Przyjemnosc - kiedy sie zaczyna? - SKIEROWANE DO Kobiet :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Przyjemnosc - kiedy sie zaczyna? - SKIEROWANE DO Kobiet :)

Postautor: good_baby » 02 mar 2006, 09:21

A ja chcialam po prostu zapytac, czy w pierwszym okresie wspolzycia/kochania sie/bzykania/uprawiania sexu (czy jak tam chcecie to nazwac;)) odczuwalyscie jakakolwiek przyjemnosc?
Kiedy ona sie pojawia? Nie chodzi mi o orgazm, bo to juz takie dopelnienie wszystkiego... mam na mysli jakakolwiek FIZYCZNA przyjemnosc wywolana pobudzaniem tam, w srodku.
Wiadomo, ze przy 1-ym, 2-gim razie jej nie ma. Ale pozniej? Kiedy bol juz znika? Jak to z tym jest? Kiedy?
Z gory dzieki za odpowiedzi. ;) :?
eat me
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Re: Przyjemnosc - kiedy sie zaczyna? - SKIEROWANE DO Kobiet

Postautor: Jagienka06 » 02 mar 2006, 10:24

[to jest chyba bardzo indywidualna sprawa.... mi bylo przyjemnie juz za pierwszym razem i zadnego bulu nie czulam. a pozniej juz bylo coraz lepiej
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 02 mar 2006, 11:34

to wszystko zalezy......mi jest przyjemnie za kazdym razem, a jak to bylo na poczatku to pamietam tylko ze podczas pierwszego razu i kilku nastepnych z tym chlopakiem nie odczuwalam przyjemnosci :( Natomiast z innymi chlopakami bylo na prawde milutko.....no a najmilej jest mi teraz z obecnym facetem :D
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Re: Przyjemnosc - kiedy sie zaczyna? - SKIEROWANE DO Kobiet

Postautor: good_baby » 02 mar 2006, 11:36

agna 24 pisze:[to jest chyba bardzo indywidualna sprawa.... mi bylo przyjemnie juz za pierwszym razem i zadnego bulu nie czulam. a pozniej juz bylo coraz lepiej


To masz szczescie. Zazwyczaj to boli. ;)
eat me
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 02 mar 2006, 16:06

Dlaczego zazwyczaj, właśnie to ZALEŻY od dziewczyny. Mi też nie sprawiało nigdy bólu. Za drugim razem miałam megaorgazm i następne razy też były super. Teraz nawet gdy nie dochodzę do orgazmu to mi sprawia wielką przyjemność.
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 02 mar 2006, 17:02

Martyna pisze:Dlaczego zazwyczaj, właśnie to ZALEŻY od dziewczyny. Mi też nie sprawiało nigdy bólu. Za drugim razem miałam megaorgazm i następne razy też były super. Teraz nawet gdy nie dochodzę do orgazmu to mi sprawia wielką przyjemność.


No ja nie moge 8) Martyna skąd się biorą takie kobiety które osiągają megaorgazm podczas drugiego razu ????? Bo ja się staram jak mogę :D a nawet bardziej.....i ni ma <pijak>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 mar 2006, 17:22

Juz pierwszy raz spowodawal wielka przyjemnosc. A po pewnym czasie przyszedl orgazm :).
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 02 mar 2006, 17:26

IcemaN pisze:
Martyna pisze:Dlaczego zazwyczaj, właśnie to ZALEŻY od dziewczyny. Mi też nie sprawiało nigdy bólu. Za drugim razem miałam megaorgazm i następne razy też były super. Teraz nawet gdy nie dochodzę do orgazmu to mi sprawia wielką przyjemność.
No ja nie moge 8) Martyna skąd się biorą takie kobiety które osiągają megaorgazm podczas drugiego razu ????? Bo ja się staram jak mogę :D a nawet bardziej.....i ni ma <pijak>
Eh. To wcale nie jest takie dziwne. Ja tez mialam za 2 razem mega orgazm :).... tylko, ze umnie 2 raz byl 1,5 roku po pierwszym razie, i w tym czasie, nawet nie piescilam sie z facetami :)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 02 mar 2006, 18:17

agna 24 pisze:ze umnie 2 raz byl 1,5 roku po pierwszym razie, i w tym czasie, nawet nie piescilam sie z facetami

to spragniona byłaś. Pewnie najpierw spaliłaś mu ciuchy. Bo jak skończyliście to były już niemodne <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 02 mar 2006, 18:39

agna 24 pisze:
IcemaN pisze:
Martyna pisze:Dlaczego zazwyczaj, właśnie to ZALEŻY od dziewczyny. Mi też nie sprawiało nigdy bólu. Za drugim razem miałam megaorgazm i następne razy też były super. Teraz nawet gdy nie dochodzę do orgazmu to mi sprawia wielką przyjemność.
No ja nie moge 8) Martyna skąd się biorą takie kobiety które osiągają megaorgazm podczas drugiego razu ????? Bo ja się staram jak mogę :D a nawet bardziej.....i ni ma <pijak>
Eh. To wcale nie jest takie dziwne. Ja tez mialam za 2 razem mega orgazm :).... tylko, ze umnie 2 raz byl 1,5 roku po pierwszym razie, i w tym czasie, nawet nie piescilam sie z facetami :)



Hmmmm....w morde.... to ja chyba po prostu zle trafilem jesli o to chodzi :? ....no nic ....jestem mlody i piekny <hahaha> wiec jeszcze wszystko przede mna ... a co 8)
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 02 mar 2006, 19:10

Blazej30 pisze:
agna 24 pisze:ze umnie 2 raz byl 1,5 roku po pierwszym razie, i w tym czasie, nawet nie piescilam sie z facetami

to spragniona byłaś. Pewnie najpierw spaliłaś mu ciuchy. Bo jak skończyliście to były już niemodne <evilbat>
pierwszy raz byl do kitu, ale drugiego nie zapomne do konca zycia. zrobilismy to w pustym mieszkaniu (w sensie bez mebli), byl koc, duuzo swiec i wanna..... aha, zapomnialam dodac, ze wcale to tak dawno nie bylo - walentynki '03
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 mar 2006, 19:13

Przyjemność czerpię od zawsze 8) (liczę od momentu rozpoczęcia oczywiście..)
nawet pierwszy raz nie bolał ...

I z perspektywy czasu stwierdzam, że problem bardziej w głowie leży niż w ciele.
Jeśli głowa i ciało rozluźnione, pewne tego, co robią... ból znika, a pojawia się przyjemność.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Mari*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 lut 2006, 16:21
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Mari* » 02 mar 2006, 19:14

Oj to chyba róznie z nami bywa. Ja na począktu nie odczuwałam przyjemności. Dla mnie pierwsze kontakty wyglądały jak trening, czyli żadna przyjemność ale potem to się działo ;)
"My shadow's the only one that walks beside me"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 mar 2006, 19:40

good_baby pisze:Wiadomo, ze przy 1-ym, 2-gim razie jej nie ma. A

Nie ma?Ja miałam. ;P

good_baby pisze:azwyczaj to boli.

A skad wiesz jak jest zazwyczaj?zeCIebie boli to i polowe ludzkosci?
Ja niemoiwie ze nigdy nie boli ale i z tego bolu jest przyjemnosc.

Koko pisze:z perspektywy czasu stwierdzam, że problem bardziej w głowie leży niż w ciele.

Zgadrzam sie. :)

Kogo boli kto dostaje orgazmu to sprawa tego osobnika. Nie ma regul.
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 02 mar 2006, 19:56

Mari* pisze:Oj to chyba róznie z nami bywa. Ja na począktu nie odczuwałam przyjemności. Dla mnie pierwsze kontakty wyglądały jak trening, czyli żadna przyjemność ale potem to się działo ;)


No, to zalezy od kobity.
U mnie jest jak narazie tak samo, jak z Toba.

A ten MEGA orgazm przy drugim (?!?!?!)razie to jakos az nie do uwierzenia. Moj drugi raz byl dokladnie taki sam, jak pierwszy. Ale fakt, ze mieszkalam wtedy z facetem i zrobilismy to jakies 24 h po pierwszym = zdecydowanie za szybko. <zalamka> :| <chory>

ja w ogole nie widze u siebie "tendencji" do dostawania orgazmu poprzez pobudzenie pochwy. Ale wazne, ze w ogole jestem zdolna do jego przezywania - na inne sposoby :D 8) mrrrau :)

[ Dodano: 2006-03-02, 20:04 ]
moon pisze:
good_baby pisze:Wiadomo, ze przy 1-ym, 2-gim razie jej nie ma. A

Nie ma?Ja miałam. ;P

good_baby pisze:azwyczaj to boli.

A skad wiesz jak jest zazwyczaj?zeCIebie boli to i polowe ludzkosci?
Ja niemoiwie ze nigdy nie boli ale i z tego bolu jest przyjemnosc.

Koko pisze:z perspektywy czasu stwierdzam, że problem bardziej w głowie leży niż w ciele.

Zgadrzam sie. :)

Kogo boli kto dostaje orgazmu to sprawa tego osobnika. Nie ma regul.


Slowo "zazwyczaj" nie oznacza wiekszosci a tym bardziej polowy ludzkosci. To chyba oczywiste. I dobrze wiesz, ze bol przy pierwszym razie to cos bardzo normalnego, wiec sie nie czepiaj. To wszystko zalezy od ciala dziewczyny. Co wiecej - bol moze wystapic nie tylko przy pierwszym, ale i przy nastepnych razach. U jednych dziewczyn goi sie to szybciej, a u innych moga byc podraznienia i to jest tez normalne. Kazde cialo jest inne.
<hmm> :|
eat me
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 mar 2006, 20:18

good_baby pisze:To wszystko zalezy od ciala dziewczyny.

Hmmm...
Właśnie nie, moja droga.

Przemyślałam, coś mnie tam zabolało jeden jedyny raz.
Ale ten jeden raz byłam niezbyt przekonana do istoty czynu ;P A miało miejsce dobre kilka lat po rozpoczęciu współżycia.

Nie jest nawet tak, iż to w większym stopniu zależy od ciała.
Bo zależy od głowy, od tego z kim, i w jakich okolicznościach. Jeśli "na luzie", w sensie pozytywnego bilansu (przede wszystkim uczuć), ból będzie porównywalny do ukłucia szpilki. A jakby miał być większy.. tak będzie odczuwany.
I tu zaczyna wkradać się ta prawdziwa przyjemność z seksu. A raczej z niej czerpanie.
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Karolina
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lut 2006, 16:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Karolina » 02 mar 2006, 20:18

Mnie rowniez moj pierwszy raz nie bolal, i odczulam wtedy przyjemnosc, wiele zalezy od Ciebie i od twojego faceta, od atmosfery, nastawienia... itd.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 02 mar 2006, 20:19

good_baby pisze:Slowo "zazwyczaj" nie oznacza wiekszosci a tym bardziej polowy ludzkosci. To chyba oczywiste. I dobrze wiesz, ze bol przy pierwszym razie to cos bardzo normalnego, wiec sie nie czepiaj. To wszystko zalezy od ciala dziewczyny. Co wiecej - bol moze wystapic nie tylko przy pierwszym, ale i przy nastepnych razach. U jednych dziewczyn goi sie to szybciej, a u innych moga byc podraznienia i to jest tez normalne. Kazde cialo jest inne.<hmm> :|
czasem moze bolec i za setnym razem... bo np pozycja moze byc nie odpowiednia, pochwa za sucha lub podrazniona, seks zbyt intensywny.... albo penis za duzy, lub wygiety pod niewlasciwym katem.... to wszystko zalezy od partnerow i sytuacji. mnie nie bolalo, ale wierze, ze inne kobiety moglo. ja szybko nauczylam sie miec orgazmy, a niektore kobiety cale zycie nie maja.... to wszystko jest indywidualna sprawa.... i nie mozna generalizowac
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 02 mar 2006, 20:51

agna 24 pisze:
good_baby pisze:Slowo "zazwyczaj" nie oznacza wiekszosci a tym bardziej polowy ludzkosci. To chyba oczywiste. I dobrze wiesz, ze bol przy pierwszym razie to cos bardzo normalnego, wiec sie nie czepiaj. To wszystko zalezy od ciala dziewczyny. Co wiecej - bol moze wystapic nie tylko przy pierwszym, ale i przy nastepnych razach. U jednych dziewczyn goi sie to szybciej, a u innych moga byc podraznienia i to jest tez normalne. Kazde cialo jest inne.<hmm> :|
czasem moze bolec i za setnym razem... bo np pozycja moze byc nie odpowiednia, pochwa za sucha lub podrazniona, seks zbyt intensywny.... albo penis za duzy, lub wygiety pod niewlasciwym katem.... to wszystko zalezy od partnerow i sytuacji. mnie nie bolalo, ale wierze, ze inne kobiety moglo. ja szybko nauczylam sie miec orgazmy, a niektore kobiety cale zycie nie maja.... to wszystko jest indywidualna sprawa.... i nie mozna generalizowac


No dokladnie o to mi chodzi.

Koko - nie zgadzam sie z toba. Mam bardzo dobry kontakt ze swoim facetem, kochamy sie i jestesmy przyjaciolmi. I nie ma to zwiazku z tym, czy moge miec tam podraznienie, ranki i odczuwac w zwiazku z tym bol itp.

Ale nie wazne. Temat byl o przyjemnosci a nie o bólu. ;)
eat me
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 mar 2006, 21:17

Wykluczam uszkodzenia mechaniczne ;P
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 02 mar 2006, 21:24

Koko pisze:Wykluczam uszkodzenia mechaniczne ;P


ano widzis ;P
eat me
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 02 mar 2006, 21:34

Ano widzis... dla mnie to było oczywiste.
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 02 mar 2006, 22:26

No ja nie moge Martyna skąd się biorą takie kobiety które osiągają megaorgazm podczas drugiego razu ? Bo ja się staram jak mogę a nawet bardziej.....i ni ma

Nie wiem skąd się biorą, po prostu są :]
agna 24 pisze:Eh. To wcale nie jest takie dziwne. Ja tez mialam za 2 razem mega orgazm .... tylko, ze umnie 2 raz byl 1,5 roku po pierwszym razie, i w tym czasie, nawet nie piescilam sie z facetami


Może to zależy od budowy narządów kobiety jak i mężczyzny. Moze członek mojego partnera trafia akuratnie w moje najczulcze punkty, które dają mi tyle satysfakcji, bo praktycznie za każdym razem przeżywam orgazm pochwowy (pozycja: klasyczna z wysoko uniesionym tyłkiem i nogami). Ja też miałam przerwę między pierwszym a drugim razem... jakiś miesiąc, z innymi partnerami.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 02 mar 2006, 22:38

Mnie też pierwszy raz nie bolał :D

I zgadzam się z Koko - stukamy się głową, reszta to niezbędny dodatek :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 mar 2006, 10:25

good_baby pisze:To wszystko zalezy od ciala dziewczyny.

Doklasdnie wiec po co Twoj temat? Poza tym to przy pierwszym razie potem juz kwesia psychiki.

good_baby pisze:le i przy nastepnych razach. U jednych dziewczyn goi sie to szybciej, a u innych moga byc podraznienia i to jest tez normalne. Kazde cialo jest inne.

Ale co sie goi?Tam sie goi raz jeden po pierwszym razie. Wiecej nei ma co sie goić :]
Awatar użytkownika
good_baby
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 02 mar 2006, 09:06
Skąd: Candy Shop
Płeć:

Postautor: good_baby » 03 mar 2006, 12:34

moon pisze:
good_baby pisze:To wszystko zalezy od ciala dziewczyny.

Doklasdnie wiec po co Twoj temat? Poza tym to przy pierwszym razie potem juz kwesia psychiki.


Temat nie dotyczyl pierwszego razu. Gdybys dobrze przeczytala, to bys zauwazyla, ze ja mam na mysli pierwszy okres wspolzycia (ogolnie) a nie I raz. Czyli mam na mysli kobiety niedoswiadczone, ktore dopiero zaczynaja wspolzycie.


good_baby pisze:le i przy nastepnych razach. U jednych dziewczyn goi sie to szybciej, a u innych moga byc podraznienia i to jest tez normalne. Kazde cialo jest inne.

Ale co sie goi?Tam sie goi raz jeden po pierwszym razie. Wiecej nei ma co sie goić :][/quote]

I ten "raz jeden" moze trwac dluzej lub krocej, nie sadzisz? Poza tym na tej tu szanownej stronie jest bardzo dobrze to opisane - ze pozostaja jeszcze niewielkie "ranki " czasem i to potrafi sie dluzej goic, albo ulegac ponownemu "uszkodzeniu" przy zbyt szybkich "nastepnych razach".

http://www.agnieszka.com.pl/problemy_pi ... o_razu.htm

Ale moze wrocimy do tematu? ;]
eat me
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 03 mar 2006, 18:23

moon pisze:Ale co sie goi?Tam sie goi raz jeden po pierwszym razie. Wiecej nei ma co sie goić

Mi sie goi po kazdym sexie. :/ (a pierwszy raz byl wystarczajaco dawno temu).
Albo moj facet jest za duzy, albo ja za malo rozciagnieta. W kazdym razie ja pekam, co mnie bardzo wkurza, i musze sie zawsze troche pogoic.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 03 mar 2006, 18:30

biedna kotka
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 03 mar 2006, 18:37

I wez tu miej orgazm jak po kazdym razie popekana jestem, krew leci (troszke, ale zawsze) i piecze jak cholera. ;(
Ginekolog mowi, ze wsio ze mna OK, ale nie bylam nigdy bezposrednio po :P

Eeee tam. W koncu sie "wyrobie". Musze :D

Juz sie nie moge doczekac, az bedzie wiecej okazji. Jak na razie to mamy do siebie stanowczo za daleko i za rzadko sie cos dzieje :(
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 03 mar 2006, 20:07

bidulka..... wszystko bedzie dobrze :*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości