głupie pytanie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

jolaaa21

głupie pytanie

Postautor: jolaaa21 » 12 lut 2004, 15:28

Pytanie to kieruje, również znowu do panów oczywiście, bo na pewno niemiałabym odwagi spytać się o to kogoś w realu. Nęci mnie to już od dłuższego czasu. Do rzeczy: otórz kiedy mój partner robi mi "minetke" - że tak powiem to zastanawia mnie cały czas jeden fakt: co czuje, jak pachne, jak smakują mu moje soki itp. - to zrozumiałe... - co do tej kwesti to chciałabym się dowiedzieć czy my (dziewczyny) też się od siebie czymś różnimy? Czy każda z nas ma inną wydzieline w pochwie? na pewno co niektórzy z was już niejednej robili minety? i potrafią na te pytanie odpowiedzieć. Wiem że troche chore jest te pytanie!!! ale czekam na wasze posty :PPP
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 lut 2004, 16:04

Dla mnie minetka to cos wspaniałego.A cipcia zawsze pachne cipcią i nie lubię takiej prosto po kąpieli, bo musi mieć swój specyficzny smak i zapach, a jak z kąpieli to niczym zapach z drogerii, to nie to. Super podnieta i wacek o mało nie pęknie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 lut 2004, 22:14

Jesli o mnie chodzi to wole po kapieli dobrze wymyta mydelkiem :) A swoj zapach i tak i tak bedzie miala.
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 13 lut 2004, 16:02

Generalnie jest to ten sam smak i zapach, jednak występujš zawsze drobne różnice spowodowane indywidualnymi cechami każdej z was. To trochę podobnie jak z perfumami, które w połšczeniu ze skórš różnych osób, daja różne odmiany tego samego zapachu.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 lut 2004, 00:01

U kazdej z pań jest ten sam zapach , moze on byc jedynie u jednej ostrzejszy a u innej łagodniejszy. Mi tam w niczym ten zapach nie przeszkadza ani mnie nie obrzydza nawet troszeczke. Lubie smakować soczków mojej ukochanej :)
jolaaa21

Postautor: jolaaa21 » 16 lut 2004, 20:47

-
Jak to jest głupie pytanie to po co je zadajesz

A na serio każda smakuje inaczej nie miał jeszcze okazji spróbować ale to jest kwestia uwarunkowań genetycznych chemi i hormonów

tak myśle

Ps.ja nie myśle no ale .....


...no może niegłupie bezsensu to ujełam, mądre pytanie jak każde inne - Dziki Wilku, sama już nawet nie pamiętam co chciałam przez to powiedzieć - wybacz, chyba śpiąca byłam i to chyba dlatego że jestem troche nieśmiała a mam szereg pytań do was na tym forum. Pamiętajcie jednak to praktyka czyni mistrza, a w pisaniu zawsze można lać wode. :?
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 17 lut 2004, 15:17

Cipeczki pachną bardzo podobnie, najważniejsze żeby była zadbana, nie lubie mieć włosów między zebami :twisted:
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 17 lut 2004, 23:37

CIPKA ZAWSZE MUSI BYĆ WYGOLONA :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 lut 2004, 00:19

Student pisze:CIPKA ZAWSZE MUSI BYĆ WYGOLONA :D :D :D :D :D :D :D

Na zero? Przeciez jak wloski beda krotsze i zadbane to i tak i tak pomiedzy zabki wchodzic nie beda, a kobieta nie bedzie wariowac jak beda tak odrastac ;)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 18 lut 2004, 01:07

Maverick pisze:
Student pisze:CIPKA ZAWSZE MUSI BYĆ WYGOLONA :D :D :D :D :D :D :D

Na zero? Przeciez jak wloski beda krotsze i zadbane to i tak i tak pomiedzy zabki wchodzic nie beda, a kobieta nie bedzie wariowac jak beda tak odrastac ;)


W cieniutki paseczek of kors :) Napisalem wygolona a nie ogolona :)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 22 lut 2004, 08:46

Hej, a może by tak pomyśleć o partnerce? Bo ja np. przed każdymi pieszczotami golę pachwiny i miejsce nakoło sromu, ale uwierzcie że jest to b. uciążliwe! Włoski są tam mocne, cięzko jest je usunąć, a żeby utrzymać w "formie" trzeba golic codziennie. To trwa długo (5-20 min) i często bywa bolesne (spróbujc cie się zaciąc żyletką na jądrach). Nie wspominając już o ogoleniu całego wzgórka łonowego. Kiedyś żeby zrobić mojemu chłopakowi przyjemność, wygoliłam się tam i... włoski były tak mocne i ostre, że poraniłam się miejscami do krwi, a co było jak odrastały! Także zanim zaczniecie narzucać partnerkom swoje wymagania i fantazje " serduszka, delfinki., paseczki" pomyślcie tez czasem ile to bólu, zmarnowanego czasu i niewygody. Albo wygolcie sie i sami sprawdźcie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lut 2004, 10:17

Dlatego wynaleziono cos takiego jak kremy i pianki ktore te wloski zmiekczaja, no i wynaleziono laserowa depilacje :twisted: A poza tym ja takich problemow jakos nie mam...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 lut 2004, 23:19

Boli ?? Pianki są przecież do golenia :) My też sie golimy na twarzy :) A co do golenia okolic intymnych to gol co drugi dzień z pianką i bedzie okej :)
Gość

Postautor: Gość » 24 lut 2004, 00:09

Student to nie takie proste jakeś sobie napisał, naprawdę to uciązliwe, miejsca intymne to nie twarz! O wiele barzdiej delikatne!
A jezeli juz jakimis piankami, kremami... wszystko ok, ale mnie to uczuliło ....
Kiedy wloski odrastaja to jest dopiero tragedia...
Zapytaj partnerki, moze Ci powie...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 24 lut 2004, 00:36

Moja partnerka nie ma jakiejs tragedii z powodu odrastania włosków , na Twoją prośbe specjalnie ją wypytałem , niektóre kobiety może swędzieć troszke. Wiem jak to jest golić miejsca intymne bo sam ostatnio ogoliłem sobie jądra. Bałem sie myślałem że się pozacinam i pózniej bedzie piekło ale jest okej :)
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 24 lut 2004, 13:50

Nie zawsze pianki i kremy, które w reklamach obiecują rewelacyjne wyniki depilacji są skuteczne!!! Włoski w tych okolicach są dosyć twarde i krótkie (po systematycznym goleniu-> 2-3 dni) dlatego najwygodniej maszynką. To tak jak męski zarost na twarzy... spróbujcie sobie taką pianką. Jasne, że po kremach są słabsze, ale nie ma to jak maszynka. Zresztą pianki i kremy nie są tak skuteczne. Wniosek z tego taki, że i tak źle i tak nie dobrze ... :?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lut 2004, 15:45

A ja tam wolę naturę ! , cóż kazdy lubi coś innego , ale wygolona - hmm ma to poniekąd jakis tam swoj urok i od czasu do czasu zmiana jest miła , ale nie przepadam , wole sie przedzierac przez gąszcze :D
Smak i zapach zdecydowanie ile kobiet tak tez sie i rózni , choc dla jednych róznica bedzie mała dla innych wieksza .ale kazda smakuje wysmienicie !!
gdyby Cipka miała uchwyt , to nawet cherbate bym z niej pił :mrgreen:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 23 wrz 2005, 16:27

a ja mam krotki i owocny test i zapytanie czy twoj partner caluje cie pozniej po minetce w usta? co czujesz jaki smak jaki zapach?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 wrz 2005, 16:29

radomir pisze:a ja mam krotki i owocny test i zapytanie czy twoj partner caluje cie pozniej po minetce w usta? co czujesz jaki smak jaki zapach?

Jasne,ze tak. Smak, to zalezy, ale glownie taki "zelazny" ;).
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 23 wrz 2005, 16:51

ja zawsze całuje mają panią w usta po minetce i jest to dla nas całkiem normalne.
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 23 wrz 2005, 16:52

a ja jak pieszcze mam smaki od cynamonowego po smak swiezych pomidorów ;)
Dobry Kochanek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2005, 07:39
Skąd: bełchatoof
Płeć:

Postautor: Dobry Kochanek » 24 wrz 2005, 07:52

witam wszystkich :) jestem tu nowy ale myśle ze to zaden problem<LOL>
a co do calowania po minetce to jak najbardziej :)
po lodziku zresztą żeby spróbować czy nie trzeba przypadkiem zmienić diety na słodszą <banan>
Oziebłości sexualnej mówimy stanowczo NIE !! <lol>
Awatar użytkownika
taki1
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 69
Rejestracja: 05 wrz 2005, 02:01
Skąd: Z internetu
Płeć:

Postautor: taki1 » 24 wrz 2005, 20:30

Maverick pisze:Jesli o mnie chodzi to wole po kapieli dobrze wymyta mydelkiem :) A swoj zapach i tak i tak bedzie miala.

taka najlepsza wtedy hmm dla mnie w sumie nie ma smaku ;p jest ph obojetne i trudno czasami czuc cos wiecej niz wlasna sline

co do wydzielin to tak ja zauwazylem dosc spora roznice nawet panna po kapieli kwasna byla wiec ;p
nie mam takich skarbów jak Liber...
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 wrz 2005, 20:33

taki1 pisze:taka najlepsza wtedy hmm dla mnie w sumie nie ma smaku ;p jest ph obojetne i trudno czasami czuc cos wiecej niz wlasna sline

raczej do momentu az sie cipcia panny nie zacznie slinic :D
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 wrz 2005, 20:38

Ja przepraszam bardzo, chcialbym poruszyc kwestie golenia sie w miejscach intymnych! Mi zupelnie nie przeszkadza, kiedy moja dziewczyna nie jest wygolona na zero. Wystarczy delikatnie podciac, wlosy przeciez "w srodku" nie rosna. :) Co do smaku i zapachu - nie jestem w stanie porownac, bowiem mam jedna jedyna jedynasta narzeczona, lecz jestem w stanie smialo powiedziec: slodko jest! Slicznie pachnaco, podniecajaco, troche mokro, ale przez to tak niesamowicie przyjemnie. Yum yum! :P
Awatar użytkownika
zeentra
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 19 sie 2005, 13:58
Skąd: z mamy
Płeć:

Postautor: zeentra » 25 wrz 2005, 01:16

przeraza mnie fakt ze niektorzy boja sie sprawdzic jak smakuja ich wydzieliny (a juz na pewno sie do faktu sprobowania nie przyznaja publicznie) i ze w polsce temat ten wzbudza to taka sensacje i jest tematem tak wstydliwym ze mozna go poruszac tylko anonimowo w internecie, bo broncie bogowie nie wolno spytac o nic partnera bo - wlasnie, bo co? nie wypada?

pamietam jak sama 5 lat temu sprobowalam sie po raz pierwszy. bylam zachwycona ze jakis fragment mnie pachnie i smakuje tak bosko. mialam ochote mowic o tym wszystkim naokolo, jak male dziecko ktore odkrywa ze na wyraz mozna klasc akcent w roznych miejscach i zmienia sie wtedy owego slowa "melodia". i czulam sie poteznie sfrustrowana bo NIE MIALAM z kim sie tym podzielic. wstydzilam sie pogadac nawet z bliskim przyjacielem, bo "nasza bozia" nas uczy ze o takich rzeczach sie nie mowi, bo to miejsca wstydliwe, trzeba je ukrywac przed zarowno okiem jak i mysla i slowem. a na dodatek kobieta to przeciez wg genialnej nauki chrzescijanskiej zrodlo wszelkiego grzechu, ktorej to kobiety wagina powoduje same nieszczescia (swoja droga coz za wygodna wymowka dla meskiej slabej woli. skoro nie potrafia sie tej waginie oprzec, trzeba jej przypiac latke sily wyzszej i koniecznie nieczystej). AARGHHHH tak mnie ponioslo ze nieco zboczylam z tematu : ].

ps. jak milo wiedziec, ze sa jeszcze samcy niepuszczalscy ; ) (czyt. haro).
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 25 wrz 2005, 03:06

Wydaje mi sie ze wszytkie laseczki smakuja w maire podobnie z malymi roznicami ale smak cipki zawsze bym odroznil od czegokolwiek np od piwa <pijak>
Awatar użytkownika
nedved
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 lip 2005, 14:13
Skąd: Warsaw
Płeć:

Postautor: nedved » 04 paź 2005, 01:07

To tak na rozluźnienie na koniec:

kiedys mój kolega otworzył w pracy szprotki w oleju czy cuś takiego w tym momencie do pokoju wszedł drugi kolega nie widząc tego od konserwy gdyz tamten po otwarciu drzwi znalazł się za drzwiami, wszedł, zaciągnął zapach nozdrzami poczym stwierdził, że czuje dziewczynki w okolicy :) hehe <obcalowany>
oczywiście to tylko taki żarcik (bez urazy kobitki) aczkolwiek jest autentyczny.
<banan> <banan> <banan>
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się trafi..."
Awatar użytkownika
EGOJACK
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 05 paź 2005, 20:20
Skąd: łódzkie
Płeć:

Postautor: EGOJACK » 05 paź 2005, 23:23

Zapach cipki jest indywidualny dla każdej kobiety, tak jak zapach potu.Pewnie że są podobne, no bo przecież nie będą pachnieć wanilią.Jeśli ludzie są do siebie dopasowani uwielbiają swoje zapachy (feromony?)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 paź 2005, 23:29

nedved pisze:czuje dziewczynki w okolicy

Chyba z grzybem :D <hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości