Jak często współżyjecie????

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Cook'Year

Postautor: Cook'Year » 12 mar 2006, 23:38

IcemaN pisze:I właśnie tych wybouchowych temperamentów Wam zazdroszczę okropnie

Dobra, ale czasem trzeba wytrzymać i nawet miesiąc jedynie w towarzystwie pani Rączkowskiej (:/) i z perspektywą, że tam daleko, ta druga połowa czeka na ciebie i nie może wytrzymać tak bardzo, że zaczyna zdzierać tynk ze ścian O.o... Są więc i plusy i minusy :)
Grace

Postautor: Grace » 14 mar 2006, 09:11

Lawrence pisze:IcemaN napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich zboczonych

Pozdrawiam rowniez :)

Moon -wpraszaj sie do niego ile sie da:) ja np ide jutro i on juz dobrze wie po co <diabel> m.in.:) Ja mojemu powiedzialam ostatnio, ze sie rzadko kochamy, dla mnie za rzadko. Jak by nie byl taki swietny w lozku i by mnie to nie krecilo to by mi sie tak bardzo nie chcialo a tak -jego wina :) wiec no trzeba jakos ustawic tych facetow :)

Agna -dlaczego chcesz z seksu zrezygnowac ?
Smorte
Zaglądający
Zaglądający
Postautor: Smorte » 14 mar 2006, 10:54

ja wam powiem że jak ja się kocham 1-3 razy w tygodniu to mi to w zupełności wystarcza, reszte wolnego czasu wole poświęcić na rozmowy z partnerką, wspólne zakupy i wypady na imprezy....
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Postautor: natasza » 14 mar 2006, 11:11

Zdecydowanie za rzadko.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Postautor: ksiezycowka » 14 mar 2006, 11:11

Gosia... pisze:wpraszaj sie do niego ile sie da:)

Do domu z jego straszna matka w ktorym drzwi nawet nie ma? Niee. Zmuszam go zeby do mnie ruszył tyłek chocby na godzine jak wczoraj. U mnie lepsze warunki bo nikt sie do pokoju nie pcha ani nic. :)
Grace

Postautor: Grace » 14 mar 2006, 14:06

moon pisze:Gosia... napisał/a:
wpraszaj sie do niego ile sie da:)

Do domu z jego straszna matka w ktorym drzwi nawet nie ma? Niee. Zmuszam go zeby do mnie ruszył tyłek chocby na godzine jak wczoraj. U mnie lepsze warunki bo nikt sie do pokoju nie pcha ani nic.

to ja mam odwrotnie, do mnie sie ktos ciagle pcha, a u niego to nikt nie wejdzie dopoki "prosze" nie uslyszy. Grunt to umiec sobie rodzinke wychowac:)
ibis28
Zaglądający
Zaglądający
Postautor: ibis28 » 14 mar 2006, 15:45

Gosia... pisze:Ja mojemu powiedzialam ostatnio, ze sie rzadko kochamy

i popieram takie rozwiązanie, powinno się mówić facetom o swoich potrzebach i chyba mało jest facetów obojętnych na takie słowa swojej ukochanej

Gosia... pisze: wiec no trzeba jakos ustawic tych facetow

tylko czemu to się nie dotyczy kobiet <hmm> <aniolek>
Grace

Postautor: Grace » 14 mar 2006, 16:47

ibis28 pisze:Gosia... napisał/a:
wiec no trzeba jakos ustawic tych facetow

tylko czemu to się nie dotyczy kobiet

Nas też trzeba umieć sobie ustawić, ale tylko pozytywnymi wibracjami :D

Poza tym na forum padło juz jakis czas temu bardzo trafne stwierdzenia ( nie pamietam czyje, moze autorka sama sie przyzna:)), ze nie boje sie prosic mojego chlopaka o nic, dlatego czuję się w łózku spełniona - to jest moja recepta na szczeście seksualne :)
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Postautor: IcemaN » 15 mar 2006, 10:14

tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi....i dochodzę do wniuosku, że bardzo chciałbym dowiedzieć się....jak to jest...mieć kobietę z temperamentem, który nawet mnie przeraża :P

Bo dla mnie to takie nierealne.... kobieta chce, a facet mówi, że jest zmęczony :D
Niezłe jaja :P, dopóki nie przyszedłem na forum Agnieszki, nie miałem pojęcia, że istnieją na tym świecie kobiety, które częściej chcą się kochać od swoich partnerów <banan>
zostałem uświadomiony <aniolek>
Grace

Postautor: Grace » 16 mar 2006, 08:08

IcemaN pisze:zostałem uświadomiony

Spełniłyśmy naszą misję 8)
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Postautor: Ciekawski » 16 mar 2006, 08:45

Dobra dobra, ale są jeszcze bardziej temperamentni od rzeczonych kobiet mężczyźni :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
ibis28
Zaglądający
Zaglądający
Postautor: ibis28 » 16 mar 2006, 12:45

<pijaki> i jak zwykle musi być ruwnowga w przyrodze na tym forum są kobiety z większym lub ciut mniejszym temperamentem a reszta nawet tu nie zagląda ponieważ dla nich to już zboczenie ( bez urazy dla kogokolwiek )
A tak notabene to czy nie myślicie iż definicja "zboczenia" jest nad wyraz płynna <diabel>
Grace

Postautor: Grace » 16 mar 2006, 16:58

ibis28 pisze:A tak notabene to czy nie myślicie iż definicja "zboczenia" jest nad wyraz płynna

a pewnie, że płynna. Dla 3/4 a nawet 4/5 mojej klasy bylabym zboczencem,zalezy co kto przez "zboczenie" rozumie i przede wszytskim, jakie kto ma doswiadczenia.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Postautor: Augusto » 16 mar 2006, 17:46

ibis28 pisze:i jak zwykle musi być ruwnowga w przyrodze na tym forum są kobiety z większym lub ciut mniejszym temperamentem a reszta nawet tu nie zagląda ponieważ dla nich to już zboczenie

beuehehe dokładnie, dlatego poziom temperamentów naszych forumowiczek zdecydowanie nie odzwierciedla rzeczywistości

[ Dodano: 2006-03-16, 17:48 ]
IcemaN pisze:dopóki nie przyszedłem na forum Agnieszki, nie miałem pojęcia, że istnieją na tym świecie kobiety, które częściej chcą się kochać od swoich partnerów
no ze mną tak samo było

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”