Golenie myszki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 24 mar 2004, 19:30

hmm a ja myślałam, ze kobietki maja sie tu wypowiedziec :-)
ja gole.. i zostawiam paseczek.. naga mi sie nie podoba.. i wstydze sie BARDZO.. normalnie tez sie wstydze :-) czasem pozwalam im troszke odrosnac ale troszke - zawsze sa przystrzyzone
Ostatnio sie poklocilam z facetem bo kilka razy zrobilam mu przyjemnosc i zgolilam.. on sie do tego przyzwyczail i zaczal tego ode mnie wymagac.. i przestaly mu odpowiadac przystrzyzone.. NIE LADNIE :-).. ale juz doszlismy do ladu.. chyba :-)

jeszcze zdanie do Mavericka: nie zacinasz sie bo sie tam nie goliles.. nie musiales kombinowac i menewrowac :-) na twarzy mozesz naciagnac skore i jest spox.. ale sproboj ogolic jadra.. za pierwszym razem pewnie beda Ci sie trzesly rece :-)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 22:22

jeszcze zdanie do Mavericka: nie zacinasz sie bo sie tam nie goliles.. nie musiales kombinowac i menewrowac na twarzy mozesz naciagnac skore i jest spox.. ale sproboj ogolic jadra.. za pierwszym razem pewnie beda Ci sie trzesly rece

Golilem sie tam! I reca mi sie nie trzesly i sie nie zacialem...
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 25 mar 2004, 06:54

Ja nienawidze wlosow! Wszystko co nie rosnie na glowie jest blee! Cos mam z ta glowa nie tak :553:
Gole ja na zero!!!!!!!!!!!!!
Zawsze!!!!!!
Codziennie!!!!!
Jakos mi sie bardziej podoba, tak "mlodo" wyglada g:D
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 25 mar 2004, 08:28

Lady pisze:Ja nienawidze wlosow! Wszystko co nie rosnie na glowie jest blee! Cos mam z ta glowa nie tak :553:
Gole ja na zero!!!!!!!!!!!!!
Zawsze!!!!!!
Codziennie!!!!!
Jakos mi sie bardziej podoba, tak "mlodo" wyglada g:D

Ale chyba nie głowę..? :551: :D ;)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 25 mar 2004, 09:06

Wszystko co nie rosnie na glowie jest blee

NIE rosnie na glowie,czyli to co na niej rosnie jest w porzo.
No nie no, jak ja bym wygladala lysa:)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 mar 2004, 09:42

ŁYSA NA DOLE,TEŻ WYGLADA DLA MNIE BYNAJMNIEJ OKROPNIE !!!! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 25 mar 2004, 10:41

Według mnie całkiem łysa wygląda jak małolatka i gdybym miał się do takiej dobierać kojarzyło by mi się to z pedofilią
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 25 mar 2004, 20:30

z pedfilia? cos w tym chyba jest :-) JA SIE PO PROSTU WSTYDZE i jakos mi .. LYSO :D

Maverick: Zwracam honor.. mi sie lekko trzesly lapki, ale tez sie nie zacielam.. jednak tysiac dziwnych mysli mi przemknelo przez glowe.. no bo jesliby sie zaciac.. to ciezko to wygoic.. tam..
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 25 mar 2004, 22:33

a który z panów sobie opitolił pitola na około : )
Ja sie przyznaje wyciołem sobie kiedyś wzór i chciałem spróbować jak jest na łyso
W sumie panowie stał się większy i tak nie narzekam na to że jest mały ale nie dla takiej błahostki ogoliłem się włosy mi wyłaziły jak młodej małpie przez 2 tygonie miałem podrażnienie a potem było już super i nie załowałem że to zrobiłem : )

Aha moja mysz nie ma włosów czy to żle ?
Może wyłysiała od dotykania a może to choroba genetyczna?
Jest lekko starta łożysko ma wytarte ?
Czy myślicie że ma raka ?
Boje się o nią .
A jak umrze :567:
Zabiłem ją dotykiem ?
Nie chiałem :506:
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 25 mar 2004, 23:35

Od poczatku nie meczylam mojego chlopaka "lysina", rozumiem ze moze sie to po prostu nie podobac. Ale jak juz sie poznalismy lepiej i dowiedzial sie ze tak sie czuje komfortowo to powiedzial ze nie ma nic przeciwko. Gdyby mial to nie robilabym tego! Cos bym mu zostawila! :)
z pedofilia? Cos z wami nie tak jak macie takie mysli w ogóle, :551: (Jarek)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 00:10

pedofilia? Cos z wami nie tak jak macie takie mysli w ogóle

Dokladnie. Ale ja mysle ze to przez te nagonke mediow ktore do znudzenia o tym mowia az :563: sie chce. Caly czas Wojciech W itd. ILE MOZNA???
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 mar 2004, 09:49

z pedofilia? Cos z wami nie tak jak macie takie mysli w ogóle

O co wy mnie posądzacie.Ale czy taka całkiem łysa na dole nie wygląda jak małolatka?
Namawiam was kobietki, zostawiajcie chociaż cienki paseczek,zawsze starannie przystrzyżony, wygląda to bardziej dojrzale i pociągająco i w niczym nie przeszkadza.
Nie dopuszczajcie też do zbyt długich odrostów w miejscach wygolonych.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 mar 2004, 11:45

Nie wyglada jak malolatka...
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 26 mar 2004, 12:15

Jarek pisze:Ale czy taka całkiem łysa na dole nie wygląda jak małolatka?
Namawiam was kobietki, zostawiajcie chociaż cienki paseczek,zawsze starannie przystrzyżony, wygląda to bardziej dojrzale i pociągająco i w niczym nie przeszkadza.
Nie dopuszczajcie też do zbyt długich odrostów w miejscach wygolonych.

zgadzam się, zgadzam :D
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 26 mar 2004, 12:52

Pewnie ze mozna zosatawiac paseczek ale na pewno nie po to zeby wygladac "starzej".
Przeciez on nie kocha sie tylko z moja pochwa ale takze ze mna wiec wyglad "malolatki" w tym miejscu nie wydaje mi sie jakis zly!
Co bym ze soba nie zrobila to i tak stara dupa jestem !! :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 mar 2004, 05:29

Co bym ze soba nie zrobila to i tak stara dupa jestem !!


Kobietki, źle mnie zrozumiałyście. Jestem daleki od tego, żeby namawiać kobietę, by robiła coś by się postarzeć (i tak wiem, że tego nie zrobi).
"dojrzalej" to nie to samo co "starzej"
Ale całkiem gołe cipcie mają małolatki (nawet nie wiem w jakim wieku im tam wyrastają włoski)
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 mar 2004, 23:46

(nawet nie wiem w jakim wieku im tam wyrastają włoski)
Pewnie gdzies tak ok 12 lat, ale glowy nie dam :)
I nadal twierdze ze to nie jest tak ze jak gola to jak malolatka. Przeciez nie tylko po wlosach widac "wiek" i dojrzalosc. W calym krztalcie, a on z pewnoscia sie zmienia!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 28 mar 2004, 01:12

Moja kobieta jest tam calkowicie wygolona i nie kojarzy mi sie to z zadna malolatka a juz tym bardziej z pedofilia :) Ogolona cipeczka tez wyglada bardzo apetycznie :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 mar 2004, 01:20

Wlasnie :)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 28 mar 2004, 03:13

Moja kobieta jest tam calkowicie wygolona i nie kojarzy mi sie to z zadna malolatka a juz tym bardziej z pedofilia Ogolona cipeczka tez wyglada bardzo apetycznie


Wlasnie


super. To juz sie nie stresuje! A myslalam ze zaczne zapuszczac warkocze. :()90 :D
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 mar 2004, 10:35

A myslalam ze zaczne zapuszczac warkocze.


Lady, z tymi warkoczykami to nie przesadzaj. Wystarczy waski paseczek estetycznie przystrzyżony.
marek25
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 05 kwie 2004, 11:13
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: marek25 » 06 kwie 2004, 11:29

moja kobieta goli sie codziennie i sie nie zacina,miała całkiem ogolona cipeczke
teraz zostawia malutki paseczek. Ja tez sobie gole trabke i jajeczka i jeszcze sie nigdzy nie zacielem :570:
Awatar użytkownika
monika
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2004, 15:14
Skąd: kielce
Płeć:

Postautor: monika » 11 kwie 2004, 14:56

O co wy mnie posądzacie.Ale czy taka całkiem łysa na dole nie wygląda jak małolatka?
Namawiam was kobietki, zostawiajcie chociaż cienki paseczek,zawsze starannie przystrzyżony, wygląda to bardziej dojrzale i pociągająco i w niczym nie przeszkadza.
Nie dopuszczajcie też do zbyt długich odrostów w miejscach wygolonych.


W pelni popieram twoja wypowiedz Jarku. g:D

A co do mnie to ja mam zazwyczaj wielka fantazje w tych sprawach. czasem mam paseczek, innym razem jakis symbol, a nawet znaczek nike lub adidasa. mojemu facetowi sie to podoba-twierdzi ze to jest bardzo podniecajace-taki widoczek

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 11 kwie 2004, 18:38

A co do mnie to ja mam zazwyczaj wielka fantazje w tych sprawach. czasem mam paseczek, innym razem jakis symbol, a nawet znaczek nike lub adidasa.

to zdradz moze sekret czym ty te cuda sobie wygalasz bo zwykla maszynka to ja bym znaczka adidasa nie zrobila. Podziel sie ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2004, 23:24

Jak to czym, maszynka, tylko ze elektryczna do strzyzenia wlosow :d Ona robi proste i dokladne linie :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 12 kwie 2004, 11:57

tak sie przyzwyczaiłam , że golę się cała, nie wiem dlaczego, tak mi wygodniej i tak czyję się najlepiej, nawet nie eksperymentowałam z paseczkami, ale najwyższy czas..;-P

ehh..i jeśli chodzi o częstotliwość, to codziennie lub prawie codziennie, ąz czasami mnie już coś trafia :570:
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 kwie 2004, 12:15

Myślę, że celem golenia jest aby łatwiej było utrzymać higienę i aby czuć się z tym najlepiej, a nie podążanie za modą i ryzykowne wycinanie fikuśnych figur (chociaż ważne też są upodobania partnera w tym względzie-tylko czy warto dla nich ryzykować zacięciem?). Proponuję zatem wąski paseczek, króciutko przystrzyżony-wygodnie i sexy.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 13 kwie 2004, 02:15

Hahaha znaczek adidasa albo Nike :) Jak bym zobaczyl laske z takim czyms to najpierw bym umarl ze smiechu a pozniej bym pomyslal że ze wsi jest :)
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 17 kwie 2004, 20:45

Myślę, że celem golenia jest aby łatwiej było utrzymać higienę i aby czuć się z tym najlepiej, a nie podążanie za modą i ryzykowne wycinanie fikuśnych figur (chociaż ważne też są upodobania partnera w tym względzie-tylko czy warto dla nich ryzykować zacięciem?). Proponuję zatem wąski paseczek, króciutko przystrzyżony-wygodnie i sexy.

Zgadzam sie z Toba Jarek! Po1-wsze nie mam czasu na takie wydziwianie z różnymi wycieciami...a poza tym to jest troche dla mnie dziwne :566: ,ale jak ktos lubi to nie zabraniam:) A po-2 najlepiej jest sie normalnie ogolic i zalozyc jakas sexi bielizne...:) Ona wystarczy!!
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Aneczka22

Postautor: Aneczka22 » 18 kwie 2004, 11:27

a ja gole cala swoja myszke i to codziennie podczas kąpieli najpoierw ja napienie a potem maszynka jezdze sobie po mojej myszce i to we wszystkie strony i si enie kalecze bo jak bym ogolia tylko w gor e w dol to by bylo niedokladnie wygolona myszka a tak jak we wszystkie strony to jest gladziutka i aksamitna i mojemu chlopakowi to sie podoba i dziwi se jak ja to robie ze jesst tak dokadnie ogolona i ze sie nie kalecxze a to w sumie nic trudnego:)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości