Jak zrobic loda?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

królewna śniegu
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2009, 17:48
Skąd: Miasto
Płeć:

jasne

Postautor: królewna śniegu » 31 sie 2009, 14:35

Ale czy wszystkie prezerwatywy są takie tluste w dotyku? Nie chcę takich tlustych brać do ust są może jakieś suche?
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 31 sie 2009, 14:39

Wszystkie są tłuste, bo wszystkie maja środek nawilżający. I chyba coś plemnikobójczego też tam jest. "Suchych" prezerwatyw raczej nie znajdziesz :)

[ Dodano: 2009-08-31, 14:40 ]
Musisz wybrać, albo słony naturalny smak Twojego lubego, albo nawilżacz gumki? [:D]
...drzazga mojej wyobraźni
zapala sie od słowa...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 31 sie 2009, 14:52

Albo żele Durexa smakowe - cherry i pina colada :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sie 2009, 15:23

I smaczne te żele ??
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 31 sie 2009, 15:41

królewna śniegu pisze:Ale czy wszystkie prezerwatywy są takie tluste w dotyku? Nie chcę takich tlustych brać do ust są może jakieś suche?
Możesz sobie wysuszyć. Ale jaki w tym sens, skoro funkcją prezerwatywy jest właśnie nawilżać?

Po prawdzie, to nie lepiej sobie odpuścić tę formę pieszczot, skoro dla ciebie tak problematyczną jest? Tu nie powinno chodzić o to, żeby jakoś magicznie ominąć minusy, tylko żeby czerpać z tego przyjemność.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sie 2009, 15:46

Co się tak czepiliście. Chce przez gumę niech tak robi, jak się oswoi możne zechce inaczej.

Po ominięciu minusów można przecież czerpać przyjemność :>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 31 sie 2009, 16:16

Dzindzer pisze:I smaczne te żele ??

Mi smakują, z tym że ja jedynie próbowałam tego zwykłego żelu durexa, bodajże potęgującego doznania.
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 31 sie 2009, 16:28

Tez próbowałam żelu Durex. Zgodnie z opisem z tyłu, miał być smaczny... Moje kubki smakowe jakoś nie wyczuły niczego smacznego :)
Hmm, ale pina colady nie znalazłam ^^

[ Dodano: 2009-08-31, 16:31 ]
shaman pisze:Po prawdzie, to nie lepiej sobie odpuścić tę formę pieszczot, skoro dla ciebie tak problematyczną jest? Tu nie powinno chodzić o to, żeby jakoś magicznie ominąć minusy, tylko żeby czerpać z tego przyjemność.


Zgadzam się jak najbardziej. Jeśli będziesz to robiła zmuszając się, albo jakoś nie zgadzając ze swoimi osobistymi odruchami, to odpuść, poczekaj na właściwy moment. Ja byłam bardzo anty w tej kwestii. Za nic nie mogłam sie przemóc. A On nie naciskał. I chyba dzięki temu wreszcie spróbowałam, a teraz sprawia mi przyjemność sprawianie przyjemności Jemu właśnie w ten sposób <banan>
...drzazga mojej wyobraźni

zapala sie od słowa...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 31 sie 2009, 18:08

Dzindzer pisze:jak się oswoi możne zechce inaczej.

Po ominięciu minusów można przecież czerpać przyjemność
Mnie by to nie pasowało. Nie uznaję zmuszania się do czegoś w imię uczucia. Jeśli jest uczucie, to działania rodzą się naturalnie. Nie mówię, że zachowania seksualne są wyznacznikiem miłości, ale że pieszczoty wykonywane mimo woli to coś sprzecznego w swej istocie i dla mnie zupełnie nieinteresującego.

Oczywiście jeśli komuś to nie przeszkadza, to może sobie postępować zgodnie z Wielkim Planem Przełamywania Się (WPPS (c)), bardziej lub mniej ingerującym w tę istotę wspomnianą. Można nawet zaczynać od seksu pod kołdrą przy zgaszonym świetle, by docelowo kochać się na podłodze w południe, po drodze regulując moc żarówki. Moim zdaniem jednak traci się wtedy jakąś magiczną, choć nie pozbawioną zrozumienia spontaniczność, którą akurat sobie cenię.
królewna śniegu
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2009, 17:48
Skąd: Miasto
Płeć:

Ale wymyślacie

Postautor: królewna śniegu » 31 sie 2009, 18:26

Ludzie nikt mnie do niczego nie zmusza, po prostu chcę spróbować w prezerwatywie tylko nie chcę jej lizać tzn. tego czym jest nawilżona. To nie ma nic wspólnego ze zmuszaniem czy brakiem satysfakcji z tego.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 sie 2009, 18:57

królewna śniegu, chodziło o to, ze sama się zmuszasz.

Jak dla mnie - jeśli by mojemu partnerowi nie odpowiadał mój smak czy zapach to bym się nie zgodziła na żadne takie wariacje. Byłoby mi przykro i zaniechałabym takich pieszczot.
W drugą stronę odwrotnie choć nie wyobrażam sobie jak komuś może czysty, zadbany panis i jego płyny nie smakować. Pomijając już tu też takie kwestie jak miłość w ogóle. :|
poziomek
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 17 lut 2006, 02:20
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: poziomek » 31 sie 2009, 19:26

Kurcze, nie dalbym sobie zrobic tego w gumce :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 sie 2009, 19:45

Marissa pisze:Mi smakują, z tym że ja jedynie próbowałam tego zwykłego żelu durexa, bodajże potęgującego doznania.

Ten to ja mam już przesmakowany, daje rade, język sie taki fajny robi od tego.


shaman pisze:Nie uznaję zmuszania się do czegoś w imię uczucia.

Ale w gumce nie jest synonimem z przymusu. Może jej wonie nie pasuja, a chce robic loda mimo to.
Kurcze, nie dalbym sobie zrobic tego w gumce :)




Nawet gdyby w trakcie seksu ona wsadziła go sobie do buzi ??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 sie 2009, 20:07

Dzindzer pisze:Może jej wonie nie pasuja, a chce robic loda mimo to.
Jak one mogą nie pasować? Przecież tak pachnie jej facet. Matulu, jak zapach własnego faceta może komuś nie pasować? :| Mi się to w głowie nie mieści. Mnie to tylko nakręca jeszcze bardziej.
Dzindzer pisze:Nawet gdyby w trakcie seksu ona wsadziła go sobie do buzi ??
E, to co innego ;P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2009, 22:46

Oral przez gume to w ogole by sie nic nie czulo. Albo dziewczyna musialaby sie mocno starac zeby bodzce byly bardzo intensywne.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 31 sie 2009, 22:50

kobieta robiąca loda przez gumkę zasługuje jedynie na minetkę przez folię ;)

jak to już jeden z kolegów wspomniał wyżej ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 31 sie 2009, 23:21

No jest to ciekawa riposta :D Folia sniadaniowa i jazda ;] Juz widze focha jak stad na ksiezyc, a przytup taki ze Japonie by tsunami zalalo.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 01 wrz 2009, 06:16

Mati pisze:kobieta robiąca loda przez gumkę

kojarzy mi się z prostytutką <hmm>
Lód przez gumkę? Wydziwianie.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 01 wrz 2009, 10:01

by sie nic nie czulo

Czuło by się :) Z drugiej strony nigdy całości w gumce nie próbowałam, bo nie było takiej potrzeby, więc jaki byłby koniec i czy w ogóle by był - nie wiem. Są też mniej wrażliwe penisy, może Ty masz takiego i gumka to za duża bariera dla niego :)
Koleżance smakowe durexy polecam - jak używaliśmy gumek, to ja je bardzo lubiłam :) No, ale są nawilżone oczywiście, więc musiałaby się przełamać.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 wrz 2009, 11:37

Z tym nic to moze przesadzilem. Ale zdecydowanie mniej ;] I o ile podczas normalnego seksu mozna po prostu kochac sie dluzej to w przypadku loda dziewczyne zacznie po 15 minutach szczeka bolec :P
Koteccek

Postautor: Koteccek » 22 lis 2009, 21:09

Ojojojoj 8) ! A ja jeszcze nigdy lodzika swojemu partnerowi nie zrobiłam i nie wiem czy kiedykolwiek zrobię <aniolek> , ponieważ jakoś sobie tego nie wyobrażam, nie wiem dlaczego <hmm>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 lis 2009, 21:12

Widac ze ma slaba osoboosc Twoj facet :] Pamietam jak bylem z jedna dziewczyna dla seksu i ona mi ze nigdy facetowi tego nie robila bo cos tam. Skonczylo sie na tym ze powiedzialem co ma zrobic i to zrobila. Nie ma w ogole takiej mozliwosci ze tego nie zrobi.
Koteccek

Postautor: Koteccek » 23 lis 2009, 23:12

Maverick pisze:Widac ze ma slaba osoboosc Twoj facet :] Pamietam jak bylem z jedna dziewczyna dla seksu i ona mi ze nigdy facetowi tego nie robila bo cos tam. Skonczylo sie na tym ze powiedzialem co ma zrobic i to zrobila. Nie ma w ogole takiej mozliwosci ze tego nie zrobi.


Ale mnie na siłę nikt zmuszał nie będzie do czegoś czego narazie nie chcę :]. Żadne z nas nie zmusza drugiego do niczego, bo wtedy związek nie miałby sensu, tym bardziej, że nie jesteśmy ze sobą ponad 2 lata tylko dla seksu, ale z miłości... <zakochany>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 23 lis 2009, 23:27

Koteccek pisze:tym bardziej, że nie jesteśmy ze sobą ponad 2 lata tylko dla seksu, ale z miłości... <zakochany>

taaaaa... <ziew>

Koteccek pisze:A ja jeszcze nigdy lodzika swojemu partnerowi nie zrobiłam i nie wiem czy kiedykolwiek zrobię

łiiii. cieszymy się razem z Tobą

ponieważ jakoś sobie tego nie wyobrażam, nie wiem dlaczego <hmm>

masz płytką wyobraźnie :]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 lis 2009, 00:11

Mati pisze:masz płytką wyobraźnie
Albo buzie ;)
Koteccek pisze:Ale mnie na siłę nikt zmuszał nie będzie do czegoś czego narazie nie chcę
Przy odpowiednim podejsciu faceta nie wypada dziewczynie nie chciec. Zrobi bo bedziejej glupio jesli nie. Bo ona to traktuje jako cos super wyjatkowego a on jak chleb powszedni. I ona to zrobi. Mi nawet przez mysl nie przeszlo zeby ktoras z moich dziewczyn tego nie chciala robic. Nie ma takiej mozliwosci.
Koteccek

Postautor: Koteccek » 24 lis 2009, 00:17

Oj dobra, tam! Zejdźcie ze mnie bo mi duszno [:D]. Różni są ludzie, różne charaktery i każdy do pewnych spraw podchodzi inaczej <cisza>
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 lis 2009, 00:19

Maverick pisze:Albo buzie ;)

najprawdopodobniej i to i to :P

ja się tak zastanawiam czy koleżance robiona jest minetka. jeśli tak, to mi by było głupio na Twoim miejscu. bo on się produkuje tym językiem między Twoimi udami, a Ty "sobie nie wyobrażasz" wziąć członka męskiego do ust...

ajjj...królewny się nam porobiły na tym świecie <pijak>

[ Dodano: 2009-11-24, 00:20 ]
Koteccek pisze:Zejdźcie ze mnie bo mi duszno

nie śmiałbym na Ciebie wchodzić nawet...mam alergię na koty :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Koteccek

Postautor: Koteccek » 24 lis 2009, 00:22

shaman pisze:Mnie by to nie pasowało. Nie uznaję zmuszania się do czegoś w imię uczucia. Jeśli jest uczucie, to działania rodzą się naturalnie. Nie mówię, że zachowania seksualne są wyznacznikiem miłości, ale że pieszczoty wykonywane mimo woli to coś sprzecznego w swej istocie i dla mnie zupełnie nieinteresującego.


Popieram [:D] ! Święte słowa <aniolek>
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 00:23 przez Koteccek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 lis 2009, 00:26

Mati pisze:ajjj...królewny się nam porobiły na tym świecie
Mylisz sie. Krolewnami sa tylko dla ich krolewiczow. Nie mam watpliwosci ze jakby poznaly odpowiedniego faceta to by i wziely do buzi i pozwolily mu spuscic sie na twarz. Traktujesz dziwczyne jak krolewne to jest krolewna. Traktujesz jak wampa to jest wampem. Banal.
Koteccek pisze:Popieram ! Święte słowa
Jego nie sluchaj.To utopista :P
Ostatnio zmieniony 24 lis 2009, 00:26 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 lis 2009, 00:52

Maverick, dobrze prawisz.

Maverick pisze:Popieram [:D] ! Święte słowa <aniolek>

koleżanka nadal nie odpowiedziała na moje pytanie. może go nie dostrzegła, więc zapytam raz jeszcze: Twój facet pieści Cie oralnie?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości