zachamowanie:(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

zachamowanie:(

Postautor: agacica » 02 kwie 2006, 18:16

Wczoraj podczas pieszczot z moim chlopakiem zaproponowal mi minetke.Troche sie obawialam poniewaz jestem jeszcze dziewica i odmowilam chociaz chcialam tak naprawde sprobowac.....gdybym sie zgodzila czulabym w pewien sposob jakies zobowiazanie ze powinnam sie mu odwdzieczyc za sprawiona mi przyjemnosc, a nie jestem jeszcze na to gotowa:( nieraz czuje ze powinnam cos zrobic ale sie w pewien sposob jeszcze krepuje:(chcialabym mu sprawic przyjemnosc ale nie chce od razu uprawiac seksu oralnego. On mnie piesci dotyka caluje a ja nie wiem co mam zrobic ze swoimi rekoma:( eh........
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 02 kwie 2006, 18:22

Ile masz lat ? :D
Nikt Ci nie każe od razu iść na głębokie wody. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa, nic na siłę. Twój chłopak też nie powinien nalegać, to on musi Cie zrozumieć, a nie robić wyrzuty. Jeszcze się przkonasz jakie może być to przyjemne ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 02 kwie 2006, 18:38

agacica pisze:gdybym sie zgodzila czulabym w pewien sposob jakies zobowiazanie ze powinnam sie mu odwdzieczyc za sprawiona mi przyjemnosc

Dziwne to, ze jak on coś robi to Ty MUSISZ sie odwdzięczać..? Jeżeli Cie zna, to nie bedzie kazał robic sobie...nic w zamian...!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 kwie 2006, 19:18

agacica pisze: chociaz chcialam tak naprawde sprobowac
czyli jest to zachamowanie a nie postawa na nie.
agacica pisze:gdybym sie zgodzila czulabym w pewien sposob jakies zobowiazanie ze powinnam sie mu odwdzieczyc za sprawiona mi przyjemnosc
to naturalne że chcesz sprawić rozkosz swemu kochaniu, ale to nie jest transakcja:ja ci a ty mi <mlotek>
agacica pisze: nieraz czuje ze powinnam
miłosc to nie obowiązek <mlotek>
agacica pisze:chcialabym mu sprawic przyjemnosc ale nie chce od razu uprawiac seksu oralnego. On mnie piesci dotyka caluje a ja nie wiem co mam zrobic ze swoimi rekoma:( eh........
nie musisz robić czegoś na co nie masz ochoty. Pozwól sobie na przyjemności. gdy będziesz miała ochotę na sprawienie jej jemu. Wykorzystanie ust nie jest konieczne. Masz ręce i piersi np. Pozwól sobie na odrobinę rozpusty.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 kwie 2006, 19:50

Wnisoskuje po samym tytule ze jeszcze do liceum Wam daleko wiec po co sie spieszyc?[Tak Zahamowanie] W tym wieku nie trzeba. wiele przed Wami a do tego trzeba jeszcze tez byc gotowym. Za sex i pieszczoty bierz sie kiedy bedziesz gotowa nie wczesniej i najlepiej duzo rozmawiaj z nim zeby tez nie snuł jakis domysłów czemu nei chcesz. Niech sytuacja bedzie prosta - nie ma co komplikowac niepotrzebnie.
agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: agacica » 02 kwie 2006, 20:41

yyy...o dziwo ja mam 18 lat on 21 wiec juz liceum mamy za soba:P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 kwie 2006, 00:28

Faktycznie o dziwo.... :| Żeby takie byki robić...w tytule do tego..
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 03 kwie 2006, 01:03

zachamowanie

jak ty to liceum wogle zaczelas :D
Milosc to nie tranzakcja wymienna....o tym pamietaj a co ma wisiec nie utonie, nie ma sie czego krepowac, kiedys odwdzieczysz mu sie tym samym ,ale na razie nic na siele :)
pozdrawiam
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 kwie 2006, 03:33

moon pisze:Faktycznie o dziwo....

Spadlam z podlogi
agacica pisze:yyy...o dziwo ja mam 18 lat on 21 wiec juz liceum mamy za soba:P

Wiek nie oznacza, ze musisz miec liceum za soba. Sa ludzie o wiele starsi co podstawowke tylko maja skonczona. Wiec wiesz, nie teges tutaj...

A moze sie o dziewictwo swe obawialas? Ale luzik, malo prawdopodobne, zeby jezykiem Cie rozdziewiczyl :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 kwie 2006, 08:29

..::WdOwA::.. pisze:
agacica pisze:gdybym sie zgodzila czulabym w pewien sposob jakies zobowiazanie ze powinnam sie mu odwdzieczyc za sprawiona mi przyjemnosc

Dziwne to, ze jak on coś robi to Ty MUSISZ sie odwdzięczać..? Jeżeli Cie zna, to nie bedzie kazał robic sobie...nic w zamian...!

zaraz to ma tylko brac ? wyjdzie na zimną rybę albo kłodę ! nie ma zmiłuj sie ! zaczeła coś wiec czas krok do przodu zrobić , inaczej wyjdzie na kretynkę albo dziecko !
i nie mówie tu zaraz o lodzie .....jest wiele mozliwosci na poczatek
tak musi sie odwdzieczyć , to tak jak z prezentem urodzinowym , on jej zawsze cos. da na urodziny a ona nic ??? tylko zyczenia ?? zadnego drobiazgu ? chocby recznie cos od siebie zronionego (laurke ) NIC ?
DZIEKUJE ?!!!
postoje <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 03 kwie 2006, 08:43

Andrew ty się tak nie bulwersuj, dziewczyna ma kompleksy i po prostu trudno jej się przełamać. Nie każdy jest takim erotomanem jak ty. :D
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 kwie 2006, 09:05

ZNOWU KTOS COś SOBIE ZAłOZYł ! znowu błednie , gdzie moja bulwersacja ?
jak jesz paczka z pudrem cukrem , to go ryziesz na bezdechu , inaczej to sie zle konczy , i nie dla pączka ,a dla jedzacego ....ale i tak mnie nie zrozumiesz <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 kwie 2006, 13:59

Andrew pisze:ZNOWU KTOS COś SOBIE ZAłOZYł ! znowu błednie , gdzie moja bulwersacja ?

Bo Ty krzyczysz (naduzywasz wykrzyknikow) i dla mnie co drugi Twoj post to bulwersacja :).
rrpiotrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2006, 15:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: rrpiotrek » 03 kwie 2006, 15:53

Moja pierwsza wypowiedź na tym forum:-)

Moim zdaniem wyjściem z sytuacji jest nic innego jak rozmowa. Z resztą rozmowa to zawsze podstawa. Możesz mu wytłumaczyć że nie jesteś jeszcze na to gotowa a kiedy będziesz to sama dasz mu znać. Wtedy bez obaw i złego samopoczucia będziesz mogła w pełni oddać się jego pieszczotom a on też na pewno nie będzie miał pretensji e nie odwzajemniasz jego gestów miłosnych.
Kiedy poczujesz że nadszedł ten moment i jesteś gotowa na to aby zrobić jakiś krok już wtedy z nim o tym nie rozmawiaj tylko podczas kolejnego zbliżenia po prostu zacznij swoje pieszczoty.
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 03 kwie 2006, 18:03

Ja swoj podobny problem juz gdzies kiedys przedstawialem na tym forum. Ja dziewczyne zaspokajam na wszystkie sposoby, a ona nawet reka nie chce nic mi zrobic :) Ostatnio zaczelismy sie kochac... Myslalem ze cos sie przelamie, ale nadalmowi, ze chcialaby mnie tak zaspokoic, ale nie moze. Tak, wiem - dziwne tlumaczenie. Jakies 3 lata wczesniej jeden koles 2 lata od niej starszy wykorzystywal ja przez 10 miesiecy, do orala tez ja zmuszal, wiec po czesci rozumiem takie zachowanie. Ale niestety sa przypadki (jak moj) ze nawet rozmowa nie pomoze, po prostu trzeba czekac... ja przez 8 meisiecy probowalem przekonac ja, ze jej nie wykorzystam, az w koncu doszlo do tego :] Ale jestem zadowolony :] Ehh.. chyba znowu zboczylem z tematu :D Wiec podsumowujac -

Radze czekac, mimo ze to moze potrwac dluuugo, az cos w sobie przelamiesz. Rozmowa nic nie pomoze :] Jesli masz psychiczne bariery, to raczej nawet sama sobie nie potrafisz pomoc... Ale czas CI pomoze :]
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 03 kwie 2006, 18:11

Nie rób nic wbrew sobie. Na wsyztsko przyjdzie pora.
I powiedz mu tym jak się czujesz zmaiast pisac to tutaj.Wtedy on zrozumie Ciebie i będziecie mogli ,powoli bez stresu iśc dalej do przodu.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
rrpiotrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2006, 15:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: rrpiotrek » 03 kwie 2006, 18:21

Chyba zostałem nieco źle zrozumiany a więc pragnę sprostować. Myślę, że ona powinna porozmawiać ze swoim chłopakiem nie, dlatego żeby się przełamała czy coś w tym rodzaju, bo do tego akurat sama dojdzie i sama wyczuje, kiedy będzie ten odpowiedni moment. Powinna porozmawiać ze względu na chłopaka. Wytłumaczyć mu trzeba, że ma ochotę na małą zabawę, Np. Języczkiem w jego wykonaniu, ale póki, co nie jest gotowa odwdzięczyć mu się tym samym. Jestem pewien, że on to zrozumie, jeśli ją kocha. Istnieje z resztą ewentualność, że jeśli on się będzie zabawiał i sprawiał jej ogromną przyjemność to może wtedy nabierze ochoty na to, aby się odwdzięczyć czymś podobnym z ciekawości czy jemu sprawia to taką samą przyjemność i w ogóle z ciekawości jego reakcji. No a jeśli nie to trudno. Może za jakiś czas, ale wydaje mi się, że facet ma prawo wiedzieć, czemu nie chcesz póki, co niczego więcej i może powie to samo, co ja teraz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 kwie 2006, 18:54

eeeeeee tam jak nie moze , to niech i nie żada , nie pozwala , inaczej wyglada to jak zabawa w doktora .
To tak jak z znalezieniem pracy , nie znajdziesz jej nie wychodzac z domu ,starajac sie o nia

Yasmine pisze:Bo Ty krzyczysz (naduzywasz wykrzyknikow) i dla mnie co drugi Twoj post to bulwersacja


ups! musze baczniej uwazac jak pisze <aniolek> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 03 kwie 2006, 18:59

Moznaby to podsumowac tym, ze kazda kobieta ma jakies tam swoje wewnetrzne zahamowania, kazda jest inna... Jedna uwielbia robic partnerowi dobrze ustami, inna sie po prostu brzydzi... jedna lubi anal, inna nienawidzi, jedna lubi masaze, inna nie :] Wiec...na wszystko przyjdzie pora :)
rrpiotrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2006, 15:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: rrpiotrek » 03 kwie 2006, 19:11

Niestety Andrew. Ja się z tobą nie zgodzę. Myślę, że jeśli nie będzie żądała od swojego faceta pieszczot to tak naprawdę szkodzi jemu i sonie. Im szybciej zazna tych pieszczot od swojego faceta tym lepiej, bo może wtedy pomyśli sobie, że skoro jej to sprawia taką przyjemność to facetowi pewnie też i szybciej się przekona do sprawienia podobnych przyjemności swojemu, menowi. Od razu zastrzegam, że nie namawiam tutaj, aby młode dziewczyny jak najszybciej zaczynały uprawiać sex.
Propos tego, co napisał Even in Heath: To chyba oczywiste, że jedna lubi to a inna, co innego właśnie, dlatego tak ważna jest rozmowa z partnerem. W łóżku każdy powinien dbać o to, aby nie samemu doznać jak największej przyjemności ze stosunku, ale żeby to partner czuł się jak w niebie. Jeśli oboje będą tak myśleli to wtedy dopiero sex może być naprawdę wspaniały. Chodzi tylko właśnie o to, aby porozmawiać ze sobą i wspólnie omówić, co kto lubi i jak.
Odbiegłem wprawdzie od głównego tematu, ale to także się z tym wiąże, bo jeśli ona nie porozmawia ze swoim chłopakiem, że nie jest jeszcze gotowa to on może pomyśleć ze ona go nie kocha i dlatego go odtrąca.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 kwie 2006, 19:26

Chlopaki pieprzycie...

To ze kobieta nie jest gotowa, ok. Mozna poczekac na nia. Jesli TY ja piescisz i kochasz mozesz poczekac. Ale ile? Bo ja czekalem na moja milosc az bedzie gotowa 2 lata i 2 miesiace, nawet zaczynalo mnie to meczyc:) i doczekalem sie... ze sobie nowej moge poszukac:D OK ja rozumiem wszystko, ale tak, jak jest pewna cierpienia granica, tak i jest pewna granica jezeli chodzi o czekanie. I np ja, dluzej niz 6 miesiecy czekac nie bede, a jezeli bede, to majac kogos do spraw seksu na boku. I mozecie mowic, ze jestem pieprzona meska swinia, mam to w dupie! A skad takie podejscie... przez moja byla :D

Dlatego uwazam, ze czekanie az tak nawet z milosci nie ma sensu, trzeba sie nauczyc obok kochania, ze wiele rzeczy nie ma z tym az tyle wspolnego, co by sie zdawalo. I teraz rozumiem stareg Andrew :) jak pisal wiele razy, ze kobieta ma dawac sama, bo i tak jest w rzeczywistosci:) Co nie znaczy ze nam sie tez wszystko nalezy i ze kobiety traktujemy z gory.

Niewazne:)

Co do autorki i jej problemu - mysle ze najlepsza rzecza na poczatek jaka moglabs zrobic, to przelamac sie, dac mu to zrobic(oczywiscie nie wbrew sobie) i potem przytulic sie i powiedziec ze jest kims waznym dla Ciebie bla bla bla i takie tam i ze chcialabys mu sie odwdzieczyc ale nie jestes jeszcze na to gotowa. Madry chlopak zrozumie. Nie pisz tego nam, tylko mow jemu, wiecej na tym skorzystacie:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 kwie 2006, 19:28

Nie zgadzac ze mna sie i mozna <aniolek> czy to jednak jest racją ??
Gdy calujesz kobietę , co ona w tym momencie robi? bo jesli ma usta zamkniete i nie poddaje sie temu co czyni partner , to jest dzieckiem , albo kretynką
Tu jest dokładnie tak samo , albo jest gotowa i robi co do niej nalezy , albo niech wraca z zabawkami do piaskownicy i tam sie bawi , sex jeszcze nie jest dla niej
Swoją drogą co ona robi jak On ja piesci ?? lezy jak kłoda ??
Ona jzu zakosztowala przyjemnosci , teraz z racji tego ze ich nie odwzajemnia trzeba ich zaprzestac by zateskniła za nimi tak bardzo , ze sie pzrełamie i zacznie uwodzic faceta
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 03 kwie 2006, 19:36

agacica, ciesz sie bo masz farta.

[ Dodano: 2006-04-03, 19:37 ]
Ja bym sie cieszyla :) nie wiesz co dobre :>
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
agacica
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: agacica » 03 kwie 2006, 23:43

dzieki za wpisy:) zawsze mozna wyczytac jakies dobre slowko od Was:)a co do tej sytuacji to juz teraz wiem ze to kwestia czasu:)po prostu nic na sile musze byc gotowa n 1oo% bo przeciez nie ma zadnej przyjemnosci ze cos sie robi na sile:) buziaki for all:*
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 04 kwie 2006, 14:21

agacica pisze:nie ma zadnej przyjemnosci ze cos sie robi na sile:)
o to chodzi. A pomimo i tak Ci zazdroszcze :)
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem

ze nie mam prawa byc jaka chce'
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 04 kwie 2006, 14:46

Moja propozycja jest taka- jak sie spotykacie to pograjcie w karty, w eurobiznes może rowerek albo kino. Jak bedziesz gotowa za kilka lat sama sie na niego rzucisz i nie bedzie Cię nic obchodziło, nie będziesz sie zastanawiać czy robisz coś źle czy nie.gdy spedzicie ze soba duzo czasu i poznacie się póxniej wszystko tak jakos sie zlewa i nie ma nic innego znaczenia ważne że to jest ten człowiek z którym grałaś w karty byłas na spacerku- w ogóle potrafisz z nim robić wszystkie inne rzeczy. ale to za kilka lat polecam.
PRZYTULAK
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:02
Skąd: Skads
Płeć:

Postautor: PRZYTULAK » 04 kwie 2006, 16:16

Za kilka lat sie rzucisz na niego?? Zeby wszystkie kobiety takie były i sie nie rzucały bylo by ok, a nie po tygodniu hop do łóżka a potem o jejku <mlotek>
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 04 kwie 2006, 16:33

A ja bede nudna i marudna, korzystaj, autorko posta, bo farta masz :>
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem

ze nie mam prawa byc jaka chce'
rrpiotrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2006, 15:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: rrpiotrek » 04 kwie 2006, 19:16

Hyhy pisze:np ja, dluzej niz 6 miesiecy czekac nie bede


Widocznie sex w związku jest na pierwszym miejscu a chyba powinno się liczyć w pierwszej kolejności uczucie. Pewnie, że najłatwiej iść do, dupodajki ale uwierz mi, że warto poczekać, jeśli się naprawdę Koch i myśli o czymś poważniejszym.

Hyhy pisze:mysle ze najlepsza rzecza na poczatek jaka moglabs zrobic, to przelamac sie, dac mu to zrobic(oczywiscie nie wbrew sobie) i potem przytulic sie i powiedziec ze jest kims waznym dla Ciebie bla bla bla i takie tam i ze chcialabys mu sie odwdzieczyc ale nie jestes jeszcze na to gotowa. Madry chlopak zrozumie.


Dokładnie to tylko nie co inaczej sformułowane pisałem w swoich postach.

Andrew pisze:Tu jest dokładnie tak samo , albo jest gotowa i robi co do niej nalezy , albo niech wraca z zabawkami do piaskownicy i tam sie bawi , sex jeszcze nie jest dla niej
Swoją drogą co ona robi jak On ja piesci ?? lezy jak kłoda ??
Ona jzu zakosztowala przyjemnosci , teraz z racji tego ze ich nie odwzajemnia trzeba ich zaprzestac by zateskniła za nimi tak bardzo , ze sie pzrełamie i zacznie uwodzic faceta


Muszę przyznać Adrew, że tutaj użyłeś bardzo ciekawych argumentów i nawet w tym poście mógłbym się z tobą zgodzić.

agacica pisze:a co do tej sytuacji to juz teraz wiem ze to kwestia czasu:)po prostu nic na sile musze byc gotowa n 1oo% bo przeciez nie ma zadnej przyjemnosci ze cos sie robi na sile:)


Bardzo mi się podoba twoje podejście do sprawy.

PRZYTULAK pisze:Za kilka lat sie rzucisz na niego?? Zeby wszystkie kobiety takie były i sie nie rzucały bylo by ok, a nie po tygodniu hop do łóżka a potem o jejku <mlotek>


W tym stwierdzeniu jest także wiele prawdy i zgadzam sięz tobą w 100%

M. pisze:A ja bede nudna i marudna, korzystaj, autorko posta, bo farta masz :>


Z sexu się nie powinno korzystać tylko czerpać przyjemności. Przede wszystkim duchowe a nie tylko fizyczne.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 kwie 2006, 19:32

Czekalem kolego 2 lata i 2 miesiace, kochalem.

Nie bede czekac dluzej niz pol roku i to maks nawet jak bede kochal.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości