anal - jak zacząć

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
DaKID
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 128
Rejestracja: 05 maja 2006, 01:13
Skąd: Po
Płeć:

anal - jak zacząć

Postautor: DaKID » 14 maja 2006, 04:28

mam proste pytanko jak sie "dobrac" do tej dziurki, glownie chodzi mi o to jak zrobic by ja "to" nie bolało - w tym temacie nie mam praktyki procz drobnych pieszczot (ustami, jezykiem czy palcem) - wiem ze jej sie to podoba ,a mnie to cholernie podnieca - moze dla tego ze to jeden z tematow tabu - a po pieszczotach oboje czujemy sie "tak jakos dziwnie", takie to niemoralne niegrzeczne ? sam nie wiem dokladnie jak to okreslic - czuje sie jak bym popelnil przestepstwo :)
natomiast nigdy nie zapomne odczucia jej orgazmu kiedy miesnie sie napinaja i puszczaja ("pieszczenie" palcem przy jednoczesnym stosunku pochwowym ), chce by jej bylo dobrze, a jesli seks analny wyzwala w niej dodatkowe bodzce to chce go dodac do naszego "pożycia" (mi tez sprawia to satysfakcje psychiczna - i nie wiem - skoro ona czuje sie " niemoralnie" to moze powinieniem zaprzestac tej praktyki, a moze to tylko jej "przesad" - siedzacy w psychice).

ps a moze jestem zwyklym zboczkiem - moi kumple podczas rozmowy o seksie nie przyznaja się do zainteresowania analem (jeden mowi tylko otwarcie ze ma ochote - ale on jest dla mnie prawie jak brat - a "jedna jaskolka wiosny nie czyni" wiec moze obydwaj jestesmy zdeprawowani ? :( ) i tu bym prosil o odpowiedz facetow
Awatar użytkownika
Gosiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lut 2006, 20:44
Skąd: Tues Savesques
Płeć:

Postautor: Gosiek » 14 maja 2006, 09:04

Mój drogi jeśli chodzi o tę formę współżycia to prawde powiedziawszy dla mnie przynajmniej to nie było nic przyjemnego ani fizycznie ani psychicznie.Po pierwsze to kiedy moj facet "już dostał sie do tej dziurki" to poniosła go fantazja i tak mnie to bolało,że myślałam że wstane i go zdziele w jajka <wsciekly> bylam wściekła...i niestety mam uraz od tamtej pory.Więc jeśli będziesz już chciał się do tego zabrać to rób to delikatnie i z wyczuciem,bo to może bardzo boleć a jeśli zrobisz jej to źle to na kolejny raz już niemasz co próbować bo ja bynajmniej już nie chce tego z moim facetem robic...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 maja 2006, 09:10

było - przycisk "szukaj" nie boli <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 14 maja 2006, 10:02

hmm mnie tez pociaga by tego sprobowac i szczerze to podnieca mnie ta czesc ciala jak kazda inna mojej kobiety. nie wiem czy ona chcialaby tego sprobowac czy moze chce sprobowac bo ja chce ale ma własnie obawy ze to bedzie ja bolalo. owszem jest to takie hmm no niech bedzie niemoralne ale uwazam ze jest to juz za bawa wyzszych lotow dla par zaawansowanych darzacych sie zaufaniem itp.
Gosiek pisze:tak mnie to bolało,że myślałam że wstane i go zdziele w jajka <wsciekly> bylam wściekła...i niestety mam uraz od tamtej pory
nie chce czegos takiego spowodowac...
DaKID pisze:jak zrobic by ja "to" nie bolało
wiec podlaczam sie.
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
wawa007
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:21
Skąd: Gniezno
Płeć:

Postautor: wawa007 » 14 maja 2006, 10:19

Czy trzeba sie czyms wysmarowac? zeby jej nie bolało? (wiem ze głupie pytanie) <hmm>
ja z moja gadałem niestety sie tego brzydzi :(. mam nadzieje ze z czasem i to mi sie uda:)
czy przepisem na udany anal jest delikatnosc i uwaga na reakcje partnerki?... <hahaha>
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 14 maja 2006, 12:05

wawa007 pisze:Czy trzeba sie czyms wysmarowac? zeby jej nie bolało? (wiem ze głupie pytanie)


masc naproxen da rade <evilbat>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 14 maja 2006, 12:12

i dwa apapy noc.


no najlepiej to jakąs wazelinke z apteki. zresztą przcież o seksie analnym to już prace doktoranckie są na tym forum wystarczy sobie szuknąć ;)
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 14 maja 2006, 13:27

-wazeliny nie polecam - lepsza jest oliwka

A odnośnie tej niemoralności to pomyśl sobie tak :

"Tak jest bardziej po "bożemu" - bo bliżej krzyża <lol>"
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 16 maja 2006, 12:04

odnośnie to co do maści to raczej radziłbym uważać gdyż niektore produkty moga byc na bazie alkoholu i htedy nie bedzie milo.. moze warto zainwestowac w jakis lubrykant. ostatecznie to nie majatek, albo chociaz jakas oliwke ale sprawdzic ja wczesniej, żeby nie było niemilych niespodzianek w postaci wysypek i podraznien!!
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 16 maja 2006, 12:41

vkajot pisze:ja z moja gadałem niestety sie tego brzydzi
tak samo jak moja ex :D
a potem to sama prosiła :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 16 maja 2006, 12:46

Jakieś 650 postów na temat analu jest w TYM topicu.

Klozet.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości