głupia sprawa :/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

......

głupia sprawa :/

Postautor: ...... » 08 maja 2006, 22:07

mam taki problem, dość duży gdy zakładam na członka prezerwatywe on od razu staje sie malutki(nie jest w zwodzie) i nie moge sie kochać z moja dziewczyna. co mam zrobic?? może użyc innej prezerwatywy??(używałem unimill) a może to uczulenie na latoks?? jak myślicie jakie bedzie najlepsze wyjście??. moze znacie nazwe prezerwatych które nie sa z latoksu?? bo to by mie najbardziej interesowało:)
ps. tylko nie piszcie ze możemy sie inaczej zabezpieczyc, bo to wiemy , ale wolałbym jednak prezerwatywy
prosze o szybkie i calkiem prawdziwe odpowiedzi, wiec piszcie jak wiedzie to na 100%
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 maja 2006, 22:18

niech partnerka zaklada :).
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 08 maja 2006, 22:20

po pierwsze latex nie latox. po drugie ja nie słyszałem żeby uczulał ( ale mogę się mylić ) bardziej bym tu widział problem( jeśli to oczywiście początek twojej przygody z gumkami ) w tym że twój "pikaczu" musi się do nich przyzwyczaić. uczymać wzwód w gumce na początku nie jest tak łatwo jeśli nie miało się z nimi styczności. niewiem jak tam unimile że tak powiem działają ja lubie durex classic, nie lubie tych z wypustkami w nich mój ziomek nie czuje się najpewniej i nieraz odmawia współpracy. hmm ale uczulenie ?? może i to możliwe :?


no tak jak partnekra założy to.... :)
Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 09 maja 2006, 00:36

Lateks uczula, a i owszem, ale reakcją uczuleniową byłby ból, zaczerwienienie lub obrzęk a nie, do stu tysięcy beczek kartaczy ( <fuckoff> ), zanik erekcji.

Tak jak mówił poprzednik - musisz się niestety do kondomów przyzwyczaić. Jeśli nie to kombinuj ze sposobami zakładania lub rodzajami gumek.
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 09 maja 2006, 12:20

najlepszy sposób odgryź końcówke i zawiąż wokół jąder ;) a no możliwe że uczula, mnie chwała bogu i partii nie <brawo>
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 09 maja 2006, 18:17

hmm moze to sa twoje poczatki z seksem?na poczatkach tez tak mialem...ale potem to jak strzala stal i stoi :D...co do uczulenia..od kiedy uzywam gumek pojawiaja mi sie takie ostro male krosty biale pod grzybkiem (myje sie myje!) wiec moze to to uczulenie...a co do zakladania przez partnerke gumki ... <aniolek> tyle powiem :]
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
......

Postautor: ...... » 09 maja 2006, 19:37

wielkie dzieki za te wszystkie informacje, pomogliście :)
pozdro
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 maja 2006, 11:28

Mam to samo, jak słyszę słowo gumka to mi wszystko opada :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 maja 2006, 13:20

Durex robi prezerwatywy poliueratonowe jeśli to w czymś pomoże..nie orientuje się w cenie.
Najlepiej sprawdz sobie na stronce producenta.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 maja 2006, 13:25

cena około 10 zł za paczke 3 sztuki
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Samba
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2006, 12:09
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Samba » 10 maja 2006, 13:36

Andrew pisze:cena około 10 zł za paczke 3 sztuki

O nie nie... Durex Avanti (NIE lateksowe) sprzedawane są w opakowaniach po 5 sztuk i kosztują oficjalnie od ok. 36- 46 zł w górę (widziałam nawet po 80zł <boje_sie> ).
Chyba, że znajdzie się tańsze źródło u hurtowników np. na aukcjach internetowych. Widziałam w necie np. sprzedawane pojedynczo, bez pudełka (czyli chyba pochodzące ze sklepowych promocyjnych gratisów :? ) po 3,20 za sztukę. Czyli w takim układzie wychodzi faktycznie suma podana przez Andrew.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 maja 2006, 13:43

http://www.gumka.pl/gumka_katalog.php?opcja=k23

Durex Avanti 5 szt
Kod: 040206
Cena: 34,49
Stan: W sprzedaży

Pierwsze i jedyne tego typu gumki w Polsce!

- gładkie
- nielateksowe - wykonane z poliuretanu
- zalecane dla alergików
- ze środkiem nawilżającym
- elektronicznie testowane
- rozmiar europejski
- szerokość 64mm
- paczka: 5szt.


http://sklep.gumki.pl/x_C_Dz__P2_2210007.html
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 10 maja 2006, 14:45

o kutwa na dłuższą mete taniej wyjdzie zamrozić plemniki i się wykastrować <hahaha>
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 10 maja 2006, 17:39

saker33 pisze:pojawiaja mi sie takie ostro male krosty biale pod grzybkiem

kurde mam to samo... i przy wzwodzie bardziej je widac...malenkie sa ale sa i mnie to wkurza...i dookola grzyba mam takie...kurde jakby to powiedziec...krawedzie nie sa gladkie..o... co to ku@@@ jest ? ? ? :/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 maja 2006, 18:08

Rany ile razy to jeszcze pytac bedziecie ! o to , Wszak Wstreciucha to jzu napisała , i nie tylko Ona ! POSZUKAJ !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
lady.26

Postautor: lady.26 » 10 maja 2006, 19:30

A propos tych krostek, zabadajcie to dobrze bo to mogą byc brodawki( kłykciny kończyste), a to nie przelewki. Zwłaszcza, Chlopak89 napisał, ze powierzchnia nie jest gładka. najlepiej porozmawiajcie z lekarzem. KJrosta, kroście nie równa. Z doswiadczenia wiem, ze ludzie nazywją wykwity jak im się chce.
Samba
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2006, 12:09
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Samba » 10 maja 2006, 21:24

Savalas pisze:o kutwa na dłuższą mete taniej wyjdzie zamrozić plemniki i się wykastrować <hahaha>

Czy to a propos cen Avanti?

Jako ciekawostkę podaję najdroższą <zalamka> i najtańszą <banan> opcję...
Savalas
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 100
Rejestracja: 21 kwie 2006, 16:26
Skąd: D i G
Płeć:

Postautor: Savalas » 10 maja 2006, 22:00

no apropos tych gumek. typowa nie studencka cena hehe
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 10 maja 2006, 22:45

Panowie jak Wam tylko coś dziwnego na małym wyskoczy- błagam- natychmiast idźcie z tym do lekarza. Wiem że uznajecie to za straszną obrazę jeżeli musicie się obażyć przed lekarzem, a nie daj boże jeszcze kobietą. Każda "dziwna rzecz" nie bierze się z powietrza tylko jest oznaką czegoś, a lekceważenie tego jest niebiezpieczne nie tylko dla Was, ale także dla waszych partnerek.


Wiem coś o tym.........
PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 11 maja 2006, 06:24

Paula , guzik sie znasz, znow zaczynasz te swoje wywody jakas Ty wielce madra a sama nawet nie dbasz o higiene.
Jesli jest potrzeba to sie chodzi do lekarzy, a nie leczy sie u jakichs znachorow <fuckoff>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 11 maja 2006, 06:55

PRZYTULAK pisze:Paula , guzik sie znasz, znow zaczynasz te swoje wywody jakas Ty wielce madra a sama nawet nie dbasz o higiene.
Jesli jest potrzeba to sie chodzi do lekarzy, a nie leczy sie u jakichs znachorow

Bardzo yntylygentna odpowiedz, gratuluje...A jak dostaniesz kiedys syfa to przyleziesz na forum o pomoc bo cos Ci wyskoczylo. Takie rzeczy to naprawde nie sa zarty i tyle. A komu zarty, temu HIV albo bezpolodnosc.
PRZYTULAK pisze:sama nawet nie dbasz o higiene.

Facet mogl nie dbac, mogla miec infekcje poantybiotykowa (ja mialam takich z 5).
PRZYTULAK pisze:a nie leczy sie u jakichs znachorow

A gdzie ona o znachorze napisala? :?

Po podpisie patrzac- odejmij 10 lat z wieku. Bedzie bardziej sensownie czytac Twe wypowiedzi :] Bo ogolnie wiadomo, ze o zdrowie dbac nie trzeba, najlepiej zapuscic sie w grzyby i syfy a gumki szyc na drutach bo za drogie <chory> Ratunku...

Paula pisze:Każda "dziwna rzecz" nie bierze się z powietrza tylko jest oznaką czegoś, a lekceważenie tego jest niebiezpieczne nie tylko dla Was, ale także dla waszych partnerek.

Nie wszyscy sa dostatecznie dojrzali, zeby pojawic sie u lekarza wiec mozna sobie z gory darowac :/ Jak ktos ma po kolei we lbie to pojdzie. Nie- to nie. No i niektorzy maja w dupie czy zaraza czyms partnerke czy nie bo liczy sie tylko to, zeby zamoczyc . Ale ignorancja to juz inna sprawa.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości