moment wytrysku

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

ajka

moment wytrysku

Postautor: ajka » 21 maja 2006, 23:04

moze ktos bedzie mogl mi pomoc i podac jakies wytlumaczenie, bo niestety nie mam takiego doswiadczenia by moc to ocenic. nie umiem wyczuc momentu, kiedy moj chlopak we mnie dochodzi. kochamy sie bez prezerwatyw od jakiegos czasu i po prostu nie czuje tej chwili. czym to moze byc spowodowane? jakis moj.. defekt?
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 21 maja 2006, 23:23

wszystko w porządku...
a dlaczego miałabyś czuć?
to tylko odrobinka (gdzieś z łyżeczka od herbaty) więcej w Tobie...
spojrzyj mu w oczy, nasłuchaj oddechu... wtedy będziesz wiedziała, że jest już po... a tam na dole... no cóż- a po co Tobie wiedzieć... on wie, Ty możesz po jego fizjonomii poznać... po co więc koncentrować się na "technicznej stronie"?
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 21 maja 2006, 23:24

A po co chcesz to wyczuc? :>
Ja czasem czuje, czasem nie. Ale nie potrzebuje tego do szczescia. Widze, ze szytuje po jego reakcjach.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
ajka

Postautor: ajka » 21 maja 2006, 23:29

coz, wyskoczylam z glupim pytaniem na to wychodzi, a ponoc glupich pytan nie ma ;)
wydawalo mi sie, ze powinnam. niby plynu malo, miesnie sa przeciez dosc mocne, ale zastanawialam sie, czy jak juz sie odpowiednio.. wytrenuja? to beda bardziej wrazliwe albo cos w tym stylu. no ale dzieki za wytlumaczenie tej 'technicznej strony' :)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 21 maja 2006, 23:41

Nie wytrenują się prawdopodobnie i nie ma co na to liczyć... szukaj odpowiedzi w mimice partnera i w tym co robi bardziej...

wątpię czy jakakolwiek kobieta jest w stanie na 100% stwierdzić, że jest "już po" u faceta tylko na podstawie tego, co czuje "tam na dole"...

po prostu nie jest tak, że te kilka centymetrów sześćiennych spermy da się jakoś wyczuć (no chyba, że właśnie jest już po i zaczęła spływać w dół Ciebie)... to widzisz po oczkach i reakcjach swojego "kochania" a nie ma raczej szans na to, że ten moment wyczujesz sama.

Raz jeszcze powtórzę:
NIE JEST TO ŻADEN DEFEKT! I RACZEJ NIE MASZ CO LICZYĆ NA TO, ŻE SIĘ "wytrenujesz bardziej"...

z tego co piszesz, masz udane życie seksualne, więc dlaczego tak Tobie zależy na tym, by wiedzieć, kiedy facet skończy? To naprawdę nic nie da ani jemu, ani Tobie... nauczcie się patrzeć na siebie a nie na własne organy płciowe "w trakcie" i będziesz wiedziała, po pierwsze kiedy jest jemu już dobrze... po drugie zaś, jak dobrze mu jest z Tobą.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 21 maja 2006, 23:48

Kubek pisze:wątpię czy jakakolwiek kobieta jest w stanie na 100% stwierdzić, że jest "już po" u faceta tylko na podstawie tego, co czuje "tam na dole"...

Czasem sie da. Ale to raczej nie po wytrysku, a po pulsowaniu penisa.
Chociaz raz poczulam idealnie sam momenty strzalu. Ale to tylko raz bylo, jak na razie nie udalo mi sie tego powtorzyc.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 maja 2006, 09:06

Ja na poczatku tez nie czulam i zastanawialam sie, czy on w ogole szczytuje ( bo jak kochalismy sie np. w czasie okresu, to wtedy sperma mieszala sie z krwia). Ale teraz wyczuwam glownie po
złotooka kotka pisze:pulsowaniu penisa.
i po zastygnieciu ruchow :).
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 maja 2006, 12:11

Rytmiczne pulsowanie i napinanie penisa, po tym sie poznaje, ze ja dochodze <aniolek>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 maja 2006, 20:35

ajka pisze:niby plynu malo, miesnie sa przeciez dosc mocne, ale zastanawialam sie, czy jak juz sie odpowiednio.. wytrenuja? to beda bardziej wrazliwe albo cos w tym stylu. no ale dzieki za wytlumaczenie tej 'technicznej strony' :)

to nie miesnie Ci sie wytrenuja, tylko doswiadczenie Cie nauczy :]
a tak z ciekawosci - po co chcesz wiedziec w ktorym dokladnie momencie ma wytrysk ? nie wystarczy ze go ma ? chcesz ustawic sobie tarcze za lozkiem i szybko wyciagnac w czasie wytrysku i strzelac do celu ? :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
ajka

Postautor: ajka » 22 maja 2006, 21:25

Wstreciucha pisze:chcesz ustawic sobie tarcze za lozkiem i szybko wyciagnac w czasie wytrysku i strzelac do celu ? :>

ze tak powiem - eee.. :]
nie, po prostu zastanawialam sie, jak to jest. nie narzekam na seks z nim, ale jestem na tyle niedoswiadczona jeszcze, ze byla to dla mnie kwestia nowa i chcialam ja rozwiazac. nie wszyscy tutaj maja dziesiatki lat doswiadczenia (:P) zeby nie miec zadnych niepewnosci i pytan dotyczacych seksu.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 maja 2006, 21:37

ajka, tylko odpowiedz na moje pytanie . Dlaczego ? Dlaczego chcesz to rozwiazac i sie dowiedziec ?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
ajka

Postautor: ajka » 22 maja 2006, 22:10

odpowiedzialam Ci juz na Twoje pytanie. nie wiedzialam, jest to dla mnie wzglednie nowe, chcialam sie dowiedziec jak to powinno byc. nie uznajesz pytan z 'ciekawosci' i po prostu nieznajomosci tematu? nie wiem, czego w takim razie wiecej ode mnie oczekujesz.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 maja 2006, 22:20

ajka, bo dla mnie to pytanie jest dziwne . Orgazm to PRZEWAZNIE koncowa faza stosunku , mozna ja zatem przegapic ? Nie wydaje mi sie , ze facet moze orgazm przezyc przez zadnyh widocznych objawow - skurcze, drzenie ciala, pojekiwanie i glosne wzdychanie, mocniejszy uscisk Twojego ciala, okrzyk :D , szybsze i silniejsze ruchy - czasami wygladajace na zdeterminowane :> , no sama nie wiem . Nie powiesz mi przeciez ze konczy zupelnie bez emocji, schodzi z Ciebie i idzie sie odlac :/ POtrenujesz to wyczujesz :]
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 22 maja 2006, 23:10

Wstreciucha pisze:POtrenujesz to wyczujesz :]


Tak- ale nie fizycznie... bo "tam" za mało przybywa, by jakaś kobieta była w stanie to poczuć... po prostu dojrzy jak jej facetowi jest wspaniale... i tyle.

Gorzej jest z kobietami... one wytrysk mają rzadko raczej :D
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 22 maja 2006, 23:12

Kubek pisze:Tak- ale nie fizycznie...

no wiesz, trudno zeby wytrysk mial cisnienie jak z gasnicy strazackiej :] wtedy moze by poczula, ladujac na przeciwleglej scianie ;P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 maja 2006, 11:34

Dziewczyna po prostu ciekawa byla no <cisza> hehe..a z tą strażą wstręciucha <browar>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

Postautor: DaKID » 23 maja 2006, 21:55

a moze kolezanka chce wiedziec bo sie wstrzymuje i chce skonczyc ze swoim partnerem ;)


skoro czasami sie wyczuwa( czasami "strzal" spermy czasami puls penisa (jak by sie powiekszal dwa razy byloby latwiej ) to na pewno idzie to wytrenowac ale toraczej pytanie do jakiejs starej dziwki, a i przypuszczam ze mozna to doskonale wyczuc kiedy nie jestes podniecona - choc to tylko moje przypuszczenia
lady.26

Postautor: lady.26 » 24 maja 2006, 18:34

Moja rada jest taka, lepiej ciesz się przyjemnością ajka a nie wyczekuj momentu wytrysku swojego faceta. Raz wyczujesz a raz nie, obserwuj reakcje partnera , w seksie nie chodzi o wytrysk ale o przyjemność, ekstaze bliskość ect. <mlotek>
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 25 maja 2006, 07:06

ajka pisze:kochamy sie bez prezerwatyw od jakiegos czasu i po prostu nie czuje tej chwili. czym to moze byc spowodowane? jakis moj.. defekt?
To żaden defekt, tylko w erotycznych opowiadaniach kobiety czują "gorący wodospad uderzający w sklepienie" :) skoncentruj się na tym co czujesz i co dajesz swojemu facetowi :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
manter
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:18
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: manter » 25 maja 2006, 14:34

tak troche apropo, gdzies czytalem ze wytrysk ma predkosc ponad 40km/h :))
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 25 maja 2006, 14:46

guli pisze:gorący wodospad uderzający w sklepienie

<hahaha>
Tylko co potem?
"Strumień ledwociepłej lawy spływający w dolinę?" <hahaha>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości