Ostro czy delikatnie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Ostro czy delikatnie?

Postautor: Jarek » 13 mar 2004, 10:07

Ponieważ Kinia nie chciała przynudzać o tym w innym temacie, doszedłem do wniosku założyć nowe temat dotyczący preferencji:ostry czy delikatny sex. Zdaje sobie sprawę z tego, że ile ludzi/par tyle preferencji. Ale będzie to ogólny obraz tego jaka płeć preferuje jaki sex. Dlatego liczę, że w tym temacie wypowiedzą się zarówno panie jak i panowie
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 mar 2004, 10:17

Jako, że podniosłem ten temat, wypada mi jako pierwszemu się wypowiedziec: otóz my zgodnie wolimy sex delikatny, co wcale nie przeszkadza nam żywiołowo i głośno przeżywać orgazmów.
gluptasek81
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 gru 2003, 16:24
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: gluptasek81 » 13 mar 2004, 10:19

Delikatnie czy ostro to pojecie wzgledne, gdyz jedna osoba za ostro bierze np. s/m a inne mocniejsze pchniecia. My (tzn. ja i moja partnerka) lubimy zarowno delikatny seks jak i ostry (mocniejsze pchniecia), ale to zalezy od sytuacji. W delikatnym jest pewna subtelnosc. W ostrym zas dominacja jednej strony nad druga.... Ale najogolniej mowiac to preferujemy prawie kazdy rodzaj milosci... orpocz s/m itp.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 mar 2004, 10:47

Najlepiej będzie, jak każdy sobie sam dośpiewa co rozumie pod tymi pojęciami, bynajmniej ja nie miałem na myśli s/m, ani innych tego typu udziwnień
Kochać i być kochanym
gluptasek81
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 31 gru 2003, 16:24
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: gluptasek81 » 13 mar 2004, 10:54

Rozumiem... Ale ja tylko napisalem by ktos nie posadzil kogos o jakies dziwne preferencje... Nie rajcuje mnie przypalanie papierosem czy naklowanie penisa igla, feeeeeeeee...... Ale lubimy oboje od czasu do czasu zaszalec. Po prostu mocno i gleboko "pcham"... Czasami bol doprowadza moja partnerke na szczyt... ;P
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 mar 2004, 11:49

gluptasek81 pisze:Rozumiem... Ale ja tylko napisalem by ktos nie posadzil kogos o jakies dziwne preferencje... Nie rajcuje mnie przypalanie papierosem czy naklowanie penisa igla, feeeeeeeee...... Ale lubimy oboje od czasu do czasu zaszalec. Po prostu mocno i gleboko "pcham"... Czasami bol doprowadza moja partnerke na szczyt... ;P


W jednym temacie piszesz ze pekasz po 1 minucie a teraz o ostrym i mocnym pchaniu doprowadzajacym Twoja partnerke na szczyt?? Cos nie bardzo to ma powiazanie :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 mar 2004, 11:53

Też to zuważyłem, że to się kupy nie trzyma, faktyczny głuptasek
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 13 mar 2004, 11:54

W moim przypadku jest mały problem z upodobaniami, bo moja Pani dochodzi przy delikatnym (jak najgłębiej ale wolniej) natomiast ja zazwyczaj przy ostrzejszym (szybszciej i głębiej) :P . Narazie dopasowywujemy się więc wszystko przed nami.
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 13 mar 2004, 14:28

Jarku dziękuję za poruszenie tego tematu :) Może to zabrzmi dziwnie i posądzicie mnie o jakieś dewiacje ale z góry mówię, że jestem zupełnie normalna a w chwilach uniesień chyba każdy z nas pokazuje nowe, często zaskakujące oblicze..Uwielbiam delikatną grę wstępną, obwodzenia całego ciała palcami, pocałunki itp..wtedy słowa nie są potrzebne kocham czuć takie porozumienie ciał i dusz..Później jednak ta romantyczność pryska w jednej sekundzie(ale nie jest to oczywiscie negatywne) i po prostu lubię czuć go że tak powiem 'w żołądku', lubię mocne pchnięcia, taki miły przeszywający ból wtedy już odlatuję można mnie bić, gryźć i robić wszystko na co tylko on ma ochotę..kończy się bez żadnych ubytków na ciele ale spadają wazony, kwiaty z parapetu (mam łóżko na kółkach! :P) i mam później mnóstwo sprzątania...a i sąsiedzi też tak dziwnie patrzą ale raczej na moich rodziców..I już nic nie zrobię że lubimy ostro dla mnie i tak najważniejsze jest to że się bardzo kochamy :) pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 mar 2004, 14:53

Otóż Kiniu, pod wpływe Twojej wypowiedzi powstał ten topik. I wcale nie zaskoczyłas nas tym, że lubisz ostro. Taka Twoja natura i chwała Ci za to, ważne to lubisz i daje Ci to satysfakcję. A na sąsiadów i innych nie patrz, bo to co Twoje zawsze będzie Twoje.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 mar 2004, 18:45

To jest tak panowie ze wiekszosc kobiet lubi jak juz nasyci sie spokojnym sexem przejsc do ostrego moze za duze slowo ale powiedział bym --- brutalnego sexu (w ramach przyzwoitosci oczywiscie ) to normalka nie ma to jak zaczac spokojnie a konczyc na brutala :D .Wszystko jednak zalezy od jak sie to mówi dnia ! raz jest tak a raz po prostu tak !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 13 mar 2004, 21:58

zdecydowanie wole dynamiczny ostry sex z mocnymi i glebokimi pchnieciami wtedy jest mi najlepiej. b. podnieca mnie to. delikatny seks jest dl amnie zbyt leniwy i taki rozmemłany. Moze jest tak dlatego ze na codzien jestem raczej zywa i dynamiczna i nie lubie jak ktos robi ckolowiek powoli.
Angel21

Postautor: Angel21 » 14 mar 2004, 11:06

Delikatny czy ostry seks ?
Wszystko zależy od mojego nastroju. Czasami fajnie jest przeżyć seks z "brutalem" bo to zawsze jest jakaś odmiana.
No ale też czasami fajnie jest doznać wielu delikatności. Dlatego wszystko zależy od nastroju.
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 14 mar 2004, 23:00

no i jak napisać coś nowego..
chyba się nie da..
Lubię gdy mężczyzna wchodzi we mnie delikatnie.. na początku.. poźniej jednak.. :-).. budzi się we mnie bestia..
Tak czy siak lubię czuć go głęboko.. do końca..

Czasem chcę czuć się bepiecznie, blisko.. oddychać jego oddechem a innym razem chcę się po prostu *** (choć już po 22 wstawię gwiazdki :-) )
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 mar 2004, 11:28

Hmmm ! Nic nawego w kazdej kobiecie tkwi bestia jezeli chodzi o sex ! i to jeszcze jaka , tylko ze nie wszystkie chcą ja uwolnic obawiając sie reakcji partnera --- a niepotrzebnie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 mar 2004, 23:28

U mnie tez zalezy od nastroju, mimo ze tego nie robilem :d Ale czasem ma sie ochote na pieszczoty gwaltowne i ostre a czasem na delikatne...
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 21 mar 2004, 14:50

Maverick pisze:U mnie tez zalezy od nastroju, mimo ze tego nie robilem :d Ale czasem ma sie ochote na pieszczoty gwaltowne i ostre a czasem na delikatne...

----> zapamietac
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 mar 2004, 14:53

lizaa pisze:
Maverick pisze:U mnie tez zalezy od nastroju, mimo ze tego nie robilem :d Ale czasem ma sie ochote na pieszczoty gwaltowne i ostre a czasem na delikatne...

----> zapamietac

A u Ciebie Kochanie jak to jest?
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 21 mar 2004, 14:56

u mnie Kochanie to trudno powedziec....sam wiesz jaka jestem i jak do niektorych rzeczy podchodze...wszystko zalezy od dnia , od nastroju czy w ogóle chce:)
ogolnie rzecz biorac to raczej delikatnosc przewyzsza u mnie:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 mar 2004, 15:23

No w sumie :) Ale wszystko moze sie jeszcze pozmieniac :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 23 mar 2004, 00:11

watpie:):):):)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 23 mar 2004, 00:49

Delikatnie rozpalić, do czerwoności, a poźniej dostać ostro, szybko, z wszędobylskim pożądaniem- yeah :]
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 23 mar 2004, 23:33

Jarek pisze:Jako, że podniosłem ten temat, wypada mi jako pierwszemu się wypowiedziec: otóz my zgodnie wolimy sex delikatny, co wcale nie przeszkadza nam żywiołowo i głośno przeżywać orgazmów.


Ja dla przykladu pekl bym chyba ze smiechu jakby mi ktos mial sie wydzierac w lozku na caly regulator :P ale owszem stekniecia i sapania sa jak najbardziej do przyjecia :P A co do szybkosci... hehehe.. lepiej sie nie spieszyc... :P bo jak sie czlowiek spieszy ... ... ... to nic z tego nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 11:17

broken pisze:
Jarek pisze:Jako, że podniosłem ten temat, wypada mi jako pierwszemu się wypowiedziec: otóz my zgodnie wolimy sex delikatny, co wcale nie przeszkadza nam żywiołowo i głośno przeżywać orgazmów.


Ja dla przykladu pekl bym chyba ze smiechu jakby mi ktos mial sie wydzierac w lozku na caly regulator :P ale owszem stekniecia i sapania sa jak najbardziej do przyjecia :P A co do szybkosci... hehehe.. lepiej sie nie spieszyc... :P bo jak sie czlowiek spieszy ... ... ... to nic z tego nie wyjdzie.


Ty to mówisz powaznie ?? a co jesli partnerka potrzebuje takiego głosnego zachowania ? smiał bys sie wtedy z niej ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 13:56

Ja dla przykladu pekl bym chyba ze smiechu jakby mi ktos mial sie wydzierac w lozku na caly regulator
No to masz dziwne poczucie humoru bo mnie by to podniecalo :d
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 mar 2004, 14:29

Nie wiedzialam ze sa faceci ktorych mogloby to smieszyc!
Ja dosc zywiolowo przezywam orgazmy i zdaza mi sie (czesto, bardzo czesto:)) wyrazac to werbalnie! Czulabym sie dosc dziwnie gdyby moj partner w tym momencie zaczal sie ze mnie nabijac. :549:
Czesciej spotykalam sie z opinia ze mezczyzni to lubia................ Juz sama nie wiem.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 15:08

Nie sluchaj Brokena - wiekszosc jego postow to negacje :) Wieczny oportunista z niego :d
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 mar 2004, 15:15

:027: tak myslisz??????
Bo ja juz sie zaczelam frustrowac!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 mar 2004, 15:57

Niepotrzebnie , ja bynajmniej uwielbiam głosne partnerki !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 16:11

widze ze zle mnie zrozumieliscie. wyobrazcie sobie sytuacje w ktorej podczas stosunku ktos sie wydziera jak glupi... jak ja bym stal z boku i cos takiego slyszal to bym po prostu zdechl ze smiechu. moje zdanie jest takie ze nie lubie jak ktos PRZEZYWA to jak zwierzak :P mnie to jakos nie podnieca. dziwny jestem.. wiem .. w koncu Broken

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości