swojej sypialni az do teraz...poznałem cudo, nie sądziłem że moge poznać tak atrakcyjną kobiete, jestesmy razem od 2 miesiecy PROBLEM DOTYCZY SEXU - wieć mialem obawy ze po roku oraz z uwagi na jej atrakcyjnosc nie zdołam jej zadowolic a tu jest inaczej - kochamy sie a ja nie moge dojsc, po prostu jakbym nic nie czuł, jakby jej myszka byla za duza dla mnie (a raczej jestem dobrze zaopatrzony:)) nie wiem co robic na poczatku myslalem ze przejdzie ale tak trwa dalej i jest to juz ktores tam podejscie, jak juz ni emode dojsc to z czasem po prostu mały odmawia mi poslyszenstwa i wiodczeje - POMOCy co robic???????????????????
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 14 lip 2006, 21:22

oko pisze:akby jej myszka byla za duza dla mnie


no to tutaj pewnie sam sobie odpowiedziales, zreszta masz porownanie z tamta i chyba sam wiesz czy luzniejsza.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 14 lip 2006, 21:47

Co robić?

a) dłuższa gra wstępna, gdzie ona Ciebie też będzie pieścić (rączką/ustami)
b) zrezygnujcie z gumek na rzecz innej metody (czasami to gumki właśnie facetowi przeszkadzają)
c) poducz swoją panią używania mięśni Kegla, zmieńcie pozycję, cokolwiek, co pozwoli Tobie czuć, że weń jesteś a nie tylko próżnię obijasz (pewnie nie problem z tym, że jesteś za mały, ale po prostu w tej pozycji którą preferujecie zbyt słabo ją czujesz)... na leniuszka i cyba każda pozycja w której ona ma złożone nogi są godne polecenia
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 14 lip 2006, 22:15

Kubek pisze:czasami to gumki właśnie facetowi przeszkadzają
a ja myslalem ze zawsze...
oko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2006, 20:56
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: oko » 14 lip 2006, 22:44

tak tylko to nie takie proste - co mam powiedziec ze nie czuje tam nic ze luzno... a jesli chodzi o rece czy usta - coz chyba ni ema za duzo doswiadczeń bo mni epoprostu to boli... i moze to tez ma wplyw pozniej...
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 14 lip 2006, 23:12

oko, a rozmawaiłeś z nią o tym wszystkiem?? skoro ją kochasz, to na pewno zrobi wszsykto byś się lepiej czuł;)
Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: Vilemo_88 » 15 lip 2006, 00:15

oko ja mialam podobna sytuacje, pieszczas faceta d;lonia i ustami sprawialam mu lekki bol i porozmawialismy o tym:D i treaz dochodzi przez takie pieszczoty szybciutko:d napisales zer jest za lzuna, wynika tro moze z ilosci partnerow jakich miala?? albo po prostu jest zbyt mokra (tenb problem dotyczy takze mnie i mimo iz bylam niedawno dziewica moj ukochany slizga sie czasem we mni bo po prostu za duzo plyny wydzielam a jestem waska bo wspolzyje od niedawna) wiec moze i u Ciebie jest ten sam problem:)
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 15 lip 2006, 07:39

moim zdnaime to chwilowe kłopoty które niebawe miną i wrócisz do dalszej wprawy... ;) a niedługo naipsze posta pod tyułem: "ona chce to robic wszędzie!" ;) moze powinneś sam poćwiczyć? choc pewnie przez ten rok to robiłeś i problemu nie bylo... ale zaloże sie proostu ze za bardzo skupiaszsię na patnerce i na jej przyjemnosći z za malo się odpreżasz, moze jesteś jeszcze nie porzyzwyczajony do nowej kochanki...? stresz robi różne rzeczy z ludxmi... ;) może zprosponuj jej że cłąkowice się jej oddasz, niech robi kobieta co chce... na moim facecie dziaal to zwykle bardzo...podniecajaco... :P
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 16 lip 2006, 00:02

didi_16 pisze:oko, a rozmawaiłeś z nią o tym wszystkiem?? skoro ją kochasz, to na pewno zrobi wszsykto byś się lepiej czuł;)
a gdzie on napisał że ją kocha? :?
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 lip 2006, 15:02

Vilemo_88 pisze: napisales zer jest za lzuna, wynika tro moze z ilosci partnerow jakich miala??


Rany co ma jedno z drugim wspulnego , ktos mi to w koncu wyjasni>? bo co jakis czas ktos tu palnie takie głupstwo <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Meth
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 15:32
Skąd: Kraków
Płeć:

Problem z dojściem

Postautor: Meth » 08 lut 2008, 23:07

Witam. Mam taki problem, że gdy kocham się z moją dziewczyna nie mogę dojść. Czego to może być przyczyna? Miałem tak za pierwszym razem jak i później kilka razy nastepnych... Po prostu nie mogę skończyć w niej i jestem przez to zły. Czyżby to był poważny problem?
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Re: Problem z dojściem

Postautor: Wujo Macias » 09 lut 2008, 13:01

Meth pisze:Witam. Mam taki problem, że gdy kocham się z moją dziewczyna nie mogę dojść. Czego to może być przyczyna? Miałem tak za pierwszym razem jak i później kilka razy nastepnych... Po prostu nie mogę skończyć w niej i jestem przez to zły. Czyżby to był poważny problem?
Za duzo polerowales pinokia i teraz jestes mniej wrazliwy na bodzce.
Abstynencja na jakis czas i powinno wrocic do normy.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Meth
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2007, 15:32
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Meth » 09 lut 2008, 13:24

Hummmm możliwe bo ja lubię sobie na recznym zjechać :D Okey przestane i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Dam znać jakby co :)
Ostatnio zmieniony 09 lut 2008, 13:24 przez Meth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Problem z dojściem

Postautor: Andrew » 09 lut 2008, 18:01

Wujo Macias pisze: Za duzo polerowales pinokia i teraz jestes mniej wrazliwy na bodzce.
Abstynencja na jakis czas i powinno wrocic do normy.


to co napisales z mojego puinktu widzenia ma sie ni jak do stanu faktycznego !! jest to po prostu nie prawdą - ale to mówie ja ! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Re: Problem z dojściem

Postautor: Wujo Macias » 09 lut 2008, 20:14

Andrew pisze:
Wujo Macias pisze: Za duzo polerowales pinokia i teraz jestes mniej wrazliwy na bodzce.
Abstynencja na jakis czas i powinno wrocic do normy.


to co napisales z mojego puinktu widzenia ma sie ni jak do stanu faktycznego !! jest to po prostu nie prawdą - ale to mówie ja ! <aniolek>

Z wlasnego oraz kolegow doswiadczenia a takze dzieki lekturze kilku artykulow napisanych przez lekarzy smiem twierdzic, ze to jednak prawda. Nie w wypadku kazdego moze, ale jednak.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 09 lut 2008, 21:23

Bo to zależy w jakim celu "jedzie się na ręcznym". Jeśli tylko po to, żeby jak najszybciej się zaspokoić, to skutki mogą być później np. takie jak powyżej. Jeśli natomiast ma to postać "ćwiczenia", które ma na celu poznanie samego siebie, reakcji na bodźce oraz próbę kontroli nad "końcówką" to jest to bardzo dobry trening, z którego według mnie są same pozytywy.
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 10 lut 2008, 04:37

sadi pisze:Bo to zależy w jakim celu "jedzie się na ręcznym". Jeśli tylko po to, żeby jak najszybciej się zaspokoić, to skutki mogą być później np. takie jak powyżej. Jeśli natomiast ma to postać "ćwiczenia", które ma na celu poznanie samego siebie, reakcji na bodźce oraz próbę kontroli nad "końcówką" to jest to bardzo dobry trening, z którego według mnie są same pozytywy.
Gowno nie trening. Jezdzenie na recznym, polerowanie pazura, pilowanie pinokia, meczenie pingwina itd. na dluzsza mete prowadzi do otepienia doznan. Zaufajcie Wujowi i ograniczcie tego typu atrakcje. Wasz seks z kobietami od razu stanie sie ciekawszy.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 10 lut 2008, 14:10

A czy twoja obecna partnerka ma już dzieci ?
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 10 lut 2008, 14:34

Wujo Macias, twój punkt widzenia.
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 10 lut 2008, 14:53

sadi pisze:Wujo Macias, twój punkt widzenia.

Powaznie? A myslalem, ze przekazuje uniwersalna madrosc wszechswiata.
Co nie zmienia faktu, ze zbyt szybkie tempo,tudziez zbyt mocny ucisk sa niewskazane. Tyle.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 lut 2008, 19:37

Wujo Macias pisze:
sadi pisze:Wujo Macias, twój punkt widzenia.

Powaznie? A myslalem, ze przekazuje uniwersalna madrosc wszechswiata.
Co nie zmienia faktu, ze zbyt szybkie tempo,tudziez zbyt mocny ucisk sa niewskazane. Tyle.

Wujo ? a na jakiej podstawie tak sadzisz ? :] :| na podstawie tego co przeczytaleś ? ...jesli tak to uwazaj by Ci wlosy miedzy palcami nie wyrosły od onanizmu. <aniolek>
choc... co jednemu zaszkodzic moze - innemu nie ma mozliwosci .
reka to reka ! pipka ......... to jednak cos innego i ni jak nie jestem w stanie tego porównac ani nic nie jest w stanie jej zastapic. Dlatego też opowiesci o tym, ze onanizm zrujnował komus sex jak i zycie wkładam miedzy bajki , bo.... sam jestem wszak facetem <aniolek>
no ale moze ja jestem jakies indywidułum [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 10 lut 2008, 19:41

Ja sie czasami zastanawiam, czy Ty na pewno umiesz czytac.
Pisalem wczesniej, ze widze to chociazby po sobie, wielu moich znajomych tez ma tym problem. Jeden nawet do lekarza z tym poszedl.
Powtorze- jesli masz za mocny ucisk tudziez jedziesz za szybko stepiasz wrazliwosc na bodzce. Moze Ty ledwo go 3masz w rece i utrzymujesz tempo wenezuelskiego slimaka- Wtedy nie dziwie sie, ze problemow nigdy nie miales.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 lut 2008, 19:49

co Ty powiesz !! <glaszcze> naprawdę ! wiec napisze tak "ciulatej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy" tylko mi nie brac tego dosłownie <aniolek>
acha!!!! to wy macie wrazliwosc tylko w fiucie !! teraz rozumiem o co chodzi - alez ja tepakl jestem <zakochany> [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 lut 2008, 20:33

Andrew pisze:Dlatego też opowiesci o tym, ze onanizm zrujnował komus sex jak i zycie wkładam miedzy bajki , bo.... sam jestem wszak facet


dołączam się do powyższego twierdzenia :) Nie ma siły, by zaszkodził, może jedynie pomóc <aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 lut 2008, 20:44

Andrew pisze:to wy macie wrazliwosc tylko w fiucie

Raczej do tego <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 lut 2008, 20:47

Mysiorek pisze:
Andrew pisze:to wy macie wrazliwosc tylko w fiucie

Raczej do tego <browar>


:| myslalem 3 minuty, nie wiem o co biega, a dluzej mi sie nie chce....wyjasnisz? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 lut 2008, 20:50

Andrew pisze:myslalem 3 minuty, nie wiem o co biega, a dluzej mi sie nie chce....wyjasnisz?

Sex z ręką czy kozą może być mechaniczny.
Z kobietą NIE POWINIEN.
Jesli się połączy czułość prącia i mózgu - wtedy nie powinno być problemów.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 lut 2008, 20:51

jakie to proste <aniolek> cóż ...brakli w snie są u mnie zauwazalne <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 lut 2008, 20:52

Andrew pisze:jakie to proste

Ty to powiedziałeś, ja tylko przybiłem 5 <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 lut 2008, 20:53

ja nie o tym, a o tym...jak zinterpretowac to czego nie zakumałem
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości