Doznania zmysłowe podczas orgazmu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

RobcioD
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2006, 19:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Doznania zmysłowe podczas orgazmu

Postautor: RobcioD » 31 sty 2006, 19:34

Witajcie,
ciekaw jestem czego doświadczacie podczas orgazmu. Od pewnego czasu jakość moich orgazmów jest coraz większa. Czasami mam wizje. Ale dzisiaj to co zobaczyłem mnie olśniło. Zobaczyłem galaktykę, a potem całe słońce galatyk. A przestrzeń kosmiczna nie była czarna, tylko granatowa. Wrzasnąłem tak, że sąsiedzi pewnie słyszeli. :) Ktoś tu ma coś takiego?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 sty 2006, 19:37

Siódme niebooo!, a jeszcze jak jednocześnie- to chyba z czternasteeeeeeeeee.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 31 sty 2006, 19:42

czuję że rozkosz rozerwie mi lędźwie szybuję wśród gwiazd jak Enterprise a supermen może mi skoczyć a wszystko układa się w logiczną całość nawet teoria superstrun jest prosta
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 31 sty 2006, 19:49

kuwa....
podajcie mi adres tego dilera ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 31 sty 2006, 19:51

Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sty 2006, 20:20

Bender pisze:kuwa....
podajcie mi adres tego dilera ;)

Ja tez chce ! <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 31 sty 2006, 21:10

ender napisał/a:
kuwa....
podajcie mi adres tego dilera

Ja tez chce !

I ja też! :D :D
Podczas orgazmu nie umiem sie skupić nad tym co widzę...więc nie wiem... <aniolek>
Pozdrówka!! <browar>
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 02 lut 2006, 09:40

Z moim kochaniem zawsze jest podobnie... jakby w mózgu wybuchła mi bomba atomowa. Absolutny potok światła i potem nurkowanie w ciemność. Opętańczo przyjemne uczucie.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lut 2006, 10:13

RobcioD pisze:Zobaczyłem galaktykę, a potem całe słońce galatyk. A przestrzeń kosmiczna nie była czarna, tylko granatowa.

O cholera :) U mnie to wygląda trochę inaczej ;)

RobcioD pisze:Wrzasnąłem tak, że sąsiedzi pewnie słyszeli. :)

To się zgadza...

...u mnie bardziej występują objawy fizyczne - łapie mnie zaje...fajne drżenie i w ogóle się miotam...a psychicznie - tak jakby dał ktoś kopa w dupę na huśtawce.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
((missi))

Postautor: ((missi)) » 02 lut 2006, 10:20

Mi to sie uszy zatykaja i trace orientacje gdzie jestem, czasem to potrafie takei figury trzaskac ze sama sie pozniej dziwie ze tak potrafie :P <aniolek>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 04 kwie 2006, 17:32

RobcioD pisze:czasami mam wizje. Ale dzisiaj to co zobaczyłem mnie olśniło. Zobaczyłem galaktykę, a potem całe słońce galatyk. A przestrzeń kosmiczna nie była czarna, tylko granatowa. Wrzasnąłem tak, że sąsiedzi pewnie słyszeli. Ktoś tu ma coś takiego?

Fajnie sie masz, moze też jakies głosy słyszysz podczas orgazmu :) Jeszcze przysługę ludzkości zrobisz...
Każdy orgazm przezywa w inny spob, jedni widza kosmos, inny się zamykaja sie w sobie, czy nic nie robią.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 11 kwie 2006, 16:39

Ja podczas orgazmu też widze albo gwiazdy albo jakieś wirujace kolory...lepiej niz po tabletkach E, dużo lepiej <diabel> <diabel>
I co najważniejsze zdrowiej :) . Nie wiem czy wiecie ale podczas orgazmu uwalnia związki podobne w działaniu do amfetaminy i MDMA ,to naukowo udowodnione.
Ale niestety orgazmy bardzo uzalezniaja...ja gdy mam 2 dni ,,wstrzemiezliwosci'' to pozniej moge mieć orgaz jeden za drugim, ciekawe czy to dobrze czy niedobrze :>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 kwie 2006, 17:20

Piernik pisze:Nie wiem czy wiecie ale podczas orgazmu uwalnia związki podobne w działaniu do amfetaminy i MDMA ,to naukowo udowodnione.

jak na to wpadłeś, einsteinie?
serotonina jest odpowiedzialna za dobry nastrój, więc jeśli masz orgazm to i serotonina się uwalnia. proste. a porównałabym odwrotnie, to po zażyciu mdma uwalniają się takie związki, jak podczas orgazmu. to drugie jest jednak bardziej naturalne <pijak>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
fuser
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 02 lis 2005, 18:03
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Re: Doznania zmysłowe podczas orgazmu

Postautor: fuser » 11 kwie 2006, 18:54

RobcioD pisze:Witajcie,
ciekaw jestem czego doświadczacie podczas orgazmu. Od pewnego czasu jakość moich orgazmów jest coraz większa. Czasami mam wizje. Ale dzisiaj to co zobaczyłem mnie olśniło. Zobaczyłem galaktykę, a potem całe słońce galatyk. A przestrzeń kosmiczna nie była czarna, tylko granatowa. Wrzasnąłem tak, że sąsiedzi pewnie słyszeli. :) Ktoś tu ma coś takiego?


Człowieku! Nie pal już tego gówna!

A tak serio - ja nie miewam takich orgazów. ;(
Awatar użytkownika
zonkil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 30 paź 2005, 17:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: zonkil » 11 kwie 2006, 21:38

Czasami aby zwiększyć siłę orgazmu można lepiej się przygotować. Czasami aby szybko osiągnąć orgazm spinam mięśnie nóg, brzucha potęguje to doznania. I oczywiście myśli. Te człowieka rozbrajają w kilka sekund :)
Kobieta jest cudem wszechświata....zachwyca, imponuje, rozkochuje....
Awatar użytkownika
Klemens
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2005, 17:55
Skąd: Droga Mleczna
Płeć:

Postautor: Klemens » 04 maja 2006, 23:03

Wystarczy brać głębokie duże oddechy i już jest kosmos <aniolek>
Obrazek
miłość jest jak masło...
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 05 maja 2006, 23:51

hehe niekiedy jak wystrzele to sie zastanawiam czy czasem serce przez penisa mi nie przeszlo do gumki ... ale w glowie tak mi sie niekiedy zakreci ze potem do konca dnia lece na ibupromie,oczy pieka i slabo widze..
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
prien

Postautor: prien » 06 maja 2006, 11:07

Dawno dawno temu kiedy pomagałem wujkowi na budowie kopnęło mnie 380V - miałem chyba 14 lat i myslałem że to najmocniejsze doznanie jakie kiedykolwiek przeżyłem. Po paru latach zmieniłem zdanie <diabel>
kamisia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2007, 21:28
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: kamisia » 10 paź 2007, 22:10

chyba jestem beznadziejna, staram sie jak moge a moj chlopak mowi ze orgazm byl normalny kiedy moj byl zajebsty. ostatnio sie zaczelam zastanawiac co jest tego przyczyna... ale tak czy siak przy oralu ma lepszy orgazm :( ... mowi ze mnie kocha, ze mu sie podobam itp itd nie wiem gdzie jest przyczyna. uzywamy prezerwatyw, moze one zmiejszaja jego doznania? ;/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2007, 08:47

przyczyna lezy nie po twojej stronie, a od stanu jego podniecenia , im wieksze podniecenie jego , tym bedzie mial zajebistrzy orgazm !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 paź 2007, 11:11

kamisia, spróbujcie jakoś urozmaicić Wasz seks. Jeśli zazwyczaj to On wykazuje inicjatywę, raz Ty się wysil i zaciągnij Go do łóżka. Niby nic wielkiego, ale Jemu może się spodobać taka odmiana.

Poza tym wiele kobiet ma ten problem, że są mało aktywne. Spróbuj Go czymś zaskoczyć, bądź bardziej aktywna.

I zapomnij o łączeniu w dyskusji miłości z seksem. On Cię kocha, podobasz Mu się. Puknij się w czoło! On ma Cię pożądać, pożerać wzrokiem. A Ty możesz Mu w tym pomóc.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości